Načítám…
Adéla Alexová

Adéla Alexová (24 let)

ID: 32716

Brno

Facebook profil

Fandí:Hokej, HC Energie Karlovy Vary, John Green, Vojebal

Hraje ligy: Brno - Badminton (79/149)

  • 75 zápasů

    od roku 2019
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
  • 18:00
    Často hraje od 18:00 v Sprint
  • 105 /352
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 75
    Zápasů v lize ( 41 / 33 / 1) 3 turnaje

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2020

9 . Úroveň B

168 bodů
79. místo (6. místo v ženách)
J.D. K.J. A.A. J.Č. J.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Dlugoš
3:1
3:1
3:0 19 14 193
2 .
Image 1
Kristýna Jarošová
1:3
3:0
8 11 179
3 .
Image 1
Adéla Alexová
0:3
1:3 3:0 8 0 168
4 .
Image 1
Jiří Čupr
1:3
3:1 7 -11 156
5 .
Image 1
Jan Schejbal
0:3 0:3 0 -14 146

10 . Úroveň B

133 bodů
85. místo (6. místo v ženách)
J.R. A.A. R.T. D.K. R.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Ryšánek
3:2 3:0 3:0 3:0 26 14 140
2 .
Image 1
Adéla Alexová
2:3
3:1
3:0
3:0
22 11 133
3 .
Image 1
Richard Trembecký
0:3
1:3
3:1
3:1
13 0 113
4 .
Image 1
Daniel Král
0:3 0:3
1:3
3:0
8 -5 103
5 .
Image 1
Radek Veselý
0:3
0:3
1:3
0:3
1 -14 87

10 . Úroveň B

119 bodů
92. místo (6. místo v ženách)
M.Ž. H.P. A.A. P.Š. P.N. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Milan Žižka
3:1
1:3
3:0
3:0
21 14 135
2 .
Image 1
Hana Palbuchtová
1:3
3:0 3:1
3:S
20 11 131
3 .
Image 1
Adéla Alexová
3:1 0:3 3:0
3:S
19 0 119
4 .
Image 1
Petr Šmejkal
0:3
1:3 0:3
3:S
7 -5 102
5 .
Image 1
Pavel Novák
0:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 86

10 . Úroveň A

134 bodů
93. místo (6. místo v ženách)
M.Z. J.Č. A.A. B.A. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Marek Zukal
3:0
3:S
3:1
3:0 26 14 160
2 .
Image 1
Jiří Čejka
0:3
3:2
3:1
3:S
17 11 148
3 .
Image 1
Adéla Alexová
S:3
2:3
3:S
3:S
14 0 134
4 .
Image 1
Barbara Adamčíková
1:3
1:3
S:3
3:S
8 -11 117
5 .
Image 1
Milan Kafka
0:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 106

Jarní sezóna 2020

14 . Úroveň C

139 bodů
136. místo (7. místo v ženách)
A.A. D.K. R.V. L.S. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Adéla Alexová
3:2
3:0
3:S
3:0
25 14 139
2 .
Image 1
Daniel Král
2:3
3:1
S:S
3:0
13 11 124
3 .
Image 1
Radek Veselý
0:3
1:3
0:3
3:1
7 0 107
4 .
Image 1
Lukáš Stehlík
S:3
S:S
3:0
S:S
3 -5 98
5 .
Image 1
Milan Kachlík
0:3
0:3
1:3
S:S
-1 -14 85

14 . Úroveň A

121 bodů
166. místo (13. místo v ženách)
P.Š. M.P. M.K. A.A. K.J. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Šmejkal
3:1 3:0 1:3
3:S
20 14 154
2 .
Image 1
Martin Petřek
1:3 3:1 3:0
3:S
20 11 151
3 .
Image 1
Milan Kafka
0:3 1:3 3:0
3:S
14 0 134
4 .
Image 1
Adéla Alexová
3:1 0:3 0:3
3:S
12 -11 121
5 .
Image 1
Kamila Jeřábková
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 106

14 . Úroveň C

156 bodů
155. místo (11. místo v ženách)
J.V. J.Č. A.A. T.H. A.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Vavrečka
3:2
3:2
3:0
3:S
23 14 177
2 .
Image 1
Jiří Čejka
2:3
3:0 3:0
3:0
23 11 174
3 .
Image 1
Adéla Alexová
2:3
0:3 3:0 3:0 16 0 156
4 .
Image 1
Tomáš Hula
0:3
0:3 0:3
3:S
6 -11 135
5 .
Image 1
Aleš Dohnal
S:3
0:3
0:3
S:3
0 -14 126

Podzimní sezóna 2019

14 . Úroveň C

160 bodů
139. místo (7. místo v ženách)
A.A. R.T. E.M. N.F. L.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Adéla Alexová
3:2
3:0
3:0
3:0
26 14 160
2 .
Image 1
Richard Trembecký
2:3
3:0
3:0
3:0
23 11 154
3 .
Image 1
Eduard Medla
0:3 0:3
3:0
3:1
13 0 133
4 .
Image 1
Natálie Faruzelová
0:3
0:3
0:3
3:0 7 -11 116
5 .
Image 1
Lukáš Drahník
0:3
0:3
1:3
0:3 1 -14 107

14 . Úroveň A

134 bodů
156. místo (10. místo v ženách)
V.N. R.V. A.A. P.M. O.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Václav Novotný
3:0 3:1
3:S
3:S
25 14 159
2 .
Image 1
Radek Vičar
0:3 3:1 3:S
3:S
18 11 149
3 .
Image 1
Adéla Alexová
1:3 1:3 3:1 3:1 14 0 134
4 .
Image 1
Petr Menšík
S:3
S:3 1:3
3:S
7 -5 122
5 .
Image 1
Ondřej Kaňák
S:3
S:3
1:3
S:3
1 -14 107

14 . Úroveň A

132 bodů
159. místo (11. místo v ženách)
D.V. J.H. A.A. G.B. M.L. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
David Vašek
3:1
3:0
3:2
3:0
25 14 159
2 .
Image 1
Jana Hanáková
1:3
3:0 3:1
3:0
21 11 152
3 .
Image 1
Adéla Alexová
0:3
0:3 3:2
3:0
12 0 132
4 .
Image 1
Gabriela Bociánová
2:3
1:3 2:3
3:0
12 -11 121
5 .
Image 1
Miroslav Lamač
0:3
0:3
0:3
0:3
0 -14 106

13 . Úroveň B

159 bodů
153. místo (10. místo v ženách)
T.C. M.Ž. T.S. A.A. O.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Cibulka
3:0
3:1
3:1
3:S
25 14 199
2 .
Image 1
Milan Žižka
0:3
3:1
3:1
3:S
18 11 189
3 .
Image 1
Tomáš Světnický
1:3
1:3
3:2
3:S
13 0 173
4 .
Image 1
Adéla Alexová
1:3
1:3
2:3
3:S
10 -11 159
5 .
Image 1
Ondrej Matousek
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 146

Letní sezóna 2019

13 . Úroveň A

120 bodů
116. místo (9. místo v ženách)
A.A. D.K. E.M. J.H. J.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Adéla Alexová
3:1
3:0
3:0
3:S
26 14 120
2 .
Image 1
David Kovář
1:3
3:1 3:0 3:0 21 11 112
3 .
Image 1
Eduard Medla
0:3
1:3 3:0
3:S
14 0 94
4 .
Image 1
Jan Hochman
0:3 0:3 0:3 3:1 6 -3 83
5 .
Image 1
Jan Svoboda
S:3
0:3
S:3
1:3 1 -14 67

12 . Úroveň A

80 bodů
126. místo (12. místo v ženách)
J.H. M.P. M.H. A.A. M.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jana Hanáková
3:1
1:3
3:0
3:S
20 14 114
2 .
Image 1
Miroslav PROKEŠ
1:3
3:S
3:0
3:S
20 11 111
3 .
Image 1
Michal Haman
3:1
S:3
2:3
3:S
14 0 94
4 .
Image 1
Adéla Alexová
0:3
0:3
3:2
3:S
11 -11 80
5 .
Image 1
Matúš Hlaváčik
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 66

13 . Úroveň A

110 bodů
122. místo (10. místo v ženách)
M.Ž. A.A. J.H. H.B. T.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Milan Žižka
3:0
3:0
3:0
3:S
27 14 121
2 .
Image 1
Adéla Alexová
0:3
3:0 3:1
3:S
19 11 110
3 .
Image 1
Jan Hochman
0:3
0:3
3:0
3:S
13 0 93
4 .
Image 1
Hana Brablecová
0:3
1:3
0:3
3:S
7 -3 84
5 .
Image 1
Tomáš Bartl
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 66

12 . Úroveň B

79 bodů
132. místo (11. místo v ženách)
D.Š. D.K. T.B. A.A. M.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Dominik Šíba
3:1
3:0
3:2
3:0
25 14 119
2 .
Image 1
Dana Kučerová
1:3 3:0
3:1
3:1
20 11 111
3 .
Image 1
Tomáš Bambas
0:3
0:3 3:0
3:0
14 0 94
4 .
Image 1
Adéla Alexová
2:3
1:3
0:3
3:0
10 -11 79
5 .
Image 1
Monika Šťastná
0:3
1:3
0:3
0:3
1 -14 67

Jarní sezóna 2019

15 . Úroveň C

155 bodů
182. místo (18. místo v ženách)
P.Š. L.B. S.M. A.A. M.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Šikula
3:0 3:1 3:0
3:S
26 14 200
2 .
Image 1
Lukáš Bartoněk
0:3
3:0
3:0
3:S
20 11 191
3 .
Image 1
Stasa Manojlovic
1:3
0:3
3:0
3:S
14 0 174
4 .
Image 1
Adéla Alexová
0:3
0:3
0:3
3:S
6 -11 155
5 .
Image 1
Miroslav Bača
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 146

17 . Úroveň A

140 bodů
181. místo (15. místo v ženách)
A.A. D.L. M.C. M.P. M.O. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Adéla Alexová
3:1
3:0
3:0
3:S
26 14 140
2 .
Image 1
Dáša Labáková
1:3 3:2 3:0
3:S
19 11 130
3 .
Image 1
Martin Caletka
0:3
2:3 3:0 3:S 15 0 115
4 .
Image 1
Miroslava Ptáčková
0:3
0:3 0:3 3:S 6 -5 101
5 .
Image 1
Marketa Oskrdova
S:3
S:3
S:3 S:3 0 -14 86

16 . Úroveň A

128 bodů
203. místo (22. místo v ženách)
R.M. D.Š. T.C. J.D. A.A. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Radek Miča
3:S
2:3
3:1
3:0
21 14 175
2 .
Image 1
Daniel Šafrán
S:3
3:0
3:0
3:0
21 11 172
3 .
Image 1
Tomáš Cibulka
3:2
0:3
3:0
3:0
19 0 159
4 .
Image 1
Jan Drábek
1:3
0:3
0:3
3:2 6 -11 135
5 .
Image 1
Adéla Alexová
0:3
0:3
0:3
2:3 2 -14 128

12 . Úroveň C

206 bodů
150. místo (12. místo v ženách)
P.M. A.B. T.M. L.R. A.A. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Macek
2:3
3:0
3:2 3:0 21 14 255
2 .
Image 1
Aleš Bartlík
3:2 0:3 3:0 3:0 19 11 250
3 .
Image 1
Tomáš Mezenyi
0:3
3:0 2:3 3:0 16 0 236
4 .
Image 1
Ludvik Ruzicka
2:3 0:3 3:2 3:0 14 -11 223
5 .
Image 1
Adéla Alexová
0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 206

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
22.09.2020 08:00 9. Jiří Čupr Xarena Slatina Badminton Club 1:3
20.09.2020 16:30 9. Jan Schejbal Sport Centrum Kuklenská 3:0
10.09.2020 17:00 9. Kristýna Jarošová fit4all centrum 0:3 Komentáře
03.09.2020 19:00 10. Richard Trembecký Xarena Slatina Badminton Club 3:1 Komentáře
31.08.2020 17:30 10. Daniel Král Sport Centrum IVANOVICE 3:0
26.08.2020 19:00 10. Jan Ryšánek fit4all centrum 2:3
19.08.2020 18:00 10. Radek Veselý Xarena Slatina Badminton Club 3:0 Komentáře
07.08.2020 17:00 10. Petr Šmejkal Xarena Slatina Badminton Club 3:0
07.08.2020 07:00 10. Milan Žižka Sport Centrum Kuklenská 3:1
04.08.2020 18:00 10. Hana Palbuchtová Sprint 0:3
02.08.2020 21:00 10. Pavel Novák 3:S Komentáře
08.07.2020 11:42 10. Marek Zukal S:3 Komentáře
08.07.2020 09:41 10. Barbara Adamčíková 3:S Komentáře
07.07.2020 19:00 10. Jiří Čejka Sprint 2:3 Komentáře
26.06.2020 11:02 10. Milan Kafka 3:S Komentáře
09.06.2020 19:00 14. Milan Kachlík Sprint 3:0 Komentáře
08.06.2020 14:40 14. Lukáš Stehlík 3:S Komentáře
01.06.2020 18:00 14. Daniel Král Sprint 3:2 Komentáře
25.05.2020 16:00 14. Radek Veselý Sprint 3:0 Komentáře
19.05.2020 21:27 14. Kamila Jeřábková 3:S Komentáře
14.05.2020 18:00 14. Martin Petřek Xarena Slatina Badminton Club 0:3
19.03.2020 19:00 14. Petr Šmejkal Sprint 3:1
12.03.2020 19:00 14. Milan Kafka Sport Centrum Kuklenská 0:3
23.02.2020 20:00 14. Tomáš Hula Sprint 3:0
13.02.2020 15:00 14. Aleš Dohnal Sprint 3:0
10.02.2020 16:00 14. Jiří Čejka Badminton Líšeň 0:3
09.02.2020 15:00 14. Jan Vavrečka Xarena Slatina Badminton Club 2:3 Komentáře
20.01.2020 17:00 14. Richard Trembecký Sport Centrum Kuklenská 3:2 Komentáře
16.01.2020 18:00 14. Natálie Faruzelová Badminton Líšeň 3:0 Komentáře
06.01.2020 16:00 14. Lukáš Drahník Sprint 3:0 Komentáře
03.01.2020 17:00 14. Eduard Medla Sprint 3:0
19.12.2019 20:30 14. Radek Vičar Sprint 1:3
16.12.2019 15:00 14. Petr Menšík Sprint 3:1
11.12.2019 15:00 14. Václav Novotný Sport Centrum Kuklenská 1:3
09.12.2019 15:00 14. Ondřej Kaňák Sport Centrum Kuklenská 3:1
28.11.2019 17:00 14. Miroslav Lamač Badminton Líšeň 3:0 Komentáře
21.11.2019 16:00 14. David Vašek Sport Centrum Kuklenská 0:3 Komentáře
18.11.2019 18:00 14. Gabriela Bociánová Xarena Slatina Badminton Club 3:2
12.11.2019 07:00 14. Jana Hanáková Centrum Viktoria 0:3
22.10.2019 13:22 13. Ondrej Matousek 3:S Komentáře
17.10.2019 15:00 13. Tomáš Světnický Sprint 2:3 Komentáře
11.10.2019 17:00 13. Tomáš Cibulka Sprint 1:3 Komentáře
09.10.2019 13:00 13. Milan Žižka Xarena Slatina Badminton Club 1:3 Komentáře
29.09.2019 11:21 13. Jan Svoboda 3:S Komentáře
17.09.2019 16:00 13. Jan Hochman Sport Centrum Kuklenská 3:0
10.09.2019 16:00 13. David Kovář Sport Centrum Kuklenská 3:1 Komentáře
04.09.2019 18:00 13. Eduard Medla Sprint 3:0 Komentáře
30.08.2019 18:00 12. Jana Hanáková Centrum Viktoria 0:3 Komentáře
26.08.2019 19:23 12. Matúš Hlaváčik 3:S Komentáře
22.08.2019 18:00 12. Miroslav PROKEŠ Sprint 0:3 Komentáře
12.08.2019 19:00 12. Michal Haman Sprint 3:2 Komentáře
18.07.2019 16:00 13. Milan Žižka Xarena Slatina Badminton Club 0:3 Komentáře
11.07.2019 16:00 13. Jan Hochman Sport Centrum Kuklenská 3:0
11.07.2019 14:50 13. Tomáš Bartl 3:S Komentáře
09.07.2019 18:00 13. Hana Brablecová Sprint 3:1
24.06.2019 16:00 12. Tomáš Bambas Sprint 0:3
18.06.2019 18:00 12. Dana Kučerová Sprint 1:3 Komentáře
14.06.2019 18:00 12. Monika Šťastná Sport Centrum Kuklenská 3:0 Komentáře
12.06.2019 20:00 12. Dominik Šíba Sprint 2:3 Komentáře
01.06.2019 09:14 15. Miroslav Bača 3:S Komentáře
28.05.2019 18:00 15. Lukáš Bartoněk Sprint 0:3 Komentáře
11.05.2019 09:00 15. Petr Šikula Sprint 0:3
09.05.2019 20:00 15. Stasa Manojlovic Sprint 0:3
27.04.2019 20:07 17. Marketa Oskrdova 3:S Komentáře
17.04.2019 19:00 17. Dáša Labáková Xarena Slatina Badminton Club 3:1
16.04.2019 21:00 17. Martin Caletka Sprint 3:0 Komentáře
16.04.2019 17:00 17. Miroslava Ptáčková Sprint 3:0 Komentáře
27.03.2019 11:00 16. Daniel Šafrán Sport Centrum Kuklenská 0:3 Komentáře
17.03.2019 16:00 16. Tomáš Cibulka fit4all centrum 0:3 Komentáře
12.03.2019 15:00 16. Radek Miča Sprint 0:3 Komentáře
06.03.2019 15:00 16. Jan Drábek Sprint 2:3
28.02.2019 16:00 12. Aleš Bartlík Club Classic 0:3
24.02.2019 16:00 12. Tomáš Mezenyi Centrum Viktoria 0:3
20.02.2019 09:00 12. Ludvik Ruzicka Sprint 0:3
19.02.2019 21:00 12. Petr Macek fit4all centrum 0:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím