Načítám…
Miroslav Čechmánek

Miroslav Čechmánek (30 let)

ID: 16097

Brno

Raiffeisenbank a.s. -

  • 74 zápasů

    od roku 2012
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
  • 18:00
    Často hraje od 18:00 v Sprint
  • 180 /352
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 73
    Zápasů v lize ( 34 / 17 / 22) 1 turnaj

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2020

10 . Úroveň B

147 bodů
101. místo (95. místo v mužích)
M.Ž. J.Č. M.H. M.Č. D.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Milan Žižka
1:3
3:1
3:2
3:S
18 14 172
2 .
Image 1
Jiří Čejka
3:1
3:2
2:3
13 11 164
3 .
Image 1
Michal Haman
1:3
3:2
3:s 12 0 152
4 .
Image 1
Miroslav Čechmánek
2:3
2:3
2:3
3:s 12 -5 147
5 .
Image 1
Dominik Pliska
S:3
3:2
s:3 s:3 5 -14 131

11 . Úroveň A

112 bodů
98. místo (92. místo v mužích)
M.Č. D.S. P.Š. M.Š. P.J. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miroslav Čechmánek
3:0
0:3 3:2
3:S
18 14 112
2 .
Image 1
David Sedláček
0:3
3:1 3:1
3:S
18 11 109
3 .
Image 1
Petr Šmejkal
3:0 1:3 3:0 S:S 13 0 93
4 .
Image 1
Monika Šťastná
2:3 1:3 0:3
3:S
9 -11 78
5 .
Image 1
Peťa Jelínek
S:3
S:3
S:S
S:3
-2 -14 64

12 . Úroveň B

98 bodů
107. místo (99. místo v mužích)
M.Č. T.H. P.M. J.V. H.Ž. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miroslav Čechmánek
3:1
3:1
3:S
3:1
24 14 98
2 .
Image 1
Tomáš Hula
1:3
S:S
3:0
3:0
13 11 84
3 .
Image 1
Petr Menšík
1:3
S:S
3:0
3:0
13 0 73
4 .
Image 1
Jan Vitula
S:3
0:3
0:3
3:0
7 -11 56
5 .
Image 1
Hana Životská
1:3
0:3
0:3
0:3
1 -14 47

11 . Úroveň B

87 bodů
117. místo (104. místo v mužích)
M.C. R.T. M.F. M.Č. V.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Chromeček
3:1
3:0
3:S
3:0
26 14 140
2 .
Image 1
Richard Trembecký
1:3
3:1
3:S
3:0
20 11 131
3 .
Image 1
Marek Filka
0:3
1:3
3:S
3:0
14 0 114
4 .
Image 1
Miroslav Čechmánek
S:3
S:3
S:3
S:S -2 -11 87
5 .
Image 1
Vilem Vrba
0:3
0:3
0:3
S:S -2 -14 84

Jarní sezóna 2020

14 . Úroveň A

128 bodů
147. místo (138. místo v mužích)
H.P. M.Č. S.Z. G.B. K.J. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Hana Palbuchtová
1:3 3:1 3:1 3:S 19 14 133
2 .
Image 1
Miroslav Čechmánek
3:1 0:3 3:2 3:S 17 11 128
3 .
Image 1
Sheng Zuo
1:3 3:0 S:S 3:S 12 0 112
4 .
Image 1
Gabriela Bociánová
1:3 2:3 S:S 3:0 8 -5 103
5 .
Image 1
Kamila Jeřábková
S:3 S:3 S:3 0:3 0 -14 86

14 . Úroveň C

128 bodů
159. místo (149. místo v mužích)
M.B. R.T. M.Č. M.G. J.G. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Baranec
3:2 S:S 3:S 3:S 15 14 149
2 .
Image 1
Richard Trembecký
2:3 S:S 3:S 3:S 12 11 143
3 .
Image 1
Miroslav Čechmánek
S:S S:S 3:S 3:S 8 0 128
4 .
Image 1
Martin Gabriel
S:3 S:3 S:3 S:S -2 -11 107
5 .
Image 1
Jakub Gabriel
S:3 S:3 S:3 S:S -2 -14 104

16 . Úroveň A

139 bodů
166. místo (153. místo v mužích)
M.Č. H.P. T.S. J.P. O.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miroslav Čechmánek
3:0
3:2
3:0 3:S 25 14 139
2 .
Image 1
Hana Palbuchtová
0:3 3:2 3:0 3:S 18 11 129
3 .
Image 1
Tomáš Světnický
2:3
2:3 3:2 3:S 15 0 115
4 .
Image 1
Josef Pospíšil
0:3 0:3 2:3 3:S 8 -11 97
5 .
Image 1
Ondřej Seidelmann
S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 86

Jarní sezóna 2014

12 . Úroveň D

30 bodů
175. místo (139. místo v mužích)
Z.K. A.S. A.V. A.W. M.Č. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Zuzana Kopáčková
3:0 3:S 3:S 3:S 43 0 73
2 .
Image 1
Alena Sliacka
0:3
3:0
3:0
3:S 36 0 66
3 .
Image 1
Anezka Vichova
S:3
0:3
S:S 3:S 5 0 35
4 .
Image 1
Alice Wallingerová
S:3
0:3
S:S 3:S 5 0 35
5 .
Image 1
Miroslav Čechmánek
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 30

11 . Úroveň A

45 bodů
168. místo (138. místo v mužích)
L.V. L.Š. E.U. M.S. M.Č. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lenka Večerková
3:2
3:0 3:S 3:S 42 0 87
2 .
Image 1
Ludvík Šebík
2:3
3:2
3:0 3:S 36 0 81
3 .
Image 1
Eva Urbánková
0:3
2:3
3:0
3:S 27 0 72
4 .
Image 1
Monika Sieberová
S:3 0:3
0:3
3:S 10 0 55
5 .
Image 1
Miroslav Čechmánek
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 45

10 . Úroveň B

60 bodů
153. místo (128. místo v mužích)
F.Č. P.P. P.B. A.H. R.M. M.Č. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Felix Černý
3:0
3:0
3:S
3:0
3:S 46 0 106
2 .
Image 1
Pavel Pichler
0:3
3:2
3:0
3:0
3:S 35 0 95
3 .
Image 1
Patrik Burda
0:3
2:3
3:2
2:3
3:S 21 0 81
4 .
Image 1
Adam Horák
S:3 0:3
2:3
3:2
3:S 18 0 78
5 .
Image 1
Roman Michel
0:3
0:3
3:2
2:3
3:S 18 0 78
6 .
Image 1
Miroslav Čechmánek
S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 60

9 . Úroveň A

83 bodů
124. místo (113. místo v mužích)
M.D. P.S. I.P. P.S. M.Č. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Dufek
3:0
3:2
3:0 3:0 48 0 123
2 .
Image 1
Petr Sedmík
0:3
3:1
3:1
3:1
33 0 108
3 .
Image 1
Irena Provazníková
2:3
1:3
3:0
3:1
30 0 105
4 .
Image 1
Petr Smetana
0:3 1:3
0:3
3:2
11 0 86
5 .
Image 1
Miroslav Čechmánek
0:3
1:3
1:3
2:3
8 0 83

Podzimní sezóna 2013

8 . Úroveň B

89 bodů
103. místo (98. místo v mužích)
T.S. P.P. V.V. M.Č. K.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Sklenák
3:0 3:0 3:0 3:S 49 0 124
2 .
Image 1
Pavel Pikna
0:3 3:0 3:0 3:S 36 0 111
3 .
Image 1
Vladimír Veteška
0:3 0:3
3:2
3:S 19 0 94
4 .
Image 1
Miroslav Čechmánek
0:3 0:3
2:3
3:S 14 0 89
5 .
Image 1
Katarína Šimková
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 75

9 . Úroveň A

91 bodů
96. místo (90. místo v mužích)
V.K. M.Č. M.Z. J.B. E.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Vilém Kaluža
3:1 3:0 3:0 3:1 48 0 108
2 .
Image 1
Miroslav Čechmánek
1:3 3:2 3:S
3:S
31 0 91
3 .
Image 1
Martin Zavadil
0:3 2:3 3:0
3:S
27 0 87
4 .
Image 1
Jan Březina
0:3 S:3 0:3
3:S
10 0 70
5 .
Image 1
Eva Kalmanová
1:3
S:3
S:3
S:3
2 0 62

10 . Úroveň A

71 bodů
100. místo (93. místo v mužích)
M.Č. A.M. L.K. E.U. O.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miroslav Čechmánek
3:2 3:0
3:2
3:S 41 0 71
2 .
Image 1
Aleš Müller
2:3 3:0
3:0
3:S 40 0 70
3 .
Image 1
Lenka Křičková
0:3 0:3 3:2 3:S 19 0 49
4 .
Image 1
Eva Urbánková
2:3
0:3
2:3 3:S 18 0 48
5 .
Image 1
Ondřej Haťapka
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 30

10 . Úroveň B

60 bodů
113. místo (104. místo v mužích)
K.P. M.Z. M.Č. P.P. P.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Klára Pšenovå
3:2
3:2 3:1 3:0 42 0 72
2 .
Image 1
Martin Zavadil
2:3
3:1
3:2
3:0
37 0 67
3 .
Image 1
Miroslav Čechmánek
2:3
1:3
3:1 3:0 30 0 60
4 .
Image 1
Patrik Petřík
1:3
2:3
1:3 3:0 21 0 51
5 .
Image 1
Petr Stránský
0:3
0:3
0:3 0:3 0 0 30

Jarní sezóna 2013

11 . Úroveň D

36 bodů
121. místo (109. místo v mužích)
S.P. L.B. M.Č. M.M. O.Z. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Stanislav Papaj
3:1 1:3 3:0 3:S 36 0 56
2 .
Image 1
Lukáš Bartoněk
1:3
3:S
3:S
3:S 32 0 52
3 .
Image 1
Miroslav Čechmánek
3:1
S:3
S:S 3:S 16 0 36
4 .
Image 1
Martin Míčka
0:3
S:3
S:S 3:S 5 0 25
5 .
Image 1
Ondřej Zezula
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 20

12 . Úroveň A

65 bodů
90. místo (84. místo v mužích)
M.Č. Z.B. V.P. M.Š. V.L. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miroslav Čechmánek
3:1 3:0 3:1 3:S 45 0 65
2 .
Image 1
Zuzana Beranová
1:3 3:1 3:0 3:S 36 0 56
3 .
Image 1
Vojtěch Plevka
0:3 1:3 3:0 3:S 25 0 45
4 .
Image 1
Monika Šlapetová
1:3 0:3 0:3 3:S 12 0 32
5 .
Image 1
Vít Lövy
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 20

12 . Úroveň A

33 bodů
128. místo (111. místo v mužích)
M.G. M.A. Z.S. M.Č. P.P. J.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Gembik
3:0 3:1
1:3
3:2 3:S 36 0 46
2 .
Image 1
Milan Ambruzík
0:3 1:3 3:1
3:0
3:S 29 0 39
3 .
Image 1
Zdeněk Sojma
1:3 3:1
3:2
3:0
S:3 28 0 38
4 .
Image 1
Miroslav Čechmánek
3:1
1:3
2:3
S:3 3:1 23 0 33
5 .
Image 1
Patrik Petřík
2:3
0:3
0:3
3:S
3:0
21 0 31
6 .
Image 1
Jitka Přinosilová
S:3 S:3 3:S 1:3
0:3
10 0 20

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
28.09.2020 20:00 10. Milan Žižka Sport Centrum Kuklenská 2:3
23.09.2020 18:00 10. Michal Haman Xarena Slatina Badminton Club 2:3 Komentáře
14.09.2020 19:00 10. Jiří Čejka Sprint 2:3 Komentáře
01.09.2020 19:00 11. Petr Šmejkal Sprint 0:3
01.09.2020 17:25 11. Peťa Jelínek 3:S Komentáře
27.08.2020 19:00 11. Monika Šťastná Sport Centrum Kuklenská 3:2
17.08.2020 18:00 11. David Sedláček Sport Centrum Kuklenská 3:0 Komentáře
03.08.2020 18:00 12. Hana Životská Centrum Viktoria 3:1 Komentáře
29.07.2020 16:00 12. Petr Menšík Sprint 3:1
28.07.2020 00:23 12. Jan Vitula 3:S Komentáře
27.07.2020 18:00 12. Tomáš Hula 3:1 Komentáře
13.07.2020 00:10 11. Vilem Vrba S:S
02.07.2020 20:45 11. Martin Chromeček S:3 Komentáře
02.07.2020 20:01 11. Marek Filka S:3 Komentáře
02.07.2020 19:56 11. Richard Trembecký S:3 Komentáře
16.06.2020 00:10 14. Kamila Jeřábková 3:S
11.06.2020 18:00 14. Sheng Zuo 0:3
09.06.2020 18:00 14. Hana Palbuchtová Sprint 3:1
01.06.2020 19:00 14. Gabriela Bociánová Xarena Slatina Badminton Club 3:2
21.05.2020 00:10 14. Michal Baranec S:S
21.05.2020 00:10 14. Richard Trembecký S:S
21.05.2020 00:10 14. Martin Gabriel 3:S
21.05.2020 00:10 14. Jakub Gabriel 3:S
04.03.2020 00:10 16. Ondřej Seidelmann 3:S
02.03.2020 20:00 16. Tomáš Světnický Club Classic 3:2 Komentáře
27.02.2020 20:30 16. Josef Pospíšil Centrum Viktoria 3:0
25.02.2020 18:00 16. Hana Palbuchtová Sprint 3:0
24.02.2014 10:30 9. Martin Dufek Sprint 0:3
17.02.2014 13:00 9. Petr Sedmík 1:3 Komentáře
11.02.2014 01:00 9. Irena Provazníková Sprint 1:3 Komentáře
09.02.2014 17:00 9. Petr Smetana Centrum Viktoria 2:3 Komentáře
26.01.2014 18:00 8. Pavel Pikna BADMINTON ŽIDENICE 0:3
21.01.2014 21:00 8. Vladimír Veteška Club Classic 2:3 Komentáře
17.01.2014 14:00 8. Tomáš Sklenák Sprint 0:3
19.12.2013 10:00 9. Vilém Kaluža fit4all centrum 1:3
08.12.2013 10:00 9. Martin Zavadil Sprint 3:2
27.11.2013 07:00 10. Eva Urbánková Club Classic 3:2 Komentáře
13.11.2013 20:00 10. Aleš Müller Club Classic 3:2
12.11.2013 21:00 10. Lenka Křičková Sprint 3:0
31.10.2013 21:00 10. Patrik Petřík Club Classic 3:1
29.10.2013 21:00 10. Klára Pšenovå Sprint 2:3
17.10.2013 20:00 10. Petr Stránský Sprint 3:0
16.10.2013 17:00 10. Martin Zavadil Club Classic 1:3 Komentáře
03.06.2013 11:02 11. Martin Míčka S:S
06.05.2013 19:00 11. Stanislav Papaj Sprint 3:1
15.04.2013 16:00 12. Zuzana Beranová 3:1
10.04.2013 20:00 12. Monika Šlapetová BADMINTON ŽIDENICE 3:1
08.04.2013 16:00 12. Vojtěch Plevka Sprint 3:0
28.03.2013 16:00 12. Jitka Přinosilová Club Classic 3:1
25.03.2013 19:00 12. Milan Ambruzík Club Classic 1:3
20.03.2013 15:00 12. Zdeněk Sojma Sprint 2:3 Komentáře
13.03.2013 21:00 12. Michal Gembik Sprint 3:1 Komentáře
8. Katarína Šimková 3:S
10. Felix Černý S:3
10. Patrik Burda S:3
10. Pavel Pichler S:3
10. Roman Michel S:3
10. Adam Horák S:3
12. Alena Sliacka S:3
12. Zuzana Kopáčková S:3
12. Alice Wallingerová S:3
12. Anezka Vichova S:3
11. Ondřej Zezula 3:S
12. Vít Lövy 3:S
9. Jan Březina 3:S
11. Monika Sieberová S:3
11. Eva Urbánková S:3
11. Lenka Večerková S:3
11. Ludvík Šebík S:3
9. Eva Kalmanová 3:S Komentáře
12. Patrik Petřík S:3
11. Lukáš Bartoněk S:3 Komentáře
10. Ondřej Haťapka 3:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím