No photo

Lubos Cabala (31 let)

ID: 25215

Brno

  • 84 zápasů

    od roku 2016
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
  • 17:00
    Často hraje od 17:00 v Badminton Líšeň
  • 197 /342
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 84
    Zápasů v lize ( 26 / 47 / 11) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2019

15 . Úroveň C

163 bodů
180. místo (165. místo v mužích)
J.M. E.H. L.C. I.S. J.K. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jakub Martauz
3:2
3:0 3:0 3:0 26 14 200
2 .
Image 1
Eva Harťanská
2:3
0:3 2:3 3:0 11 11 182
3 .
Image 1
Lubos Cabala
0:3 3:0 S:S S:S 3 0 163
4 .
Image 1
Ivan Syka
0:3 3:2 S:S S:S 1 -11 150
5 .
Image 1
Jiří Kroupa
0:3 0:3 S:S S:S -4 -14 142

16 . Úroveň C

179 bodů
168. místo (150. místo v mužích)
L.C. M.K. R.M. S.M. D.K. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lubos Cabala
3:1 3:0 3:0 3:2 25 14 179
2 .
Image 1
Milan Kafka
1:3 3:0 3:1 3:0 21 11 172
3 .
Image 1
Radek Miča
0:3 0:3 3:2
3:S
11 0 151
4 .
Image 1
Stasa Manojlovic
0:3 1:3 2:3
3:S
9 -11 138
5 .
Image 1
Dana Kučerová
2:3 0:3
S:3
S:3
2 -14 128

Podzimní sezóna 2018

16 . Úroveň A

158 bodů
178. místo (163. místo v mužích)
I.M. L.C. P.Č. T.B. P.V. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ivan Malý
3:1
3:0 3:0
3:0
23 0 53
2 .
Image 1
Lubos Cabala
1:3
3:0 2:3 3:0 15 0 45
3 .
Image 1
Pavel Čech
0:3 0:3 2:3 3:2 6 0 36
4 .
Image 1
Tomáš Bambas
0:3 3:2 3:2
S:S
6 0 36
5 .
Image 1
Petr Vlašánek
0:3
0:3 2:3
S:S
0 0 30

15 . Úroveň B

154 bodů
190. místo (172. místo v mužích)
M.C. J.G. T.M. M.G. L.C. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Chmel
3:1
3:0 3:0 3:0 23 0 65
2 .
Image 1
Jiří Gajda
1:3
3:2
3:0
3:2
15 0 57
3 .
Image 1
Tomáš Mezenyi
0:3
2:3
3:0 3:0 14 0 56
4 .
Image 1
Marek Grác
0:3 0:3 0:3
3:S
5 0 47
5 .
Image 1
Lubos Cabala
0:3
2:3
0:3
S:3
2 0 44

15 . Úroveň B

165 bodů
172. místo (154. místo v mužích)
V.K. M.P. L.C. J.Š. T.B. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Vojtěch Koukal
3:1 3:1 3:1
3:S
20 0 56
2 .
Image 1
Martin Pospíšil
1:3 3:0 3:1 3:2 16 0 52
3 .
Image 1
Lubos Cabala
1:3 0:3 3:2 3:0 11 0 47
4 .
Image 1
Jan Švancer
1:3 1:3 2:3 3:1 9 0 45
5 .
Image 1
Tomáš Bambas
S:3
2:3 0:3 1:3 3 0 39

Letní sezóna 2018

11 . Úroveň B

38 bodů
129. místo (113. místo v mužích)
Z.M. R.U. Z.K. M.Z. L.C. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Zdeněk Maděra
3:1
3:0
3:0
3:0
23 0 59
2 .
Image 1
Radim Uhřík
1:3
3:2
3:0
3:0
17 0 53
3 .
Image 1
Zuzana Kopáčková
0:3
2:3
3:1 3:0 13 0 49
4 .
Image 1
Martin Záklasník
0:3
0:3
1:3
3:2
5 0 41
5 .
Image 1
Lubos Cabala
0:3
0:3
0:3
2:3
2 0 38

12 . Úroveň A

41 bodů
103. místo (91. místo v mužích)
L.C. Z.K. L.D. P.Š. O.C. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lubos Cabala
0:3 3:1 3:0
3:0
17 0 41
2 .
Image 1
Zuzana Kopáčková
3:0 3:1 3:0
S:S
15 0 39
3 .
Image 1
Libor Diviš
1:3 1:3 3:1
3:0
13 0 37
4 .
Image 1
Petr Šmejkal
0:3 0:3 1:3 3:1 6 0 30
5 .
Image 1
Ondřej Chaloupka
0:3
S:S
0:3
1:3 -1 0 23

9 . Úroveň D

43 bodů
112. místo (101. místo v mužích)
L.S. T.B. S.M. L.C. A.K. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lenka Suchá
3:S
3:1
3:1
3:1 43 0 73
2 .
Image 1
Tomáš Badár
S:3
3:0 3:1 3:0 37 0 67
3 .
Image 1
Stasa Manojlovic
1:3 0:3 3:0 3:2 24 0 54
4 .
Image 1
Lubos Cabala
1:3
1:3 0:3
3:2
13 0 43
5 .
Image 1
Alena Königová
1:3 0:3 2:3
2:3
10 0 40

10 . Úroveň D

41 bodů
123. místo (107. místo v mužích)
T.B. L.C. P.M. P.V. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Bajus
3:1 2:3
3:S
33 0 63
2 .
Image 1
Lubos Cabala
1:3 3:1 S:S 11 0 41
3 .
Image 1
Petr Menšík
3:2 1:3 S:S 8 0 38
4 .
Image 1
Petra Vaníčková
S:3
S:S S:S -14 0 16

Jarní sezóna 2017

16 . Úroveň D

44 bodů
231. místo (182. místo v mužích)
M.K. L.C. K.M. T.H. M.S. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martina Kováčová
1:3
3:1
3:1 3:0 37 0 52
2 .
Image 1
Lubos Cabala
3:1 3:0 3:S S:S 29 0 44
3 .
Image 1
Karel Mündel
1:3
0:3
3:0
3:S 25 0 40
4 .
Image 1
Tereza Hladíková
1:3 S:3
0:3
S:S -3 0 12
5 .
Image 1
Michal Strakon
0:3 S:S S:3 S:S -10 0 5

15 . Úroveň D

33 bodů
245. místo (192. místo v mužích)
J.H. M.M. A.P. L.C. R.Z. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jirka Hrazdil
3:2
3:0
3:2
3:S 41 0 71
2 .
Image 1
Markéta Macková
2:3
3:0 2:3 3:S 31 0 61
3 .
Image 1
Aleš Pacner
0:3
0:3 S:S 3:S 5 0 35
4 .
Image 1
Lubos Cabala
2:3
3:2 S:S S:S 3 0 33
5 .
Image 1
Roman Zouhar
S:3 S:3 S:3 S:S -5 0 25

14 . Úroveň A

62 bodů
216. místo (180. místo v mužích)
O.V. J.H. O.G. L.C. J.B. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ondřej Výmola
3:1 3:0
3:1
3:1
46 0 91
2 .
Image 1
Jana Hanáková
1:3 3:0 3:1
3:1
37 0 82
3 .
Image 1
Ondřej Gregárek
0:3 0:3 3:S
3:1
21 0 66
4 .
Image 1
Lubos Cabala
1:3
1:3 S:3 3:0 17 0 62
5 .
Image 1
Jana Benešová
1:3
1:3
1:3
0:3 6 0 51

15 . Úroveň B

67 bodů
206. místo (175. místo v mužích)
J.H. L.C. T.G. M.N. A.P. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jirka Hrazdil
1:3
3:1
3:0
3:0
39 0 69
2 .
Image 1
Lubos Cabala
3:1
3:0
S:3
3:0 37 0 67
3 .
Image 1
Terezie Graubnerová
1:3
0:3
3:1
3:0
26 0 56
4 .
Image 1
Magdaléna Němcová
0:3
3:S
1:3
3:2 21 0 51
5 .
Image 1
Aleš Pacner
0:3
0:3
0:3
2:3 4 0 34

Podzimní sezóna 2016

14 . Úroveň D

75 bodů
224. místo (189. místo v mužích)
M.H. F.V. F.G. L.C. D.K. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Holínek
3:0 3:2 3:0 3:0 48 0 108
2 .
Image 1
Filip Vašíček
0:3 3:S 3:0 3:0 36 0 96
3 .
Image 1
František Galle
2:3 S:3 3:2 3:0 26 0 86
4 .
Image 1
Lubos Cabala
0:3 0:3 2:3 3:1 15 0 75
5 .
Image 1
Dušan Koutný
0:3 0:3 0:3 1:3 2 0 62

13 . Úroveň D

66 bodů
216. místo (183. místo v mužích)
M.Š. R.V. T.D. J.S. L.C. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Šulc
S:3
3:1
3:0
3:1
35 0 95
2 .
Image 1
Radek Vozar
3:S
S:3
3:0
3:1
34 0 94
3 .
Image 1
Tomáš Dedrle
1:3
3:S
3:2
3:0 34 0 94
4 .
Image 1
Jana Sedláčková
0:3
0:3
2:3
3:1
15 0 75
5 .
Image 1
Lubos Cabala
1:3
1:3
0:3
1:3
6 0 66

12 . Úroveň C

90 bodů
177. místo (158. místo v mužích)
R.Š. A.K. J.Č. L.C. P.S. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Radomír Švihel
3:0 3:1 3:0
3:2
46 0 121
2 .
Image 1
Adam Křikava
0:3 3:1 3:0 3:0 37 0 112
3 .
Image 1
Jan Číhal
1:3 1:3
3:2
3:0 26 0 101
4 .
Image 1
Lubos Cabala
0:3 0:3
2:3
3:1 15 0 90
5 .
Image 1
Peter Sluka
2:3
0:3 0:3 1:3 6 0 81

11 . Úroveň B

101 bodů
162. místo (146. místo v mužích)
L.V. K.Š. R.B. L.C. M.P. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lukáš Vokoun
3:0
3:1
3:1 3:0 48 0 138
2 .
Image 1
Kateřina Škvařilová
0:3
3:0
3:0
3:0
39 0 129
3 .
Image 1
Roman Brennner
1:3
0:3
3:0 3:1 26 0 116
4 .
Image 1
Lubos Cabala
1:3 0:3 0:3 3:2 11 0 101
5 .
Image 1
Miroslav PROKEŠ
0:3
0:3
1:3 2:3 6 0 96

Letní sezóna 2016

9 . Úroveň C

51 bodů
130. místo (108. místo v mužích)
P.H. L.S. P.Č. A.S. L.C. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Horák
3:1
3:1
3:1 3:0 46 0 91
2 .
Image 1
Lenka Suchá
1:3
3:2
3:1
3:0
35 0 80
3 .
Image 1
Petr Čipera
1:3
2:3
3:0
3:2
28 0 73
4 .
Image 1
Aleš Stručovský
1:3
1:3
0:3
3:1
15 0 60
5 .
Image 1
Lubos Cabala
0:3
0:3
2:3
1:3
6 0 51

8 . Úroveň A

37 bodů
119. místo (100. místo v mužích)
D.P. N.K. L.K. A.S. K.P. L.C. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
David Petr
3:1
3:2
1:3 3:0 3:0 38 0 83
2 .
Image 1
Nikola Kubová
1:3
0:3 3:0 3:0 3:0 32 0 77
3 .
Image 1
Lukáš Kostka
2:3
3:0 S:3 3:0 S:S 19 0 64
4 .
Image 1
Antonín Slovák
3:1 0:3 3:S S:S S:S 9 0 54
5 .
Image 1
Karel Pavelek
0:3 0:3 0:3 S:S 3:0 6 0 51
6 .
Image 1
Lubos Cabala
0:3 0:3 S:S S:S 0:3 -8 0 37

8 . Úroveň A

62 bodů
88. místo (78. místo v mužích)
Z.S. Z.K. L.C. P.B. S.H. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Zdeněk Sojma
3:0 3:2 3:1 3:0 46 0 91
2 .
Image 1
Zuzana Kopáčková
0:3 3:0 3:0 3:0 39 0 84
3 .
Image 1
Lubos Cabala
2:3 0:3 1:3 3:1 17 0 62
4 .
Image 1
Peter Bartek
1:3 0:3 3:1 S:S 8 0 53
5 .
Image 1
Simona Hrdinová
0:3 0:3 1:3 S:S -3 0 42

7 . Úroveň C

60 bodů
94. místo (81. místo v mužích)
M.Š. P.N. F.F. G.N. L.C. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Šípek
3:0
3:0
3:0 3:0 52 0 112
2 .
Image 1
Petr Neradilek
0:3 3:1 3:0 3:0 37 0 97
3 .
Image 1
Filip Fousek
0:3
1:3
3:2
3:0 24 0 84
4 .
Image 1
Gustav Novotny
0:3 0:3
2:3
3:0 17 0 77
5 .
Image 1
Lubos Cabala
0:3 0:3 0:3 0:3 0 0 60

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
01.04.2019 00:10 15. Jiří Kroupa S:S
01.04.2019 00:10 15. Ivan Syka S:S
14.03.2019 19:30 15. Eva Harťanská Centrum Viktoria 3:0
13.03.2019 17:00 15. Jakub Martauz Xarena Slatina Badminton Club 0:3
25.02.2019 07:00 16. Stasa Manojlovic Xarena Slatina Badminton Club 3:0
23.02.2019 17:00 16. Milan Kafka Badminton Líšeň 3:1
13.02.2019 16:00 16. Dana Kučerová Sprint 3:2
11.02.2019 16:00 16. Radek Miča fit4all centrum 3:0
01.02.2019 15:00 16. Pavel Čech Badminton Líšeň 3:0
29.01.2019 17:00 16. Ivan Malý Badminton Líšeň 1:3 Komentáře
21.01.2019 17:00 16. Petr Vlašánek Sport Centrum IVANOVICE 3:0
07.01.2019 20:30 16. Tomáš Bambas Centrum Viktoria 2:3
24.11.2018 17:00 15. Jiří Gajda Badminton Líšeň 2:3 Komentáře
24.11.2018 11:54 15. Marek Grác S:3 Komentáře
23.11.2018 17:00 15. Michal Chmel Badminton Líšeň 0:3
07.11.2018 17:00 15. Tomáš Mezenyi 0:3
31.10.2018 16:00 15. Martin Pospíšil fit4all centrum 0:3
17.10.2018 17:00 15. Jan Švancer Sport Centrum Kuklenská 3:2
15.10.2018 21:00 15. Tomáš Bambas Sprint 3:0
10.10.2018 17:00 15. Vojtěch Koukal Sprint 1:3
26.09.2018 18:00 11. Zdeněk Maděra Xarena Slatina Badminton Club 0:3 Komentáře
25.09.2018 16:00 11. Zuzana Kopáčková Sprint 0:3
21.09.2018 17:00 11. Radim Uhřík Badminton Líšeň 0:3 Komentáře
14.09.2018 17:00 11. Martin Záklasník Xarena Slatina Badminton Club 2:3 Komentáře
24.08.2018 16:00 12. Zuzana Kopáčková Sprint 0:3
20.08.2018 17:00 12. Libor Diviš Badminton Líšeň 3:1
17.08.2018 18:00 12. Petr Šmejkal Sprint 3:0
16.08.2018 17:00 12. Ondřej Chaloupka Badminton Líšeň 3:0 Komentáře
26.07.2018 18:00 9. Tomáš Badár Sprint 1:3
20.07.2018 18:00 9. Stasa Manojlovic Sprint 0:3
18.07.2018 17:00 9. Lenka Suchá Club Classic 1:3 Komentáře
16.07.2018 19:00 9. Alena Königová Badminton Líšeň 3:2 Komentáře
02.07.2018 09:01 10. Petra Vaníčková S:S
25.06.2018 16:00 10. Petr Menšík Sprint 3:1
18.06.2018 17:00 10. Tomáš Bajus Badminton Líšeň 1:3
01.06.2017 13:42 16. Michal Strakon S:S
30.05.2017 17:00 16. Karel Mündel Badminton Líšeň 3:0
21.05.2017 15:00 16. Martina Kováčová fit4all centrum 3:1
02.05.2017 12:04 15. Roman Zouhar S:S
24.04.2017 17:00 15. Jirka Hrazdil Badminton Líšeň 2:3 Komentáře
22.04.2017 10:00 15. Markéta Macková Sprint 3:2
31.03.2017 17:00 14. Jana Benešová Sprint 3:0
30.03.2017 18:00 14. Ondřej Výmola Badminton Líšeň 1:3 Komentáře
18.03.2017 10:00 14. Jana Hanáková Badminton Líšeň 1:3
24.02.2017 20:00 15. Terezie Graubnerová fit4all centrum 3:0
22.02.2017 18:00 15. Aleš Pacner BADMINTON ŽIDENICE 3:0
07.02.2017 18:30 15. Jirka Hrazdil Badminton Líšeň 3:1 Komentáře
31.01.2017 17:00 14. Michal Holínek Badminton Líšeň 0:3
20.01.2017 17:00 14. Dušan Koutný Badminton Líšeň 3:1
18.01.2017 17:00 14. František Galle Badminton Líšeň 2:3
09.01.2017 17:00 14. Filip Vašíček fit4all centrum 0:3
23.12.2016 15:00 13. Jana Sedláčková Badminton Líšeň 1:3 Komentáře
17.12.2016 10:00 13. Tomáš Dedrle fit4all centrum 0:3
15.12.2016 17:30 13. Michal Šulc Badminton Líšeň 1:3 Komentáře
13.12.2016 17:00 13. Radek Vozar Badminton Líšeň 1:3 Komentáře
27.11.2016 11:00 12. Radomír Švihel Xarena Slatina Badminton Club 0:3
19.11.2016 09:00 12. Peter Sluka Badminton Líšeň 3:1
16.11.2016 17:00 12. Jan Číhal Badminton Líšeň 2:3 Komentáře
11.11.2016 16:00 12. Adam Křikava Sprint 0:3
22.10.2016 08:00 11. Kateřina Škvařilová Badminton Líšeň 0:3
19.10.2016 17:00 11. Lukáš Vokoun Badminton Líšeň 1:3
17.10.2016 16:00 11. Miroslav PROKEŠ Badminton Líšeň 3:2
14.10.2016 17:00 11. Roman Brennner Centrum Viktoria 0:3
15.09.2016 17:00 9. Aleš Stručovský Centrum Viktoria 1:3 Komentáře
14.09.2016 20:00 9. Petr Čipera Sprint 2:3 Komentáře
11.09.2016 10:00 9. Pavel Horák Centrum Viktoria 0:3
05.09.2016 19:00 9. Lenka Suchá Club Classic 0:3 Komentáře
29.08.2016 17:00 8. Karel Pavelek Sprint 0:3
27.08.2016 09:00 8. Nikola Kubová Sprint 0:3
23.08.2016 18:00 8. David Petr Badminton Líšeň 0:3
31.07.2016 17:30 8. Simona Hrdinová fit4all centrum 3:1
27.07.2016 19:00 8. Peter Bartek Centrum Viktoria 1:3
25.07.2016 17:00 8. Zdeněk Sojma Sport Centrum Kuklenská 2:3
14.07.2016 18:00 8. Zuzana Kopáčková Sprint 0:3
20.06.2016 17:30 7. Filip Fousek Badminton Líšeň 0:3
15.06.2016 18:00 7. Martin Šípek Badminton Líšeň 0:3
12.06.2016 10:00 7. Gustav Novotny Sprint 0:3
09.06.2016 18:00 7. Petr Neradilek Club Classic 0:3
14. Ondřej Gregárek S:3
15. Aleš Pacner S:S
15. Magdaléna Němcová S:3 Komentáře
8. Antonín Slovák S:S
16. Tereza Hladíková 3:S
8. Lukáš Kostka S:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím