Dáša Labáková

Dáša Labáková (27 let)

ID: 31528

Brno

Fandí:Vitalbox, všestrannost

Hraje ligy: Brno - Badminton (128/218)

  • 73 zápasů

    od roku 2018
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Výhra
  • 17:00
    Často hraje od 17:00 v Sprint
  • 103 /315
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 73
    Zápasů v lize ( 42 / 22 / 9) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2020

11 . Úroveň C

166 bodů
128. místo (7. místo v ženách)
D.V. R.J. M.Š. M.K. D.L. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
David Vašek
3:0
3:S
13 14 207
2 .
Image 1
Radek Joch
3:2
3:S
11 11 202
3 .
Image 1
Michal Šoka
0:3
2:3
3:S
8 0 188
4 .
Image 1
Martin Kroupa
3:S
6 -11 175
5 .
Image 1
Dáša Labáková
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 166

12 . Úroveň C

209 bodů
116. místo (6. místo v ženách)
V.N. D.L. J.Č. A.H. P.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Václav Novotný
3:1 3:2 3:0 3:2 23 14 217
2 .
Image 1
Dáša Labáková
1:3 3:2
3:0
3:2 18 11 209
3 .
Image 1
Jiří Čupr
2:3 2:3 3:2 3:1 15 0 195
4 .
Image 1
Adam Herout
0:3
0:3
2:3 3:2 7 -11 176
5 .
Image 1
Petr Šikula
2:3 2:3 1:3 2:3 7 -14 173

Podzimní sezóna 2019

13 . Úroveň C

169 bodů
133. místo (6. místo v ženách)
D.S. D.L. M.Ž. M.B. T.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
David Smejkal
3:1
S:3
3:0 3:0 20 14 174
2 .
Image 1
Dáša Labáková
1:3 3:1
3:2
3:1 18 11 169
3 .
Image 1
Milan Žižka
3:S
1:3
2:3
3:1 15 0 155
4 .
Image 1
Michal Baranec
0:3
2:3
3:2
3:1 13 -11 142
5 .
Image 1
Tomáš Světnický
0:3 1:3 1:3 1:3 3 -14 129

11 . Úroveň A

162 bodů
135. místo (5. místo v ženách)
M.V. P.P. P.H. L.P. D.L. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Volník
3:0 3:2 3:1 3:0 25 14 219
2 .
Image 1
Pavel Prokop
0:3
3:1
S:S
3:S
10 11 201
3 .
Image 1
Pavel Hejl
2:3
1:3
2:3
S:S
3 0 183
4 .
Image 1
Lucie Pitelová
1:3 S:S 3:2
S:S
2 -11 171
5 .
Image 1
Dáša Labáková
0:3
S:3
S:S
S:S
-4 -14 162

12 . Úroveň B

191 bodů
116. místo (5. místo v ženách)
A.Ř. D.L. M.Ž. L.D. P.J. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Adam Řihák
3:1
3:0
3:0
3:S
26 14 200
2 .
Image 1
Dáša Labáková
1:3
3:1
3:0
3:S
20 11 191
3 .
Image 1
Milan Žižka
0:3
1:3
3:0
3:S
14 0 174
4 .
Image 1
Lukáš Drahník
0:3
0:3
0:3
3:S
6 -11 155
5 .
Image 1
Peťa Jelínek
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 146

11 . Úroveň B

189 bodů
132. místo (8. místo v ženách)
F.F. T.H. E.H. R.J. D.L. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Filip Fousek
3:0 3:0 3:0 3:0 28 14 242
2 .
Image 1
Tomáš Hradečný
0:3
3:0
1:3 3:0 15 11 226
3 .
Image 1
Erika Horňáková
0:3
0:3
3:0
3:2
12 0 212
4 .
Image 1
Radek Joch
0:3 3:1 0:3
3:1
12 -11 201
5 .
Image 1
Dáša Labáková
0:3 0:3
2:3
1:3
3 -14 189

Letní sezóna 2019

9 . Úroveň A

157 bodů
93. místo (6. místo v ženách)
D.M. M.Z. A.H. D.L. A.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Dušan Medek
3:1
2:3
3:0
3:S
21 14 195
2 .
Image 1
Marek Zukal
1:3
3:1 3:0
3:S
20 11 191
3 .
Image 1
Adam Herout
3:2
1:3
3:2
3:S
17 0 177
4 .
Image 1
Dáša Labáková
0:3
0:3
2:3
3:S
8 -11 157
5 .
Image 1
Adam Blecha
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 146

10 . Úroveň B

156 bodů
80. místo (5. místo v ženách)
D.L. R.M. R.V. M.K. J.Č. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Dáša Labáková
2:3
3:0 3:0 3:1 22 14 156
2 .
Image 1
Radek Miča
3:2
3:2
0:3
3:1
16 11 147
3 .
Image 1
Radek Vičar
0:3
2:3
3:0
3:0
16 0 136
4 .
Image 1
Martin Kužela
0:3 3:0 0:3 3:1 13 -5 128
5 .
Image 1
Jiří Čupr
1:3
1:3
0:3
1:3 3 -14 109

11 . Úroveň A

153 bodů
99. místo (6. místo v ženách)
P.Š. D.L. P.Š. J.S. J.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Šikula
3:2 3:1 3:1 3:0 24 14 158
2 .
Image 1
Dáša Labáková
2:3 3:0 3:0 3:1 22 11 153
3 .
Image 1
Petr Šmejkal
1:3 0:3 3:0 3:1 14 0 134
4 .
Image 1
Jiří Sedláček
1:3 0:3 0:3 3:1 7 -11 116
5 .
Image 1
Jana Hanáková
0:3 1:3 1:3 1:3 3 -14 109

11 . Úroveň A

114 bodů
111. místo (7. místo v ženách)
A.Ř. S.M. D.L. J.Č. T.C. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Adam Řihák
3:0
3:0
1:3
3:0
22 14 136
2 .
Image 1
Stasa Manojlovic
0:3 3:1 3:1 3:0 19 11 130
3 .
Image 1
Dáša Labáková
0:3
1:3 3:1 3:0 14 0 114
4 .
Image 1
Jiří Čejka
3:1 1:3 1:3
1:3
9 -5 104
5 .
Image 1
Tomáš Cibulka
0:3
0:3 0:3
3:1
6 -14 92

Jarní sezóna 2019

16 . Úroveň B

175 bodů
168. místo (12. místo v ženách)
D.L. P.M. M.N. T.B. J.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Dáša Labáková
2:3
3:1 3:0
3:S
21 14 175
2 .
Image 1
Petr Menšík
3:2
3:0 S:S 3:S 16 11 167
3 .
Image 1
Magdaléna Němcová
1:3 0:3 1:3
3:S
8 0 148
4 .
Image 1
Tomáš Bambas
0:3 S:S 3:1 S:S 2 -5 137
5 .
Image 1
Jan Pinďák
S:3
S:3
S:3
S:S -2 -14 124

17 . Úroveň A

130 bodů
191. místo (19. místo v ženách)
A.A. D.L. M.C. M.P. M.O. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Adéla Alexová
3:1
3:0
3:0
3:S
26 14 140
2 .
Image 1
Dáša Labáková
1:3 3:2 3:0
3:S
19 11 130
3 .
Image 1
Martin Caletka
0:3
2:3 3:0 3:S 15 0 115
4 .
Image 1
Miroslava Ptáčková
0:3
0:3 0:3 3:S 6 -5 101
5 .
Image 1
Marketa Oskrdova
S:3
S:3
S:3 S:3 0 -14 86

18 . Úroveň B

132 bodů
201. místo (21. místo v ženách)
P.M. D.L. M.N. L.K. J.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Menšík
3:1
3:0
3:0
3:0
27 14 141
2 .
Image 1
Dáša Labáková
1:3
3:0
3:S 3:0 21 11 132
3 .
Image 1
Magdaléna Němcová
0:3
0:3
3:0 3:0 14 0 114
4 .
Image 1
Lucie Kučerová
0:3
S:3 0:3 3:0 7 -11 96
5 .
Image 1
Jana Baranová
0:3
0:3 0:3 0:3 0 -14 86

19 . Úroveň A

110 bodů
213. místo (31. místo v ženách)
P.V. D.L. K.M. M.Č. M.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Vlašánek
3:0
3:0 3:1
3:S
26 14 120
2 .
Image 1
Dáša Labáková
0:3
3:0
3:1
3:S
19 11 110
3 .
Image 1
Kateřina Machálková
0:3 0:3
3:1
3:S
12 0 92
4 .
Image 1
Michaela Černochová
1:3
1:3
1:3
3:S
9 -11 78
5 .
Image 1
Masha Mlčochová
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 66

Podzimní sezóna 2018

18 . Úroveň A

119 bodů
197. místo (23. místo v ženách)
P.M. D.L. T.B. P.M. A.Z. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Macek
3:0 3:0 3:0
3:S
23 0 41
2 .
Image 1
Dáša Labáková
0:3 3:1 3:0
3:S
16 0 34
3 .
Image 1
Tomáš Blažek
0:3 1:3
3:0
3:S
12 0 30
4 .
Image 1
Peter Mada
0:3 0:3
0:3
3:S
5 0 23
5 .
Image 1
Antonín Zderčík
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 18

19 . Úroveň A

123 bodů
202. místo (26. místo v ženách)
D.L. P.C. T.H. G.B. T.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Dáša Labáková
S:3
3:0
3:0
3:S
17 0 35
2 .
Image 1
Pavel Carda
3:S
3:0 S:S
3:S
14 0 32
3 .
Image 1
Tomáš Halamíček
0:3
0:3 3:0
3:S
11 0 29
4 .
Image 1
Gabriela Borutova
0:3
S:S 0:3
3:S
3 0 21
5 .
Image 1
Tomáš Vodička
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 18

21 . Úroveň A

91 bodů
214. místo (28. místo v ženách)
D.L. H.B. M.Č. M.V. M.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Dáša Labáková
3:0
3:1
3:2
3:S
20 0 26
2 .
Image 1
Hana Brablecová
0:3 3:2 3:1
3:S
14 0 20
3 .
Image 1
Michaela Černochová
1:3
2:3
3:2
3:S
12 0 18
4 .
Image 1
Markéta Vajčnerová
2:3
1:3
2:3
S:S 3 0 9
5 .
Image 1
Matěj Severa
S:3
S:3
S:3
S:S -2 0 4

20 . Úroveň A

42 bodů
218. místo (33. místo v ženách)
R.T. P.Č. D.L. M.Č. M.S. M.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Richard Trembecký
2:3
3:0
3:0
3:0
3:0
22 0 28
2 .
Image 1
Pavel Čech
3:2
3:0
3:1
3:S
3:0 21 0 27
3 .
Image 1
Dáša Labáková
0:3
0:3
3:1
3:S
S:S
6 0 12
4 .
Image 1
Michaela Černochová
0:3
1:3
1:3
3:S
S:S
4 0 10
5 .
Image 1
Matěj Severa
0:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 6
6 .
Image 1
Markéta Vajčnerová
0:3
0:3
S:S
S:S
3:S
0 0 6

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
10.03.2020 01:01 11. Martin Kroupa S:3 Komentáře
10.03.2020 01:01 11. Radek Joch S:3 Komentáře
10.03.2020 01:01 11. Michal Šoka S:3 Komentáře
10.03.2020 01:01 11. David Vašek S:3 Komentáře
03.03.2020 21:00 12. Petr Šikula Sprint 3:2
27.02.2020 08:00 12. Václav Novotný Sport Centrum Kuklenská 1:3
19.02.2020 16:00 12. Adam Herout Sport Centrum IVANOVICE 3:0 Komentáře
09.02.2020 20:00 12. Jiří Čupr Badminton Líšeň 3:2
28.01.2020 14:00 13. David Smejkal Sprint 1:3
22.01.2020 07:00 13. Milan Žižka Sport Centrum Kuklenská 3:1
19.01.2020 14:00 13. Tomáš Světnický Xarena Slatina Badminton Club 3:1
13.01.2020 08:00 13. Michal Baranec Centrum Viktoria 3:2 Komentáře
29.12.2019 12:06 11. Lucie Pitelová S:S Komentáře
29.12.2019 12:05 11. Pavel Hejl S:S Komentáře
29.12.2019 12:05 11. Pavel Prokop S:3 Komentáře
09.12.2019 07:30 11. Michal Volník Sprint 0:3
28.11.2019 12:39 12. Peťa Jelínek 3:S Komentáře
18.11.2019 12:00 12. Adam Řihák Sport Centrum Kuklenská 1:3 Komentáře
12.11.2019 12:00 12. Milan Žižka Sport Centrum Kuklenská 3:1
10.11.2019 10:00 12. Lukáš Drahník Sprint 3:0 Komentáře
23.10.2019 07:00 11. Tomáš Hradečný Sprint 0:3
21.10.2019 15:00 11. Erika Horňáková Sport Centrum Kuklenská 2:3 Komentáře
20.10.2019 18:00 11. Radek Joch Centrum Viktoria 1:3 Komentáře
14.10.2019 07:00 11. Filip Fousek Sprint 0:3
18.09.2019 17:00 9. Dušan Medek Sprint 0:3 Komentáře
18.09.2019 13:46 9. Adam Blecha 3:S Komentáře
13.09.2019 07:30 9. Adam Herout Sport Centrum IVANOVICE 2:3 Komentáře
05.09.2019 13:00 9. Marek Zukal Xarena Slatina Badminton Club 0:3
29.08.2019 09:00 10. Martin Kužela Xarena Slatina Badminton Club 3:0
21.08.2019 09:00 10. Radek Miča fit4all centrum 2:3 Komentáře
19.08.2019 13:00 10. Radek Vičar Xarena Slatina Badminton Club 3:0
12.08.2019 19:00 10. Jiří Čupr Xarena Slatina Badminton Club 3:1
30.07.2019 16:00 11. Petr Šikula Xarena Slatina Badminton Club 2:3
22.07.2019 18:00 11. Petr Šmejkal Xarena Slatina Badminton Club 3:0
15.07.2019 18:00 11. Jiří Sedláček Badminton Líšeň 3:0
09.07.2019 17:00 11. Jana Hanáková Centrum Viktoria 3:1
20.06.2019 18:00 11. Tomáš Cibulka fit4all centrum 3:0
19.06.2019 07:00 11. Stasa Manojlovic Sprint 1:3
11.06.2019 17:00 11. Jiří Čejka Xarena Slatina Badminton Club 3:1
06.06.2019 12:00 11. Adam Řihák Sport Centrum Kuklenská 0:3 Komentáře
31.05.2019 10:53 16. Jan Pinďák 3:S Komentáře
29.05.2019 16:00 16. Magdaléna Němcová Sprint 3:1
22.05.2019 17:00 16. Tomáš Bambas Sprint 3:0
20.05.2019 13:00 16. Petr Menšík Sprint 2:3 Komentáře
26.04.2019 16:29 17. Marketa Oskrdova 3:S Komentáře
23.04.2019 19:00 17. Miroslava Ptáčková Sprint 3:0
17.04.2019 19:00 17. Adéla Alexová Xarena Slatina Badminton Club 1:3
08.04.2019 20:00 17. Martin Caletka Sprint 3:2
01.04.2019 00:10 18. Lucie Kučerová 3:S
21.03.2019 17:00 18. Magdaléna Němcová Badminton Líšeň 3:0 Komentáře
19.03.2019 14:00 18. Petr Menšík Sprint 1:3 Komentáře
12.03.2019 15:30 18. Jana Baranová Club Classic 3:0
26.02.2019 21:00 19. Kateřina Machálková Xarena Slatina Badminton Club 3:0
25.02.2019 19:54 19. Masha Mlčochová 3:S Komentáře
25.02.2019 13:00 19. Petr Vlašánek Badminton Líšeň 0:3 Komentáře
13.02.2019 17:00 19. Michaela Černochová Sport Centrum Kuklenská 3:1 Komentáře
31.01.2019 20:52 18. Antonín Zderčík 3:S Komentáře
21.01.2019 21:00 18. Petr Macek Sprint 0:3
15.01.2019 21:00 18. Tomáš Blažek Sport Centrum Kuklenská 3:1
11.01.2019 17:00 18. Peter Mada Sport Centrum Kuklenská 3:0
29.12.2018 14:00 19. Gabriela Borutova Sport Centrum Kuklenská 3:0 Komentáře
18.12.2018 12:24 19. Pavel Carda S:3 Komentáře
18.12.2018 08:00 19. Tomáš Halamíček Sport Centrum Kuklenská 3:0 Komentáře
27.11.2018 22:13 21. Matěj Severa 3:S Komentáře
21.11.2018 17:00 21. Michaela Černochová 3:1 Komentáře
19.11.2018 07:30 21. Markéta Vajčnerová Xarena Slatina Badminton Club 3:2 Komentáře
07.11.2018 15:00 21. Hana Brablecová Sport Centrum IVANOVICE 3:0
26.10.2018 08:22 20. Matěj Severa 3:S Komentáře
26.10.2018 08:19 20. Markéta Vajčnerová S:S Komentáře
25.10.2018 09:00 20. Pavel Čech Centrum Viktoria 0:3
15.10.2018 10:00 20. Michaela Černochová Sport Centrum Kuklenská 3:1 Komentáře
11.10.2018 09:00 20. Richard Trembecký Sport Centrum Kuklenská 0:3 Komentáře
19. Tomáš Vodička 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím