Načítám…
Milan Chobola

Milan Chobola (34 let)

ID: 23695

Brno

  • 58 zápasů

    od roku 2015
  • 5/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • 102 /168
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 57
    Zápasů v lize ( 36 / 9 / 12) 0 turnajů
  • 80%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2021

11 . Úroveň B

162 bodů
102. místo (95. místo v mužích)
P.s. M.C. B.A. K.S. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr svoboda
3:0 3:s 13 14 167
2 .
Image 1
Milan Chobola
3:2
3:s 11 11 162
3 .
Image 1
Barbara Adamčíková
0:3
2:3
3:s 8 0 148
4 .
Image 1
Kateřina Svobodová
3:s 6 -5 141
5 .
Image 1
Marta Klobásková
s:3 s:3 s:3 s:3 0 -14 126

Letní sezóna 2021

11 . Úroveň A

140 bodů
91. místo (84. místo v mužích)
M.C. M.B. N.Š. M.L. A.A. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Milan Chobola
3:1
3:0
3:1
3:0
26 14 140
2 .
Image 1
Marcela Brabencová
1:3
3:0
3:0
3:S
21 11 132
3 .
Image 1
Natálie Šimková
0:3
0:3
3:0
3:2
12 0 112
4 .
Image 1
Martin Lokvenc
1:3
0:3
0:3
3:2
6 -11 95
5 .
Image 1
Alena Adamčíková
0:3
S:3
2:3
2:3
4 -14 90

Podzimní sezóna 2017

13 . Úroveň D

90 bodů
174. místo (157. místo v mužích)
J.Š. M.C. J.Č. Š.H. J.G. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jakub Šoltés
0:3
3:0 3:0
3:S
36 0 96
2 .
Image 1
Milan Chobola
3:0
3:0
3:2
S:S 30 0 90
3 .
Image 1
Jan Číhal
0:3
0:3
3:1 3:S 21 0 81
4 .
Image 1
Šárka Helenčíková
0:3
2:3
1:3 3:S 16 0 76
5 .
Image 1
Jakub Gruber
S:3
S:S S:3 S:3 -5 0 55

12 . Úroveň B

65 bodů
203. místo (172. místo v mužích)
L.K. J.B. L.Č. o.B. M.C. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Luděk Kočica
3:1
3:S
3:S 3:S 41 0 116
2 .
Image 1
Jana Benešová
1:3
0:3
3:S
3:S
22 0 97
3 .
Image 1
Lukáš Černín
S:3
3:0 S:S S:S 3 0 78
4 .
Image 1
ondrej Bado
S:3
S:3
S:S S:S -10 0 65
5 .
Image 1
Milan Chobola
S:3
S:3
S:S S:S -10 0 65

11 . Úroveň C

105 bodů
177. místo (160. místo v mužích)
S.M. D.V. L.K. M.C. T.N. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Sean McLemon
1:3 3:S 3:S
3:0
35 0 140
2 .
Image 1
David Voborský
3:1 3:0 3:S S:S 29 0 134
3 .
Image 1
Lukáš Kostka
S:3 0:3 3:S S:S 5 0 110
4 .
Image 1
Milan Chobola
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 105
5 .
Image 1
Tomáš Němeček
0:3
S:S S:S 3:S 0 0 105

11 . Úroveň D

131 bodů
138. místo (125. místo v mužích)
P.K. R.V. M.C. K.Č. D.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Kropáček
3:0
3:2
3:1 3:0 46 0 151
2 .
Image 1
Radek Veveričík
0:3
3:0
3:0
3:0 39 0 144
3 .
Image 1
Milan Chobola
2:3
0:3
3:2
3:0
26 0 131
4 .
Image 1
Karel Černý
1:3
0:3
2:3
3:0 19 0 124
5 .
Image 1
David Bobek
0:3 0:3
0:3
0:3 0 0 105

Jarní sezóna 2017

11 . Úroveň A

122 bodů
132. místo (119. místo v mužích)
O.V. M.C. M.V. R.P. T.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ondřej Vyvadil
3:1 3:0 3:2 3:0 46 0 136
2 .
Image 1
Milan Chobola
1:3 3:2
3:1
3:S
32 0 122
3 .
Image 1
Martin Vinář
0:3 2:3 3:0 3:2 26 0 116
4 .
Image 1
Rastislav Papp
2:3
1:3
0:3 3:1 17 0 107
5 .
Image 1
Tomáš Dulovič
0:3
S:3
2:3 1:3 6 0 96

12 . Úroveň A

123 bodů
133. místo (119. místo v mužích)
M.C. A.S. L.Š. J.S. E.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Milan Chobola
3:0
3:0
3:2
3:0
48 0 123
2 .
Image 1
Aleš Stručovský
0:3
3:1
3:0
3:0 37 0 112
3 .
Image 1
Ladislav Šigut
0:3
1:3
3:0
3:0
28 0 103
4 .
Image 1
Jana Sedláčková
2:3
0:3
0:3
3:0
17 0 92
5 .
Image 1
Eva Procházková
0:3
0:3
0:3
0:3
0 0 75

13 . Úroveň D

107 bodů
155. místo (139. místo v mužích)
M.C. P.S. I.S. R.P. N.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Milan Chobola
3:0
3:0
3:1
3:S 47 0 107
2 .
Image 1
Pavel Slovák
0:3
3:0
3:1
3:S 34 0 94
3 .
Image 1
Ivan Syka
0:3
0:3
3:1 3:S 21 0 81
4 .
Image 1
Romana Putnová
1:3
1:3
1:3 3:S 16 0 76
5 .
Image 1
Nikola Musil
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 60

14 . Úroveň C

84 bodů
181. místo (159. místo v mužích)
M.C. M.C. L.Š. J.M. J.L. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Chmel
3:1
3:0
3:2
3:1
44 0 89
2 .
Image 1
Milan Chobola
1:3
3:0
3:0
3:1
39 0 84
3 .
Image 1
Ladislav Šigut
0:3
0:3
3:0
3:0 26 0 71
4 .
Image 1
Jana Michlíková
2:3
0:3
0:3
3:2 13 0 58
5 .
Image 1
Jana Laštůvková
1:3
1:3
0:3 2:3 8 0 53

Podzimní sezóna 2016

13 . Úroveň D

99 bodů
188. místo (168. místo v mužích)
P.M. P.K. M.C. J.S. D.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Michalec
3:1
3:0
3:0
3:0 50 0 125
2 .
Image 1
Petr Kalužík
1:3
3:1
3:1
3:1
35 0 110
3 .
Image 1
Milan Chobola
0:3
1:3
3:1
3:1
24 0 99
4 .
Image 1
Jana Sedláčková
0:3
1:3
1:3
3:1
15 0 90
5 .
Image 1
Daniel Dubový
0:3
1:3
1:3
1:3
6 0 81

14 . Úroveň B

92 bodů
177. místo (159. místo v mužích)
M.C. L.L. T.M. L.B. O.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Milan Chobola
3:0
3:S 3:0 3:1 47 0 92
2 .
Image 1
Lenka Leidorfova
0:3
2:3
3:S 3:0 27 0 72
3 .
Image 1
Tomáš Menšík
S:3
3:2
1:3 3:1 22 0 67
4 .
Image 1
Lukáš Burian
0:3 S:3 3:1 S:S 6 0 51
5 .
Image 1
Otakar Dušek
1:3 0:3 1:3 S:S -1 0 44

13 . Úroveň C

84 bodů
185. místo (163. místo v mužích)
M.M. M.D. R.V. M.C. K.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Matula
3:2
3:2
1:3
3:0 33 0 93
2 .
Image 1
Michaela Dóciová
2:3 0:3 3:1 3:0 28 0 88
3 .
Image 1
Radek Vozar
2:3
3:0
3:S
S:3
27 0 87
4 .
Image 1
Milan Chobola
3:1
1:3
S:3
3:1 24 0 84
5 .
Image 1
Kateřina Svobodová
0:3 0:3
3:S
1:3 12 0 72

12 . Úroveň A

74 bodů
195. místo (168. místo v mužích)
K.Š. O.V. R.D. M.C. O.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Kryštof Šípek
3:1 2:3 3:1 3:0 39 0 114
2 .
Image 1
Ondřej Vyvadil
1:3 3:1
3:S
3:0 36 0 111
3 .
Image 1
Radim Dodek
3:2 1:3 3:1 S:S 17 0 92
4 .
Image 1
Milan Chobola
1:3
S:3
1:3 S:S -1 0 74
5 .
Image 1
Otakar Dušek
0:3 0:3 S:S S:S -10 0 65

Letní sezóna 2016

10 . Úroveň B

74 bodů
100. místo (90. místo v mužích)
M.C. J.B. H.P. R.Z. J.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Milan Chobola
3:1
3:2
3:1
3:0
44 0 74
2 .
Image 1
Jana Benešová
1:3
3:1
3:S
3:1 34 0 64
3 .
Image 1
Hana Palbuchtová
2:3
1:3
3:S 3:1 27 0 57
4 .
Image 1
Roman Zouhar
1:3
S:3
S:3
3:0
15 0 45
5 .
Image 1
Josef Bláha
0:3
1:3 1:3
0:3
4 0 34

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
15.10.2021 15:00 11. Barbara Adamčíková Sport Centrum Kuklenská 3:2 Komentáře
30.09.2021 18:00 11. Martin Lokvenc Xarena Slatina Badminton Club 3:1 Komentáře
29.09.2021 18:00 11. Marcela Brabencová Xarena Slatina Badminton Club 3:1 Komentáře
27.09.2021 19:00 11. Alena Adamčíková Badminton Líšeň 3:0 Komentáře
09.09.2021 19:00 11. Natálie Šimková Centrum Viktoria 3:0 Komentáře
01.02.2018 14:04 13. Jakub Gruber S:S
26.01.2018 15:00 13. Jakub Šoltés Sport Centrum Kuklenská 3:0 Komentáře
23.01.2018 19:00 13. Šárka Helenčíková Sport Centrum Kuklenská 3:2 Komentáře
17.01.2018 09:30 13. Jan Číhal Sprint 3:0 Komentáře
02.01.2018 13:37 12. Lukáš Černín S:S
02.01.2018 13:37 12. ondrej Bado S:S
31.10.2017 17:00 11. Petr Kropáček Sprint 2:3 Komentáře
30.10.2017 18:00 11. Karel Černý Centrum Viktoria 3:2 Komentáře
25.10.2017 11:00 11. Radek Veveričík Sprint 0:3 Komentáře
05.10.2017 19:00 11. David Bobek Sprint 3:0 Komentáře
30.05.2017 21:00 11. Rastislav Papp Sport Centrum Kuklenská 3:1 Komentáře
18.05.2017 21:00 11. Martin Vinář Sprint 3:2
16.05.2017 19:00 11. Ondřej Vyvadil Sprint 1:3
29.04.2017 09:00 12. Ladislav Šigut Sprint 3:0 Komentáře
28.04.2017 17:00 12. Jana Sedláčková Xarena Slatina Badminton Club 3:2 Komentáře
22.04.2017 16:00 12. Aleš Stručovský Sprint 3:0 Komentáře
06.04.2017 10:30 12. Eva Procházková Sprint 3:0 Komentáře
31.03.2017 15:00 13. Pavel Slovák Sprint 3:0 Komentáře
29.03.2017 17:00 13. Ivan Syka Sprint 3:0
23.03.2017 19:00 13. Romana Putnová 3:1 Komentáře
24.02.2017 11:00 14. Michal Chmel Sprint 1:3 Komentáře
18.02.2017 15:00 14. Jana Michlíková Sprint 3:0 Komentáře
14.02.2017 18:00 14. Jana Laštůvková Sprint 3:1 Komentáře
07.02.2017 17:00 14. Ladislav Šigut Club Classic 3:0 Komentáře
31.01.2017 20:00 13. Daniel Dubový Sprint 3:1 Komentáře
27.01.2017 19:00 13. Jana Sedláčková Badminton Líšeň 3:1 Komentáře
26.01.2017 17:00 13. Petr Kalužík Sprint 1:3 Komentáře
06.01.2017 10:00 13. Pavel Michalec Sprint 0:3
18.12.2016 20:00 14. Otakar Dušek Sprint 3:1
13.12.2016 18:00 14. Lenka Leidorfova Sprint 3:0 Komentáře
03.12.2016 11:00 14. Lukáš Burian Sprint 3:0
29.11.2016 17:00 13. Michaela Dóciová Sport Centrum Kuklenská 1:3
28.11.2016 16:00 13. Martin Matula Sprint 3:1 Komentáře
06.11.2016 13:30 13. Kateřina Svobodová Sprint 3:1
30.10.2016 20:00 12. Kryštof Šípek Sprint 1:3
30.10.2016 17:00 12. Radim Dodek Sport Centrum Kuklenská 1:3
29.09.2016 18:00 10. Hana Palbuchtová Sprint 3:2 Komentáře
21.09.2016 19:00 10. Jana Benešová Sprint 3:1 Komentáře
21.09.2016 17:00 10. Josef Bláha Sprint 3:0 Komentáře
13.09.2016 17:00 10. Roman Zouhar Sprint 3:1 Komentáře
11. Tomáš Dulovič 3:S Komentáře
12. Luděk Kočica S:3
12. Jana Benešová S:3 Komentáře
12. Ondřej Vyvadil S:3 Komentáře
14. Tomáš Menšík 3:S
13. Nikola Musil 3:S
11. Sean McLemon S:3
11. David Voborský S:3
11. Lukáš Kostka S:3
11. Tomáš Němeček S:3
12. Otakar Dušek S:S
13. Radek Vozar S:3 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím