No photo

Martin Richter (45 let)

ID: 33234

Brno

  • 12 zápasů

    od roku 2019
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
  • 17:00
    Často hraje od 17:00 v Centrum Viktoria
  • 43 /58
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 12
    Zápasů v lize ( 7 / 5 / 0) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2019

5 . Úroveň A

78 bodů
23. místo (19. místo v mužích)
Švé… LuM… Luc… TWI… Do… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Švédske stoly (O. Held + R. Kuklica)
3:0
3:0
14 14 88
2 .
LuMaRiSo (M. Richter + L. Sosík)
0:3
3:0 7 11 78
3 .
Lucky team (P. Langer + V. Škrabal)
0 0 60
4 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
0:3
0 -11 49
5 .
Do počtu (V. Kalenský + R. Tichý)
0:3 0 -14 46

5 . Úroveň B

76 bodů
29. místo (23. místo v mužích)
GD… Kre… LuM… Ňuň… ToS B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
GD CZ+SK (M. Mráz + P. Linhartová)
2:3 3:0 3:0 3:0 23 14 97
2 .
Krejčáci (M. Krejčí + L. Krejčí)
3:2 3:2 3:2 3:0 22 11 93
3 .
LuMaRiSo (M. Richter + L. Sosík)
0:3 2:3 3:0 3:0 16 0 76
4 .
Ňuňata (L. Svoboda + Z. Roubcová)
0:3 2:3 0:3 S:S 0 -3 57
5 .
ToS (D. Kovář + L. Man)
0:3 0:3 0:3 S:S -2 -14 44

7 . Úroveň A

60 bodů
31. místo (24. místo v mužích)
LuM… Šro… Man… Fan… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
LuMaRiSo (M. Richter + L. Sosík)
3:1
3:0
3:0
26 14 60
2 .
Šroubováčci (R. Zrůstová + M. Urubek)
1:3
3:0
3:0 19 11 50
3 .
ManKO (J. Kolář + M. Šimek)
0:3
0:3
3:1 8 0 28
4 .
FancyFenci (L. Kellerová + P. Švihlík)
0:3
0:3 1:3 1 -11 10

7 . Úroveň A

35 bodů
35. místo (27. místo v mužích)
GD… No… LuM… Fan… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
GD CZ+SK (M. Mráz + P. Linhartová)
3:2
3:0
3:0 32 14 66
2 . 2:3 3:2 3:0 23 11 54
3 .
LuMaRiSo (M. Richter + L. Sosík)
0:3
2:3
3:0
15 0 35
4 .
FancyFenci (L. Kellerová + P. Švihlík)
0:3 0:3
0:3
0 -11 9

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
15.05.2019 17:00 5. Švédske stoly (O. Held, R. Kuklica) Centrum Viktoria 0:3 Komentáře
13.05.2019 17:00 5. Do počtu (V. Kalenský, R. Tichý) Centrum Viktoria 3:0
15.04.2019 17:00 5. ToS (D. Kovář, L. Man) Centrum Viktoria 3:0
11.04.2019 20:00 5. Krejčáci (M. Krejčí, L. Krejčí) Xarena Slatina Badminton Club 2:3
10.04.2019 17:00 5. Ňuňata (L. Svoboda, Z. Roubcová) Centrum Viktoria 3:0
03.04.2019 19:00 5. GD CZ+SK (M. Mráz, P. Linhartová) Xarena Slatina Badminton Club 0:3
20.03.2019 19:00 7. Šroubováčci (R. Zrůstová, M. Urubek) Sport Centrum IVANOVICE 3:1 Komentáře
17.03.2019 17:00 7. ManKO (J. Kolář, M. Šimek) Centrum Viktoria 3:0 Komentáře
06.03.2019 21:00 7. FancyFenci (L. Kellerová, P. Švihlík) Centrum Viktoria 3:0 Komentáře
02.03.2019 11:00 7. GD CZ+SK (M. Mráz, P. Linhartová) Sport Centrum IVANOVICE 0:3 Komentáře
19.02.2019 21:00 7. No Idea (O. Chrastina, L. Martinák) Centrum Viktoria 2:3
13.02.2019 21:00 7. FancyFenci (L. Kellerová, P. Švihlík) Centrum Viktoria 3:0 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím