Načítám…
Natálie Šimková

Natálie Šimková (27 let)

ID: 37027

Brno

  • 60 zápasů

    od roku 2019
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
  • 80 /243
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 60
    Zápasů v lize ( 24 / 28 / 8) 0 turnajů
  • 46%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2021

11 . Úroveň A

107 bodů
105. místo (13. místo v ženách)
M.B. M.C. N.Š. A.A. M.L. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Marcela Brabencová
3:0
3:0
14 14 128
2 .
Image 1
Milan Chobola
3:0
7 11 118
3 .
Image 1
Natálie Šimková
0:3
0:3
3:0
7 0 107
4 .
Image 1
Alena Adamčíková
0 -11 89
5 .
Image 1
Martin Lokvenc
0:3
0:3
0 -14 86

11 . Úroveň A

91 bodů
86. místo (10. místo v ženách)
D.K. N.Š. P.C. J.G. F.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Dušan Kajan
3:2
3:2
3:1
3:S
22 14 96
2 .
Image 1
Natálie Šimková
2:3
3:2
3:0
3:S 20 11 91
3 .
Image 1
Patrik Ceizel
2:3
2:3 3:0
3:S
17 0 77
4 .
Image 1
Jakub Gabriel
1:3
0:3
0:3
3:S
7 -11 56
5 .
Image 1
František Dvořáček
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 46

10 . Úroveň A

69 bodů
86. místo (14. místo v ženách)
Z.R. T.K. J.G. N.Š. M.F. D.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Zbyněk Rederer
3:0 3:0
3:1
3:0
3:S
26 14 100
2 .
Image 1
Tomáš Kondr
0:3 3:1
3:0
3:0
3:S
21 11 92
3 .
Image 1
Jakub Gabriel
0:3 1:3
1:3
3:0
3:S
12 0 72
4 .
Image 1
Natálie Šimková
1:3
0:3
3:1
S:S
3:S
9 0 69
5 .
Image 1
Monika Forethová
0:3 0:3
0:3
S:S
3:S
3 -3 60
6 .
Image 1
Denisa Rubešová
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 46

11 . Úroveň A

79 bodů
76. místo (14. místo v ženách)
N.Š. E.D. S.K. P.J. T.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Natálie Šimková
3:1
3:0
3:S
3:S 25 14 79
2 .
Image 1
Emir Dizdar
1:3
3:0
3:S 3:S 20 11 71
3 .
Image 1
Sona Krollova
0:3
0:3
3:S
3:S 12 0 52
4 .
Image 1
Peťa Jelínek
S:3
S:3
S:3
3:S 6 -11 35
5 .
Image 1
Tomáš Strouhal
S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 26

Jarní sezóna 2020

16 . Úroveň A

40 bodů
196. místo (23. místo v ženách)
M.K. J.H. J.P. J.N. N.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Kučera
3:S 3:S 3:S 3:S 24 14 98
2 .
Image 1
Jana Hanáková
S:3 S:S S:S S:S -6 11 65
3 .
Image 1
Josef Pospíšil
S:3 S:S S:S S:S -6 0 54
4 .
Image 1
Jiří Novák
S:3 S:S S:S S:S -6 -11 43
5 .
Image 1
Natálie Šimková
S:3 S:S S:S S:S -6 -14 40

17 . Úroveň A

90 bodů
186. místo (17. místo v ženách)
R.Z. N.Š. M.K. O.S. I.F. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Renáta Zrůstová
1:3 3:0
3:S
3:S
20 14 94
2 .
Image 1
Natálie Šimková
3:1
3:2
2:3
3:S 19 11 90
3 .
Image 1
Monika Kišková
0:3
2:3
3:S 3:S 14 0 74
4 .
Image 1
Ondřej Seidelmann
S:3
3:2
S:3 S:S 3 -11 52
5 .
Image 1
Iveta Ferová
S:3
S:3 S:3 S:S -2 -14 44

17 . Úroveň B

96 bodů
195. místo (20. místo v ženách)
I.S. M.Ž. N.Š. K.S. O.C. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ivan Syka
3:1 3:1 3:1
3:S
24 14 118
2 .
Image 1
Martin Židek
1:3
3:2
3:2
3:S
17 11 108
3 .
Image 1
Natálie Šimková
1:3
2:3
3:0
3:S
16 0 96
4 .
Image 1
Kateřina Svobodová
1:3 2:3
0:3
3:S
9 -11 78
5 .
Image 1
Ondřej Chaloupka
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 66

Podzimní sezóna 2019

14 . Úroveň C

116 bodů
171. místo (12. místo v ženách)
A.A. R.T. E.M. N.Š. L.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Adéla Alexová
3:2
3:0
3:0
3:0
26 14 160
2 .
Image 1
Richard Trembecký
2:3
3:0
3:0
3:0
23 11 154
3 .
Image 1
Eduard Medla
0:3 0:3
3:0
3:1
13 0 133
4 .
Image 1
Natálie Šimková
0:3
0:3
0:3
3:0 7 -11 116
5 .
Image 1
Lukáš Drahník
0:3
0:3
1:3
0:3 1 -14 107

14 . Úroveň C

131 bodů
159. místo (11. místo v ženách)
D.S. N.P. N.Š. I.S. O.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
David Smejkal
3:0 3:0 3:0 S:S 19 14 153
2 .
Image 1
Nikola Pajkovský
0:3 3:0 3:2 3:2 17 11 148
3 .
Image 1
Natálie Šimková
0:3 0:3
3:2
3:S
11 0 131
4 .
Image 1
Ivan Syka
0:3 2:3
2:3
S:S 2 -5 117
5 .
Image 1
Ondřej Seidelmann
S:S 2:3
S:3
S:S -2 -14 104

15 . Úroveň C

125 bodů
165. místo (13. místo v ženách)
V.N. N.Š. L.C. J.P. J.N. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Václav Novotný
3:0 3:0 3:0 3:0 28 14 142
2 .
Image 1
Natálie Šimková
0:3
3:S
2:3
3:S
14 11 125
3 .
Image 1
Lubos Cabala
0:3
S:3
3:0 3:0 14 0 114
4 .
Image 1
Josef Pospíšil
0:3
3:2
0:3 3:2 10 -5 105
5 .
Image 1
Jiří Novák
0:3
S:3
0:3 2:3 2 -14 88

14 . Úroveň C

136 bodů
169. místo (14. místo v ženách)
L.D. A.H. E.M. N.Š. T.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Libor Diviš
3:2 3:1 3:0 3:0 25 14 179
2 .
Image 1
Antonín Huráb
2:3 3:0 3:0 3:0 23 11 174
3 .
Image 1
Eduard Medla
1:3 0:3
3:2
3:2 11 0 151
4 .
Image 1
Natálie Šimková
0:3 0:3
2:3
3:2
7 -11 136
5 .
Image 1
Tomáš Blažek
0:3 0:3 2:3
2:3
4 -14 130

Letní sezóna 2019

12 . Úroveň A

96 bodů
128. místo (13. místo v ženách)
T.C. G.B. M.K. N.Š. J.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Cibulka
3:2
3:2
3:0
3:1
23 14 137
2 .
Image 1
Gabriela Bociánová
2:3
3:0
3:0 3:0 23 11 134
3 .
Image 1
Monika Kišková
2:3
0:3
3:0 3:1 15 0 115
4 .
Image 1
Natálie Šimková
0:3
0:3 0:3
3:0
7 -11 96
5 .
Image 1
Jiří Hovorka
1:3
0:3 1:3
0:3
2 -14 88

10 . Úroveň C

108 bodů
114. místo (9. místo v ženách)
P.M. A.H. P.Š. J.K. N.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Macek
3:0 3:0 3:0
3:S
27 14 161
2 .
Image 1
Adam Herout
0:3
3:2
3:1
3:1
17 11 148
3 .
Image 1
Petr Šmejkal
0:3
2:3
3:0 3:0 16 0 136
4 .
Image 1
Jan Kaděra
0:3
1:3
0:3
3:1
7 -5 122
5 .
Image 1
Natálie Šimková
S:3
1:3
0:3
1:3
2 -14 108

10 . Úroveň A

141 bodů
107. místo (7. místo v ženách)
P.H. K.P. S.M. N.Š. P.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Hejl
3:1
3:1
3:0
3:S
25 14 179
2 .
Image 1
Karel Pavelek
1:3
3:0 3:0
3:S
21 11 172
3 .
Image 1
Stasa Manojlovic
1:3
0:3 3:0
3:S
14 0 154
4 .
Image 1
Natálie Šimková
0:3
0:3 0:3
3:S
6 -5 141
5 .
Image 1
Pawel Slawatycki
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 126

9 . Úroveň A

128 bodů
102. místo (6. místo v ženách)
M.N. J.L. J.P. L.R. N.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Novotný
3:2 3:1 3:0 3:0 25 14 179
2 .
Image 1
Jan Laštůvka
2:3
2:3
3:0
S:S 9 11 160
3 .
Image 1
Jakub Petečuk
1:3
3:2
1:3
S:3
7 0 147
4 .
Image 1
Ludvik Ruzicka
0:3
0:3
3:1
S:S
4 -11 133
5 .
Image 1
Natálie Šimková
0:3 S:S
3:S
S:S
2 -14 128

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
14.09.2021 20:00 11. Martin Lokvenc Xarena Slatina Badminton Club 3:0 Komentáře
09.09.2021 19:00 11. Milan Chobola Centrum Viktoria 0:3 Komentáře
07.09.2021 18:00 11. Marcela Brabencová Xarena Slatina Badminton Club 0:3 Komentáře
01.09.2021 00:10 11. František Dvořáček 3:S
23.08.2021 20:00 11. Dušan Kajan Xarena Slatina Badminton Club 2:3 Komentáře
12.08.2021 18:00 11. Patrik Ceizel Centrum Viktoria 3:2
09.08.2021 18:00 11. Jakub Gabriel Sport Centrum Kuklenská 3:0 Komentáře
28.07.2021 15:14 10. Monika Forethová S:S Komentáře
22.07.2021 19:00 10. Zbyněk Rederer Sport Centrum Kuklenská 1:3 Komentáře
14.07.2021 20:00 10. Tomáš Kondr Sport Centrum IVANOVICE 0:3 Komentáře
11.07.2021 15:00 10. Jakub Gabriel Sport Centrum Kuklenská 3:1 Komentáře
07.07.2021 01:01 10. Denisa Rubešová 3:S Komentáře
01.07.2021 00:10 11. Tomáš Strouhal 3:S
21.06.2021 20:00 11. Emir Dizdar Xarena Slatina Badminton Club 3:1 Komentáře
11.06.2021 07:00 11. Peťa Jelínek Xarena Slatina Badminton Club 3:S Komentáře
08.06.2021 17:00 11. Sona Krollova Xarena Slatina Badminton Club 3:0 Komentáře
16.06.2020 00:10 16. Jana Hanáková S:S
16.06.2020 00:10 16. Josef Pospíšil S:S
16.06.2020 00:10 16. Jiří Novák S:S
16.06.2020 00:10 16. Michal Kučera S:3
21.05.2020 00:10 17. Iveta Ferová 3:S
19.05.2020 18:00 17. Ondřej Seidelmann Xarena Slatina Badminton Club 2:3 Komentáře
10.05.2020 19:00 17. Monika Kišková Badminton Líšeň 3:2 Komentáře
05.05.2020 19:00 17. Renáta Zrůstová Badminton Líšeň 3:1
23.02.2020 20:00 17. Martin Židek Badminton Líšeň 2:3 Komentáře
21.02.2020 16:00 17. Kateřina Svobodová Xarena Slatina Badminton Club 3:0 Komentáře
19.02.2020 16:28 17. Ondřej Chaloupka 3:S Komentáře
18.02.2020 19:00 17. Ivan Syka Xarena Slatina Badminton Club 1:3
23.01.2020 17:00 14. Eduard Medla Xarena Slatina Badminton Club 0:3 Komentáře
16.01.2020 18:00 14. Adéla Alexová Badminton Líšeň 0:3 Komentáře
11.01.2020 18:00 14. Lukáš Drahník Sport Centrum Kuklenská 3:0
11.01.2020 17:00 14. Richard Trembecký Sport Centrum Kuklenská 0:3 Komentáře
01.01.2020 10:27 14. Ondřej Seidelmann 3:S Komentáře
15.12.2019 18:00 14. David Smejkal Xarena Slatina Badminton Club 0:3
12.12.2019 20:00 14. Ivan Syka Xarena Slatina Badminton Club 3:2 Komentáře
10.12.2019 17:00 14. Nikola Pajkovský Xarena Slatina Badminton Club 0:3
27.11.2019 21:08 15. Jiří Novák 3:S Komentáře
24.11.2019 10:12 15. Lubos Cabala 3:S Komentáře
13.11.2019 07:00 15. Václav Novotný Xarena Slatina Badminton Club 0:3
10.11.2019 17:00 15. Josef Pospíšil Badminton Líšeň 2:3 Komentáře
23.10.2019 19:00 14. Antonín Huráb Xarena Slatina Badminton Club 0:3
22.10.2019 20:00 14. Libor Diviš Xarena Slatina Badminton Club 0:3
14.10.2019 21:00 14. Eduard Medla Badminton Líšeň 2:3 Komentáře
11.10.2019 07:00 14. Tomáš Blažek Xarena Slatina Badminton Club 3:2 Komentáře
01.10.2019 00:10 12. Gabriela Bociánová 0:3
26.09.2019 17:00 12. Jiří Hovorka Centrum Viktoria 3:0 Komentáře
22.09.2019 18:00 12. Tomáš Cibulka Xarena Slatina Badminton Club 0:3 Komentáře
20.09.2019 17:00 12. Monika Kišková Sport Centrum Kuklenská 0:3
01.09.2019 22:47 10. Petr Macek S:3 Komentáře
23.08.2019 17:00 10. Petr Šmejkal Xarena Slatina Badminton Club 0:3
21.08.2019 17:00 10. Jan Kaděra Xarena Slatina Badminton Club 1:3 Komentáře
20.08.2019 07:00 10. Adam Herout Xarena Slatina Badminton Club 1:3 Komentáře
31.07.2019 18:00 10. Karel Pavelek Xarena Slatina Badminton Club 0:3
22.07.2019 07:55 10. Pawel Slawatycki 3:S Komentáře
13.07.2019 16:00 10. Stasa Manojlovic fit4all centrum 0:3
12.07.2019 16:00 10. Pavel Hejl Badminton Líšeň 0:3 Komentáře
01.07.2019 00:10 9. Jan Laštůvka S:S
30.06.2019 22:14 9. Ludvik Ruzicka S:S Komentáře
18.06.2019 17:03 9. Jakub Petečuk 3:S Komentáře
14.06.2019 16:00 9. Michal Novotný Sport Centrum Kuklenská 0:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím