Načítám…

Eliška Suchánková (32 let)

ID: 45128

Brno

Decathlon - Content specialist

Facebook profil

Komunikuji těmito jazyky:

  • Language - czech-republic
  • Language - united-kingdom

Mám Multisportku: Ano

Hraje ligy: Brno - Badminton (73/140)

  • 75 zápasů

    od roku 2021
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
  • 67 /241
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 74
    Zápasů v lize ( 36 / 38 / 0) 8 turnajů
  • 49%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2024

9 . Úroveň B

149 bodů
73. místo (3. místo v ženách)
D.K. E.S. T.H. J.Č. A.H. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Daniel Kyjonka
3:0 3:s 4 30 154 6:0
2 .
Image 1
Eliška Suchánková
0:3 3:1 3:s 4 25 149 6:4
3 .
Image 1
Tomáš Hrazdira
3:s 2 12 134 3:0
4 .
Image 1
Jiří Čejka
1:3 3:s 2 4 126 4:3
5 .
Image 1
Antonín Huráb
s:3 s:3 s:3 s:3 0 0 120 0:12

9 . Úroveň C

176 bodů
85. místo (3. místo v ženách)
T.B. T.S. E.S. D.B. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Tomáš Bartl
3:0 3:2 3:1 3:0 8 30 198 12:3
2 .
Image 1
Tomáš Sklenák
0:3 3:0
3:0
0:3 4 25 189 6:6
3 .
Image 1
Eliška Suchánková
2:3 0:3 3:1 3:1 4 12 176 8:8
4 .
Image 1
Dagmar Bulawová
1:3
0:3
1:3
3:2
2 4 166 5:11
5 .
Image 1
Matěj Kareš
0:3 3:0 1:3
2:3
2 0 162 6:9

9 . Úroveň A

176 bodů
87. místo (4. místo v ženách)
D.M. D.B. E.S. J.L. F.A. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Daniel Meduna
3:1 3:0
3:2
3:1 8 30 198 12:4
2 .
Image 1
David Bajger
1:3 3:2
3:S
3:1
6 25 191 10:6
3 .
Image 1
Eliška Suchánková
0:3 2:3 3:2
3:2
4 12 176 8:10
4 .
Image 1
Jiří Lužný
2:3
S:3
2:3
S:S
0 4 164 4:12
5 .
Image 1
Filip Antel
1:3
1:3
2:3
S:S
0 0 160 4:12

Podzimní sezóna 2023

10 . Úroveň A

151 bodů
89. místo (5. místo v ženách)
J.Š. E.S. V.K. B.C. K.P. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jan Šírek
3:1 2:3 3:1 3:0 6 30 156 11:5
2 .
Image 1
Eliška Suchánková
1:3 3:2 3:0 3:2 6 25 151 10:7
3 .
Image 1
Vojtěch Kolář
3:2 2:3 3:0 1:3 4 12 136 9:8
4 .
Image 1
Břetislav Chod
1:3 0:3 0:3
3:2
2 4 126 4:11
5 .
Image 1
Karel Pavelek
0:3 2:3 3:1
2:3
2 0 122 7:10

9 . Úroveň A

136 bodů
86. místo (6. místo v ženách)
D.Č. I.D. E.S. D.M. J.Č. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Daniel Čech
3:0 3:0 3:1
3:S
8 30 158 12:1
2 .
Image 1
Ivo Dusík
0:3 3:2 3:2
3:S
6 25 151 9:7
3 .
Image 1
Eliška Suchánková
0:3 2:3 3:1
3:S
4 12 136 8:7
4 .
Image 1
Daniel Meduna
1:3 2:3 1:3
3:S
2 4 126 7:9
5 .
Image 1
Jiří Čejka
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 120 0:12

9 . Úroveň B

140 bodů
95. místo (7. místo v ženách)
J.V. T.H. T.B. P.D. E.S. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jakub Vacula
3:1 3:2 3:1 3:0 8 30 178 12:4
2 .
Image 1
Tomáš Horáček
1:3 3:0 3:1 3:1 6 25 171 10:5
3 .
Image 1
Tomáš Bartl
2:3 0:3
3:2
3:1 4 12 156 8:9
4 .
Image 1
Petr Diviš
1:3 1:3
2:3
3:0 2 4 146 7:9
5 .
Image 1
Eliška Suchánková
0:3 1:3 1:3 0:3 0 0 140 2:12

10 . Úroveň C

156 bodů
83. místo (3. místo v ženách)
E.S. L.Č. J.P. G.B. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Eliška Suchánková
3:1
3:1
3:S
2:3 6 30 156 11:5
2 .
Image 1
Ludmila Čápová
1:3
3:2 3:1
3:1
6 25 151 10:7
3 .
Image 1
Jakub Pernica
1:3
2:3 3:1
3:2
4 12 136 9:9
4 .
Image 1
Gabriela Bociánová
S:3
1:3 1:3 3:2 2 4 126 5:11
5 .
Image 1
Matěj Kareš
3:2
1:3
2:3
2:3 2 0 122 8:11

Letní sezóna 2023

8 . Úroveň A

137 bodů
77. místo (4. místo v ženách)
D.K. P.D. T.B. E.S. T.S. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Daniel Kyjonka
3:1 3:2 3:0 3:0 25 14 179 12:3
2 .
Image 1
Petr Diviš
1:3
3:2
3:1
3:1
18 11 169 10:7
3 .
Image 1
Tomáš Bartl
2:3
2:3
3:1 3:2 15 0 155 10:9
4 .
Image 1
Eliška Suchánková
0:3 1:3 1:3 3:1 8 -11 137 5:10
5 .
Image 1
Tomáš Sklenák
0:3
1:3
2:3 1:3 4 -14 130 4:12

7 . Úroveň C

127 bodů
59. místo (4. místo v ženách)
M.Ž. J.L. B.C. E.S. O.P. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Martin Židek
3:1 3:2
2:3
3:0 20 14 154 11:6
2 .
Image 1
Jiří Lužný
1:3 3:2 3:0
3:S
19 5 144 10:5
3 .
Image 1
Břetislav Chod
2:3 2:3 3:1
3:2
15 0 135 10:9
4 .
Image 1
Eliška Suchánková
3:2
0:3 1:3
3:S
12 -5 127 7:8
5 .
Image 1
Ondřej Pekař
0:3
S:3
2:3
S:3
2 -14 108 2:12

9 . Úroveň B

139 bodů
63. místo (4. místo v ženách)
E.S. O.L. R.T. J.M. P.D. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Eliška Suchánková
3:0
3:1
3:2
3:0 25 14 139 12:3
2 .
Image 1
Olivér Lelkes
0:3
3:1 3:1 3:2 17 11 128 9:7
3 .
Image 1
Richard Trembecký
1:3 1:3
3:2
3:0
14 0 114 8:8
4 .
Image 1
Jan Myšulka
2:3
1:3
2:3
3:2
10 -11 99 8:11
5 .
Image 1
Petra Daďová
0:3 2:3
0:3
2:3
4 -14 90 4:12

9 . Úroveň B

126 bodů
89. místo (8. místo v ženách)
T.B. B.C. R.J. E.S. P.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Tomáš Bartl
3:1
3:2 3:1 3:0 24 14 158 12:4
2 .
Image 1
Břetislav Chod
1:3
3:2
3:2
3:1
17 11 148 10:8
3 .
Image 1
Radek Janata
2:3
2:3
3:2 3:0 16 0 136 10:8
4 .
Image 1
Eliška Suchánková
1:3
2:3
2:3 3:1 11 -5 126 8:10
5 .
Image 1
Petr Šmejkal
0:3
1:3
0:3 1:3 2 -14 108 2:12

Jarní sezóna 2023

10 . Úroveň B

167 bodů
90. místo (5. místo v ženách)
M.Ž. E.S. L.Č. S.M. V.D. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Martin Židek
3:2 3:0 3:0 3:0 26 14 180 12:2
2 .
Image 1
Eliška Suchánková
2:3
2:3
3:1
3:1
16 11 167 10:8
3 .
Image 1
Ludmila Čápová
0:3
3:2
3:0
2:3 14 0 154 8:8
4 .
Image 1
Sergej Michajlik
0:3 1:3
0:3
3:1
7 -5 142 4:10
5 .
Image 1
Vláďa Dušek
0:3
1:3
3:2
1:3
7 -14 133 5:11

10 . Úroveň C

170 bodů
104. místo (8. místo v ženách)
M.Z. M.B. E.S. P.Č. O.D. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Martin Záklasník
3:2 3:0 2:3
3:S
20 14 194 11:5
2 .
Image 1
Miroslav Bardelčík
2:3 3:2 S:S
3:S
11 11 182 8:5
3 .
Image 1
Eliška Suchánková
0:3 2:3 2:3
3:S
10 0 170 7:9
4 .
Image 1
Petr Čipera
3:2 S:S 3:2
0:3
8 -11 157 6:7
5 .
Image 1
Ondrej Dlugoš
S:3
S:3
S:3
3:0
7 -14 153 3:9

10 . Úroveň B

157 bodů
109. místo (10. místo v ženách)
J.Č. O.P. T.B. E.S. O.M. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jiří Čejka
3:1
3:1 3:0 3:1 25 14 199 12:3
2 .
Image 1
Ondřej Pekař
1:3
3:1 3:1 3:2 18 11 189 10:7
3 .
Image 1
Tomáš Bartl
1:3 1:3 3:1 3:0 15 0 175 8:7
4 .
Image 1
Eliška Suchánková
0:3 1:3 1:3 3:1 8 -11 157 5:10
5 .
Image 1
Ondřej Matuška
1:3 2:3 0:3 1:3 4 -14 150 4:12

11 . Úroveň B

153 bodů
97. místo (5. místo v ženách)
E.S. M.Z. D.K. K.S. P.s. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Eliška Suchánková
0:3 3:1 3:0 3:S 19 14 153 9:4
2 .
Image 1
Marek Zukal
3:0
3:2
S:S 3:S 16 11 147 9:2
3 .
Image 1
Daniel Kyjonka
1:3
2:3
3:S
3:S 15 0 135 9:6
4 .
Image 1
Kateřina Svobodová
0:3 S:S
S:3
3:S 4 -5 119 3:6
5 .
Image 1
Petr svoboda
S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 106 0:12

Podzimní sezóna 2022

11 . Úroveň A

104 bodů
120. místo (10. místo v ženách)
J.J. D.B. P.Č. E.S. G.B. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jiří Jetelina
3:1
3:2 3:0 3:0 25 14 139 12:3
2 .
Image 1
Dagmar Bulawová
1:3
3:1 3:1
1:3
14 11 125 8:8
3 .
Image 1
Petr Čipera
2:3 1:3 3:1 3:2 14 0 114 9:9
4 .
Image 1
Eliška Suchánková
0:3 1:3 1:3
3:0
9 -5 104 5:9
5 .
Image 1
Gabriela Bociánová
0:3
3:1
2:3
0:3
8 -14 94 5:10

11 . Úroveň B

125 bodů
103. místo (7. místo v ženách)
P.s. E.S. O.L. D.K. M.P. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Petr svoboda
3:0
S:3
3:0
3:S
20 14 134 9:3
2 .
Image 1
Eliška Suchánková
0:3 3:1
2:3
3:S 14 11 125 8:7
3 .
Image 1
Olivér Lelkes
3:S
1:3
1:3
3:S 14 0 114 8:6
4 .
Image 1
Daniel Kyjonka
0:3
3:2
3:1
2:3
13 -11 102 8:9
5 .
Image 1
Martin Pištěk
S:3
S:3 S:3
3:2
5 -14 91 3:11

11 . Úroveň C

124 bodů
118. místo (10. místo v ženách)
P.T. P.Š. G.B. E.S. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Pavel Turek
3:1 3:1 3:2 3:0 24 14 158 12:4
2 .
Image 1
Petr Šmejkal
1:3 3:1 3:0 3:0 21 11 152 10:4
3 .
Image 1
Gabriela Bociánová
1:3 1:3 3:0
3:1
15 0 135 8:7
4 .
Image 1
Eliška Suchánková
2:3 0:3 0:3 3:0 9 -5 124 5:9
5 .
Image 1
Michal Kučera
0:3 0:3
1:3
0:3 1 -14 107 1:12

13 . Úroveň A

140 bodů
122. místo (12. místo v ženách)
E.S. L.Č. Z.S. K.S. R.R. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Eliška Suchánková
3:1 3:0 3:1 3:0 26 14 140 12:2
2 .
Image 1
Ludmila Čápová
1:3
3:2
3:0
3:S
19 11 130 10:5
3 .
Image 1
Zdeněk Spáčil
0:3
2:3
3:0
3:S
15 0 115 8:6
4 .
Image 1
Kateřina Svobodová
1:3 0:3 0:3 3:0 8 -11 97 4:9
5 .
Image 1
Radim Raszka
0:3
S:3
S:3
0:3 0 -14 86 0:12

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
13.04.2024 10:00 9. Daniel Kyjonka Sport Centrum Kuklenská 0:3
07.04.2024 18:00 9. Jiří Čejka Xarena Slatina Badminton Club 3:1
28.03.2024 19:00 9. Dagmar Bulawová Sport Centrum IVANOVICE 3:1
22.03.2024 09:00 9. Matěj Kareš Sport Centrum Kuklenská 3:1
17.03.2024 17:00 9. Tomáš Sklenák Xarena Slatina Badminton Club 0:3
03.03.2024 20:00 9. Tomáš Bartl Sport Centrum Kuklenská 2:3
25.02.2024 17:00 9. Daniel Meduna fit4all centrum 0:3
20.02.2024 08:00 9. Jiří Lužný Sport Centrum Kuklenská 3:2
17.02.2024 18:00 9. Filip Antel Sport Centrum Kuklenská 3:2 Komentáře
03.02.2024 09:00 9. David Bajger Xarena Slatina Badminton Club 2:3
28.01.2024 16:00 10. Vojtěch Kolář Xarena Slatina Badminton Club 3:2
09.01.2024 14:00 10. Karel Pavelek Xarena Slatina Badminton Club 3:2
06.01.2024 08:00 10. Břetislav Chod Sport Centrum Kuklenská 3:0
03.01.2024 17:00 10. Jan Šírek Sport Centrum IVANOVICE 1:3
20.12.2023 08:58 9. Jiří Čejka 3:S Komentáře
12.12.2023 17:00 9. Daniel Meduna Sprint 3:1
05.12.2023 15:00 9. Ivo Dusík Xarena Slatina Badminton Club 2:3
04.12.2023 20:00 9. Daniel Čech Xarena Slatina Badminton Club 0:3
27.11.2023 11:00 9. Tomáš Horáček Xarena Slatina Badminton Club 1:3
12.11.2023 18:00 9. Petr Diviš Xarena Slatina Badminton Club 0:3
10.11.2023 18:30 9. Tomáš Bartl Badminton Líšeň 1:3
06.11.2023 14:00 9. Jakub Vacula Sport Centrum Kuklenská 0:3
30.10.2023 15:52 10. Gabriela Bociánová 3:S Komentáře
29.10.2023 18:00 10. Jakub Pernica Xarena Slatina Badminton Club 3:1 Komentáře
22.10.2023 11:00 10. Ludmila Čápová Xarena Slatina Badminton Club 3:1 Komentáře
15.10.2023 19:00 10. Matěj Kareš Xarena Slatina Badminton Club 2:3
30.09.2023 19:00 8. Petr Diviš Sport Centrum IVANOVICE 1:3
25.09.2023 17:00 8. Tomáš Sklenák fit4all centrum 3:1
10.09.2023 20:00 8. Tomáš Bartl Sport Centrum Kuklenská 1:3
07.09.2023 20:00 8. Daniel Kyjonka Sport Centrum Kuklenská 0:3
24.08.2023 20:00 7. Břetislav Chod Sport Centrum Kuklenská 1:3
24.08.2023 12:49 7. Ondřej Pekař 3:S Komentáře
11.08.2023 07:30 7. Martin Židek fit4all centrum 3:2 Komentáře
06.08.2023 17:00 7. Jiří Lužný Xarena Slatina Badminton Club 0:3
24.07.2023 19:00 9. Olivér Lelkes Sport Centrum Kuklenská 3:0 Komentáře
23.07.2023 11:00 9. Jan Myšulka Badminton Líšeň 3:2 Komentáře
16.07.2023 17:00 9. Richard Trembecký Sport Centrum Kuklenská 3:1
05.07.2023 16:00 9. Petra Daďová fit4all centrum 3:0
30.06.2023 10:00 9. Petr Šmejkal Sport Centrum Kuklenská 3:1
19.06.2023 12:00 9. Radek Janata Xarena Slatina Badminton Club 2:3
04.06.2023 20:00 9. Tomáš Bartl Sport Centrum Kuklenská 1:3
03.06.2023 10:00 9. Břetislav Chod Sport Centrum Kuklenská 2:3 Komentáře
29.05.2023 16:30 10. Ludmila Čápová Badminton Líšeň 2:3 Komentáře
28.05.2023 17:00 10. Sergej Michajlik Xarena Slatina Badminton Club 3:1
14.05.2023 16:00 10. Vláďa Dušek Xarena Slatina Badminton Club 3:1 Komentáře
06.05.2023 11:00 10. Martin Židek Centrum Viktoria 2:3
29.04.2023 10:00 10. Petr Čipera fit4all centrum 2:3
22.04.2023 17:00 10. Miroslav Bardelčík Sport Centrum Kuklenská 2:3
11.04.2023 19:00 10. Martin Záklasník Xarena Slatina Badminton Club 0:3
11.04.2023 14:21 10. Ondrej Dlugoš 3:S Komentáře
31.03.2023 19:00 10. Jiří Čejka Sport Centrum IVANOVICE 0:3
25.03.2023 09:00 10. Ondřej Matuška Sport Centrum Kuklenská 3:1
19.03.2023 18:00 10. Ondřej Pekař Xarena Slatina Badminton Club 1:3
11.03.2023 18:00 10. Tomáš Bartl Sport Centrum Kuklenská 1:3
01.03.2023 00:10 11. Petr svoboda 3:S
21.02.2023 12:00 11. Kateřina Svobodová Badminton Líšeň 3:0
12.02.2023 10:00 11. Daniel Kyjonka Sport Centrum Kuklenská 3:1
11.02.2023 11:00 11. Marek Zukal Badminton Líšeň 0:3
30.01.2023 16:00 11. Dagmar Bulawová Badminton Líšeň 1:3
27.01.2023 19:30 11. Petr Čipera Badminton Líšeň 1:3
20.01.2023 19:00 11. Gabriela Bociánová Sport Centrum Kuklenská 3:0 Komentáře
06.01.2023 14:00 11. Jiří Jetelina Badminton Líšeň 0:3
02.01.2023 00:10 11. Martin Pištěk 3:S
18.12.2022 10:00 11. Olivér Lelkes Sport Centrum Kuklenská 3:1
17.12.2022 18:00 11. Petr svoboda Sport Centrum Kuklenská 0:3
11.12.2022 18:00 11. Daniel Kyjonka Sport Centrum Kuklenská 2:3 Komentáře
27.11.2022 18:00 11. Petr Šmejkal Xarena Slatina Badminton Club 0:3
17.11.2022 10:00 11. Pavel Turek Sport Centrum Kuklenská 2:3
11.11.2022 19:00 11. Gabriela Bociánová Sport Centrum Kuklenská 0:3
05.11.2022 18:00 11. Michal Kučera Centrum Viktoria 3:0
21.10.2022 16:00 13. Kateřina Svobodová Badminton Líšeň 3:1
11.10.2022 18:00 13. Zdeněk Spáčil Badminton Líšeň 3:0
09.10.2022 17:00 13. Radim Raszka fit4all centrum 3:0
08.10.2022 13:00 13. Ludmila Čápová Sport Centrum Kuklenská 3:1

Platební metody

Platební metody