Načítám…

Vláďa Dušek (27 let)

ID: 49152

Brno

Komunikuji těmito jazyky:

  • Language - czech-republic
  • Language - united-kingdom

Mám Multisportku: Ano

  • 28 zápasů

    od roku 2023
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Prohra
  • 172 /222
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 28
    Zápasů v lize ( 12 / 13 / 3) 0 turnajů
  • 48%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2023

11 . Úroveň A

86 bodů
117. místo (109. místo v mužích)
O.M. P.Š. P.V. V.D. T.H. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Ondřej Matuška
3:0 3:1
3:S
3:S 8 30 118 12:1
2 .
Image 1
Petr Šmejkal
0:3 3:1
3:S
3:S 6 25 111 9:4
3 .
Image 1
Pavel Vrána
1:3 1:3
3:S
3:S 4 12 96 8:6
4 .
Image 1
Vláďa Dušek
S:3
S:3
S:3
3:S 2 4 86 3:9
5 .
Image 1
Tomáš Hrazdira
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 80 0:12

12 . Úroveň A

111 bodů
117. místo (109. místo v mužích)
J.S. V.D. A.J. A.L. P.D. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jakub Szturc
3:2
3:1
3:1
1:3
6 30 116 10:7
2 .
Image 1
Vláďa Dušek
2:3
3:0
3:2
3:1
6 25 111 11:6
3 .
Image 1
Adam Jurásek
1:3
0:3
S:S 3:2 2 12 94 4:8
4 .
Image 1
Adam Ligocký
1:3
2:3
S:S 3:2 2 4 86 6:8
5 .
Image 1
Petra Daďová
3:1
1:3
2:3 2:3 2 0 82 8:10

Letní sezóna 2023

12 . Úroveň A

85 bodů
108. místo (98. místo v mužích)
J.Š. V.D. D.D. R.B. R.P. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jan Šírek
3:1
3:0 3:1 3:0 26 14 100 12:2
2 .
Image 1
Vláďa Dušek
1:3
3:0
0:3
3:1 14 11 85 7:7
3 .
Image 1
Denis Dofek
0:3 0:3
3:1
2:3 8 0 68 5:10
4 .
Image 1
Radoslav Bogojević
1:3
3:0
1:3
S:S 7 -3 64 5:6
5 .
Image 1
Roman Pliska
0:3 1:3 3:2 S:S 4 -14 50 4:8

10 . Úroveň B

90 bodů
109. místo (96. místo v mužích)
M.V. K.H. O.L. R.B. V.D. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Matěj Vrtal
2:3
2:3 3:0
3:1
17 14 131 10:7
2 .
Image 1
Kevin Hoang
3:2
3:1 S:S 3:1 15 11 126 9:4
3 .
Image 1
Olivér Lelkes
3:2 1:3
2:3
3:0 15 0 115 9:8
4 .
Image 1
Radoslav Bogojević
0:3 S:S
3:2
3:2
8 -11 97 6:7
5 .
Image 1
Vláďa Dušek
1:3
1:3 0:3
2:3
4 -14 90 4:12

Jarní sezóna 2023

10 . Úroveň B

133 bodů
111. místo (101. místo v mužích)
M.Ž. E.S. L.Č. S.M. V.D. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Martin Židek
3:2 3:0 3:0 3:0 26 14 180 12:2
2 .
Image 1
Eliška Suchánková
2:3
2:3
3:1
3:1
16 11 167 10:8
3 .
Image 1
Ludmila Čápová
0:3
3:2
3:0
2:3 14 0 154 8:8
4 .
Image 1
Sergej Michajlik
0:3 1:3
0:3
3:1
7 -5 142 4:10
5 .
Image 1
Vláďa Dušek
0:3
1:3
3:2
1:3
7 -14 133 5:11

12 . Úroveň B

155 bodů
111. místo (101. místo v mužích)
V.D. J.M. M.V. R.B. A.J. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Vláďa Dušek
3:1 2:3 3:0
3:S
21 14 155 11:4
2 .
Image 1
Jan Myšulka
1:3 3:0
3:2
3:S
19 11 150 10:5
3 .
Image 1
Matěj Vrtal
3:2 0:3 3:0
3:S
18 0 138 9:5
4 .
Image 1
Radoslav Bogojević
0:3
2:3
0:3
3:S
8 -11 117 5:9
5 .
Image 1
Adam Jurásek
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 106 0:12

12 . Úroveň B

133 bodů
125. místo (114. místo v mužích)
G.B. B.A. V.D. L.K. M.N. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Gabriela Bociánová
3:0
3:0
3:1
3:0
27 14 161 12:1
2 .
Image 1
Barbara Adamčíková
0:3 3:0 3:0 3:0 21 11 152 9:3
3 .
Image 1
Vláďa Dušek
0:3
0:3 3:1 3:0 13 0 133 6:7
4 .
Image 1
Lotte Korencová
1:3
0:3 1:3 3:0 9 -11 118 5:9
5 .
Image 1
Martina Nevrtalová
0:3
0:3 0:3 0:3 0 -14 106 0:12

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
02.01.2024 00:10 11. Tomáš Hrazdira 3:S
21.12.2023 18:33 11. Petr Šmejkal S:3 Komentáře
21.12.2023 18:33 11. Pavel Vrána S:3 Komentáře
21.12.2023 18:32 11. Ondřej Matuška S:3 Komentáře
18.10.2023 19:00 12. Jakub Szturc Xarena Slatina Badminton Club 2:3 Komentáře
14.10.2023 10:00 12. Adam Ligocký fit4all centrum 3:2 Komentáře
11.10.2023 19:00 12. Petra Daďová Xarena Slatina Badminton Club 3:1 Komentáře
04.10.2023 15:00 12. Adam Jurásek Xarena Slatina Badminton Club 3:0 Komentáře
01.10.2023 20:00 12. Roman Pliska Xarena Slatina Badminton Club 3:1
29.09.2023 19:00 12. Denis Dofek Xarena Slatina Badminton Club 3:0
26.09.2023 16:00 12. Jan Šírek fit4all centrum 1:3 Komentáře
07.09.2023 16:00 12. Radoslav Bogojević fit4all centrum 0:3 Komentáře
28.06.2023 19:00 10. Kevin Hoang fit4all centrum 1:3
20.06.2023 19:30 10. Olivér Lelkes fit4all centrum 0:3
14.06.2023 10:00 10. Matěj Vrtal fit4all centrum 1:3 Komentáře
12.06.2023 19:00 10. Radoslav Bogojević Xarena Slatina Badminton Club 2:3 Komentáře
16.05.2023 09:00 10. Martin Židek fit4all centrum 0:3
14.05.2023 16:00 10. Eliška Suchánková Xarena Slatina Badminton Club 1:3 Komentáře
10.05.2023 16:00 10. Ludmila Čápová Sprint 3:2
08.05.2023 16:00 10. Sergej Michajlik fit4all centrum 1:3 Komentáře
24.04.2023 20:30 12. Radoslav Bogojević fit4all centrum 3:0
24.04.2023 15:05 12. Adam Jurásek 3:S Komentáře
16.04.2023 11:00 12. Jan Myšulka fit4all centrum 3:1
14.04.2023 19:30 12. Matěj Vrtal fit4all centrum 2:3
26.03.2023 10:00 12. Martina Nevrtalová fit4all centrum 3:0
21.03.2023 18:00 12. Gabriela Bociánová fit4all centrum 0:3 Komentáře
19.03.2023 20:00 12. Lotte Korencová Sprint 3:1
07.03.2023 12:30 12. Barbara Adamčíková Sprint 0:3

Platební metody

Platební metody