Dominik Rybář

Dominik Rybář (23 let)

ID: 33333

Brno

Stoba Precizní Technika s.r.o. - CNC operátor

Fandí:Aleš Lamka

  • 36 zápasů

    od roku 2019
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
  • 16:00
    Často hraje od 16:00 v Sport Centrum Kuklenská
  • 215 /306
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 36
    Zápasů v lize ( 21 / 14 / 1) 5 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2019

8 . Úroveň B

273 bodů
70. místo (68. místo v mužích)
M.D. F.J. D.R. D.M. K.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Marek Dlouhý
3:2 3:1 2:3 3:1 19 14 293
2 .
Image 1
Filip Jedlička
2:3 2:3 3:0 3:0 18 11 289
3 .
Image 1
Dominik Rybář
1:3 3:2 3:0
S:3
13 0 273
4 .
Image 1
Dušan Medek
3:2 0:3 0:3 3:1 11 -11 260
5 .
Image 1
Karel Pavelek
1:3 0:3
3:S
1:3 8 -14 254

Letní sezóna 2019

8 . Úroveň A

209 bodů
58. místo (57. místo v mužích)
L.K. D.R. J.G. K.Š. L.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Leoš Křivánek
3:0
3:0
3:S
3:S
26 14 220
2 .
Image 1
Dominik Rybář
0:3
3:1
3:S
3:S
18 11 209
3 .
Image 1
Jiří Gajda
0:3
1:3
3:S
3:S
13 0 193
4 .
Image 1
Katarína Šimková
S:3
S:3
S:3
S:S
-2 -11 167
5 .
Image 1
Lenka Halouzková
S:3
S:3
S:3
S:S
-2 -14 164

9 . Úroveň A

168 bodů
71. místo (69. místo v mužích)
K.J. D.R. P.H. J.L. F.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Kristýna Jarošová
2:3
3:1
3:S
3:0
21 14 175
2 .
Image 1
Dominik Rybář
3:2 3:1 1:3 3:2 17 11 168
3 .
Image 1
Pavel Hejl
1:3
1:3
3:S
3:0
15 0 155
4 .
Image 1
Jan Laštůvka
S:3
3:1
S:3
3:1 12 -11 141
5 .
Image 1
Filip Kolesár
0:3
2:3
0:3
1:3 3 -14 129

9 . Úroveň C

174 bodů
81. místo (78. místo v mužích)
K.Š. R.C. D.R. P.D. R.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Katarína Šimková
3:2
3:0 3:0 3:0 26 14 200
2 .
Image 1
Roman Caha
2:3
3:2
3:1
3:1 19 11 190
3 .
Image 1
Dominik Rybář
0:3
2:3
3:1 3:1 14 0 174
4 .
Image 1
Petr Diviš
0:3
1:3
1:3 3:0 9 -11 158
5 .
Image 1
Radek Vičar
0:3 1:3 1:3 0:3 2 -14 148

10 . Úroveň A

155 bodů
79. místo (77. místo v mužích)
D.R. M.M. P.M. M.Z. J.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Dominik Rybář
2:3 3:1 3:0
3:S
21 14 155
2 .
Image 1
Marek Montag
3:2 1:3 3:1
3:S
18 11 149
3 .
Image 1
Petr Marek
1:3 3:1 3:2 3:2 17 0 137
4 .
Image 1
Marek Zukal
0:3 1:3 2:3
3:S
9 -11 118
5 .
Image 1
Jakub Martauz
S:3
S:3
2:3
S:3
2 -14 108

Jarní sezóna 2019

13 . Úroveň A

239 bodů
122. místo (116. místo v mužích)
D.R. K.J. J.J. A.H. M.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Dominik Rybář
3:1
3:S
3:0
3:S
25 14 239
2 .
Image 1
Kristýna Jarošová
1:3 3:2 3:1
3:S
18 11 229
3 .
Image 1
Jiří Jetelina
S:3
2:3 3:0
3:S
15 0 215
4 .
Image 1
Adam Herout
0:3 1:3 0:3 3:S 7 -11 196
5 .
Image 1
Martin Stix
S:3
S:3
S:3
S:3 0 -14 186

14 . Úroveň C

185 bodů
149. místo (141. místo v mužích)
L.H. D.R. E.H. P.Š. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lukáš Hicl
3:1 3:1 3:2 3:0 24 14 198
2 .
Image 1
Dominik Rybář
1:3
1:3
3:2 3:0 14 11 185
3 .
Image 1
Eva Harťanská
1:3
3:1
3:2 1:3 13 0 173
4 .
Image 1
Petr Šikula
2:3 2:3 2:3
3:S
12 -11 161
5 .
Image 1
Milan Kafka
0:3 0:3 3:1
S:3
6 -14 152

13 . Úroveň A

190 bodů
161. místo (151. místo v mužích)
J.G. J.Š. J.Š. T.B. D.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Gajda
3:2
3:1 3:1 3:1 23 14 237
2 .
Image 1
Jakub Šoltés
2:3
3:0
3:S
3:0 22 11 233
3 .
Image 1
Jan Švancer
1:3 0:3 3:0
3:1
14 0 214
4 .
Image 1
Tomáš Bartl
1:3
S:3
0:3 3:2 6 -11 195
5 .
Image 1
Dominik Rybář
1:3 0:3
1:3
2:3 4 -14 190

13 . Úroveň A

215 bodů
143. místo (133. místo v mužích)
R.C. D.L. D.R. K.Š. J.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Roman Caha
3:2
3:1
3:1
3:0 24 14 238
2 .
Image 1
Dalibor Lang
2:3
3:0
3:0
3:0 23 11 234
3 .
Image 1
Dominik Rybář
1:3
0:3
3:0
3:0 15 0 215
4 .
Image 1
Kateřina Šverclová
1:3
0:3
0:3
3:1
7 -11 196
5 .
Image 1
Jan Pinďák
0:3 0:3 0:3
1:3
1 -14 187

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
25.10.2019 07:34 8. Karel Pavelek S:3 Komentáře
24.10.2019 16:00 8. Filip Jedlička Sprint 3:2
23.10.2019 16:00 8. Dušan Medek Sprint 3:0
20.10.2019 13:00 8. Marek Dlouhý Sport Centrum Kuklenská 1:3
22.09.2019 19:08 8. Lenka Halouzková 3:S Komentáře
22.09.2019 18:31 8. Katarína Šimková 3:S Komentáře
22.09.2019 17:00 8. Jiří Gajda Xarena Slatina Badminton Club 3:1
05.09.2019 17:00 8. Leoš Křivánek Sprint 0:3 Komentáře
26.08.2019 16:00 9. Filip Kolesár Sport Centrum Kuklenská 3:2
20.08.2019 17:00 9. Pavel Hejl Sport Centrum Kuklenská 3:1
15.08.2019 16:00 9. Jan Laštůvka Sport Centrum Kuklenská 1:3
06.08.2019 09:00 9. Kristýna Jarošová Sprint 3:2
30.07.2019 15:00 9. Radek Vičar Xarena Slatina Badminton Club 3:1
16.07.2019 18:00 9. Katarína Šimková Sprint 0:3
11.07.2019 17:00 9. Roman Caha Sport Centrum IVANOVICE 2:3 Komentáře
03.07.2019 18:00 9. Petr Diviš Centrum Viktoria 3:1
27.06.2019 18:00 10. Petr Marek Sprint 3:1
24.06.2019 15:00 10. Marek Zukal Xarena Slatina Badminton Club 3:0
19.06.2019 18:17 10. Jakub Martauz 3:S Komentáře
18.06.2019 16:00 10. Marek Montag Sprint 2:3
29.05.2019 18:17 13. Jiří Jetelina 3:S Komentáře
29.05.2019 18:12 13. Martin Stix 3:S Komentáře
15.05.2019 08:00 13. Adam Herout Sport Centrum IVANOVICE 3:0
06.05.2019 19:00 13. Kristýna Jarošová Sprint 3:1
19.04.2019 16:30 14. Petr Šikula Sprint 3:2
15.04.2019 14:00 14. Lukáš Hicl Sport Centrum Kuklenská 1:3
10.04.2019 19:00 14. Milan Kafka Sprint 3:0
04.04.2019 10:00 14. Eva Harťanská Sport Centrum Kuklenská 1:3 Komentáře
22.03.2019 20:00 13. Tomáš Bartl Sport Centrum Kuklenská 2:3
14.03.2019 09:00 13. Jakub Šoltés Sport Centrum Kuklenská 0:3
12.03.2019 08:00 13. Jan Švancer Sport Centrum Kuklenská 1:3 Komentáře
10.03.2019 18:00 13. Jiří Gajda Xarena Slatina Badminton Club 1:3
25.02.2019 18:00 13. Dalibor Lang Sprint 0:3
19.02.2019 10:00 13. Kateřina Šverclová Sport Centrum Kuklenská 3:0 Komentáře
15.02.2019 20:00 13. Jan Pinďák Centrum Viktoria 3:0
12.02.2019 15:00 13. Roman Caha Sport Centrum Kuklenská 1:3 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím