Image 1

Kateřina Škvařilová (40 let)

ID: 21803

Brno

  • 101 zápasů

    od roku 2015
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
  • 19:00
    Často hraje od 19:00 v Sprint
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 101
    Zápasů v lize ( 52 / 47 / 2) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2017

9 . Úroveň B

132 bodů
124. místo (9. místo v ženách)
O.V. L.H. P.M. J.R. K.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ondřej Vyvadil
3:1
3:2
3:2 3:2 38 0 158
2 .
Image 1
Lenka Halouzková
1:3
3:1
3:1
3:0 37 0 157
3 .
Image 1
Pavel Michalec
2:3
1:3
3:1
3:2
26 0 146
4 .
Image 1
Jaroslav Reissig
2:3
1:3
1:3
3:2
17 0 137
5 .
Image 1
Kateřina Škvařilová
2:3 0:3
2:3
2:3
12 0 132

9 . Úroveň C

135 bodů
114. místo (9. místo v ženách)
M.H. P.S. P.K. K.Š. E.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Holas
3:2
3:0
3:0
3:0
48 0 168
2 .
Image 1
Pawel Slawatycki
2:3 3:1 3:1 3:0 39 0 159
3 .
Image 1
Petr Kropáček
0:3
1:3
1:3
3:1 15 0 135
4 .
Image 1
Kateřina Škvařilová
0:3
1:3
3:1
1:3
15 0 135
5 .
Image 1
Eliška Šímová
0:3
0:3 1:3
3:1
13 0 133

10 . Úroveň D

154 bodů
110. místo (8. místo v ženách)
N.K. K.Š. R.V. E.U. M.C. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Nikola Kubová
3:2
3:0
3:1 3:0 46 0 166
2 .
Image 1
Kateřina Škvařilová
2:3
2:3
3:0 3:0 34 0 154
3 .
Image 1
Radek Veveričík
0:3
3:2
3:2
3:0
31 0 151
4 .
Image 1
Eva Uhlířová
1:3 0:3
2:3
3:1
17 0 137
5 .
Image 1
Michal Chylík
0:3 0:3
0:3
1:3
2 0 122

9 . Úroveň C

156 bodů
107. místo (9. místo v ženách)
A.K. M.D. V.S. K.Š. M.O. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Adam Koten
3:2
3:2 3:1 3:1 40 0 175
2 .
Image 1
Marek Dlouhý
2:3
3:0
1:3 3:1 30 0 165
3 .
Image 1
Vít Strádal
2:3
0:3
3:2 3:2 22 0 157
4 .
Image 1
Kateřina Škvařilová
1:3 3:1 2:3 2:3 21 0 156
5 .
Image 1
Matej Olearnik
1:3 1:3 2:3 3:2 17 0 152

Jarní sezóna 2017

8 . Úroveň A

148 bodů
97. místo (8. místo v ženách)
D.V. J.T. L.H. D.S. K.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
David Vasicek
S:3 3:1 3:0 3:S 34 0 169
2 .
Image 1
Jonáš Trantina
3:S
1:3
3:1
3:1
34 0 169
3 .
Image 1
Lenka Halouzková
1:3
3:1
2:3 3:1 28 0 163
4 .
Image 1
David Schachl
0:3
1:3
3:2 2:3 15 0 150
5 .
Image 1
Kateřina Škvařilová
S:3
1:3
1:3 3:2 13 0 148

7 . Úroveň B

154 bodů
90. místo (7. místo v ženách)
M.J. D.L. P.S. P.M. K.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Jízdný
3:1
3:0
3:1
3:0
48 0 198
2 .
Image 1
Dalibor Lang
1:3
3:0
3:1
3:0
39 0 189
3 .
Image 1
Pawel Slawatycki
0:3
0:3
3:2
3:1
20 0 170
4 .
Image 1
Petr Macek
1:3
1:3
2:3 3:1 19 0 169
5 .
Image 1
Kateřina Škvařilová
0:3
0:3
1:3
1:3 4 0 154

8 . Úroveň C

170 bodů
67. místo (4. místo v ženách)
N.K. K.Š. J.J. J.B. D.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Nikola Kubová
3:0 3:0 3:0 3:1 50 0 185
2 .
Image 1
Kateřina Škvařilová
0:3 3:1 3:1 3:0 35 0 170
3 .
Image 1
Jiří Jetelina
0:3 1:3 3:0 3:0 28 0 163
4 .
Image 1
Jan Bureš
0:3 1:3 0:3 3:0 15 0 150
5 .
Image 1
David Vasicek
1:3 0:3 0:3 0:3 2 0 137

8 . Úroveň C

159 bodů
79. místo (4. místo v ženách)
A.A. J.K. K.Š. P.Š. D.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Alexander Ac
2:3 3:1 3:0 3:0 41 0 176
2 .
Image 1
Jiří Kaláb
3:2 3:0 S:S 3:1 28 0 163
3 .
Image 1
Kateřina Škvařilová
1:3 0:3 3:2 3:0 24 0 159
4 .
Image 1
Petr Švrček
0:3 S:S 2:3
3:0
12 0 147
5 .
Image 1
David Petr
0:3 1:3 0:3
0:3
2 0 137

Podzimní sezóna 2016

9 . Úroveň A

177 bodů
77. místo (3. místo v ženách)
K.Š. M.Ř. P.Č. M.D. E.U. J.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Kateřina Škvařilová
3:2
3:2
3:0 3:0
3:S
42 0 177
2 .
Image 1
Martin Říman
2:3 3:0
2:3
3:0 3:S 34 0 169
3 .
Image 1
Petr Číhal
2:3
0:3
3:0
3:2
3:S
28 0 163
4 .
Image 1
Marek Dlouhý
0:3
3:2
0:3
3:2
3:S 22 0 157
5 .
Image 1
Eva Urbánková
0:3 0:3
2:3
2:3
3:S
14 0 149
6 .
Image 1
Jan Tureček
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 135

10 . Úroveň A

141 bodů
109. místo (8. místo v ženách)
J.K. K.Š. V.K. M.M. R.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Kaláb
3:0 3:0 3:0 S:3 39 0 144
2 .
Image 1
Kateřina Škvařilová
0:3 3:S 3:0 3:0 36 0 141
3 .
Image 1
Vojtěch Koukal
0:3 S:3 3:2 3:1 20 0 125
4 .
Image 1
Martin Mráz
0:3 0:3 2:3 3:0 17 0 122
5 .
Image 1
Roman Brennner
3:S 0:3 1:3 0:3 12 0 117

10 . Úroveň A

130 bodů
123. místo (9. místo v ženách)
M.J. M.D. K.Š. L.D. E.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Jízdný
3:2
3:0
3:0
3:S 45 0 150
2 .
Image 1
Matej Ducár
2:3
3:2
3:0
3:S 36 0 141
3 .
Image 1
Kateřina Škvařilová
0:3
2:3
3:1 3:S 25 0 130
4 .
Image 1
Libor Diviš
0:3
0:3
1:3 3:S 12 0 117
5 .
Image 1
Eva Petláková
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 105

11 . Úroveň B

129 bodů
121. místo (12. místo v ženách)
L.V. K.Š. R.B. L.C. M.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lukáš Vokoun
3:0
3:1
3:1 3:0 48 0 138
2 .
Image 1
Kateřina Škvařilová
0:3
3:0
3:0
3:0
39 0 129
3 .
Image 1
Roman Brennner
1:3
0:3
3:0 3:1 26 0 116
4 .
Image 1
Lubos Cabala
1:3 0:3 0:3 3:2 11 0 101
5 .
Image 1
Miroslav PROKEŠ
0:3
0:3
1:3 2:3 6 0 96

Jarní sezóna 2016

8 . Úroveň A

123 bodů
99. místo (7. místo v ženách)
P.Š. M.Š. M.M. K.M. K.Š. J.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Švrček
3:0
3:2
3:0
3:2
S:3 34 0 139
2 .
Image 1
Martin Šípek
0:3
2:3
3:0 3:0 3:0 33 0 138
3 .
Image 1
Michal Možný
2:3
3:2
3:2
3:2 3:1 33 0 138
4 .
Image 1
Karel Maňas
0:3 0:3
2:3
3:1
3:0 22 0 127
5 .
Image 1
Kateřina Škvařilová
2:3
0:3 2:3
1:3
3:0 18 0 123
6 .
Image 1
JEROME RAMIE
3:S 0:3 1:3 0:3 0:3 10 0 115

8 . Úroveň C

129 bodů
90. místo (5. místo v ženách)
P.Z. P.G. F.F. K.Š. J.C. L.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Zycháček
3:1
3:0
3:0
3:1
3:1
47 0 152
2 .
Image 1
Petr Gál
1:3
3:1
3:1
3:0
3:0 40 0 145
3 .
Image 1
Filip Fousek
0:3
1:3
3:1
3:1
3:S
28 0 133
4 .
Image 1
Kateřina Škvařilová
0:3
1:3
1:3
3:0
3:0 24 0 129
5 .
Image 1
Jindřich Chodúr
1:3
0:3
1:3
0:3
3:2
11 0 116
6 .
Image 1
Luděk Kočica
1:3
0:3
S:3
0:3
2:3
5 0 110

7 . Úroveň A

124 bodů
90. místo (7. místo v ženách)
R.K. M.Š. F.J. E.Š. K.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Robert Kalvoda
3:1 3:2
3:2
3:1 40 0 160
2 .
Image 1
Martin Šípek
1:3 3:1 3:0 3:1 37 0 157
3 .
Image 1
Filip Jedlička
2:3 1:3
3:0
3:0
32 0 152
4 .
Image 1
Eliška Šímová
2:3
0:3
0:3
3:0
17 0 137
5 .
Image 1
Kateřina Škvařilová
1:3 1:3
0:3
0:3
4 0 124

8 . Úroveň A

143 bodů
69. místo (5. místo v ženách)
K.Š. R.U. P.M. M.B. S.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Kateřina Škvařilová
2:3
3:0 3:1 3:S 38 0 143
2 .
Image 1
Radim Uhřík
3:2
2:3 3:0
3:2
35 0 140
3 .
Image 1
Petr Macek
0:3 3:2 3:0 3:S 32 0 137
4 .
Image 1
Michal Baranec
1:3 0:3 0:3 3:S 12 0 117
5 .
Image 1
Svatopluk Richter
S:3
2:3
S:3 S:3 4 0 109

Podzimní sezóna 2015

9 . Úroveň D

107 bodů
94. místo (4. místo v ženách)
B.Š. K.Š. Z.V. M.K. E.U. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Bronislav Špaček
3:2 3:0 2:3 3:0 39 0 114
2 .
Image 1
Kateřina Škvařilová
2:3 2:3 3:0 3:1 32 0 107
3 .
Image 1
Zdeněk Valášek
0:3 3:2 3:2 3:0 31 0 106
4 .
Image 1
Matěj Kareš
3:2 0:3 2:3 3:0 26 0 101
5 .
Image 1
Eva Urbánková
0:3 1:3 0:3 0:3 2 0 77

10 . Úroveň B

97 bodů
105. místo (5. místo v ženách)
K.Š. M.H. T.H. R.B. L.K. D.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Kateřina Škvařilová
2:3 3:0 3:2 3:1 3:S 37 0 97
2 .
Image 1
Martin Hudec
3:2 3:1 S:3 3:0
3:1
35 0 95
3 .
Image 1
Tomáš Horáček
0:3 1:3 3:1 3:0
3:0
31 0 91
4 .
Image 1
Roman Brennner
2:3 3:S 1:3
1:3
3:2
22 0 82
5 .
Image 1
Lukas Knapcik
1:3 0:3 0:3
3:1
3:2 18 0 78
6 .
Image 1
Daniela Slezáková
S:3
1:3
0:3
2:3
2:3 8 0 68

9 . Úroveň D

94 bodů
115. místo (9. místo v ženách)
Z.S. Z.V. L.K. K.Š. A.A. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Zdeněk Sojma
3:1
1:3
3:0
3:0
39 0 114
2 .
Image 1
Zdeněk Valášek
1:3
3:0 3:1 3:1 37 0 112
3 .
Image 1
Lukáš Kostka
3:1
0:3
3:2
3:0
33 0 108
4 .
Image 1
Kateřina Škvařilová
0:3
1:3
2:3
3:0 19 0 94
5 .
Image 1
Alena Adamčíková
0:3
1:3
0:3
0:3 2 0 77

10 . Úroveň A

95 bodů
107. místo (8. místo v ženách)
P.T. K.Š. I.P. I.L. J.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Turek
3:0 3:0 3:1 3:0 50 0 110
2 .
Image 1
Kateřina Škvařilová
0:3
3:2
3:0
3:0
35 0 95
3 .
Image 1
Ivo Provazník
0:3
2:3
3:2
3:2
22 0 82
4 .
Image 1
Ivana Liškutínová
1:3 0:3
2:3
3:0
19 0 79
5 .
Image 1
Jaroslav Suchna
0:3
0:3
2:3
0:3
4 0 64

Jarní sezóna 2015

10 . Úroveň B

114 bodů
108. místo (6. místo v ženách)
M.D. K.Š. V.C. M.K. L.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Matej Ducár
3:2
3:1
3:S
3:0
43 0 118
2 .
Image 1
Kateřina Škvařilová
2:3
3:0
3:1
3:1
39 0 114
3 .
Image 1
Vladimir Chladek
1:3
0:3
3:2
3:1 22 0 97
4 .
Image 1
Martin Kuric
S:3
1:3
2:3
3:2
15 0 90
5 .
Image 1
Lukáš Bartoněk
0:3
1:3
1:3
2:3
8 0 83

11 . Úroveň A

106 bodů
119. místo (7. místo v ženách)
K.Š. T.S. E.U. D.S. S.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Kateřina Škvařilová
3:1
3:1
3:1 3:0 46 0 106
2 .
Image 1
Tomáš Smetanka
1:3 3:0 3:1 3:0 39 0 99
3 .
Image 1
Eva Uhlířová
1:3
0:3
3:1
3:0
26 0 86
4 .
Image 1
Daniela Slezáková
1:3 1:3
1:3
3:1
17 0 77
5 .
Image 1
Simona Hrdinová
0:3 0:3
0:3
1:3
2 0 62

10 . Úroveň D

90 bodů
136. místo (12. místo v ženách)
Z.V. M.K. T.N. K.Š. L.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Zdeněk Valášek
3:2 3:0 3:1 3:0 46 0 121
2 .
Image 1
Martin Kuric
2:3
2:3
3:S 3:0 31 0 106
3 .
Image 1
Tom Netopil
0:3
3:2
3:2
3:2
27 0 102
4 .
Image 1
Kateřina Škvařilová
1:3 S:3
2:3
3:2 15 0 90
5 .
Image 1
Lukáš Domin
0:3 0:3
2:3
2:3 8 0 83

13 . Úroveň A

65 bodů
148. místo (21. místo v ženách)
K.Š. R.K. M.S. R.Š. P.V. D.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Kateřina Škvařilová
3:0
3:0
3:0 3:0 3:0 50 0 65
2 .
Image 1
Rudolf Keller
0:3 3:1
3:2
3:1 3:0 35 0 50
3 .
Image 1
Monika Sieberová
0:3
1:3 3:1 3:0 3:0 31 0 46
4 .
Image 1
Richard Šnajdr
0:3
2:3
1:3 3:0 3:0 25 0 40
5 .
Image 1
Pavla Vyhnánková
0:3 1:3 0:3 0:3 3:0 12 0 27
6 .
Image 1
Denisa Mikesková
0:3 0:3 0:3 0:3 0:3 0 0 15

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
25.01.2018 16:00 9. Lenka Halouzková Club Classic 0:3
20.01.2018 09:00 9. Ondřej Vyvadil Sprint 2:3
14.01.2018 19:30 9. Jaroslav Reissig Club Classic 2:3 Komentáře
12.01.2018 17:00 9. Pavel Michalec Sprint 2:3 Komentáře
20.12.2017 18:00 9. Petr Kropáček Sprint 3:1 Komentáře
19.12.2017 19:30 9. Eliška Šímová Centrum Viktoria 1:3 Komentáře
18.12.2017 18:00 9. Pawel Slawatycki Sprint 1:3
04.12.2017 13:30 9. Martin Holas Sprint 0:3 Komentáře
29.11.2017 18:00 10. Michal Chylík Club Classic 3:0
22.11.2017 19:00 10. Nikola Kubová Badminton Jehnice 2:3
17.11.2017 17:00 10. Radek Veveričík Sprint 2:3 Komentáře
14.11.2017 17:00 10. Eva Uhlířová Club Classic 3:0
27.10.2017 09:00 9. Marek Dlouhý Sprint 3:1
23.10.2017 13:30 9. Matej Olearnik Sprint 2:3
20.10.2017 19:00 9. Vít Strádal Centrum Viktoria 2:3
09.10.2017 17:30 9. Adam Koten Sprint 1:3
31.05.2017 17:00 8. Lenka Halouzková Sprint 1:3
11.05.2017 08:00 8. Jonáš Trantina Sprint 1:3 Komentáře
04.05.2017 18:30 8. David Schachl Sprint 3:2
28.04.2017 19:00 7. Pawel Slawatycki fit4all centrum 1:3 Komentáře
23.04.2017 19:30 7. Dalibor Lang fit4all centrum 0:3 Komentáře
12.04.2017 17:30 7. Martin Jízdný BADMINTON ŽIDENICE 0:3 Komentáře
10.04.2017 16:30 7. Petr Macek Club Classic 1:3
26.03.2017 20:00 8. David Vasicek Sprint 3:0
22.03.2017 17:00 8. Jan Bureš Sprint 3:1
16.03.2017 11:00 8. Nikola Kubová Sprint 0:3
08.03.2017 17:00 8. Jiří Jetelina Sprint 3:1
27.02.2017 15:00 8. David Petr Club Classic 3:0
24.02.2017 13:00 8. Petr Švrček Sprint 3:2
13.02.2017 12:00 8. Alexander Ac Sprint 1:3
10.02.2017 16:00 8. Jiří Kaláb Club Classic 0:3
17.01.2017 20:30 9. Martin Říman Sprint 3:2
17.01.2017 08:00 9. Petr Číhal Sprint 3:2 Komentáře
09.01.2017 12:00 9. Eva Urbánková Sprint 3:0
07.01.2017 19:00 9. Marek Dlouhý Sprint 3:0
14.12.2016 20:00 10. Martin Mráz Club Classic 3:0
11.12.2016 19:00 10. Jiří Kaláb Club Classic 0:3
09.12.2016 17:00 10. Roman Brennner Centrum Viktoria 3:0
30.11.2016 19:00 10. Matej Ducár fit4all centrum 2:3 Komentáře
29.11.2016 08:00 10. Libor Diviš Sprint 3:1
25.11.2016 18:00 10. Martin Jízdný Sport Centrum Kuklenská 0:3 Komentáře
22.10.2016 08:00 11. Lubos Cabala Badminton Líšeň 3:0
21.10.2016 10:00 11. Lukáš Vokoun Club Classic 0:3
20.10.2016 11:00 11. Miroslav PROKEŠ Sport Centrum Kuklenská 3:0 Komentáře
19.10.2016 19:00 11. Roman Brennner Club Classic 3:0 Komentáře
26.05.2016 18:00 8. Petr Švrček Sprint 2:3 Komentáře
23.05.2016 15:30 8. Michal Možný Sprint 2:3
22.05.2016 19:00 8. Karel Maňas Centrum Viktoria 1:3 Komentáře
12.05.2016 19:00 8. Martin Šípek fit4all centrum 0:3
09.05.2016 21:00 8. JEROME RAMIE Sprint 3:0
29.04.2016 08:30 8. Petr Zycháček Sprint 0:3 Komentáře
25.04.2016 17:00 8. Luděk Kočica Sprint 3:0
21.04.2016 19:00 8. Petr Gál Club Classic 1:3 Komentáře
14.04.2016 08:00 8. Jindřich Chodúr Sprint 3:0 Komentáře
07.04.2016 18:00 8. Filip Fousek Club Classic 1:3 Komentáře
21.03.2016 20:00 7. Eliška Šímová Centrum Viktoria 0:3 Komentáře
17.03.2016 19:00 7. Filip Jedlička Sprint 0:3 Komentáře
11.03.2016 19:30 7. Martin Šípek fit4all centrum 1:3
05.03.2016 16:00 7. Robert Kalvoda Sprint 1:3
14.02.2016 19:00 8. Petr Macek Club Classic 3:0
10.02.2016 12:30 8. Radim Uhřík Sprint 2:3 Komentáře
09.02.2016 20:00 8. Michal Baranec Sport Centrum Kuklenská 3:1
16.01.2016 17:00 9. Zdeněk Valášek fit4all centrum 2:3
15.01.2016 18:00 9. Eva Urbánková Sprint 3:1
11.01.2016 18:00 9. Bronislav Špaček Badminton Jehnice 2:3
06.01.2016 08:30 9. Matěj Kareš Sprint 3:0
27.12.2015 20:00 10. Roman Brennner Centrum Viktoria 3:2
21.12.2015 19:00 10. Lukas Knapcik Sprint 3:1
11.12.2015 19:00 10. Tomáš Horáček Sprint 3:0
10.12.2015 10:00 10. Martin Hudec Sprint 2:3
30.11.2015 20:30 9. Lukáš Kostka Club Classic 2:3 Komentáře
27.11.2015 20:00 9. Zdeněk Sojma Sport Centrum Kuklenská 0:3 Komentáře
08.11.2015 18:00 9. Alena Adamčíková Centrum Viktoria 3:0
06.11.2015 19:00 9. Zdeněk Valášek fit4all centrum 1:3
01.11.2015 12:00 10. Pavel Turek Sprint 0:3
26.10.2015 10:00 10. Ivana Liškutínová Sprint 3:0
24.10.2015 18:00 10. Jaroslav Suchna Club Classic 3:0 Komentáře
08.10.2015 09:00 10. Ivo Provazník Sprint 3:2 Komentáře
29.05.2015 17:00 10. Matej Ducár fit4all centrum 2:3 Komentáře
25.05.2015 21:00 10. Lukáš Bartoněk Sport Centrum IVANOVICE 3:1 Komentáře
23.05.2015 18:00 10. Martin Kuric Sprint 3:1
15.05.2015 18:00 10. Vladimir Chladek Sprint 3:0 Komentáře
27.04.2015 20:00 11. Tomáš Smetanka fit4all centrum 3:1
25.04.2015 17:00 11. Daniela Slezáková fit4all centrum 3:1
24.04.2015 18:00 11. Simona Hrdinová fit4all centrum 3:0
14.04.2015 18:00 11. Eva Uhlířová Centrum Viktoria 3:1 Komentáře
21.03.2015 15:00 10. Lukáš Domin Club Classic 3:2
15.03.2015 19:00 10. Zdeněk Valášek Club Classic 1:3
09.03.2015 20:00 10. Tom Netopil Sprint 2:3