Načítám…

Daniel Meduna (29 let)

ID: 50469

Brno

Komunikuji těmito jazyky:

  • Language - czech-republic
  • Language - united-kingdom

Mám Multisportku: Ano

Hraje ligy: Brno - Badminton (59/130)

  • 43 zápasů

    od roku 2023
  • 4/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
  • 56 /250
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 43
    Zápasů v lize ( 30 / 13 / 0) 0 turnajů
  • 70%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2024

8 . Úroveň B

169 bodů
59. místo (57. místo v mužích)
R.H. D.M. K.P. T.S. T.H. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Roman Hybášek
3:0 3:s 4 30 174 6:0
2 .
Image 1
Daniel Meduna
3:1
3:1 4 25 169 6:2
3 .
Image 1
Karel Pavelek
3:s 2 12 154 3:0
4 .
Image 1
Tomáš Sklenák
0:3
1:3
3:s 2 4 146 4:6
5 .
Image 1
Tomáš Hrazdira
s:3 1:3 s:3 s:3 0 0 140 1:12

8 . Úroveň B

156 bodů
70. místo (68. místo v mužích)
K.Š. O.H. D.M. J.C. T.B. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Kryštof Šípek
3:0 3:0
3:S
3:1 8 30 178 12:1
2 .
Image 1
Ondřej Horníček
0:3 3:2 3:2 3:2 6 25 171 9:9
3 .
Image 1
Daniel Meduna
0:3 2:3
3:0
3:1 4 12 156 8:7
4 .
Image 1
Jindřich Chodúr
S:3
2:3
0:3
3:2
2 4 146 5:11
5 .
Image 1
Tomáš Bartl
1:3 2:3 1:3
2:3
0 0 140 6:12

8 . Úroveň A

186 bodů
78. místo (76. místo v mužích)
R.H. P.Š. J.Š. D.M. T.H. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Roman Hybášek
3:2 2:3 3:0 3:0 6 30 216 11:5
2 .
Image 1
Pavel Štaud
2:3 3:2 3:1 3:1 6 25 211 11:7
3 .
Image 1
Jan Šírek
3:2 2:3 3:0 3:2 6 12 198 11:7
4 .
Image 1
Daniel Meduna
0:3 1:3 0:3
3:S
2 4 186 4:9
5 .
Image 1
Tomáš Horáček
0:3 1:3 2:3
S:3
0 0 180 3:12

9 . Úroveň A

198 bodů
67. místo (65. místo v mužích)
D.M. D.B. E.S. J.L. F.A. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Daniel Meduna
3:1 3:0
3:2
3:1 8 30 198 12:4
2 .
Image 1
David Bajger
1:3 3:2
3:S
3:1
6 25 191 10:6
3 .
Image 1
Eliška Suchánková
0:3 2:3 3:2
3:2
4 12 176 8:10
4 .
Image 1
Jiří Lužný
2:3
S:3
2:3
S:S
0 4 164 4:12
5 .
Image 1
Filip Antel
1:3
1:3
2:3
S:S
0 0 160 4:12

Podzimní sezóna 2023

10 . Úroveň B

158 bodů
83. místo (80. místo v mužích)
D.M. J.B. M.K. P.Č. R.B. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Daniel Meduna
3:2 3:1
3:0
3:1 8 30 158 12:4
2 .
Image 1
Jiří Bulawa
2:3 3:2
3:S
3:0 6 25 151 11:5
3 .
Image 1
Matěj Kareš
1:3 2:3
3:S
3:1 4 12 136 9:7
4 .
Image 1
Petr Číhal
0:3
S:3
S:3
3:1
2 4 126 3:10
5 .
Image 1
Roman Brennner
1:3 0:3 1:3
1:3
0 0 120 3:12

9 . Úroveň A

126 bodů
91. místo (85. místo v mužích)
D.Č. I.D. E.S. D.M. J.Č. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Daniel Čech
3:0 3:0 3:1
3:S
8 30 158 12:1
2 .
Image 1
Ivo Dusík
0:3 3:2 3:2
3:S
6 25 151 9:7
3 .
Image 1
Eliška Suchánková
0:3 2:3 3:1
3:S
4 12 136 8:7
4 .
Image 1
Daniel Meduna
1:3 2:3 1:3
3:S
2 4 126 7:9
5 .
Image 1
Jiří Čejka
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 120 0:12

9 . Úroveň A

142 bodů
94. místo (88. místo v mužích)
D.H. M.B. P.Č. J.B. D.M. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Dominik Holec
3:0
3:0
3:0
3:0
8 30 178 12:0
2 .
Image 1
Miroslav Bardelčík
0:3
3:S
3:0 3:1 6 25 171 9:4
3 .
Image 1
Petr Číhal
0:3
S:3
2:3
3:0
2 12 154 5:9
4 .
Image 1
Jiří Bulawa
0:3
0:3
3:2
1:3 2 4 146 4:11
5 .
Image 1
Daniel Meduna
0:3
1:3
0:3
3:1 2 0 142 4:10

10 . Úroveň B

158 bodů
82. místo (80. místo v mužích)
D.M. M.K. B.C. J.P. P.T. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Daniel Meduna
3:2
3:1
3:0
3:S
8 30 158 12:3
2 .
Image 1
Milan Kachlík
2:3 S:S 3:1 3:0 4 25 149 8:4
3 .
Image 1
Břetislav Chod
1:3
S:S S:S
3:S
2 12 134 4:3
4 .
Image 1
Josef Pospíšil
0:3
1:3 S:S
3:S
2 4 126 4:6
5 .
Image 1
Pavel Turek
S:3
0:3
S:3
S:3
0 0 120 0:12

Letní sezóna 2023

10 . Úroveň B

128 bodů
87. místo (82. místo v mužích)
R.J. D.M. P.Š. J.S. A.A. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Radek Janata
3:2
3:0
3:1
3:0
25 14 139 12:3
2 .
Image 1
Daniel Meduna
2:3
3:1
2:3
3:0 17 11 128 10:7
3 .
Image 1
Petr Šmejkal
0:3
1:3
3:1
3:S
13 0 113 7:7
4 .
Image 1
Jakub Szturc
1:3
3:2
1:3
S:S
5 -11 94 5:8
5 .
Image 1
Alena Adamčíková
0:3
0:3
S:3
S:S
-2 -14 84 0:9

10 . Úroveň A

100 bodů
72. místo (67. místo v mužích)
D.M. J.K. S.K. R.B. A.L. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Daniel Meduna
3:1
3:1
3:0
3:0
26 14 100 12:2
2 .
Image 1
Jan Kněžík
1:3
3:0 3:1 2:3 16 11 87 9:7
3 .
Image 1
Sona Krollova
1:3
0:3
3:0
3:0 15 0 75 7:6
4 .
Image 1
Radoslav Bogojević
0:3
1:3
0:3
3:1
7 -3 64 4:10
5 .
Image 1
Adam Ligocký
0:3
3:2 0:3
1:3
6 -14 52 4:11

13 . Úroveň A

60 bodů
96. místo (83. místo v mužích)
D.M. J.M. J.C. G.L. F.N. D.D. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Daniel Meduna
3:0
3:0
3:S
3:S
3:S
26 14 60 15:0
2 .
Image 1
Júlia Mazáková
0:3
3:2
3:S
3:S 3:S 18 11 49 12:5
3 .
Image 1
Jana Crháková
0:3
2:3
3:S
3:S 3:S 16 0 36 11:6
4 .
Image 1
Gabriela Ledvinková
S:3
S:3
S:3
3:S 3:S 10 0 30 6:9
5 .
Image 1
Filip Nezval
S:3
S:3 S:3 S:3 S:S -2 -11 7 0:12
6 .
Image 1
David Dang
S:3
S:3 S:3 S:3 S:S -2 -14 4 0:12

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
22.05.2024 20:00 8. Tomáš Hrazdira Sprint 3:1
20.05.2024 17:00 8. Tomáš Sklenák fit4all centrum 3:1 Komentáře
26.04.2024 19:00 8. Tomáš Bartl Xarena Slatina Badminton Club 3:1
25.04.2024 07:00 8. Ondřej Horníček fit4all centrum 2:3
24.04.2024 18:00 8. Jindřich Chodúr Xarena Slatina Badminton Club 3:0 Komentáře
21.04.2024 15:00 8. Kryštof Šípek fit4all centrum 0:3
24.03.2024 19:13 8. Tomáš Horáček 3:S Komentáře
19.03.2024 18:00 8. Pavel Štaud Xarena Slatina Badminton Club 1:3
11.03.2024 17:00 8. Roman Hybášek fit4all centrum 0:3
08.03.2024 07:00 8. Jan Šírek Centrum Viktoria 0:3
29.02.2024 07:00 9. Filip Antel fit4all centrum 3:1
25.02.2024 17:00 9. Eliška Suchánková fit4all centrum 3:0
21.02.2024 20:00 9. Jiří Lužný Xarena Slatina Badminton Club 3:2 Komentáře
09.02.2024 17:00 9. David Bajger fit4all centrum 3:1
18.01.2024 19:00 10. Roman Brennner Xarena Slatina Badminton Club 3:1
10.01.2024 21:00 10. Matěj Kareš Sprint 3:1
08.01.2024 07:00 10. Jiří Bulawa fit4all centrum 3:2
07.01.2024 15:00 10. Petr Číhal Sport Centrum IVANOVICE 3:0 Komentáře
01.01.2024 12:14 9. Jiří Čejka 3:S Komentáře
18.12.2023 18:00 9. Ivo Dusík Sport Centrum IVANOVICE 2:3
12.12.2023 17:00 9. Eliška Suchánková Sprint 1:3
11.12.2023 20:00 9. Daniel Čech Xarena Slatina Badminton Club 1:3
22.11.2023 19:00 9. Miroslav Bardelčík fit4all centrum 1:3
20.11.2023 19:00 9. Jiří Bulawa Xarena Slatina Badminton Club 3:1
14.11.2023 18:00 9. Petr Číhal Badminton Líšeň 0:3 Komentáře
13.11.2023 21:00 9. Dominik Holec fit4all centrum 0:3 Komentáře
26.10.2023 07:00 10. Josef Pospíšil Centrum Viktoria 3:0 Komentáře
23.10.2023 17:45 10. Pavel Turek 3:S Komentáře
17.10.2023 18:00 10. Milan Kachlík Sprint 3:2
16.10.2023 20:00 10. Břetislav Chod fit4all centrum 3:1 Komentáře
24.09.2023 22:00 10. Alena Adamčíková Sport Centrum IVANOVICE 3:0
21.09.2023 17:00 10. Jakub Szturc Centrum Viktoria 2:3 Komentáře
20.09.2023 19:00 10. Radek Janata fit4all centrum 2:3 Komentáře
11.09.2023 17:00 10. Petr Šmejkal fit4all centrum 3:1 Komentáře
28.08.2023 17:30 10. Radoslav Bogojević fit4all centrum 3:0 Komentáře
17.08.2023 18:00 10. Adam Ligocký fit4all centrum 3:0 Komentáře
05.08.2023 12:00 10. Jan Kněžík Centrum Viktoria 3:1 Komentáře
02.08.2023 20:00 10. Sona Krollova Centrum Viktoria 3:1 Komentáře
30.07.2023 14:06 13. David Dang 3:S Komentáře
30.07.2023 14:06 13. Filip Nezval 3:S Komentáře
23.07.2023 19:01 13. Gabriela Ledvinková 3:S Komentáře
12.07.2023 18:00 13. Jana Crháková Centrum Viktoria 3:0 Komentáře
11.07.2023 17:00 13. Júlia Mazáková Centrum Viktoria 3:0 Komentáře

Platební metody

Platební metody