Načítám…

Robert Geryk (29 let)

ID: 50382

Brno

Mám Multisportku: Ano

Fandí:HC Kometa Brno, HBK Bulldogs Brno

Hraje ligy: Brno - Badminton (61/114)

  • 44 zápasů

    od roku 2023
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
  • 93 /260
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 43
    Zápasů v lize ( 32 / 11 / 0) 1 turnaj
  • 74%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2024

7 . Úroveň C

146 bodů
61. místo (59. místo v mužích)
O.H. M.B. M.Z. R.G. O.J. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Ondřej Horníček
3:2
3:2 3:2 3:2 8 30 178 12:8
2 .
Image 1
Miroslav Bača
2:3
3:2 3:1 s:s 4 25 169 8:9
3 .
Image 1
Marek Zukal
2:3 2:3 3:2 3:s 4 12 156 10:8
4 .
Image 1
Robert Geryk
2:3 1:3 2:3 3:s 2 4 146 8:9
5 .
Image 1
Ondřej Jakubčík
2:3 s:s s:3 s:3 0 0 140 2:12

Jarní sezóna 2024

8 . Úroveň C

171 bodů
59. místo (57. místo v mužích)
J.C. R.G. D.K. A.H. O.L. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jindřich Chodúr
3:0 3:0 3:1 3:1 8 30 178 12:2
2 .
Image 1
Robert Geryk
0:3 3:1 3:2 3:0 6 25 171 9:6
3 .
Image 1
Daniel Kyjonka
0:3 1:3 3:1 3:0 4 12 156 7:7
4 .
Image 1
Adam Herout
1:3 2:3 1:3 3:0 2 4 146 7:9
5 .
Image 1
Olivér Lelkes
1:3 0:3 0:3 0:3 0 0 140 1:12

9 . Úroveň A

158 bodů
67. místo (65. místo v mužích)
R.G. M.K. L.Č. M.Ž. M.A. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Robert Geryk
3:0 3:0 3:2
3:S
8 30 158 12:2
2 .
Image 1
Matěj Kareš
0:3 3:1 3:2
3:S
6 25 151 9:6
3 .
Image 1
Ludmila Čápová
0:3 1:3 1:3
3:S
2 12 134 5:9
4 .
Image 1
Martin Židek
2:3 2:3 3:1 1:3 2 4 126 8:10
5 .
Image 1
Martin Adamec
S:3
S:3
S:3
3:1 2 0 122 3:10

Podzimní sezóna 2023

9 . Úroveň C

156 bodů
86. místo (82. místo v mužích)
T.N. T.H. R.G. I.D. D.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Tomas Novak
3:0
3:0
3:1
3:0 8 30 178 12:1
2 .
Image 1
Tomáš Horáček
0:3
3:0 3:0 3:1 6 25 171 9:4
3 .
Image 1
Robert Geryk
0:3
0:3 3:0 3:0 4 12 156 6:6
4 .
Image 1
Ivo Dusík
1:3
0:3 0:3 S:S 0 4 144 1:12
5 .
Image 1
Daniel Kyjonka
0:3 1:3 0:3 S:S 0 0 140 1:12

10 . Úroveň B

138 bodů
82. místo (78. místo v mužích)
R.G. J.M. R.J. R.T. R.H. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Robert Geryk
3:0 3:0 3:0 3:0 8 30 138 12:0
2 .
Image 1
Jan Myšulka
0:3
S:3
3:S
3:0 4 25 129 6:6
3 .
Image 1
Radek Janata
0:3
3:S
S:3
3:0 4 12 116 6:6
4 .
Image 1
Richard Trembecký
0:3
S:3
3:S
3:0 4 4 108 6:6
5 .
Image 1
Radek Hrbáček
0:3 0:3 0:3 0:3 0 0 100 0:12

11 . Úroveň A

138 bodů
99. místo (92. místo v mužích)
R.G. I.P. M.K. O.M. J.Č. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Robert Geryk
3:1 3:1 3:2 3:0 8 30 138 12:4
2 .
Image 1
Irena Provazníková
1:3 3:0 3:0
S:S
4 25 129 7:6
3 .
Image 1
Matěj Kareš
1:3 0:3 3:1 3:0 4 12 116 7:7
4 .
Image 1
Ondřej Matuška
2:3 0:3 1:3 3:0 2 4 106 6:9
5 .
Image 1
Jan Číhal
0:3
S:S
0:3 0:3 0 0 100 0:12

11 . Úroveň A

138 bodů
98. místo (93. místo v mužích)
R.G. M.K. R.T. P.Š. P.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Robert Geryk
3:2 3:1
3:S
3:0 8 30 138 12:3
2 .
Image 1
Michal Kučera
2:3 3:2 3:2 3:2 6 25 131 11:9
3 .
Image 1
Richard Trembecký
1:3 2:3
3:2
3:2 4 12 116 9:10
4 .
Image 1
Petr Šmejkal
S:3
2:3
2:3
3:1 2 4 106 7:10
5 .
Image 1
Petr Kadlec
0:3 2:3 2:3 1:3 0 0 100 5:12

Letní sezóna 2023

9 . Úroveň A

124 bodů
90. místo (84. místo v mužích)
M.L. J.B. J.P. R.G. M.Z. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Martin Lokvenc
3:0 3:S 3:1 3:1 25 14 159 12:2
2 .
Image 1
Jiří Bulawa
0:3 3:1 3:1 3:2 17 11 148 9:7
3 .
Image 1
Jakub Pernica
S:3 1:3 3:2 3:1 12 0 132 7:9
4 .
Image 1
Robert Geryk
1:3 1:3 2:3 3:2 9 -5 124 7:11
5 .
Image 1
Marek Zukal
1:3 2:3 1:3 2:3 6 -14 112 6:12

9 . Úroveň B

120 bodů
62. místo (58. místo v mužích)
R.G. R.T. J.P. P.K. P.M. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Robert Geryk
3:0 3:1 3:0
3:1
26 14 120 12:2
2 .
Image 1
Richard Trembecký
0:3 3:0 3:2 3:1 18 11 109 9:6
3 .
Image 1
Josef Pospíšil
1:3 0:3 3:2
3:1
12 0 92 7:9
4 .
Image 1
Petr Kadlec
0:3 2:3 2:3 3:1 10 -11 79 7:10
5 .
Image 1
Petr Menčl
1:3
1:3
1:3
1:3 4 -14 70 4:12

9 . Úroveň A

113 bodů
76. místo (70. místo v mužích)
K.H. I.P. R.G. O.M. S.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Kevin Hoang
3:2 3:0
3:S
3:0 25 14 139 12:2
2 .
Image 1
Irena Provazníková
2:3
3:1
3:S
3:0 21 11 132 11:4
3 .
Image 1
Robert Geryk
0:3
1:3
3:1 3:1 13 0 113 7:8
4 .
Image 1
Ondřej Matuška
S:3
S:3
1:3 3:2 6 -11 95 4:11
5 .
Image 1
Sona Krollova
0:3 0:3 1:3 2:3 3 -14 89 3:12

11 . Úroveň A

120 bodů
92. místo (83. místo v mužích)
R.G. P.D. A.J. Z.P. T.M. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Robert Geryk
3:1
3:0
3:0
3:S 26 14 120 12:1
2 .
Image 1
Petra Daďová
1:3
3:1
3:0 3:S 20 11 111 10:4
3 .
Image 1
Adam Jurásek
0:3
1:3
3:2
3:S 12 0 92 7:8
4 .
Image 1
Zuzana Pazdičová
0:3
0:3
2:3
3:S 8 -11 77 5:9
5 .
Image 1
Tomaš Malina
S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 66 0:12

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
23.06.2024 18:00 7. Miroslav Bača fit4all centrum 1:3
19.06.2024 19:00 7. Marek Zukal Sport Centrum IVANOVICE 2:3
09.06.2024 18:00 7. Ondřej Horníček Xarena Slatina Badminton Club 2:3
27.05.2024 17:00 8. Olivér Lelkes fit4all centrum 3:0
23.05.2024 18:00 8. Jindřich Chodúr Xarena Slatina Badminton Club 0:3
21.05.2024 18:00 8. Adam Herout Sport Centrum IVANOVICE 3:2
08.05.2024 14:00 8. Daniel Kyjonka Sport Centrum Kuklenská 3:1
24.04.2024 21:00 9. Martin Židek fit4all centrum 3:2
24.04.2024 15:29 9. Martin Adamec 3:S Komentáře
21.04.2024 19:00 9. Ludmila Čápová Sport Centrum Kuklenská 3:0
09.04.2024 21:00 9. Matěj Kareš fit4all centrum 3:0
27.01.2024 12:30 9. Ivo Dusík fit4all centrum 3:0
14.01.2024 09:00 9. Daniel Kyjonka Sport Centrum Kuklenská 3:0
13.01.2024 11:00 9. Tomas Novak Xarena Slatina Badminton Club 0:3 Komentáře
08.01.2024 19:00 9. Tomáš Horáček Sport Centrum Kuklenská 0:3
14.12.2023 20:00 10. Radek Hrbáček Club Classic 3:0
11.12.2023 12:00 10. Richard Trembecký Sport Centrum Kuklenská 3:0
09.12.2023 11:00 10. Jan Myšulka Sport Centrum Kuklenská 3:0
08.12.2023 16:30 10. Radek Janata Centrum Viktoria 3:0
27.11.2023 19:00 11. Matěj Kareš Xarena Slatina Badminton Club 3:1
18.11.2023 09:00 11. Ondřej Matuška Sport Centrum Kuklenská 3:2
17.11.2023 10:00 11. Jan Číhal Sport Centrum Kuklenská 3:0
06.11.2023 21:00 11. Irena Provazníková fit4all centrum 3:1
28.10.2023 20:08 11. Petr Šmejkal 3:S Komentáře
27.10.2023 18:00 11. Michal Kučera Centrum Viktoria 3:2
15.10.2023 20:00 11. Richard Trembecký Xarena Slatina Badminton Club 3:1
12.10.2023 21:00 11. Petr Kadlec Sport Centrum Kuklenská 3:0
27.09.2023 21:00 9. Martin Lokvenc Xarena Slatina Badminton Club 1:3
19.09.2023 20:00 9. Marek Zukal Xarena Slatina Badminton Club 3:2
09.09.2023 09:00 9. Jakub Pernica Sport Centrum Kuklenská 2:3
07.09.2023 13:00 9. Jiří Bulawa Sport Centrum Kuklenská 1:3
17.08.2023 18:00 9. Petr Kadlec Xarena Slatina Badminton Club 3:0
14.08.2023 15:00 9. Josef Pospíšil Sport Centrum Kuklenská 3:1
10.08.2023 17:00 9. Richard Trembecký Sport Centrum Kuklenská 3:0
05.08.2023 09:00 9. Petr Menčl Sport Centrum IVANOVICE 3:1 Komentáře
31.07.2023 17:00 9. Sona Krollova Xarena Slatina Badminton Club 3:1
16.07.2023 17:00 9. Kevin Hoang Badminton Líšeň 0:3
09.07.2023 20:00 9. Ondřej Matuška Sport Centrum Kuklenská 3:1
05.07.2023 11:30 9. Irena Provazníková fit4all centrum 1:3 Komentáře
03.07.2023 00:10 11. Tomaš Malina 3:S
22.06.2023 19:00 11. Adam Jurásek Badminton Líšeň 3:0
11.06.2023 13:00 11. Zuzana Pazdičová Centrum Viktoria 3:0 Komentáře
02.06.2023 17:00 11. Petra Daďová Badminton Líšeň 3:1 Komentáře

Platební metody

Platební metody