Načítám…
Tomáš Dvořák

Tomáš Dvořák (33 let)

ID: 37231

Brno

Czech Games Edition s.r.o. - Office Manager

Facebook profil

  • 71 zápasů

    od roku 2019
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
  • 60 /243
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 71
    Zápasů v lize ( 25 / 43 / 3) 1 turnaj
  • 37%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2021

10 . Úroveň B

152 bodů
81. místo (75. místo v mužích)
T.D. D.B. M.Č. D.K. T.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Dvořák
3:1 3:2 3:0 18 14 152
2 .
Image 1
Dagmar Bulawová
1:3 1:3
3:1
3:0 15 11 146
3 .
Image 1
Michal Černošek
3:1 3:0
S:S
11 0 131
4 .
Image 1
Dušan Kajan
2:3
1:3
0:3 3:1 9 -11 118
5 .
Image 1
Tomas Benda
0:3 0:3
S:S
1:3 -1 -14 105

8 . Úroveň A

110 bodů
78. místo (72. místo v mužích)
J.D. A.H. R.T. M.K. T.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Dlugoš
3:0
3:0 3:0 3:1 27 14 161
2 .
Image 1
Adam Herout
0:3
3:2
3:2
3:0
17 11 148
3 .
Image 1
Richard Trembecký
0:3
2:3
3:2
3:1
13 0 133
4 .
Image 1
Monika Kišková
0:3
2:3
2:3
3:2 9 -11 118
5 .
Image 1
Tomáš Dvořák
1:3
0:3
1:3
2:3 4 -14 110

9 . Úroveň B

120 bodů
61. místo (56. místo v mužích)
T.D. L.Č. L.P. F.D. D.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Dvořák
3:1 3:0
3:S
3:0 26 14 120
2 .
Image 1
Ludmila Čápová
1:3 3:0
3:S
3:0 21 11 112
3 .
Image 1
Lucie Palánová
0:3 0:3 3:0
3:0
14 0 94
4 .
Image 1
František Dvořáček
S:3
S:3
0:3
3:1
6 -11 75
5 .
Image 1
David Krejčí
0:3 0:3
0:3
1:3
1 -14 67

8 . Úroveň A

87 bodů
72. místo (61. místo v mužích)
J.Č. L.D. D.K. J.Č. T.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Čupr
3:1
3:0
3:0 3:0 27 14 141
2 .
Image 1
Libor Diviš
1:3
2:3 3:0 3:0 17 11 128
3 .
Image 1
Daniel Král
0:3
3:2
1:3
3:0 13 0 113
4 .
Image 1
Jiří Čejka
0:3 0:3
3:1
3:1
12 -11 101
5 .
Image 1
Tomáš Dvořák
0:3 0:3 0:3
1:3
1 -14 87

Letní sezóna 2020

11 . Úroveň A

144 bodů
103. místo (97. místo v mužích)
D.K. T.D. R.S. J.N. J.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Daniel Král
3:1 3:0 3:0 3:0 27 14 161
2 .
Image 1
Tomáš Dvořák
1:3
S:3
3:1 3:1 13 11 144
3 .
Image 1
Reiko Schmidt
0:3
3:S
3:S
S:3
12 0 132
4 .
Image 1
Jiří Novák
0:3 1:3 S:3
3:S
7 -11 116
5 .
Image 1
Jan Horký
0:3 1:3
3:S
S:3
7 -14 113

12 . Úroveň A

100 bodů
107. místo (100. místo v mužích)
T.D. K.S. J.H. P.M. Z.G. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Dvořák
3:0 3:0 3:2 3:0 26 14 100
2 .
Image 1
Kateřina Svobodová
0:3 3:2 3:0 3:0 19 11 90
3 .
Image 1
Jiří Hovorka
0:3 2:3 3:S 3:1 14 0 74
4 .
Image 1
Petr Menšík
2:3 0:3 S:3
3:S
8 -11 57
5 .
Image 1
Zita Goliášová
0:3 0:3 1:3
S:3
1 -14 47

11 . Úroveň B

75 bodů
118. místo (107. místo v mužích)
R.V. B.A. D.S. T.D. E.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Radek Veselý
3:2
3:2
3:0
3:0
24 14 118
2 .
Image 1
Barbara Adamčíková
2:3
3:1 3:0
3:1
21 11 112
3 .
Image 1
David Sedláček
2:3
1:3 3:1
3:2
14 0 94
4 .
Image 1
Tomáš Dvořák
0:3 0:3 1:3
3:2
6 -11 75
5 .
Image 1
Eva Paterová
0:3
1:3
2:3
2:3
5 -14 71

10 . Úroveň B

117 bodů
102. místo (95. místo v mužích)
I.S. S.M. H.P. T.D. R.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ivan Syka
3:2
3:S
3:0 S:S 16 14 150
2 .
Image 1
Stasa Manojlovic
2:3 3:1 3:2 S:S 11 11 142
3 .
Image 1
Hana Palbuchtová
S:3
1:3 3:0
0:3
8 0 128
4 .
Image 1
Tomáš Dvořák
0:3 2:3 0:3 3:S 8 -11 117
5 .
Image 1
Radek Miča
S:S S:S
3:0
S:3 3 -14 109

Jarní sezóna 2020

14 . Úroveň B

130 bodů
146. místo (137. místo v mužích)
L.B. T.D. A.Ť. P.K. M.G. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lukáš Bartoněk
3:1
3:S
3:S 3:S 24 14 138
2 .
Image 1
Tomáš Dvořák
1:3
3:1 3:S 3:S 19 11 130
3 .
Image 1
Adam Ťápal
S:3
1:3 3:S 3:S 13 0 113
4 .
Image 1
Patrik Křemeček
S:3 S:3 S:3 S:S -2 -5 93
5 .
Image 1
Martin Gabriel
S:3 S:3 S:3 S:S -2 -14 84

15 . Úroveň C

104 bodů
174. místo (160. místo v mužích)
I.S. G.B. T.D. I.K. J.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ivan Syka
3:2
3:0
3:S
3:S
24 14 138
2 .
Image 1
Gabriela Bociánová
2:3
3:S
3:S
3:S
20 11 131
3 .
Image 1
Tomáš Dvořák
0:3
S:3
3:S
S:S 4 0 104
4 .
Image 1
Iveta Kouřilová
S:3
S:3
S:3
S:S -2 -5 93
5 .
Image 1
Jana Hanáková
S:3
S:3
S:S S:S -4 -14 82

16 . Úroveň B

129 bodů
175. místo (159. místo v mužích)
P.K. T.D. D.A. D.K. D.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Patrik Křemeček
2:3
3:1
3:1 3:0 21 14 135
2 .
Image 1
Tomáš Dvořák
3:2
0:3
3:1
3:0 18 11 129
3 .
Image 1
Dušan Andrejčák
1:3
3:0
2:3
3:0
17 0 117
4 .
Image 1
Daniel Král
1:3
1:3
3:2
3:0 14 -11 103
5 .
Image 1
Daniel Popa
0:3 0:3
0:3
0:3 0 -14 86

Podzimní sezóna 2019

13 . Úroveň B

126 bodů
165. místo (155. místo v mužích)
V.N. L.P. J.Č. N.P. T.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Václav Novotný
3:1 3:2 3:0 3:0 25 14 179
2 .
Image 1
Lucie Pitelová
1:3 3:0 3:0 3:0 22 11 173
3 .
Image 1
Jiří Čejka
2:3 0:3 3:2 3:0 14 0 154
4 .
Image 1
Nikola Pajkovský
0:3 0:3 2:3 3:0 9 -11 138
5 .
Image 1
Tomáš Dvořák
0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 126

13 . Úroveň C

154 bodů
142. místo (136. místo v mužích)
T.M. M.K. T.D. E.M. L.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Menšík
3:2
3:0 3:1
3:0
25 14 179
2 .
Image 1
Martin Kužela
2:3
3:0 3:0 3:0 23 11 174
3 .
Image 1
Tomáš Dvořák
0:3 0:3 3:0 3:0 14 0 154
4 .
Image 1
Eduard Medla
1:3 0:3 0:3
3:0
8 -11 137
5 .
Image 1
Lukáš Drahník
0:3
0:3 0:3
0:3
0 -14 126

12 . Úroveň C

150 bodů
147. místo (139. místo v mužích)
M.V. L.Š. M.H. L.B. T.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Volník
3:0
3:0
3:0
3:0 28 14 202
2 .
Image 1
Ladislav Šigut
0:3
3:0
3:0
3:0
21 11 192
3 .
Image 1
Michal Haman
0:3
0:3
3:0 3:2 12 0 172
4 .
Image 1
Lukáš Bartoněk
0:3
0:3 0:3
3:2
5 -11 154
5 .
Image 1
Tomáš Dvořák
0:3
0:3
2:3
2:3
4 -14 150

11 . Úroveň A

194 bodů
128. místo (121. místo v mužích)
J.O. S.M. J.Č. T.D. V.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Orava
3:1
3:2
3:0
3:0
25 14 239
2 .
Image 1
Stasa Manojlovic
1:3
3:2 3:0
3:1
19 11 230
3 .
Image 1
Jiří Čejka
2:3
2:3
3:0
3:2
16 0 216
4 .
Image 1
Tomáš Dvořák
0:3
0:3
0:3
3:2 5 -11 194
5 .
Image 1
Vojtěch Vychodil
0:3
1:3
2:3
2:3 5 -14 191

Letní sezóna 2019

8 . Úroveň B

166 bodů
87. místo (83. místo v mužích)
R.C. J.C. J.Š. M.M. T.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Roman Caha
3:0
3:1
3:1
3:0
26 14 220
2 .
Image 1
Jan Caha
0:3 3:0 3:2 3:0 19 11 210
3 .
Image 1
Jakub Šoltés
1:3
0:3 3:0 3:0 15 0 195
4 .
Image 1
Marek Montag
1:3
2:3 0:3 3:0 10 -11 179
5 .
Image 1
Tomáš Dvořák
0:3
0:3 0:3 0:3 0 -14 166

5 . Úroveň A

206 bodů
45. místo (44. místo v mužích)
Z.B. M.N. R.U. L.B. T.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Zdeněk Bartlík
2:3
3:2
3:2 3:0 19 14 253
2 .
Image 1
Miroslav Němec
3:2
0:3
3:1 3:0 18 11 249
3 .
Image 1
Radomír Uhlíř
2:3
3:0
1:3
3:0
17 0 237
4 .
Image 1
Lukáš Blaha
2:3 1:3
3:1
3:0 16 -11 225
5 .
Image 1
Tomáš Dvořák
0:3 0:3
0:3
0:3 0 -14 206

4 . Úroveň A

246 bodů
35. místo (35. místo v mužích)
J.T. M.J. D.D. H.H. T.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jonáš Trantina
3:2
3:1
3:0
3:0 25 14 299
2 .
Image 1
Michal Jünger
2:3 3:2
2:3
3:0 16 3 279
3 .
Image 1
David Duda
1:3
2:3
3:2
3:0 15 0 275
4 .
Image 1
Hubert Horák
0:3
3:2
2:3
3:0
14 -11 263
5 .
Image 1
Tomáš Dvořák
0:3 0:3 0:3
0:3
0 -14 246

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
23.09.2021 16:00 10. Dagmar Bulawová Sprint 3:1
21.09.2021 17:00 10. Tomas Benda Sprint 3:0
15.09.2021 20:00 10. Dušan Kajan Sprint 3:2
23.08.2021 18:00 8. Adam Herout Sprint 0:3 Komentáře
19.08.2021 17:00 8. Monika Kišková Sport Centrum Kuklenská 2:3
11.08.2021 19:00 8. Jan Dlugoš Sprint 1:3
09.08.2021 18:00 8. Richard Trembecký Sprint 1:3 Komentáře
29.07.2021 18:00 9. Lucie Palánová Sport Centrum Kuklenská 3:0
27.07.2021 18:00 9. David Krejčí Sprint 3:0
26.07.2021 20:00 9. Ludmila Čápová Sport Centrum Kuklenská 3:1
20.07.2021 20:50 9. František Dvořáček 3:S Komentáře
29.06.2021 08:00 8. Daniel Král Sprint 0:3
27.06.2021 18:00 8. Jiří Čupr Sprint 0:3
23.06.2021 17:00 8. Libor Diviš Sprint 0:3
03.06.2021 09:00 8. Jiří Čejka Sprint 1:3 Komentáře
04.10.2020 09:52 11. Reiko Schmidt S:3 Komentáře
28.09.2020 17:00 11. Jan Horký Centrum Viktoria 3:1
25.09.2020 08:00 11. Jiří Novák Sprint 3:1
16.09.2020 20:00 11. Daniel Král Sprint 1:3
22.08.2020 10:00 12. Kateřina Svobodová Sprint 3:0
20.08.2020 18:00 12. Petr Menšík Sprint 3:2
13.08.2020 18:00 12. Zita Goliášová Sprint 3:0
12.08.2020 17:00 12. Jiří Hovorka Sprint 3:0
31.07.2020 07:00 11. Eva Paterová Sport Centrum Kuklenská 3:2 Komentáře
25.07.2020 11:00 11. Barbara Adamčíková Sprint 0:3
24.07.2020 18:00 11. David Sedláček Sport Centrum Kuklenská 1:3
21.07.2020 20:00 11. Radek Veselý Badminton Líšeň 0:3
13.07.2020 00:10 10. Radek Miča 3:S
07.07.2020 20:00 10. Ivan Syka fit4all centrum 0:3
23.06.2020 18:00 10. Hana Palbuchtová Sprint 0:3
21.06.2020 10:00 10. Stasa Manojlovic Sprint 2:3
16.06.2020 00:10 14. Patrik Křemeček 3:S
16.06.2020 00:10 14. Martin Gabriel 3:S
02.06.2020 07:00 14. Lukáš Bartoněk Sprint 1:3 Komentáře
26.05.2020 18:00 14. Adam Ťápal Sprint 3:1
21.05.2020 00:10 15. Jana Hanáková S:S
20.05.2020 19:41 15. Gabriela Bociánová S:3 Komentáře
18.05.2020 11:02 15. Iveta Kouřilová 3:S Komentáře
11.03.2020 21:00 15. Ivan Syka fit4all centrum 0:3
20.02.2020 08:00 16. Dušan Andrejčák Sport Centrum Kuklenská 0:3 Komentáře
12.02.2020 20:00 16. Patrik Křemeček fit4all centrum 3:2 Komentáře
11.02.2020 21:00 16. Daniel Král Sprint 3:1 Komentáře
05.02.2020 08:00 16. Daniel Popa Sport Centrum IVANOVICE 3:0
24.01.2020 18:00 13. Jiří Čejka Badminton Líšeň 0:3
15.01.2020 07:00 13. Václav Novotný Sprint 0:3
14.01.2020 17:00 13. Lucie Pitelová Xarena Slatina Badminton Club 0:3
12.01.2020 16:00 13. Nikola Pajkovský Badminton Líšeň 0:3
27.12.2019 10:30 13. Eduard Medla Sprint 3:0
27.12.2019 10:00 13. Tomáš Menšík Sprint 0:3
16.12.2019 21:00 13. Lukáš Drahník Badminton Líšeň 3:0
10.12.2019 08:00 13. Martin Kužela Sport Centrum Kuklenská 0:3
26.11.2019 07:00 12. Ladislav Šigut Sprint 0:3 Komentáře
13.11.2019 08:00 12. Lukáš Bartoněk Sprint 2:3 Komentáře
07.11.2019 08:00 12. Michal Volník Sprint 0:3
06.11.2019 21:00 12. Michal Haman fit4all centrum 2:3
29.10.2019 21:00 11. Stasa Manojlovic Sprint 0:3
15.10.2019 20:00 11. Vojtěch Vychodil Xarena Slatina Badminton Club 3:2
08.10.2019 08:00 11. Jiří Orava Xarena Slatina Badminton Club 0:3 Komentáře
04.10.2019 16:00 11. Jiří Čejka Xarena Slatina Badminton Club 0:3 Komentáře
23.09.2019 07:00 8. Jakub Šoltés Sprint 0:3
19.09.2019 08:00 8. Marek Montag Sprint 0:3
12.09.2019 20:00 8. Jan Caha Sprint 0:3
08.09.2019 20:00 8. Roman Caha Sprint 0:3 Komentáře
27.08.2019 19:00 5. Zdeněk Bartlík Sport Centrum IVANOVICE 0:3
15.08.2019 18:00 5. Radomír Uhlíř fit4all centrum 0:3 Komentáře
08.08.2019 07:00 5. Miroslav Němec Sprint 0:3
05.08.2019 19:00 5. Lukáš Blaha Sprint 0:3
09.07.2019 20:00 4. Michal Jünger Sprint 0:3
08.07.2019 07:00 4. Jonáš Trantina Sprint 0:3
04.07.2019 06:30 4. Hubert Horák Sprint 0:3 Komentáře
02.07.2019 19:00 4. David Duda Sprint 0:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím