Adéla Alexová

Adéla Alexová (23 let)

ID: 32716

Brno

Facebook profil

Fandí:Hokej, HC Energie Karlovy Vary, John Green, Vojebal

Hraje ligy: Brno - Badminton (151/220)

  • 35 zápasů

    od roku 2019
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
  • 16:00
    Často hraje od 16:00 v Sprint
  • 151 /220
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 35
    Zápasů v lize ( 15 / 20 / 0) 3 turnaje

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2019

13 . Úroveň B

153 bodů
151. místo (11. místo v ženách)
M.Ž. T.C. T.S. A.A. O.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Milan Žižka
3:1
3:1
12 14 186
2 .
Image 1
Tomáš Cibulka
3:1
6 11 177
3 .
Image 1
Tomáš Světnický
1:3
3:2 6 0 166
4 .
Image 1
Adéla Alexová
1:3
1:3
2:3 4 -11 153
5 .
Image 1
Ondrej Matousek
0 -14 146

Letní sezóna 2019

13 . Úroveň A

120 bodů
116. místo (9. místo v ženách)
A.A. D.K. E.M. J.H. J.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Adéla Alexová
3:1
3:0
3:0
3:S
26 14 120
2 .
Image 1
David Kovář
1:3
3:1 3:0 3:0 21 11 112
3 .
Image 1
Eduard Medla
0:3
1:3 3:0
3:S
14 0 94
4 .
Image 1
Jan Hochman
0:3 0:3 0:3 3:1 6 -3 83
5 .
Image 1
Jan Svoboda
S:3
0:3
S:3
1:3 1 -14 67

12 . Úroveň A

80 bodů
126. místo (12. místo v ženách)
J.H. M.P. M.H. A.A. M.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jana Hanáková
3:1
1:3
3:0
3:S
20 14 114
2 .
Image 1
Miroslav PROKEŠ
1:3
3:S
3:0
3:S
20 11 111
3 .
Image 1
Michal Haman
3:1
S:3
2:3
3:S
14 0 94
4 .
Image 1
Adéla Alexová
0:3
0:3
3:2
3:S
11 -11 80
5 .
Image 1
Matúš Hlaváčik
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 66

13 . Úroveň A

110 bodů
122. místo (10. místo v ženách)
M.Ž. A.A. J.H. H.B. T.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Milan Žižka
3:0
3:0
3:0
3:S
27 14 121
2 .
Image 1
Adéla Alexová
0:3
3:0 3:1
3:S
19 11 110
3 .
Image 1
Jan Hochman
0:3
0:3
3:0
3:S
13 0 93
4 .
Image 1
Hana Brablecová
0:3
1:3
0:3
3:S
7 -3 84
5 .
Image 1
Tomáš Bartl
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 66

12 . Úroveň B

79 bodů
132. místo (11. místo v ženách)
D.Š. D.K. T.B. A.A. M.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Dominik Šíba
3:1
3:0
3:2
3:0
25 14 119
2 .
Image 1
Dana Kučerová
1:3 3:0
3:1
3:1
20 11 111
3 .
Image 1
Tomáš Bambas
0:3
0:3 3:0
3:0
14 0 94
4 .
Image 1
Adéla Alexová
2:3
1:3
0:3
3:0
10 -11 79
5 .
Image 1
Monika Šťastná
0:3
1:3
0:3
0:3
1 -14 67

Jarní sezóna 2019

15 . Úroveň C

155 bodů
182. místo (18. místo v ženách)
P.Š. L.B. S.M. A.A. M.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Šikula
3:0 3:1 3:0
3:S
26 14 200
2 .
Image 1
Lukáš Bartoněk
0:3
3:0
3:0
3:S
20 11 191
3 .
Image 1
Stasa Manojlovic
1:3
0:3
3:0
3:S
14 0 174
4 .
Image 1
Adéla Alexová
0:3
0:3
0:3
3:S
6 -11 155
5 .
Image 1
Miroslav Bača
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 146

17 . Úroveň A

140 bodů
181. místo (15. místo v ženách)
A.A. D.L. M.C. M.P. M.O. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Adéla Alexová
3:1
3:0
3:0
3:S
26 14 140
2 .
Image 1
Dáša Labáková
1:3 3:2 3:0
3:S
19 11 130
3 .
Image 1
Martin Caletka
0:3
2:3 3:0 3:S 15 0 115
4 .
Image 1
Miroslava Ptáčková
0:3
0:3 0:3 3:S 6 -5 101
5 .
Image 1
Marketa Oskrdova
S:3
S:3
S:3 S:3 0 -14 86

16 . Úroveň A

128 bodů
203. místo (22. místo v ženách)
R.M. D.Š. T.C. J.D. A.A. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Radek Miča
3:S
2:3
3:1
3:0
21 14 175
2 .
Image 1
Daniel Šafrán
S:3
3:0
3:0
3:0
21 11 172
3 .
Image 1
Tomáš Cibulka
3:2
0:3
3:0
3:0
19 0 159
4 .
Image 1
Jan Drábek
1:3
0:3
0:3
3:2 6 -11 135
5 .
Image 1
Adéla Alexová
0:3
0:3
0:3
2:3 2 -14 128

12 . Úroveň C

206 bodů
150. místo (12. místo v ženách)
P.M. A.B. T.M. L.R. A.A. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Macek
2:3
3:0
3:2 3:0 21 14 255
2 .
Image 1
Aleš Bartlík
3:2 0:3 3:0 3:0 19 11 250
3 .
Image 1
Tomáš Mezenyi
0:3
3:0 2:3 3:0 16 0 236
4 .
Image 1
Ludvik Ruzicka
2:3 0:3 3:2 3:0 14 -11 223
5 .
Image 1
Adéla Alexová
0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 206

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
17.10.2019 15:00 13. Tomáš Světnický Sprint 2:3
11.10.2019 17:00 13. Tomáš Cibulka Sprint 1:3 Komentáře
09.10.2019 13:00 13. Milan Žižka Xarena Slatina Badminton Club 1:3 Komentáře
29.09.2019 11:21 13. Jan Svoboda 3:S Komentáře
17.09.2019 16:00 13. Jan Hochman Sport Centrum Kuklenská 3:0
10.09.2019 16:00 13. David Kovář Sport Centrum Kuklenská 3:1 Komentáře
04.09.2019 18:00 13. Eduard Medla Sprint 3:0 Komentáře
30.08.2019 18:00 12. Jana Hanáková Centrum Viktoria 0:3 Komentáře
26.08.2019 19:23 12. Matúš Hlaváčik 3:S Komentáře
22.08.2019 18:00 12. Miroslav PROKEŠ Sprint 0:3 Komentáře
12.08.2019 19:00 12. Michal Haman Sprint 3:2 Komentáře
18.07.2019 16:00 13. Milan Žižka Xarena Slatina Badminton Club 0:3 Komentáře
11.07.2019 16:00 13. Jan Hochman Sport Centrum Kuklenská 3:0
11.07.2019 14:50 13. Tomáš Bartl 3:S Komentáře
09.07.2019 18:00 13. Hana Brablecová Sprint 3:1
24.06.2019 16:00 12. Tomáš Bambas Sprint 0:3
18.06.2019 18:00 12. Dana Kučerová Sprint 1:3 Komentáře
14.06.2019 18:00 12. Monika Šťastná Sport Centrum Kuklenská 3:0 Komentáře
12.06.2019 20:00 12. Dominik Šíba Sprint 2:3 Komentáře
01.06.2019 09:14 15. Miroslav Bača 3:S Komentáře
28.05.2019 18:00 15. Lukáš Bartoněk Sprint 0:3 Komentáře
11.05.2019 09:00 15. Petr Šikula Sprint 0:3
09.05.2019 20:00 15. Stasa Manojlovic Sprint 0:3
27.04.2019 20:07 17. Marketa Oskrdova 3:S Komentáře
17.04.2019 19:00 17. Dáša Labáková Xarena Slatina Badminton Club 3:1
16.04.2019 21:00 17. Martin Caletka Sprint 3:0 Komentáře
16.04.2019 17:00 17. Miroslava Ptáčková Sprint 3:0 Komentáře
27.03.2019 11:00 16. Daniel Šafrán Sport Centrum Kuklenská 0:3 Komentáře
17.03.2019 16:00 16. Tomáš Cibulka fit4all centrum 0:3 Komentáře
12.03.2019 15:00 16. Radek Miča Sprint 0:3 Komentáře
06.03.2019 15:00 16. Jan Drábek Sprint 2:3
28.02.2019 16:00 12. Aleš Bartlík Club Classic 0:3
24.02.2019 16:00 12. Tomáš Mezenyi Centrum Viktoria 0:3
20.02.2019 09:00 12. Ludvik Ruzicka Sprint 0:3
19.02.2019 21:00 12. Petr Macek fit4all centrum 0:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím