Načítám…

Antonín Huráb (30 let)

ID: 38482

Brno

  • 68 zápasů

    od roku 2019
  • 4/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • 109 /289
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 68
    Zápasů v lize ( 35 / 29 / 4) 0 turnajů
  • 55%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2022

7 . Úroveň B

129 bodů
61. místo (55. místo v mužích)
J.Č. M.N. J.C. A.H. V.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Čupr
0 14 154
2 .
Image 1
Michal Novotný
0 5 145
3 .
Image 1
Jindřich Chodúr
0 0 140
4 .
Image 1
Antonín Huráb
0 -11 129
5 .
Image 1
Vítězslav Třetina
0 -14 126

8 . Úroveň A

210 bodů
58. místo (54. místo v mužích)
J.K. A.H. J.M. R.J. V.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jakub Kominka
3:0 0:3 3:0 3:0 21 14 215
2 .
Image 1
Antonín Huráb
0:3
3:0
3:1 3:1 19 11 210
3 .
Image 1
Jakub Martauz
3:0
0:3
3:1
3:S 19 0 199
4 .
Image 1
Radek Joch
0:3 1:3
1:3
3:2
7 -11 176
5 .
Image 1
Václav Hadrava
0:3 1:3 S:3
2:3
3 -14 169

Jarní sezóna 2022

10 . Úroveň A

196 bodů
79. místo (75. místo v mužích)
A.H. T.Č. D.B. P.D. V.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Antonín Huráb
2:3
3:0 3:1 3:0 22 14 196
2 .
Image 1
Tomáš Čada
3:2
3:1
3:0
2:3
20 11 191
3 .
Image 1
Dagmar Bulawová
0:3
1:3
3:1
3:0
14 0 174
4 .
Image 1
Petr Diviš
1:3 0:3
1:3
3:1 8 -11 157
5 .
Image 1
Vojtěch Hampl
0:3
3:2
0:3
1:3 6 -14 152

9 . Úroveň B

195 bodů
100. místo (95. místo v mužích)
J.G. P.H. O.J. J.M. A.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Gajda
3:2
3:2 3:2 3:2 20 14 234
2 .
Image 1
Pavel Hejl
2:3
2:3
3:0
3:1
17 11 228
3 .
Image 1
Ondřej Jakubčík
2:3 3:2 3:1 2:3 15 0 215
4 .
Image 1
Jakub Martauz
2:3
0:3
1:3 3:1 9 -11 198
5 .
Image 1
Antonín Huráb
2:3
1:3
3:2 1:3 9 -14 195

11 . Úroveň B

162 bodů
91. místo (86. místo v mužích)
A.H. P.M. J.B. P.Š. N.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Antonín Huráb
3:0 3:0 3:0
3:0
28 14 162
2 .
Image 1
Petr Matuška
0:3
3:0
3:0
3:0
21 11 152
3 .
Image 1
Jiří Bulawa
0:3
0:3
3:0 3:2 12 0 132
4 .
Image 1
Petr Šmejkal
0:3
0:3
0:3 3:0 7 -11 116
5 .
Image 1
Natálie Šimková
0:3
0:3
2:3 0:3 2 -14 108

13 . Úroveň A

152 bodů
129. místo (119. místo v mužích)
D.P. A.H. M.B. K.V. D.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Dominik Pliska
3:1
3:0
3:S
3:S
25 14 159
2 .
Image 1
Antonín Huráb
1:3 3:0 3:0 3:1 21 11 152
3 .
Image 1
Miroslav Bardelčík
0:3
0:3 3:0 3:S 13 0 133
4 .
Image 1
Karel Volný
S:3
0:3 0:3 3:S 6 -11 115
5 .
Image 1
Daniel Král
S:3
1:3 S:3 S:3 1 -14 107

Podzimní sezóna 2021

10 . Úroveň A

146 bodů
118. místo (109. místo v mužích)
R.V. P.D. P.Č. A.K. A.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Radek Vičar
3:1 3:0 3:0
3:S
26 14 200
2 .
Image 1
Petr Daněk
1:3 3:2 3:2
3:S
17 11 188
3 .
Image 1
Petr Čipera
0:3 2:3 3:1
3:S
14 0 174
4 .
Image 1
Andrea Kopečná
0:3 2:3 1:3
3:S
9 -11 158
5 .
Image 1
Antonín Huráb
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 146

Letní sezóna 2020

8 . Úroveň C

168 bodů
86. místo (81. místo v mužích)
J.G. N.M. J.R. M.Z. A.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Gajda
3:1
3:S
3:0 3:1 25 14 219
2 .
Image 1
Nikola Musil
1:3 3:2 3:1 3:0 19 11 210
3 .
Image 1
Jan Ryšánek
S:3
2:3 3:1 3:0 15 0 195
4 .
Image 1
Marek Zukal
0:3 1:3 1:3 3:1 8 -11 177
5 .
Image 1
Antonín Huráb
1:3 0:3 0:3 1:3 2 -14 168

8 . Úroveň C

152 bodů
68. místo (65. místo v mužích)
D.M. M.G. A.H. J.D. V.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Dušan Medek
3:1 3:2 S:S 3:0 16 14 170
2 .
Image 1
Michal Garlík
1:3 3:2
1:3
3:2
12 11 163
3 .
Image 1
Antonín Huráb
2:3 2:3
3:S
2:3 12 0 152
4 .
Image 1
Jan Dlugoš
S:S
3:1
S:3
3:2 9 -11 138
5 .
Image 1
Václav Hadrava
0:3
2:3
3:2 2:3 9 -14 135

7 . Úroveň C

148 bodů
71. místo (68. místo v mužích)
T.G. L.B. R.C. R.J. A.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tereza Gállová
3:1 3:0 3:0 3:1 26 14 200
2 .
Image 1
Lukáš Bránka
1:3 3:0 3:1 3:0 21 5 186
3 .
Image 1
Roman Caha
0:3 0:3
3:2
3:0
12 0 172
4 .
Image 1
Radek Joch
0:3 1:3
2:3
3:1 9 -11 158
5 .
Image 1
Antonín Huráb
1:3 0:3
0:3
1:3 2 -14 148

8 . Úroveň C

187 bodů
60. místo (58. místo v mužích)
D.M. A.H. K.N. P.Š. A.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Dušan Medek
3:2 3:1 3:1 3:1 23 14 197
2 .
Image 1
Antonín Huráb
2:3
2:3
3:2 3:0 16 11 187
3 .
Image 1
Kristýna Nováková
1:3
3:2
3:0 2:3 15 0 175
4 .
Image 1
Petr Šikula
1:3 2:3 0:3 3:2 8 -11 157
5 .
Image 1
Antonín Slovák
1:3 0:3 3:2 2:3 8 -14 154

Jarní sezóna 2020

12 . Úroveň C

181 bodů
105. místo (100. místo v mužích)
A.H. P.Š. S.M. D.Š. J.Č. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Antonín Huráb
3:0 3:0 3:S 3:0 27 14 181
2 .
Image 1
Petr Šmejkal
0:3 1:3 3:S 3:0 14 11 165
3 .
Image 1
Stasa Manojlovic
0:3 3:1 3:S 0:3 12 0 152
4 .
Image 1
Daniel Šafrán
S:3 S:3 S:3 3:0 7 -11 136
5 .
Image 1
Jiří Čejka
0:3 0:3 3:0 0:3 7 -14 133

13 . Úroveň A

173 bodů
124. místo (120. místo v mužích)
P.Š. A.H. V.H. J.V. R.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Šikula
3:2 3:1 3:2
3:S
22 14 176
2 .
Image 1
Antonín Huráb
2:3 3:0 3:0
3:S
22 11 173
3 .
Image 1
Václav Hadrava
1:3 0:3 3:2 3:1 12 0 152
4 .
Image 1
Jan Vavrečka
2:3 0:3 2:3
3:0
11 -11 140
5 .
Image 1
Radek Veselý
S:3
S:3
1:3
0:3
1 -14 127

14 . Úroveň A

171 bodů
148. místo (138. místo v mužích)
R.M. A.H. M.Ž. R.T. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Radek Miča
3:1
3:0
3:0
3:0
27 14 181
2 .
Image 1
Antonín Huráb
1:3
3:2
3:0 3:0 20 11 171
3 .
Image 1
Milan Žižka
0:3
2:3
3:1
3:0
15 0 155
4 .
Image 1
Richard Trembecký
0:3
0:3
1:3
3:0 8 -11 137
5 .
Image 1
Milan Kachlík
0:3
0:3
0:3
0:3 0 -14 126

Podzimní sezóna 2019

12 . Úroveň B

151 bodů
146. místo (139. místo v mužích)
K.N. D.V. P.Č. R.B. A.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Kristýna Nováková
3:2
3:1
3:0
3:1 24 14 198
2 .
Image 1
David Vašek
2:3
3:0
3:2
3:2
19 11 190
3 .
Image 1
Petr Čipera
1:3
0:3
3:2 3:2 11 0 171
4 .
Image 1
Roman Brennner
0:3
2:3
2:3 3:0 11 -11 160
5 .
Image 1
Antonín Huráb
1:3
2:3
2:3 0:3 5 -14 151

12 . Úroveň B

176 bodů
126. místo (124. místo v mužích)
L.D. S.M. A.H. J.Č. P.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Libor Diviš
3:0 3:2 3:0 3:0 26 14 200
2 .
Image 1
Stasa Manojlovic
0:3 3:1 3:2 3:0 18 11 189
3 .
Image 1
Antonín Huráb
2:3 1:3 3:1 3:0 16 0 176
4 .
Image 1
Jiří Čejka
0:3 2:3 1:3 3:0 10 -11 159
5 .
Image 1
Petr Šmejkal
0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 146

13 . Úroveň A

174 bodů
125. místo (119. místo v mužích)
A.H. J.Č. R.B. D.Č. T.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Antonín Huráb
2:3 3:1 3:1
3:S
20 14 174
2 .
Image 1
Jiří Čupr
3:2 3:1 1:3
3:S
18 11 169
3 .
Image 1
Roman Brennner
1:3 1:3 3:1
3:S
14 0 154
4 .
Image 1
Daniel Čech
1:3 3:1 1:3
3:S
14 -11 143
5 .
Image 1
Tomáš Světnický
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 126

14 . Úroveň C

174 bodů
142. místo (134. místo v mužích)
L.D. A.H. E.M. N.Š. T.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Libor Diviš
3:2 3:1 3:0 3:0 25 14 179
2 .
Image 1
Antonín Huráb
2:3 3:0 3:0 3:0 23 11 174
3 .
Image 1
Eduard Medla
1:3 0:3
3:2
3:2 11 0 151
4 .
Image 1
Natálie Šimková
0:3 0:3
2:3
3:2
7 -11 136
5 .
Image 1
Tomáš Blažek
0:3 0:3 2:3
2:3
4 -14 130

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
20.06.2022 18:00 8. Jakub Kominka Xarena Slatina Badminton Club 0:3
16.06.2022 20:00 8. Jakub Martauz Sport Centrum Kuklenská 3:0 Komentáře
13.06.2022 18:00 8. Radek Joch Xarena Slatina Badminton Club 3:1
09.06.2022 19:00 8. Václav Hadrava fit4all centrum 3:1
24.05.2022 20:00 10. Petr Diviš Sport Centrum Kuklenská 3:1
23.05.2022 18:00 10. Vojtěch Hampl Xarena Slatina Badminton Club 3:0
19.05.2022 17:00 10. Tomáš Čada fit4all centrum 2:3 Komentáře
16.05.2022 18:00 10. Dagmar Bulawová Xarena Slatina Badminton Club 3:0
27.04.2022 19:00 9. Ondřej Jakubčík Club Classic 3:2
20.04.2022 17:00 9. Pavel Hejl Sport Centrum Kuklenská 1:3 Komentáře
13.04.2022 19:00 9. Jakub Martauz Sport Centrum Kuklenská 1:3
08.04.2022 19:00 9. Jiří Gajda Xarena Slatina Badminton Club 2:3
29.03.2022 13:00 11. Jiří Bulawa Sport Centrum Kuklenská 3:0
24.03.2022 19:00 11. Natálie Šimková Xarena Slatina Badminton Club 3:0 Komentáře
23.03.2022 18:00 11. Petr Šmejkal Sport Centrum IVANOVICE 3:0
16.03.2022 16:00 11. Petr Matuška Sport Centrum IVANOVICE 3:0
23.02.2022 11:00 13. Karel Volný Sport Centrum IVANOVICE 3:0
18.02.2022 17:00 13. Miroslav Bardelčík fit4all centrum 3:0
15.02.2022 15:00 13. Dominik Pliska Sprint 1:3
09.02.2022 11:00 13. Daniel Král Xarena Slatina Badminton Club 3:1
09.11.2021 09:10 10. Petr Čipera S:3 Komentáře
09.11.2021 08:29 10. Andrea Kopečná S:3 Komentáře
09.11.2021 08:28 10. Petr Daněk S:3 Komentáře
09.11.2021 08:28 10. Radek Vičar S:3 Komentáře
01.10.2020 20:00 8. Jan Ryšánek Xarena Slatina Badminton Club 0:3
30.09.2020 10:00 8. Marek Zukal Sport Centrum Kuklenská 1:3
14.09.2020 17:00 8. Jiří Gajda Xarena Slatina Badminton Club 1:3
09.09.2020 19:00 8. Nikola Musil Sport Centrum IVANOVICE 0:3
03.09.2020 08:28 8. Jan Dlugoš 3:S Komentáře
26.08.2020 17:00 8. Dušan Medek Sport Centrum IVANOVICE 2:3
19.08.2020 14:00 8. Václav Hadrava Sport Centrum IVANOVICE 2:3
17.08.2020 17:00 8. Michal Garlík Xarena Slatina Badminton Club 2:3
03.08.2020 17:00 7. Radek Joch Xarena Slatina Badminton Club 1:3
29.07.2020 19:00 7. Roman Caha Xarena Slatina Badminton Club 0:3 Komentáře
20.07.2020 18:00 7. Lukáš Bránka fit4all centrum 0:3
15.07.2020 16:00 7. Tereza Gállová Xarena Slatina Badminton Club 1:3
02.07.2020 20:00 8. Dušan Medek fit4all centrum 2:3
30.06.2020 16:00 8. Petr Šikula Sprint 3:2
22.06.2020 17:00 8. Kristýna Nováková Xarena Slatina Badminton Club 2:3 Komentáře
18.06.2020 17:00 8. Antonín Slovák Xarena Slatina Badminton Club 3:0
16.06.2020 00:10 12. Daniel Šafrán 3:S
09.06.2020 17:00 12. Petr Šmejkal 3:0
08.06.2020 17:00 12. Stasa Manojlovic Xarena Slatina Badminton Club 3:0
25.05.2020 16:00 12. Jiří Čejka Badminton Líšeň 3:0
19.05.2020 21:41 13. Radek Veselý 3:S Komentáře
18.05.2020 17:00 13. Petr Šikula fit4all centrum 2:3
17.05.2020 17:00 13. Jan Vavrečka Xarena Slatina Badminton Club 3:0
06.03.2020 17:00 13. Václav Hadrava Sport Centrum IVANOVICE 3:0
27.02.2020 15:00 14. Milan Kachlík Sport Centrum Kuklenská 3:0
20.02.2020 16:00 14. Richard Trembecký Sport Centrum Kuklenská 3:0
12.02.2020 08:00 14. Radek Miča fit4all centrum 1:3 Komentáře
06.02.2020 16:00 14. Milan Žižka Sport Centrum Kuklenská 3:2 Komentáře
28.01.2020 17:00 12. Petr Čipera Sport Centrum IVANOVICE 2:3
16.01.2020 17:00 12. David Vašek Sport Centrum Kuklenská 2:3 Komentáře
15.01.2020 16:00 12. Kristýna Nováková Sprint 1:3
06.01.2020 17:00 12. Roman Brennner Xarena Slatina Badminton Club 0:3
16.12.2019 16:00 12. Jiří Čejka Sport Centrum Kuklenská 3:1
11.12.2019 07:00 12. Stasa Manojlovic Sprint 1:3
10.12.2019 17:00 12. Libor Diviš 2:3
09.12.2019 17:00 12. Petr Šmejkal Xarena Slatina Badminton Club 3:0
27.11.2019 17:00 13. Daniel Čech Sport Centrum Kuklenská 3:1
13.11.2019 19:00 13. Jiří Čupr Xarena Slatina Badminton Club 2:3
10.11.2019 17:00 13. Roman Brennner Sport Centrum IVANOVICE 3:1
02.11.2019 10:50 13. Tomáš Světnický 3:S Komentáře
23.10.2019 19:00 14. Natálie Šimková Xarena Slatina Badminton Club 3:0
17.10.2019 16:00 14. Tomáš Blažek 3:0
08.10.2019 17:00 14. Libor Diviš Sprint 2:3
06.10.2019 20:00 14. Eduard Medla 3:0

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím