Načítám…

David Chmelicek (48 let)

ID: 33967

Brno

Mám Multisportku: Ano

  • 64 zápasů

    od roku 2019
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Skreč
  • 174 /222
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 64
    Zápasů v lize ( 33 / 26 / 5) 0 turnajů
  • 56%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2023

7 . Úroveň A

196 bodů
55. místo (53. místo v mužích)
J.G. J.H. D.C. J.O. D.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jiří Gajda
3:0 0:3 3:1 3:1 6 30 216 9:5
2 .
Image 1
Jiří Hanák
0:3
3:S
3:0 3:0 6 25 211 9:3
3 .
Image 1
David Chmelicek
3:0
S:3
3:1 0:3 4 12 196 6:7
4 .
Image 1
Jiří Orava
1:3 0:3 1:3
3:0
2 4 186 5:9
5 .
Image 1
Daniel Kyjonka
1:3 0:3 3:0
0:3
2 0 182 4:9

Letní sezóna 2023

7 . Úroveň A

183 bodů
47. místo (45. místo v mužích)
A.H. D.C. R.H. Z.R. M.Ž. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Adam Herout
2:3 3:1
3:2
3:0
20 14 194 11:6
2 .
Image 1
David Chmelicek
3:2 3:1 3:0
S:3
18 5 183 9:6
3 .
Image 1
Roman Hybášek
1:3 1:3 3:1 3:0 15 0 175 8:7
4 .
Image 1
Zbyněk Rederer
2:3
0:3 1:3 3:1 9 -11 158 6:10
5 .
Image 1
Martin Židek
0:3
3:S
0:3 1:3 7 -14 153 4:9

6 . Úroveň B

158 bodů
48. místo (45. místo v mužích)
M.N. P.Š. N.M. D.C. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Martin Novotný
3:1 3:0 2:3 3:0 22 14 196 11:4
2 .
Image 1
Petr Šikula
1:3 2:3 3:1 3:0 16 11 187 9:7
3 .
Image 1
Nikola Musil
0:3 3:2 S:S 3:S 9 0 169 6:5
4 .
Image 1
David Chmelicek
3:2 1:3 S:S 3:2 9 -11 158 7:7
5 .
Image 1
Milan Kachlík
0:3 0:3 S:3 2:3 2 -14 148 2:12

6 . Úroveň A

181 bodů
48. místo (45. místo v mužích)
T.R. J.M. J.C. D.C. S.M. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Tomáš Rebro
3:0 3:1 3:0 3:S 26 14 220 12:1
2 .
Image 1
Jakub Martauz
0:3 3:1 2:3 3:S 14 11 205 8:7
3 .
Image 1
Jindřich Chodúr
1:3 1:3 3:1
3:S
14 0 194 8:7
4 .
Image 1
David Chmelicek
0:3 3:2 1:3 3:S 12 -11 181 7:8
5 .
Image 1
Sean McLemon
S:3 S:3
S:3
S:3 0 -14 166 0:12

Jarní sezóna 2023

8 . Úroveň B

211 bodů
54. místo (52. místo v mužích)
M.M. D.C. A.Ř. P.D. D.Č. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Marek Montag
3:1 3:0 3:0 3:0 27 14 221 12:1
2 .
Image 1
David Chmelicek
1:3 3:1 3:1 3:0 20 11 211 10:5
3 .
Image 1
Adam Řihák
0:3 1:3 3:1 3:0 14 0 194 7:7
4 .
Image 1
Petr Diviš
0:3 1:3 1:3 3:2 7 -11 176 5:11
5 .
Image 1
Daniel Čech
0:3 0:3 0:3 2:3 2 -14 168 2:12

8 . Úroveň B

217 bodů
64. místo (60. místo v mužích)
P.Š. M.N. D.C. T.H. R.J. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Petr Šikula
3:0 2:3
3:S
3:S
21 14 235 11:3
2 .
Image 1
Martin Novotný
0:3 3:0 3:2
3:S
18 11 229 9:5
3 .
Image 1
David Chmelicek
3:2 0:3
3:S
3:S
17 0 217 9:5
4 .
Image 1
Tomáš Horáček
S:3
2:3
S:3
3:S
8 -11 197 5:9
5 .
Image 1
Roman Jedlička
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 186 0:12

7 . Úroveň A

222 bodů
61. místo (58. místo v mužích)
O.J. M.D. O.H. D.C. I.R. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Ondřej Jakubčík
3:1 3:2 3:1 3:1 23 14 257 12:5
2 .
Image 1
Marek Dlouhý
1:3
3:S
2:3
3:S
15 5 240 9:6
3 .
Image 1
Ondřej Holoubek
2:3
S:3
3:1 3:1 14 0 234 8:8
4 .
Image 1
David Chmelicek
1:3 3:2 1:3
3:S
13 -11 222 8:8
5 .
Image 1
Ivan Reigl
1:3
S:3
1:3
S:3
2 -14 208 2:12

8 . Úroveň A

217 bodů
50. místo (47. místo v mužích)
D.C. M.N. D.B. P.L. J.B. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
David Chmelicek
2:3 3:0 3:0 3:0 23 14 217 11:3
2 .
Image 1
Martin Novotný
3:2 2:3 3:0 3:0 21 11 212 11:5
3 .
Image 1
David Bajger
0:3 3:2 3:1 3:2 16 0 196 9:8
4 .
Image 1
Pavel Luňáček
0:3 0:3 1:3 3:2 6 -11 175 4:11
5 .
Image 1
Jiří Bulawa
0:3 0:3 2:3 2:3 4 -14 170 4:12

Podzimní sezóna 2022

9 . Úroveň A

171 bodů
70. místo (66. místo v mužích)
D.Č. D.C. J.L. V.H. R.J. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Daniel Čech
3:1 3:0 3:S 3:0 26 14 180 12:1
2 .
Image 1
David Chmelicek
1:3 3:0 3:S 3:1 20 11 171 10:4
3 .
Image 1
Jiří Lužný
0:3 0:3 3:S 3:2 11 0 151 6:8
4 .
Image 1
Václav Hadrava
S:3 S:3 S:3
3:2
5 -11 134 3:11
5 .
Image 1
Radek Joch
0:3 1:3 2:3
2:3
5 -14 131 5:12

Letní sezóna 2022

7 . Úroveň A

157 bodů
64. místo (58. místo v mužích)
Z.S. J.Č. P.Š. D.C. A.Ř. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Zdeněk Sojma
3:1
3:S
3:S
3:1 24 14 198 12:2
2 .
Image 1
Jiří Čupr
1:3
3:0
3:1 3:0 21 5 186 10:4
3 .
Image 1
Pavel Štaud
S:3
0:3
3:S
3:2
11 0 171 6:8
4 .
Image 1
David Chmelicek
S:3
1:3
S:3
3:0 8 -11 157 4:9
5 .
Image 1
Adam Řihák
1:3 0:3
2:3
0:3 3 -14 149 3:12

7 . Úroveň A

156 bodů
50. místo (47. místo v mužích)
M.P. M.M. D.C. K.S. P.M. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Michal Podsedník
3:2 3:1
3:0
3:0 25 14 179 12:3
2 .
Image 1
Marek Montag
2:3 3:1 3:2 3:0 20 5 165 11:6
3 .
Image 1
David Chmelicek
1:3 1:3 3:0
3:0
16 0 156 8:6
4 .
Image 1
Kateřina Sýkorová
0:3
2:3 0:3 3:0 9 -11 138 5:9
5 .
Image 1
Petr Matuška
0:3 0:3
0:3
0:3 0 -14 126 0:12

7 . Úroveň C

198 bodů
65. místo (60. místo v mužích)
M.D. K.N. M.N. J.G. D.C. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Marek Dlouhý
1:3
3:0
3:0 1:3 16 14 230 8:6
2 .
Image 1
Kristýna Nováková
3:1
3:2
2:3
2:3 15 5 220 10:9
3 .
Image 1
Martin Novotný
0:3
2:3
3:2
3:0 14 0 214 8:8
4 .
Image 1
Jiří Gajda
0:3
3:2
2:3
3:1 13 -11 202 8:9
5 .
Image 1
David Chmelicek
3:1 3:2 0:3 1:3 12 -14 198 7:9

Jarní sezóna 2022

9 . Úroveň A

214 bodů
65. místo (62. místo v mužích)
D.C. D.P. F.K. P.Č. J.R. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
David Chmelicek
3:2 3:0
2:3
3:1 20 14 214 11:6
2 .
Image 1
Dominik Pliska
2:3 3:2
3:S
3:S 19 11 210 11:5
3 .
Image 1
Filip Konečný
0:3 2:3
3:S
3:2 13 0 193 8:8
4 .
Image 1
Petr Čvanda
3:2
S:3
S:3
3:S 11 -11 180 6:8
5 .
Image 1
Jaroslav Reissig
1:3 S:3 2:3 S:3 3 -14 169 3:12

8 . Úroveň A

215 bodů
81. místo (76. místo v mužích)
J.Z. F.J. R.B. M.K. D.C. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jiří Ziegler
3:1 3:0
S:S
3:2 16 14 250 9:3
2 .
Image 1
Filip Jedlička
1:3 3:0 2:3 2:3 12 11 243 8:9
3 .
Image 1
Rostislav Bednář
0:3 0:3 3:1 3:2 11 0 231 6:9
4 .
Image 1
Michaela Krejčí
S:S
3:2 1:3 3:0 11 -11 220 7:5
5 .
Image 1
David Chmelicek
2:3 3:2 2:3 0:3 9 -14 215 7:11

Podzimní sezóna 2021

6 . Úroveň A

199 bodů
51. místo (48. místo v mužích)
T.Š. M.H. R.H. D.C. M.H. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Tibor Švenda
3:1
3:1
3:0
3:S
25 14 239 12:2
2 .
Image 1
Martin Holas
1:3
3:0
3:2
3:S
19 11 230 10:5
3 .
Image 1
Roman Hrozek
1:3
0:3
3:2
3:S
12 0 212 7:8
4 .
Image 1
David Chmelicek
0:3
2:3 2:3
3:S
10 -11 199 7:9
5 .
Image 1
Michal Hubáček
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 186 0:12

5 . Úroveň B

249 bodů
44. místo (42. místo v mužích)
J.K. J.M. T.G. J.R. D.C. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jan Krupica
3:2
1:3 3:1 3:1 18 14 292 10:7
2 .
Image 1
Jan Matoušek
2:3
3:1 3:2 3:2 18 11 289 11:8
3 .
Image 1
Tereza Gállová
3:1 1:3 2:3 3:0 16 0 276 9:7
4 .
Image 1
Jan Růžička
1:3 2:3 3:2 3:0 15 -11 264 9:8
5 .
Image 1
David Chmelicek
1:3 2:3 0:3 0:3 3 -14 249 3:12

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
16.10.2023 10:04 7. Jiří Hanák S:3 Komentáře
13.10.2023 17:00 7. Daniel Kyjonka Xarena Slatina Badminton Club 0:3
07.10.2023 09:00 7. Jiří Orava fit4all centrum 3:1
06.10.2023 17:00 7. Jiří Gajda Xarena Slatina Badminton Club 3:0
22.09.2023 13:21 7. Martin Židek S:3 Komentáře
19.09.2023 17:00 7. Roman Hybášek Xarena Slatina Badminton Club 3:1
15.09.2023 17:00 7. Zbyněk Rederer Xarena Slatina Badminton Club 3:0
04.09.2023 19:00 7. Adam Herout Sport Centrum Kuklenská 3:2
01.08.2023 00:10 6. Nikola Musil S:S
26.07.2023 19:00 6. Petr Šikula Centrum Viktoria 1:3
20.07.2023 17:00 6. Milan Kachlík Sport Centrum Kuklenská 3:2
12.07.2023 17:00 6. Martin Novotný Sprint 3:2
03.07.2023 00:10 6. Sean McLemon 3:S
27.06.2023 19:00 6. Jindřich Chodúr Xarena Slatina Badminton Club 1:3
19.06.2023 17:00 6. Tomáš Rebro fit4all centrum 0:3
15.06.2023 17:00 6. Jakub Martauz fit4all centrum 3:2
28.05.2023 18:00 8. Adam Řihák Xarena Slatina Badminton Club 3:1
27.05.2023 09:00 8. Marek Montag Xarena Slatina Badminton Club 1:3
14.05.2023 18:00 8. Petr Diviš Xarena Slatina Badminton Club 3:1
05.05.2023 17:00 8. Daniel Čech fit4all centrum 3:0
28.04.2023 19:36 8. Tomáš Horáček 3:S Komentáře
27.04.2023 17:03 8. Roman Jedlička 3:S Komentáře
19.04.2023 17:00 8. Martin Novotný Sprint 0:3
16.04.2023 09:00 8. Petr Šikula Sport Centrum Kuklenská 3:2
30.03.2023 18:00 7. Ondřej Jakubčík Xarena Slatina Badminton Club 1:3
19.03.2023 18:31 7. Ivan Reigl 3:S Komentáře
10.03.2023 17:00 7. Marek Dlouhý fit4all centrum 3:2
05.03.2023 17:00 7. Ondřej Holoubek Xarena Slatina Badminton Club 1:3
24.02.2023 20:00 8. David Bajger Sport Centrum Kuklenská 3:0
19.02.2023 17:00 8. Martin Novotný Xarena Slatina Badminton Club 2:3
12.02.2023 17:00 8. Jiří Bulawa Xarena Slatina Badminton Club 3:0
03.02.2023 17:00 8. Pavel Luňáček Xarena Slatina Badminton Club 3:0
01.02.2023 00:10 9. Václav Hadrava 3:S
27.01.2023 17:00 9. Jiří Lužný fit4all centrum 3:0
22.01.2023 17:00 9. Radek Joch Xarena Slatina Badminton Club 3:1
09.01.2023 20:00 9. Daniel Čech Xarena Slatina Badminton Club 1:3
11.08.2022 15:30 7. Zdeněk Sojma S:3 Komentáře
11.08.2022 15:29 7. Pavel Štaud S:3 Komentáře
09.08.2022 18:00 7. Adam Řihák Xarena Slatina Badminton Club 3:0
05.08.2022 17:00 7. Jiří Čupr Xarena Slatina Badminton Club 1:3
26.07.2022 18:00 7. Marek Montag fit4all centrum 1:3
22.07.2022 17:00 7. Kateřina Sýkorová Xarena Slatina Badminton Club 3:0
15.07.2022 17:00 7. Petr Matuška Xarena Slatina Badminton Club 3:0 Komentáře
13.07.2022 19:00 7. Michal Podsedník Xarena Slatina Badminton Club 1:3
28.06.2022 20:00 7. Kristýna Nováková Sport Centrum IVANOVICE 3:2
15.06.2022 17:00 7. Martin Novotný Sport Centrum Kuklenská 0:3
09.06.2022 18:00 7. Marek Dlouhý Xarena Slatina Badminton Club 3:1
03.06.2022 17:00 7. Jiří Gajda Xarena Slatina Badminton Club 1:3
21.05.2022 11:00 9. Jaroslav Reissig fit4all centrum 3:1
13.05.2022 17:00 9. Dominik Pliska fit4all centrum 3:2
12.05.2022 19:00 9. Filip Konečný Sport Centrum IVANOVICE 3:0
09.05.2022 18:00 9. Petr Čvanda Xarena Slatina Badminton Club 2:3 Komentáře
23.04.2022 09:00 8. Jiří Ziegler Sport Centrum IVANOVICE 2:3
14.04.2022 17:00 8. Filip Jedlička Xarena Slatina Badminton Club 3:2
13.04.2022 17:00 8. Michaela Krejčí Xarena Slatina Badminton Club 0:3
05.04.2022 17:00 8. Rostislav Bednář Xarena Slatina Badminton Club 2:3
21.12.2021 10:00 6. Tibor Švenda Xarena Slatina Badminton Club 0:3 Komentáře
13.12.2021 18:00 6. Martin Holas Sprint 2:3
10.12.2021 17:00 6. Roman Hrozek Xarena Slatina Badminton Club 2:3
07.12.2021 01:01 6. Michal Hubáček 3:S Komentáře
19.11.2021 18:00 5. Jan Krupica fit4all centrum 1:3
18.11.2021 17:00 5. Jan Matoušek Xarena Slatina Badminton Club 2:3
14.11.2021 10:30 5. Jan Růžička fit4all centrum 0:3
12.11.2021 17:00 5. Tereza Gállová Xarena Slatina Badminton Club 0:3

Platební metody

Platební metody