Načítám…
Image 1

Nikola Musil (31 let)

ID: 26451

Brno

  • 74 zápasů

    od roku 2016
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
  • 18:00
    Často hraje od 18:00 v Sprint
  • 59 /171
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 74
    Zápasů v lize ( 41 / 10 / 23) 4 turnaje

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2020

8 . Úroveň B

192 bodů
59. místo (56. místo v mužích)
P.S. N.M. B.N. A.S. D.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Souček
3:1 6 14 200
2 .
Image 1
Nikola Musil
1:3 1 11 192
3 .
Image 1
Braňo Náter
0 0 180
4 .
Image 1
Antonín Slovák
0 -11 169
5 .
Image 1
David Bajger
0 -14 166

Letní sezóna 2020

8 . Úroveň C

210 bodů
58. místo (55. místo v mužích)
J.G. N.M. J.R. M.Z. A.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Gajda
3:1
3:S
3:0 3:1 25 14 219
2 .
Image 1
Nikola Musil
1:3 3:2 3:1 3:0 19 11 210
3 .
Image 1
Jan Ryšánek
S:3
2:3 3:1 3:0 15 0 195
4 .
Image 1
Marek Zukal
0:3 1:3 1:3 3:1 8 -11 177
5 .
Image 1
Antonín Huráb
1:3 0:3 0:3 1:3 2 -14 168

9 . Úroveň C

150 bodů
71. místo (68. místo v mužích)
M.K. N.M. L.S. J.Č. A.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Kroupa
3:1 3:1 3:0 3:0 26 14 160
2 .
Image 1
Nikola Musil
1:3 3:1
3:1
3:1 19 11 150
3 .
Image 1
Lenka Slobodníková
1:3 1:3 3:0 3:1 15 0 135
4 .
Image 1
Jiří Čejka
0:3
1:3
0:3
3:2
6 -11 115
5 .
Image 1
Aleš Bartlík
0:3 1:3 1:3
2:3
4 -14 110

8 . Úroveň A

140 bodů
79. místo (76. místo v mužích)
J.R. K.P. M.G. N.M. I.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jaroslav Reissig
2:3 3:2 3:0
3:0
21 14 175
2 .
Image 1
Karel Pavelek
3:2 2:3 3:0
3:1
20 11 171
3 .
Image 1
Michal Garlík
2:3 3:2 2:3
3:1
15 0 155
4 .
Image 1
Nikola Musil
0:3 0:3 3:2 3:1 11 -11 140
5 .
Image 1
Ivo Trávníček
0:3
1:3
1:3
1:3 3 -14 129

9 . Úroveň A

168 bodů
73. místo (70. místo v mužích)
Z.S. N.M. V.H. A.H. M.Ž. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Zdeněk Sojma
3:0 3:0
3:0
3:0 28 14 182
2 .
Image 1
Nikola Musil
0:3 3:0
3:2
3:2 17 11 168
3 .
Image 1
Václav Hadrava
0:3 0:3 3:1
3:1
12 0 152
4 .
Image 1
Adam Herout
0:3
2:3
1:3
3:1
9 -5 144
5 .
Image 1
Milan Žižka
0:3 2:3
1:3
1:3
4 -14 130

Jarní sezóna 2020

10 . Úroveň C

168 bodů
116. místo (111. místo v mužích)
K.J. M.T. R.U. P.Č. N.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Kristýna Jarošová
0:3
3:1
3:0
3:S
19 14 213
2 .
Image 1
Michal Turoň
3:0 S:S 3:1 3:0 18 11 209
3 .
Image 1
Radim Uhřík
1:3
S:S 3:0 3:2 11 0 191
4 .
Image 1
Petr Čipera
0:3 1:3 0:3
3:S
7 -11 176
5 .
Image 1
Nikola Musil
S:3
0:3 2:3
S:3
2 -14 168

12 . Úroveň C

198 bodů
107. místo (104. místo v mužích)
N.M. R.V. A.Ř. B.A. O.F. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Nikola Musil
3:1 3:0
3:2
3:S 24 14 198
2 .
Image 1
Radek Vičar
1:3 3:2 3:0 3:1 19 11 190
3 .
Image 1
Adam Řihák
0:3 2:3
3:0
3:S 15 0 175
4 .
Image 1
Barbara Adamčíková
2:3
0:3
0:3
3:S 8 -11 157
5 .
Image 1
Ondřej Franek
S:3 1:3 S:3 S:3 1 -14 147

17 . Úroveň A

112 bodů
185. místo (168. místo v mužích)
N.M. M.K. L.D. M.Š. P.J. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Nikola Musil
3:0 3:0 3:1
S:S
18 14 112
2 .
Image 1
Michal Kučera
0:3 2:3 3:1
3:0
15 11 106
3 .
Image 1
Lukáš Drahník
0:3 3:2 0:3
3:2
10 0 90
4 .
Image 1
Monika Šťastná
1:3 1:3 3:0
S:3
9 -11 78
5 .
Image 1
Peťa Jelínek
S:S
0:3
2:3
3:S
6 -14 72

Jarní sezóna 2018

14 . Úroveň D

30 bodů
220. místo (187. místo v mužích)
G.B. V.N. M.P. R.B. N.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Gabriela Bociánová
3:0
3:1
3:1
3:S
45 0 75
2 .
Image 1
Vit N
0:3
3:2
3:2
3:S
28 0 58
3 .
Image 1
Miroslav PROKEŠ
1:3
2:3
3:1
3:S
27 0 57
4 .
Image 1
Rostislav Bednář
1:3
2:3
1:3
3:S 18 0 48
5 .
Image 1
Nikola Musil
S:3
S:3
S:3
S:3 0 0 30

13 . Úroveň D

72 bodů
202. místo (182. místo v mužích)
L.S. P.s. H.P. N.M. T.C. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lenka Suchá
0:3
3:0
3:S
3:0 36 0 96
2 .
Image 1
Petr svoboda
3:0 3:0 S:S 3:0 34 0 94
3 .
Image 1
Hana Palbuchtová
0:3
0:3 3:2 3:1 20 0 80
4 .
Image 1
Nikola Musil
S:3
S:S 2:3 3:0 12 0 72
5 .
Image 1
Tomáš Cibulka
0:3 0:3 1:3 0:3 2 0 62

14 . Úroveň D

79 bodů
190. místo (173. místo v mužích)
N.M. T.B. L.S. L.K. S.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Nikola Musil
3:0
S:S 3:0 3:0 34 0 79
2 .
Image 1
Tomáš Bartl
0:3
1:3 3:1
3:1
24 0 69
3 .
Image 1
Lucie Smolová
S:S 3:1 S:3 3:0 19 0 64
4 .
Image 1
Lukáš Kostelecký
0:3 1:3 3:S 1:3 14 0 59
5 .
Image 1
Serban Baciu
0:3
1:3
0:3 3:1 13 0 58

13 . Úroveň C

55 bodů
217. místo (188. místo v mužích)
K.P. M.P. L.K. L.H. N.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Karel Pavelek
1:3 3:0 3:0 3:S 38 0 98
2 .
Image 1
Martin Pospíšil
3:1 2:3 3:0 3:S 38 0 98
3 .
Image 1
Luděk Kočica
0:3 3:2 3:0 S:S 17 0 77
4 .
Image 1
Luděk Helis
0:3 0:3 0:3 3:S 10 0 70
5 .
Image 1
Nikola Musil
S:3 S:3 S:S S:3 -5 0 55

Jarní sezóna 2017

13 . Úroveň D

68 bodů
199. místo (167. místo v mužích)
L.B. E.P. N.M. O.V. P.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lukáš Bartoněk
3:1
2:3
3:1
3:S
36 0 96
2 .
Image 1
Eva Paterová
1:3
2:3 3:0 3:S 29 0 89
3 .
Image 1
Nikola Musil
3:2
3:2 S:S S:S 8 0 68
4 .
Image 1
Ondřej Volný
1:3
0:3 S:S 3:S 7 0 67
5 .
Image 1
Pavla Bazgierová
S:3
S:3 S:S S:3 -5 0 55

14 . Úroveň C

75 bodů
196. místo (169. místo v mužích)
N.M. S.M. A.V. P.V. O.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Nikola Musil
3:0
3:1
3:1
S:S 30 0 75
2 .
Image 1
Sean McLemon
0:3
2:3 3:0
3:S
27 0 72
3 .
Image 1
Andrea Votoupalová
1:3 3:2 S:S 3:S 16 0 61
4 .
Image 1
Petra Vaníčková
1:3
0:3 S:S 3:S 7 0 52
5 .
Image 1
Ondra Sekanina
S:S
S:3
S:3 S:3 -5 0 40

13 . Úroveň D

60 bodů
221. místo (184. místo v mužích)
M.C. P.S. I.S. R.P. N.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Milan Chobola
3:0
3:0
3:1
3:S 47 0 107
2 .
Image 1
Pavel Slovák
0:3
3:0
3:1
3:S 34 0 94
3 .
Image 1
Ivan Syka
0:3
0:3
3:1 3:S 21 0 81
4 .
Image 1
Romana Putnová
1:3
1:3
1:3 3:S 16 0 76
5 .
Image 1
Nikola Musil
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 60

13 . Úroveň C

95 bodů
167. místo (148. místo v mužích)
P.K. T.D. N.M. R.H. P.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Kalužík
S:3
3:0
3:0 3:0 39 0 99
2 .
Image 1
Tomáš Dulovič
3:S
1:3 3:1 3:0 36 0 96
3 .
Image 1
Nikola Musil
0:3
3:1 3:0 3:1 35 0 95
4 .
Image 1
Radka Halamíčkova
0:3 1:3 0:3
3:1
13 0 73
5 .
Image 1
Petr Kocmánek
0:3 0:3 1:3
1:3
4 0 64

Podzimní sezóna 2016

14 . Úroveň B

96 bodů
192. místo (171. místo v mužích)
I.P. N.M. O.V. V.N. P.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Irma Protivová
0:3
3:0
3:0
3:S
36 0 96
2 .
Image 1
Nikola Musil
3:0
S:3
3:0
3:S
36 0 96
3 .
Image 1
Ondřej Výmola
0:3
3:S
3:0
3:2
32 0 92
4 .
Image 1
Vit N
0:3
0:3
0:3
3:S
10 0 70
5 .
Image 1
Petr Vlašánek
S:3
S:3
2:3
S:3
4 0 64

15 . Úroveň A

64 bodů
217. místo (184. místo v mužích)
M.H. N.M. M.T. T.D. I.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Holínek
0:3
3:0
3:0 3:S 36 0 66
2 .
Image 1
Nikola Musil
3:0
3:0
3:0 S:S 34 0 64
3 .
Image 1
Mariette Trňáková
0:3
0:3
3:2
3:S
19 0 49
4 .
Image 1
Tereza Daňková
0:3 0:3
2:3
3:S
14 0 44
5 .
Image 1
Iva Randusová
S:3 S:S
S:3
S:3
-5 0 25

16 . Úroveň C

63 bodů
216. místo (182. místo v mužích)
N.M. P.V. M.N. T.H. E.H. V.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Nikola Musil
3:0 3:0 3:0 3:S 3:0 48 0 63
2 .
Image 1
Petr Vlašánek
0:3
3:0
3:0 3:S 3:0 38 0 53
3 .
Image 1
Magdaléna Němcová
0:3
0:3
3:0 3:0 3:0 30 0 45
4 .
Image 1
Tereza Hladíková
0:3 0:3 0:3 3:S
3:0
18 0 33
5 .
Image 1
Eva Hříbková
S:3 S:3 0:3 S:3
3:0
10 0 25
6 .
Image 1
Vlaďka Matyzková
0:3 0:3 0:3
0:3
0:3
0 0 15

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
07.10.2020 18:00 8. Petr Souček Badminton Líšeň 1:3
28.09.2020 11:00 8. Marek Zukal Sport Centrum Kuklenská 3:1
18.09.2020 18:00 8. Jiří Gajda Xarena Slatina Badminton Club 1:3
11.09.2020 18:00 8. Jan Ryšánek Xarena Slatina Badminton Club 3:2
09.09.2020 19:00 8. Antonín Huráb Sport Centrum IVANOVICE 3:0
07.09.2020 00:10 9. Aleš Bartlík 3:1
03.09.2020 19:00 9. Lenka Slobodníková Sport Centrum Kuklenská 3:1
03.09.2020 18:16 9. Jiří Čejka 3:1 Komentáře
28.08.2020 18:00 9. Martin Kroupa Sport Centrum Kuklenská 1:3
06.08.2020 18:00 8. Karel Pavelek fit4all centrum 0:3
04.08.2020 17:00 8. Ivo Trávníček Badminton Líšeň 3:1
31.07.2020 18:00 8. Jaroslav Reissig Centrum Viktoria 0:3
15.07.2020 17:00 8. Michal Garlík Sport Centrum Kuklenská 3:2
09.07.2020 18:00 9. Václav Hadrava Sport Centrum IVANOVICE 3:0
01.07.2020 07:30 9. Zdeněk Sojma Sprint 0:3
28.06.2020 11:00 9. Milan Žižka Sport Centrum Kuklenská 3:2
24.06.2020 10:00 9. Adam Herout Sport Centrum IVANOVICE 3:2 Komentáře
11.06.2020 13:55 10. Petr Čipera S:3 Komentáře
10.06.2020 12:22 10. Kristýna Jarošová S:3 Komentáře
09.06.2020 19:30 10. Radim Uhřík Centrum Viktoria 2:3
04.06.2020 18:00 10. Michal Turoň Sprint 0:3
21.05.2020 00:10 12. Ondřej Franek 3:S
10.05.2020 17:00 12. Barbara Adamčíková Sport Centrum Kuklenská 3:2 Komentáře
01.05.2020 11:00 12. Radek Vičar Sport Centrum Kuklenská 3:1
05.03.2020 20:00 12. Adam Řihák Xarena Slatina Badminton Club 3:0
24.02.2020 13:55 17. Peťa Jelínek S:S Komentáře
22.02.2020 10:00 17. Lukáš Drahník Xarena Slatina Badminton Club 3:0
19.02.2020 20:00 17. Michal Kučera Xarena Slatina Badminton Club 3:0
10.02.2020 20:00 17. Monika Šťastná Xarena Slatina Badminton Club 3:1
02.05.2018 12:06 13. Petr svoboda S:S
19.04.2018 19:30 13. Tomáš Cibulka Sprint 3:0
17.04.2018 18:00 13. Hana Palbuchtová Sprint 2:3
03.04.2018 14:09 14. Lucie Smolová S:S
25.03.2018 20:00 14. Lukáš Kostelecký Sport Centrum Kuklenská 3:0
22.03.2018 18:00 14. Tomáš Bartl Sprint 3:0 Komentáře
12.03.2018 19:00 14. Serban Baciu Sport Centrum IVANOVICE 3:0
01.03.2018 09:45 13. Luděk Kočica S:S
27.02.2018 10:00 13. Martin Pospíšil S:3
01.06.2017 13:42 13. Ondřej Volný S:S
01.06.2017 13:42 13. Pavla Bazgierová S:S
26.05.2017 07:00 13. Lukáš Bartoněk Sprint 3:2 Komentáře
21.05.2017 17:00 13. Eva Paterová Sport Centrum Kuklenská 3:2
02.05.2017 12:04 14. Ondra Sekanina S:S
26.04.2017 20:30 14. Sean McLemon Sprint 3:0 Komentáře
23.04.2017 19:00 14. Andrea Votoupalová Sport Centrum Kuklenská 3:1
16.04.2017 19:00 14. Petra Vaníčková Centrum Viktoria 3:1 Komentáře
26.02.2017 16:00 13. Petr Kocmánek Sprint 3:1
26.02.2017 12:00 13. Radka Halamíčkova Sprint 3:0
12.02.2017 19:00 13. Tomáš Dulovič Centrum Viktoria 3:1
05.02.2017 15:00 13. Petr Kalužík Sprint 0:3 Komentáře
28.01.2017 10:00 14. Irma Protivová BADMINTON ŽIDENICE 3:0 Komentáře
22.01.2017 19:00 14. Vit N Sport Centrum Kuklenská 3:0 Komentáře
03.01.2017 10:45 15. Iva Randusová S:S
27.12.2016 20:30 15. Michal Holínek Centrum Viktoria 3:0
21.12.2016 18:30 15. Mariette Trňáková Centrum Viktoria 3:0 Komentáře
13.12.2016 21:00 15. Tereza Daňková Sprint 3:0
24.11.2016 20:30 16. Petr Vlašánek Sprint 3:0
24.11.2016 20:00 16. Vlaďka Matyzková Sprint 3:0
23.11.2016 20:00 16. Eva Hříbková 3:S
13.11.2016 18:00 16. Tereza Hladíková Centrum Viktoria 3:0
06.11.2016 18:00 16. Magdaléna Němcová 3:0
13. Romana Putnová S:3
14. Vit N S:3 Komentáře
13. Luděk Helis S:3
13. Lenka Suchá S:3 Komentáře
14. Miroslav PROKEŠ S:3 Komentáře
14. Rostislav Bednář S:3
14. Gabriela Bociánová S:3 Komentáře
14. Petr Vlašánek 3:S Komentáře
13. Milan Chobola S:3
14. Ondřej Výmola S:3 Komentáře
13. Ivan Syka S:3
13. Karel Pavelek S:3
13. Pavel Slovák S:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím