Načítám…

Miroslav Bača (31 let)

ID: 22049

Brno

  • 142 zápasů

    od roku 2015
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
  • 159 /285
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 50
    Zápasů v lize ( 20 / 26 / 4) 0 turnajů
  • 43%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2022

10 . Úroveň B

128 bodů
112. místo (102. místo v mužích)
M.Z. P.D. J.B. M.D. M.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Marek Zukal
3:1 3:1 3:0 19 14 173
2 .
Image 1
Petr Diviš
1:3
3:1
3:0
14 11 165
3 .
Image 1
Jiří Bulawa
1:3
1:3
3:1 8 0 148
4 .
Image 1
Miroslav Dobeš
0:3 1:3 3:2 6 -5 141
5 .
Image 1
Miroslav Bača
0:3
2:3 2 -14 128

Jarní sezóna 2022

12 . Úroveň B

146 bodů
119. místo (110. místo v mužích)
O.P. M.B. P.Š. M.Ž. G.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ondřej Pekař
3:1 3:2 3:1 3:0 24 14 158
2 .
Image 1
Miroslav Bača
1:3 3:1
2:3
3:S
15 11 146
3 .
Image 1
Petr Šmejkal
2:3 1:3 3:2 3:0 15 0 135
4 .
Image 1
Martin Židek
1:3
3:2
2:3 1:3 9 -11 118
5 .
Image 1
Gabriela Bociánová
0:3
S:3
0:3 3:1 6 -14 112

12 . Úroveň C

150 bodů
130. místo (118. místo v mužích)
A.Ř. D.K. M.B. R.Z. N.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Adam Řihák
3:0
3:0
3:0
3:0
28 14 182
2 .
Image 1
Dana Kučerová
0:3
3:2
3:1 3:1 17 11 168
3 .
Image 1
Miroslav Bača
0:3
2:3
2:3 3:1 10 0 150
4 .
Image 1
Renáta Zrůstová
0:3
1:3 3:2 2:3 8 -5 143
5 .
Image 1
Natálie Šimková
0:3
1:3 1:3 3:2 7 -14 133

12 . Úroveň A

116 bodů
124. místo (115. místo v mužích)
R.B. D.B. M.B. K.S. H.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Radim Bílý
3:1
3:1
3:0 3:0 26 14 140
2 .
Image 1
Dagmar Bulawová
1:3
3:2
3:1
3:0
19 11 130
3 .
Image 1
Miroslav Bača
1:3
2:3
3:1
3:0
16 0 116
4 .
Image 1
Kateřina Svobodová
0:3 1:3 1:3 3:0 9 -5 104
5 .
Image 1
Hana Komínková
0:3
0:3
0:3
0:3 0 -14 86

12 . Úroveň A

128 bodů
144. místo (128. místo v mužích)
R.V. N.Š. D.M. S.M. M.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Radek Veselý
3:1
3:1
1:3 3:0 20 14 174
2 .
Image 1
Natálie Šimková
1:3
3:2
3:S
3:2
17 11 168
3 .
Image 1
David Mlýnek
1:3
2:3
3:S
3:0
16 0 156
4 .
Image 1
Stasa Manojlovic
3:1
S:3
S:3
3:0 13 -5 148
5 .
Image 1
Miroslav Bača
0:3
2:3
0:3
0:3 2 -14 128

Jarní sezóna 2019

15 . Úroveň C

146 bodů
190. místo (169. místo v mužích)
P.Š. L.B. S.M. A.A. M.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Šikula
3:0 3:1 3:0
3:S
26 14 200
2 .
Image 1
Lukáš Bartoněk
0:3
3:0
3:0
3:S
20 11 191
3 .
Image 1
Stasa Manojlovic
1:3
0:3
3:0
3:S
14 0 174
4 .
Image 1
Adéla Alexová
0:3
0:3
0:3
3:S
6 -11 155
5 .
Image 1
Miroslav Bača
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 146

16 . Úroveň B

155 bodů
170. místo (158. místo v mužích)
M.B. I.S. G.B. M.P. T.G. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miroslav Bača
3:2
3:2
3:2
3:S
21 14 155
2 .
Image 1
Ivan Syka
2:3 3:1 3:1
3:S
20 11 151
3 .
Image 1
Gabriela Bociánová
2:3
1:3
3:2
3:S
14 0 134
4 .
Image 1
Miroslav PROKEŠ
2:3 1:3
2:3
3:S
11 -11 120
5 .
Image 1
Tomáš Gregor
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 106

17 . Úroveň A

150 bodů
187. místo (169. místo v mužích)
D.K. M.B. J.K. M.C. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Dana Kučerová
3:0
3:2
2:3
3:0
21 14 155
2 .
Image 1
Miroslav Bača
0:3
3:2
3:0
3:0
19 11 150
3 .
Image 1
Jan Kaděra
2:3
2:3
3:0
3:2
16 0 136
4 .
Image 1
Martin Caletka
3:2
0:3
0:3
3:0 12 -11 121
5 .
Image 1
Martina Kováčová
0:3
0:3
2:3
0:3 2 -14 108

16 . Úroveň B

127 bodů
205. místo (176. místo v mužích)
J.S. J.M. D.Š. F.G. M.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Sabela
3:0 3:1 3:0
3:1
26 14 180
2 .
Image 1
Jakub Martauz
0:3 3:2 3:0 3:0 19 11 170
3 .
Image 1
Daniel Šafrán
1:3 2:3 S:S 3:0 8 0 148
4 .
Image 1
Filip Gajda
0:3 0:3 S:S
3:0
5 -11 134
5 .
Image 1
Miroslav Bača
1:3
0:3 0:3
0:3
1 -14 127

Podzimní sezóna 2018

16 . Úroveň B

168 bodů
166. místo (153. místo v mužích)
J.K. M.B. R.K. L.K. J.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Kaděra
3:2
3:2
3:0
3:S
19 0 49
2 .
Image 1
Miroslav Bača
2:3
3:0 3:1
3:S
18 0 48
3 .
Image 1
Rudolf Keller
2:3
0:3
3:1
3:S
12 0 42
4 .
Image 1
Lucie Kučerová
0:3
1:3
1:3
3:S
7 0 37
5 .
Image 1
Jakub Pernica
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 30

17 . Úroveň B

161 bodů
183. místo (165. místo v mužích)
M.P. M.B. J.R. M.K. I.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miroslav PROKEŠ
2:3
3:0
3:1
3:S
18 0 48
2 .
Image 1
Miroslav Bača
3:2
1:3
3:0
3:S
16 0 46
3 .
Image 1
Julie Rýznarová
0:3
3:1
3:1
3:S
15 0 45
4 .
Image 1
Monika Kišková
1:3
0:3 1:3
3:S
7 0 37
5 .
Image 1
Igor Vychopeň
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 30

17 . Úroveň A

130 bodů
201. místo (179. místo v mužích)
A.H. T.B. P.Š. M.B. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Adam Herout
2:3
3:0
3:1
3:0
19 0 49
2 .
Image 1
Tomáš Bambas
3:2
3:1
3:1 3:1 19 0 49
3 .
Image 1
Petr Šmejkal
0:3
1:3
3:0
3:0
13 0 43
4 .
Image 1
Miroslav Bača
1:3
1:3
0:3
3:1
7 0 37
5 .
Image 1
Jan Kaděra
0:3
1:3
0:3
1:3
2 0 32

15 . Úroveň A

147 bodů
186. místo (164. místo v mužích)
I.Š. M.J. I.P. M.B. J.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ivan Šišák
3:2 3:0 3:0 3:0 22 0 58
2 .
Image 1
Martin Janíček
2:3 3:0 3:0 3:0 20 0 56
3 .
Image 1
Irma Protivová
0:3 0:3
3:0
3:0 12 0 48
4 .
Image 1
Miroslav Bača
0:3 0:3
0:3
3:0 6 0 42
5 .
Image 1
Jiří Hovorka
0:3 0:3 0:3 0:3 0 0 36

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
22.06.2022 17:00 10. Miroslav Dobeš Xarena Slatina Badminton Club 2:3
12.06.2022 18:00 10. Petr Diviš fit4all centrum 0:3 Komentáře
31.05.2022 14:50 12. Gabriela Bociánová 3:S Komentáře
18.05.2022 19:00 12. Petr Šmejkal Xarena Slatina Badminton Club 3:1
16.05.2022 17:00 12. Ondřej Pekař fit4all centrum 1:3
06.05.2022 15:00 12. Martin Židek fit4all centrum 2:3 Komentáře
27.04.2022 19:00 12. Natálie Šimková Xarena Slatina Badminton Club 3:1
25.04.2022 18:00 12. Dana Kučerová Xarena Slatina Badminton Club 2:3 Komentáře
11.04.2022 16:00 12. Renáta Zrůstová fit4all centrum 2:3
10.04.2022 14:00 12. Adam Řihák Sport Centrum Kuklenská 0:3 Komentáře
30.03.2022 16:00 12. Kateřina Svobodová fit4all centrum 3:1
28.03.2022 20:00 12. Dagmar Bulawová Xarena Slatina Badminton Club 2:3 Komentáře
25.03.2022 16:00 12. Radim Bílý fit4all centrum 1:3 Komentáře
20.03.2022 10:00 12. Hana Komínková Xarena Slatina Badminton Club 3:0 Komentáře
13.02.2022 17:00 12. Radek Veselý Badminton Líšeň 0:3
12.02.2022 13:00 12. Natálie Šimková Xarena Slatina Badminton Club 2:3 Komentáře
10.02.2022 17:00 12. David Mlýnek Badminton Líšeň 0:3 Komentáře
06.02.2022 15:00 12. Stasa Manojlovic Xarena Slatina Badminton Club 0:3
01.06.2019 12:49 15. Lukáš Bartoněk S:3 Komentáře
01.06.2019 09:14 15. Adéla Alexová S:3 Komentáře
31.05.2019 15:12 15. Petr Šikula S:3 Komentáře
30.05.2019 18:28 15. Stasa Manojlovic S:3 Komentáře
30.04.2019 17:00 16. Miroslav PROKEŠ Xarena Slatina Badminton Club 3:2
30.04.2019 07:59 16. Tomáš Gregor 3:S Komentáře
29.04.2019 20:00 16. Ivan Syka Centrum Viktoria 3:2
28.04.2019 17:00 16. Gabriela Bociánová Xarena Slatina Badminton Club 3:2 Komentáře
31.03.2019 19:00 17. Dana Kučerová Xarena Slatina Badminton Club 0:3 Komentáře
31.03.2019 09:00 17. Martin Caletka Xarena Slatina Badminton Club 3:0
28.03.2019 16:00 17. Jan Kaděra Xarena Slatina Badminton Club 3:2 Komentáře
26.03.2019 16:00 17. Martina Kováčová Sport Centrum Kuklenská 3:0 Komentáře
28.02.2019 20:00 16. Jakub Martauz Xarena Slatina Badminton Club 0:3
26.02.2019 17:00 16. Daniel Šafrán Badminton Líšeň 0:3
14.02.2019 17:00 16. Jan Sabela Xarena Slatina Badminton Club 1:3 Komentáře
10.02.2019 10:00 16. Filip Gajda Xarena Slatina Badminton Club 0:3 Komentáře
30.01.2019 08:11 16. Jakub Pernica 3:S Komentáře
29.01.2019 16:00 16. Lucie Kučerová Sprint 3:1
28.01.2019 18:00 16. Rudolf Keller Xarena Slatina Badminton Club 3:0
07.01.2019 19:00 16. Jan Kaděra Xarena Slatina Badminton Club 2:3 Komentáře
30.12.2018 02:23 17. Igor Vychopeň 3:S Komentáře
21.12.2018 18:00 17. Julie Rýznarová Xarena Slatina Badminton Club 1:3 Komentáře
15.12.2018 10:00 17. Miroslav PROKEŠ Xarena Slatina Badminton Club 3:2 Komentáře
13.12.2018 20:00 17. Monika Kišková Xarena Slatina Badminton Club 3:0
30.11.2018 10:00 17. Tomáš Bambas Centrum Viktoria 1:3
24.11.2018 09:00 17. Adam Herout Xarena Slatina Badminton Club 1:3 Komentáře
21.11.2018 17:00 17. Petr Šmejkal Xarena Slatina Badminton Club 0:3 Komentáře
06.11.2018 18:00 17. Jan Kaděra Badminton Líšeň 3:1 Komentáře
25.10.2018 18:00 15. Jiří Hovorka Centrum Viktoria 3:0
15.10.2018 17:00 15. Martin Janíček Centrum Viktoria 0:3
10.10.2018 07:00 15. Ivan Šišák Xarena Slatina Badminton Club 0:3
04.10.2018 20:00 15. Irma Protivová Xarena Slatina Badminton Club 0:3 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím