Načítám…

Patrik Fafek (32 let)

ID: 47625

Praha

  • 60 zápasů

    od roku 2022
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • 241 /412
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 60
    Zápasů v lize ( 43 / 12 / 5) 5 turnajů
  • 78%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2023

4 . Úroveň B

429 bodů
17. místo (17. místo v mužích)
M.K. P.F. M.K. V.Ž. J.O. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Milan Kolář
3:0 3:0 3:0 3:0 8 30 438 12:0
2 .
Image 1
Patrik Fafek
0:3 3:1
S:S
3:2 4 25 429 6:9
3 .
Image 1
Martin Kubů
0:3 1:3 3:0 3:1 4 12 416 7:7
4 .
Image 1
Vladimír Žák
0:3
S:S
0:3 3:1 2 4 406 3:10
5 .
Image 1
Jiří Olejníček
0:3 2:3 1:3 1:3 0 0 400 4:12

5 . Úroveň B

398 bodů
21. místo (21. místo v mužích)
P.F. M.H. P.H. L.S. F.R. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Patrik Fafek
3:2 3:0 3:0 3:0 8 30 398 12:2
2 .
Image 1
Martina Hovorková
2:3 3:2 3:0 3:0 6 25 391 11:5
3 .
Image 1
Petr Holý
0:3 2:3 3:0 3:2 4 12 376 8:8
4 .
Image 1
Lukáš Strejc
0:3 0:3 0:3 3:0 2 4 366 3:9
5 .
Image 1
Filip Rysl
0:3 0:3 2:3 0:3 0 0 360 2:12

Letní sezóna 2023

4 . Úroveň B

348 bodů
34. místo (33. místo v mužích)
M.P. J.R. J.N. M.P. P.F. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Mojmír Přikryl
3:0 3:0 3:1
3:S
26 14 400 12:1
2 .
Image 1
Jan Rys
0:3 3:2 3:0 3:1 18 3 381 9:6
3 .
Image 1
Jan Novak
0:3 2:3 3:2 3:1 13 0 373 8:9
4 .
Image 1
Michal Peca
1:3 0:3 2:3
3:S
9 -11 358 6:9
5 .
Image 1
Patrik Fafek
S:3
1:3 1:3
S:3
2 -14 348 2:12

4 . Úroveň A

303 bodů
17. místo (17. místo v mužích)
M.K. P.F. J.O. J.Š. M.P. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Milan Kolář
3:2 3:0 3:2
3:S
23 14 317 12:4
2 .
Image 1
Patrik Fafek
2:3 3:2 3:1 3:0 20 3 303 11:6
3 .
Image 1
Jiří Olejníček
0:3 2:3 3:1
3:S
14 0 294 8:7
4 .
Image 1
Jiří Švejda
2:3 1:3 1:3
3:S
10 -11 279 7:9
5 .
Image 1
Michal Petrbok
S:3
0:3
S:3
S:3
0 -14 266 0:12

5 . Úroveň B

307 bodů
25. místo (24. místo v mužích)
J.M. P.F. J.N. M.B. P.H. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jaroslav Matějovský
2:3 3:1 3:1 3:0 21 14 315 11:5
2 .
Image 1
Patrik Fafek
3:2 3:2 0:3 3:1 16 11 307 9:8
3 .
Image 1
Jan Novak
1:3 2:3 3:2 3:1 14 0 294 9:9
4 .
Image 1
Míra Břečka
1:3 3:0 2:3 1:3 11 -11 280 7:9
5 .
Image 1
Petr Holý
0:3 1:3 1:3 3:1 8 -14 274 5:10

6 . Úroveň A

369 bodů
34. místo (33. místo v mužích)
M.S. P.F. M.P. R.S. J.D. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Michal Sichrovský
3:1
3:2
3:0
3:0
25 14 379 12:3
2 .
Image 1
Patrik Fafek
1:3
3:2
3:2 3:0 18 11 369 10:7
3 .
Image 1
Michal Petrbok
2:3
2:3
3:0
3:0 18 0 358 10:6
4 .
Image 1
Rostislav Supa
0:3 2:3
0:3
3:0 9 -11 338 5:9
5 .
Image 1
Josef Dub
0:3
0:3 0:3 0:3 0 -14 326 0:12

Jarní sezóna 2023

5 . Úroveň A

376 bodů
40. místo (38. místo v mužích)
L.S. K.V. J.Š. P.F. U.A. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Ladislav Slaník
3:2 3:1 3:1 3:1 23 14 417 12:5
2 .
Image 1
Kapil Vasudev
2:3 3:0 0:3 3:2 14 11 405 8:8
3 .
Image 1
Jiří Šimandl
1:3 0:3 3:1 3:1 13 0 393 7:8
4 .
Image 1
Patrik Fafek
1:3 3:0 1:3
S:S
7 -11 376 5:6
5 .
Image 1
Utkir Amrillaev
1:3 2:3 1:3
S:S
2 -14 368 4:9

5 . Úroveň B

439 bodů
28. místo (27. místo v mužích)
M.E. J.O. P.F. J.L. M.H. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Michal Erben
3:0 1:3
3:1
3:S
20 14 454 10:4
2 .
Image 1
Jiří Olejníček
0:3
3:1
3:0
3:S
19 11 450 9:4
3 .
Image 1
Patrik Fafek
3:1
1:3
3:1
3:S
19 0 439 10:5
4 .
Image 1
Jan Lubeník
1:3
0:3
1:3
S:S
0 -11 409 2:9
5 .
Image 1
M H
S:3
S:3
S:3
S:S
-2 -14 404 0:9

6 . Úroveň B

411 bodů
31. místo (30. místo v mužích)
J.R. P.F. J.Š. M.B. V.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jan Rys
3:0 3:1 3:0 3:0 27 14 421 12:1
2 .
Image 1
Patrik Fafek
0:3 3:0 3:1 3:0 20 11 411 9:4
3 .
Image 1
Jiří Šimandl
1:3 0:3 3:1 3:0 14 0 394 7:7
4 .
Image 1
Míra Břečka
0:3 1:3 1:3 3:S 8 -11 377 5:9
5 .
Image 1
Vojtěch Krňanský
0:3 0:3 0:3 S:3 0 -14 366 0:12

8 . Úroveň A

379 bodů
47. místo (46. místo v mužích)
P.F. L.M. R.R. T.V. S.R. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Patrik Fafek
3:2
3:0 3:0 3:1 25 14 379 12:3
2 .
Image 1
Lukáš Machek
2:3
3:2
3:2
1:3 13 11 364 9:10
3 .
Image 1
Robert Rosenberg
0:3
2:3
3:2
3:2
12 0 352 8:10
4 .
Image 1
Tomáš Vojta
0:3
2:3
2:3
3:0 11 -11 340 7:9
5 .
Image 1
Stefan Ryba
1:3 3:1
2:3
0:3 9 -14 335 6:10

Podzimní sezóna 2022

9 . Úroveň B

317 bodů
62. místo (60. místo v mužích)
P.F. F.M. V.Ř. J.Z. S.L. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Patrik Fafek
3:1 3:1 3:2
3:S
23 14 317 12:4
2 .
Image 1
Filip Murmak
1:3 3:0 3:2
3:S
19 11 310 10:5
3 .
Image 1
Vít Řehoř
1:3 0:3 3:2
3:S
12 0 292 7:8
4 .
Image 1
Jakub Zíka
2:3 2:3 2:3 3:1 12 -11 281 9:10
5 .
Image 1
Sébastien Lugue
S:3
S:3
S:3
1:3 1 -14 267 1:12

8 . Úroveň C

268 bodů
73. místo (70. místo v mužích)
S.U. M.J. P.F. J.B. O.V. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Siegfried Ulrich
3:2 3:2 3:2 3:1 21 14 295 12:7
2 .
Image 1
Martin Jonszta
2:3 3:1 3:1 3:0 21 11 292 11:5
3 .
Image 1
Patrik Fafek
2:3 1:3 3:0 S:S 8 0 268 6:6
4 .
Image 1
Jiří Buchtela
2:3 1:3 0:3 S:S 1 -11 250 3:9
5 .
Image 1
Ondřej Vaněk
1:3 0:3 S:S S:S -3 -14 243 1:6

9 . Úroveň A

315 bodů
67. místo (65. místo v mužích)
P.F. P.K. M.S. R.R. S.L. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Patrik Fafek
3:2 3:2 3:1 3:2 21 14 315 12:7
2 .
Image 1
Petr Kozák
2:3 3:1 3:2 3:0 20 11 311 11:6
3 .
Image 1
Michal Stauch
2:3 1:3 3:1 3:0 16 0 296 9:7
4 .
Image 1
Robert Rosenberg
1:3 2:3 1:3 3:2 9 -11 278 7:11
5 .
Image 1
Sébastien Lugue
2:3 0:3 0:3 2:3 4 -14 270 4:12

10 . Úroveň A

302 bodů
76. místo (74. místo v mužích)
P.F. O.H. A.K. J.O. D.V. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Patrik Fafek
3:0
3:0 3:0 3:0 28 14 302 12:0
2 .
Image 1
Ondřej Hoznour
0:3
3:1 3:0
3:S
19 11 290 9:4
3 .
Image 1
Adrián Krištof
0:3 1:3 3:0
3:S
14 0 274 7:6
4 .
Image 1
Jan Ondráček
0:3 0:3 0:3
3:S
6 -11 255 3:9
5 .
Image 1
Daniel Vlček
0:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 246 0:12

Letní sezóna 2022

14 . Úroveň C

161 bodů
136. místo (126. místo v mužích)
P.F. T.M. A.R. D.B. Z.S. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Patrik Fafek
3:0 3:0 3:0
3:S
27 14 161 12:0
2 .
Image 1
Tomáš Moravec
0:3 3:1 3:0
3:S
19 11 150 9:4
3 .
Image 1
Adam Rezek
0:3 1:3 3:1
3:S
13 0 133 7:7
4 .
Image 1
Dušan Bělaška
0:3 0:3 1:3
3:S
7 -11 116 4:9
5 .
Image 1
Zuzka Synková
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 106 0:12

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
27.11.2023 19:31 4. Vladimír Žák S:S Komentáře
16.11.2023 17:00 4. Milan Kolář BB Arena Štěrboholy 0:3
12.11.2023 18:00 4. Martin Kubů Badminton Arena Skalka 3:1
05.11.2023 10:00 4. Jiří Olejníček Badminton Arena Skalka 3:2
19.10.2023 18:00 5. Filip Rysl SportCentrum JEREMI 3:0
15.10.2023 18:00 5. Petr Holý Hamr Braník 3:0
07.10.2023 08:00 5. Lukáš Strejc Hamr Braník 3:0
04.10.2023 18:00 5. Martina Hovorková BB Arena Štěrboholy 3:2
26.09.2023 05:54 4. Mojmír Přikryl S:3 Komentáře
26.09.2023 05:54 4. Michal Peca S:3 Komentáře
17.09.2023 11:00 4. Jan Rys Hamr Braník 1:3
12.09.2023 13:00 4. Jan Novak SportCentrum JEREMI 1:3
12.08.2023 11:00 4. Jiří Olejníček SportCentrum JEREMI 3:2
10.08.2023 13:00 4. Michal Petrbok SportCentrum JEREMI 3:0
09.08.2023 18:00 4. Milan Kolář SportCentrum JEREMI 2:3
06.08.2023 19:00 4. Jiří Švejda BB Arena Štěrboholy 3:1
28.07.2023 18:00 5. Petr Holý Hamr Braník 3:1
26.07.2023 17:00 5. Míra Břečka Badminton Arena Skalka 0:3
17.07.2023 19:00 5. Jaroslav Matějovský SportCentrum JEREMI 3:2
14.07.2023 16:00 5. Jan Novak SportCentrum JEREMI 3:2
21.06.2023 20:00 6. Josef Dub SportCentrum JEREMI 3:0
18.06.2023 09:00 6. Michal Petrbok Hamr Braník 3:2 Komentáře
16.06.2023 19:00 6. Rostislav Supa Badminton Arena Skalka 3:2
11.06.2023 17:30 6. Michal Sichrovský Hamr Braník 1:3
29.05.2023 22:09 5. Utkir Amrillaev S:S Komentáře
23.05.2023 18:00 5. Kapil Vasudev SportCentrum JEREMI 3:0
15.05.2023 21:00 5. Ladislav Slaník Sportcentrum Step 1:3
12.05.2023 18:00 5. Jiří Šimandl BB Arena Štěrboholy 1:3
29.04.2023 18:44 5. M H 3:S Komentáře
17.04.2023 17:30 5. Michal Erben Hamr Braník 3:1
10.04.2023 11:00 5. Jan Lubeník SportCentrum JEREMI 3:1 Komentáře
08.04.2023 10:00 5. Jiří Olejníček Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
29.03.2023 19:00 6. Míra Břečka BB Arena Štěrboholy 3:1
27.03.2023 18:00 6. Vojtěch Krňanský SportCentrum JEREMI 3:0
18.03.2023 16:00 6. Jan Rys Badminton Arena Skalka 0:3
03.03.2023 18:00 6. Jiří Šimandl BB Arena Štěrboholy 3:0
25.02.2023 11:00 8. Tomáš Vojta SportCentrum JEREMI 3:0
19.02.2023 17:00 8. Lukáš Machek BB Arena Štěrboholy 3:2 Komentáře
12.02.2023 13:00 8. Stefan Ryba Hamr Braník 3:1
10.02.2023 16:00 8. Robert Rosenberg Hamr Braník 3:0
25.01.2023 07:55 9. Sébastien Lugue 3:S Komentáře
20.01.2023 19:00 9. Vít Řehoř Tatran Střešovice 3:1
19.01.2023 21:30 9. Filip Murmak Hamr Braník 3:1
09.01.2023 21:00 9. Jakub Zíka Hamr Braník 3:2
02.01.2023 00:10 8. Ondřej Vaněk S:S
20.12.2022 09:00 8. Jiří Buchtela Hamr Braník 3:0
18.12.2022 17:00 8. Siegfried Ulrich Badminton Arena Skalka 2:3
13.12.2022 18:30 8. Martin Jonszta Hamr Braník 1:3
20.11.2022 18:00 9. Sébastien Lugue SportCentrum JEREMI 3:2
13.11.2022 09:00 9. Michal Stauch Hamr Braník 3:2
08.11.2022 19:00 9. Petr Kozák Hamr Braník 3:2
07.11.2022 21:00 9. Robert Rosenberg Hamr Braník 3:1
17.10.2022 20:00 10. Jan Ondráček SportCentrum JEREMI 3:0
09.10.2022 18:30 10. Ondřej Hoznour Hamr Braník 3:0 Komentáře
08.10.2022 18:00 10. Adrián Krištof Badminton Arena Skalka 3:0
05.10.2022 20:00 10. Daniel Vlček 3:0
18.09.2022 20:00 14. Adam Rezek SportCentrum JEREMI 3:0
14.09.2022 18:00 14. Dušan Bělaška BB Arena Letňany 3:0
12.09.2022 16:00 14. Tomáš Moravec Hamr Braník 3:0
07.09.2022 01:01 14. Zuzka Synková 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody