Načítám…
Antonín Huráb

Antonín Huráb (28 let)

ID: 38482

Brno

  • 44 zápasů

    od roku 2019
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
  • 17:00
    Často hraje od 17:00 v Xarena Slatina Badminton Club
  • 107 /171
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 44
    Zápasů v lize ( 21 / 23 / 0) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2020

8 . Úroveň C

168 bodů
86. místo (81. místo v mužích)
J.G. N.M. J.R. M.Z. A.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Gajda
3:1
3:S
3:0 3:1 25 14 219
2 .
Image 1
Nikola Musil
1:3 3:2 3:1 3:0 19 11 210
3 .
Image 1
Jan Ryšánek
S:3
2:3 3:1 3:0 15 0 195
4 .
Image 1
Marek Zukal
0:3 1:3 1:3 3:1 8 -11 177
5 .
Image 1
Antonín Huráb
1:3 0:3 0:3 1:3 2 -14 168

8 . Úroveň C

152 bodů
68. místo (65. místo v mužích)
D.M. M.G. A.H. J.D. V.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Dušan Medek
3:1 3:2 S:S 3:0 16 14 170
2 .
Image 1
Michal Garlík
1:3 3:2
1:3
3:2
12 11 163
3 .
Image 1
Antonín Huráb
2:3 2:3
3:S
2:3 12 0 152
4 .
Image 1
Jan Dlugoš
S:S
3:1
S:3
3:2 9 -11 138
5 .
Image 1
Václav Hadrava
0:3
2:3
3:2 2:3 9 -14 135

7 . Úroveň C

148 bodů
71. místo (68. místo v mužích)
T.G. L.B. R.C. R.J. A.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tereza Gállová
3:1 3:0 3:0 3:1 26 14 200
2 .
Image 1
Lukáš Bránka
1:3 3:0 3:1 3:0 21 5 186
3 .
Image 1
Roman Caha
0:3 0:3
3:2
3:0
12 0 172
4 .
Image 1
Radek Joch
0:3 1:3
2:3
3:1 9 -11 158
5 .
Image 1
Antonín Huráb
1:3 0:3
0:3
1:3 2 -14 148

8 . Úroveň C

187 bodů
60. místo (58. místo v mužích)
D.M. A.H. K.J. P.Š. A.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Dušan Medek
3:2 3:1 3:1 3:1 23 14 197
2 .
Image 1
Antonín Huráb
2:3
2:3
3:2 3:0 16 11 187
3 .
Image 1
Kristýna Jarošová
1:3
3:2
3:0 2:3 15 0 175
4 .
Image 1
Petr Šikula
1:3 2:3 0:3 3:2 8 -11 157
5 .
Image 1
Antonín Slovák
1:3 0:3 3:2 2:3 8 -14 154

Jarní sezóna 2020

12 . Úroveň C

181 bodů
105. místo (100. místo v mužích)
A.H. P.Š. S.M. D.Š. J.Č. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Antonín Huráb
3:0 3:0 3:S 3:0 27 14 181
2 .
Image 1
Petr Šmejkal
0:3 1:3 3:S 3:0 14 11 165
3 .
Image 1
Stasa Manojlovic
0:3 3:1 3:S 0:3 12 0 152
4 .
Image 1
Daniel Šafrán
S:3 S:3 S:3 3:0 7 -11 136
5 .
Image 1
Jiří Čejka
0:3 0:3 3:0 0:3 7 -14 133

13 . Úroveň A

173 bodů
124. místo (120. místo v mužích)
P.Š. A.H. V.H. J.V. R.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Šikula
3:2 3:1 3:2
3:S
22 14 176
2 .
Image 1
Antonín Huráb
2:3 3:0 3:0
3:S
22 11 173
3 .
Image 1
Václav Hadrava
1:3 0:3 3:2 3:1 12 0 152
4 .
Image 1
Jan Vavrečka
2:3 0:3 2:3
3:0
11 -11 140
5 .
Image 1
Radek Veselý
S:3
S:3
1:3
0:3
1 -14 127

14 . Úroveň A

171 bodů
148. místo (138. místo v mužích)
R.M. A.H. M.Ž. R.T. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Radek Miča
3:1
3:0
3:0
3:0
27 14 181
2 .
Image 1
Antonín Huráb
1:3
3:2
3:0 3:0 20 11 171
3 .
Image 1
Milan Žižka
0:3
2:3
3:1
3:0
15 0 155
4 .
Image 1
Richard Trembecký
0:3
0:3
1:3
3:0 8 -11 137
5 .
Image 1
Milan Kachlík
0:3
0:3
0:3
0:3 0 -14 126

Podzimní sezóna 2019

12 . Úroveň B

151 bodů
146. místo (139. místo v mužích)
K.J. D.V. P.Č. R.B. A.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Kristýna Jarošová
3:2
3:1
3:0
3:1 24 14 198
2 .
Image 1
David Vašek
2:3
3:0
3:2
3:2
19 11 190
3 .
Image 1
Petr Čipera
1:3
0:3
3:2 3:2 11 0 171
4 .
Image 1
Roman Brennner
0:3
2:3
2:3 3:0 11 -11 160
5 .
Image 1
Antonín Huráb
1:3
2:3
2:3 0:3 5 -14 151

12 . Úroveň B

176 bodů
126. místo (124. místo v mužích)
L.D. S.M. A.H. J.Č. P.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Libor Diviš
3:0 3:2 3:0 3:0 26 14 200
2 .
Image 1
Stasa Manojlovic
0:3 3:1 3:2 3:0 18 11 189
3 .
Image 1
Antonín Huráb
2:3 1:3 3:1 3:0 16 0 176
4 .
Image 1
Jiří Čejka
0:3 2:3 1:3 3:0 10 -11 159
5 .
Image 1
Petr Šmejkal
0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 146

13 . Úroveň A

174 bodů
125. místo (119. místo v mužích)
A.H. J.Č. R.B. D.Č. T.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Antonín Huráb
2:3 3:1 3:1
3:S
20 14 174
2 .
Image 1
Jiří Čupr
3:2 3:1 1:3
3:S
18 11 169
3 .
Image 1
Roman Brennner
1:3 1:3 3:1
3:S
14 0 154
4 .
Image 1
Daniel Čech
1:3 3:1 1:3
3:S
14 -11 143
5 .
Image 1
Tomáš Světnický
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 126

14 . Úroveň C

174 bodů
142. místo (134. místo v mužích)
L.D. A.H. E.M. N.F. T.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Libor Diviš
3:2 3:1 3:0 3:0 25 14 179
2 .
Image 1
Antonín Huráb
2:3 3:0 3:0 3:0 23 11 174
3 .
Image 1
Eduard Medla
1:3 0:3
3:2
3:2 11 0 151
4 .
Image 1
Natálie Faruzelová
0:3 0:3
2:3
3:2
7 -11 136
5 .
Image 1
Tomáš Blažek
0:3 0:3 2:3
2:3
4 -14 130

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
01.10.2020 20:00 8. Jan Ryšánek Xarena Slatina Badminton Club 0:3
30.09.2020 10:00 8. Marek Zukal Sport Centrum Kuklenská 1:3
14.09.2020 17:00 8. Jiří Gajda Xarena Slatina Badminton Club 1:3
09.09.2020 19:00 8. Nikola Musil Sport Centrum IVANOVICE 0:3
03.09.2020 08:28 8. Jan Dlugoš 3:S Komentáře
26.08.2020 17:00 8. Dušan Medek Sport Centrum IVANOVICE 2:3
19.08.2020 14:00 8. Václav Hadrava Sport Centrum IVANOVICE 2:3
17.08.2020 17:00 8. Michal Garlík Xarena Slatina Badminton Club 2:3
03.08.2020 17:00 7. Radek Joch Xarena Slatina Badminton Club 1:3
29.07.2020 19:00 7. Roman Caha Xarena Slatina Badminton Club 0:3 Komentáře
20.07.2020 18:00 7. Lukáš Bránka fit4all centrum 0:3
15.07.2020 16:00 7. Tereza Gállová Xarena Slatina Badminton Club 1:3
02.07.2020 20:00 8. Dušan Medek fit4all centrum 2:3
30.06.2020 16:00 8. Petr Šikula Sprint 3:2
22.06.2020 17:00 8. Kristýna Jarošová Xarena Slatina Badminton Club 2:3 Komentáře
18.06.2020 17:00 8. Antonín Slovák Xarena Slatina Badminton Club 3:0
16.06.2020 00:10 12. Daniel Šafrán 3:S
09.06.2020 17:00 12. Petr Šmejkal 3:0
08.06.2020 17:00 12. Stasa Manojlovic Xarena Slatina Badminton Club 3:0
25.05.2020 16:00 12. Jiří Čejka Badminton Líšeň 3:0
19.05.2020 21:41 13. Radek Veselý 3:S Komentáře
18.05.2020 17:00 13. Petr Šikula fit4all centrum 2:3
17.05.2020 17:00 13. Jan Vavrečka Xarena Slatina Badminton Club 3:0
06.03.2020 17:00 13. Václav Hadrava Sport Centrum IVANOVICE 3:0
27.02.2020 15:00 14. Milan Kachlík Sport Centrum Kuklenská 3:0
20.02.2020 16:00 14. Richard Trembecký Sport Centrum Kuklenská 3:0
12.02.2020 08:00 14. Radek Miča fit4all centrum 1:3 Komentáře
06.02.2020 16:00 14. Milan Žižka Sport Centrum Kuklenská 3:2 Komentáře
28.01.2020 17:00 12. Petr Čipera Sport Centrum IVANOVICE 2:3
16.01.2020 17:00 12. David Vašek Sport Centrum Kuklenská 2:3 Komentáře
15.01.2020 16:00 12. Kristýna Jarošová Sprint 1:3
06.01.2020 17:00 12. Roman Brennner Xarena Slatina Badminton Club 0:3
16.12.2019 16:00 12. Jiří Čejka Sport Centrum Kuklenská 3:1
11.12.2019 07:00 12. Stasa Manojlovic Sprint 1:3
10.12.2019 17:00 12. Libor Diviš 2:3
09.12.2019 17:00 12. Petr Šmejkal Xarena Slatina Badminton Club 3:0
27.11.2019 17:00 13. Daniel Čech Sport Centrum Kuklenská 3:1
13.11.2019 19:00 13. Jiří Čupr Xarena Slatina Badminton Club 2:3
10.11.2019 17:00 13. Roman Brennner Sport Centrum IVANOVICE 3:1
02.11.2019 10:50 13. Tomáš Světnický 3:S Komentáře
23.10.2019 19:00 14. Natálie Faruzelová Xarena Slatina Badminton Club 3:0
17.10.2019 16:00 14. Tomáš Blažek 3:0
08.10.2019 17:00 14. Libor Diviš Sprint 2:3
06.10.2019 20:00 14. Eduard Medla 3:0

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím