Načítám…
Image 1

Veronika Klášterková (31 let)

ID: 28219

Praha

  • 83 zápasů

    od roku 2017
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Skreč
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 83
    Zápasů v lize ( 35 / 33 / 15) 4 turnaje
  • 51%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2018

23 . Úroveň A

172 bodů
263. místo (25. místo v ženách)
V.K. J.G. D.R. B.L. S.Z. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Veronika Klášterková
3:0
2:3
3:1
3:0 19 0 49
2 .
Image 1
Jan Gregor
0:3
3:1
3:2
3:S
14 0 44
3 .
Image 1
Daniel Randula
3:2
1:3
3:2
3:1 14 0 44
4 .
Image 1
Barbora Legátová
1:3
2:3
2:3
2:3 7 0 37
5 .
Image 1
Soňa Zálešáková
0:3
S:3
1:3 3:2 5 0 35

20 . Úroveň A

137 bodů
260. místo (23. místo v ženách)
J.M. J.M. V.K. J.D. A.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jakub Machat
3:0
3:2
3:0 3:0 22 0 58
2 .
Image 1
Jakub Mikšovský
0:3 1:3 0:3 3:1 6 0 42
3 .
Image 1
Veronika Klášterková
2:3
3:1 S:S S:S 3 0 39
4 .
Image 1
Jan Dvořák
0:3 3:0 S:S S:S 2 0 38
5 .
Image 1
Alena Vybíralová
0:3 1:3 S:S S:S -3 0 33

21 . Úroveň B

172 bodů
254. místo (23. místo v ženách)
M.P. Z.V. V.K. D.T. B.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Plicka
3:1
0:3
3:2
3:S
14 0 50
2 .
Image 1
Zdeněk Válek
1:3
2:3
3:1
3:S
13 0 49
3 .
Image 1
Veronika Klášterková
3:0
3:2
S:S
3:S
13 0 49
4 .
Image 1
Daniel Toth
2:3
1:3
S:S
3:S
6 0 42
5 .
Image 1
Barbora Reichova
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 36

21 . Úroveň A

147 bodů
244. místo (21. místo v ženách)
A.K. V.K. M.B. M.Š. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Adrián Krištof
3:2 3:0 3:1 3:1 20 0 44
2 .
Image 1
Veronika Klášterková
2:3 3:1 3:0
3:S
18 0 42
3 .
Image 1
Michal Beneš
0:3 1:3
3:S
3:S
11 0 35
4 .
Image 1
Martina Šviráková
1:3 0:3
S:3
3:S
6 0 30
5 .
Image 1
Jana Kořízková
1:3
S:3
S:3
S:3
1 0 25

Letní sezóna 2018

18 . Úroveň B

42 bodů
225. místo (16. místo v ženách)
P.V. F.G. J.M. V.K. P.L. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Vitásek
3:S
3:1
3:S
3:S
20 0 56
2 .
Image 1
Filip Grelich
S:3
3:0 3:1 3:1 16 0 52
3 .
Image 1
Jakub Machat
1:3
0:3
3:S
3:0 12 0 48
4 .
Image 1
Veronika Klášterková
S:3
1:3
S:3
3:S
6 0 42
5 .
Image 1
Petr Lohonka
S:3
1:3 0:3
S:3
1 0 37

17 . Úroveň A

43 bodů
193. místo (14. místo v ženách)
J.D. V.K. V.S. M.D. A.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Dvořák
3:0 S:S 3:0
3:2
14 0 44
2 .
Image 1
Veronika Klášterková
0:3
1:3
3:0
3:0
13 0 43
3 .
Image 1
Viktor Slezák
S:S
3:1
3:1
3:1
13 0 43
4 .
Image 1
Miroslav Dorazil
0:3 0:3
1:3
3:0
7 0 37
5 .
Image 1
Alžběta Pátíková
2:3
0:3
1:3
0:3
3 0 33

13 . Úroveň B

53 bodů
197. místo (19. místo v ženách)
M.V. J.V. F.G. V.K. Z.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Veselý
3:2
1:3
3:0
3:S
34 0 79
2 .
Image 1
Jan Valenta
2:3
3:2
3:1
3:S
34 0 79
3 .
Image 1
Filip Grelich
3:1
2:3
S:S 3:0 23 0 68
4 .
Image 1
Veronika Klášterková
0:3
1:3
S:S
3:1
8 0 53
5 .
Image 1
Zdeněk Válek
S:3
S:3
0:3
1:3
2 0 47

13 . Úroveň D

68 bodů
180. místo (15. místo v ženách)
D.K. R.N. V.K. V.Š. J.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
David Konvalina
3:0
3:1
3:0
3:S 47 0 92
2 .
Image 1
Renata Novotná
0:3
3:0
3:0
3:0
39 0 84
3 .
Image 1
Veronika Klášterková
1:3
0:3
3:1
3:S 23 0 68
4 .
Image 1
Václav Šroub
0:3
0:3
1:3
3:S 12 0 57
5 .
Image 1
Jakub Poláček
S:3
0:3
S:3 S:3 0 0 45

Jarní sezóna 2018

17 . Úroveň A

93 bodů
268. místo (31. místo v ženách)
V.H. L.B. P.V. V.K. P.M. M.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Vladimíra Hvoždová
1:3
3:S
3:2
3:0
3:S 35 0 110
2 .
Image 1
Lída Bílková
3:1
3:S
3:1 S:3 3:S 34 0 109
3 .
Image 1
Petr Valenta
S:3
S:3
2:3
3:0
3:2
20 0 95
4 .
Image 1
Veronika Klášterková
2:3
1:3
3:2
S:S
3:0
18 0 93
5 .
Image 1
Pablo Maldonado
0:3
3:S
0:3
S:S 3:S 12 0 87
6 .
Image 1
Marcela Seifrtová
S:3 S:3
2:3
0:3
S:3 3 0 78

18 . Úroveň A

84 bodů
285. místo (36. místo v ženách)
Z.D. V.K. M.J. K.P. L.V. T.L. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Zbyněk Drobiš
3:0
S:S
3:0
S:3 3:S 24 0 84
2 .
Image 1
Veronika Klášterková
0:3
3:0
S:S 3:0
3:S
24 0 84
3 .
Image 1
Mara Jirkovsky
S:S
0:3
2:3
3:1
3:S
16 0 76
4 .
Image 1
Kristýna Polanská
0:3
S:S
3:2
S:S
3:0
9 0 69
5 .
Image 1
Libor Vašíček
3:S 0:3 1:3 S:S S:S 2 0 62
6 .
Image 1
Tomáš Lacina
S:3
S:3
S:3
0:3
S:S -4 0 56

18 . Úroveň B

88 bodů
275. místo (32. místo v ženách)
J.K. M.D. V.K. H.S. D.W. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Kolací
3:S
3:1
3:0
3:S
44 0 104
2 .
Image 1
Michal Dostál
S:3
3:2 3:0 3:S 32 0 92
3 .
Image 1
Veronika Klášterková
1:3
2:3
3:0
3:2 28 0 88
4 .
Image 1
Hana Sirůčková
0:3 0:3
0:3
3:S 10 0 70
5 .
Image 1
Douglas Wong
S:3
S:3 2:3 S:3 4 0 64

17 . Úroveň D

79 bodů
285. místo (38. místo v ženách)
Z.H. D.P. J.S. D.K. V.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Zdeněk Hittman
3:0
3:0
3:0
3:0
52 0 127
2 .
Image 1
David Paulus
0:3
S:3
3:0
2:3 17 0 92
3 .
Image 1
Jan Slezák
0:3 3:S
3:1
S:S 16 0 91
4 .
Image 1
David Konvalina
0:3
0:3
1:3
3:0
15 0 90
5 .
Image 1
Veronika Klášterková
0:3
3:2 S:S
0:3
4 0 79

Podzimní sezóna 2017

17 . Úroveň C

76 bodů
280. místo (41. místo v ženách)
L.G. V.K. J.K. E.K. M.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lukáš Gruber
3:1 0:3
3:1
3:S 32 0 92
2 .
Image 1
Veronika Klášterková
1:3 S:S
3:2
3:S 16 0 76
3 .
Image 1
Jakub Kopáček
3:0 S:S S:S S:S -2 0 58
4 .
Image 1
Eva Kubíčková
1:3
2:3
S:S S:S -4 0 56
5 .
Image 1
Michal Šlosr
S:3 S:3 S:S S:S -10 0 50

18 . Úroveň C

79 bodů
265. místo (37. místo v ženách)
E.K. V.K. M.B. Z.S. M.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Eliška Krpálková
1:3
3:0
3:0
3:1 39 0 84
2 .
Image 1
Veronika Klášterková
3:1
0:3
3:0
3:S 34 0 79
3 .
Image 1
Michal Beneš
0:3 3:0
3:2
3:1 33 0 78
4 .
Image 1
Zuzka Synková
0:3
0:3
2:3
3:0 17 0 62
5 .
Image 1
Malvína Votánková
1:3 S:3 1:3 0:3 4 0 49

17 . Úroveň B

52 bodů
306. místo (57. místo v ženách)
L.B. T.V. Z.K. F.P. V.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lída Bílková
3:1 3:1 3:S 3:0 45 0 105
2 .
Image 1
Tereza Vitvarová
1:3 3:0
3:S
3:1 36 0 96
3 .
Image 1
Zbyněk Kojecký
1:3 0:3 3:S S:S 7 0 67
4 .
Image 1
Fanda Pikolik
S:3
S:3
S:3 S:S -5 0 55
5 .
Image 1
Veronika Klášterková
0:3 1:3 S:S S:S -8 0 52

18 . Úroveň B

73 bodů
270. místo (44. místo v ženách)
V.K. E.K. K.P. M.B. A.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Veronika Klášterková
3:1
0:3
2:3
3:0
28 0 73
2 .
Image 1
Eliška Krpálková
1:3
3:1
S:S 3:0 21 0 66
3 .
Image 1
Kristýna Polanská
3:0
1:3
S:S
3:1
21 0 66
4 .
Image 1
Michal Beneš
3:2 S:S S:S 3:0 12 0 57
5 .
Image 1
Astrit Disha
0:3
0:3
1:3
0:3 2 0 47

Letní sezóna 2017

15 . Úroveň B

42 bodů
237. místo (35. místo v ženách)
Z.H. D.W. V.K. L.P. C.N. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Zuzana Hřebíčková
3:0 3:2 3:0 3:0 48 0 78
2 .
Image 1
Douglas Wong
0:3 1:3 3:2 3:1 22 0 52
3 .
Image 1
Veronika Klášterková
2:3 3:1 1:3 S:S 12 0 42
4 .
Image 1
Lenka Pavlů
0:3 2:3 3:1 S:S 10 0 40
5 .
Image 1
Chanankan Nirundon
0:3 1:3 S:S S:S -8 0 22

15 . Úroveň A

26 bodů
231. místo (37. místo v ženách)
M.T. K.F. M.K. V.K. K.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Tožička
3:1 3:0 3:0 3:0 50 0 65
2 .
Image 1
Kristýna Fricová
1:3 3:1 3:0 3:0 39 0 54
3 .
Image 1
Martin Kovařík
0:3 1:3
3:0
3:0 28 0 43
4 .
Image 1
Veronika Klášterková
0:3 0:3
0:3
3:1
11 0 26
5 .
Image 1
Kateřina Kunková
0:3 0:3 0:3
1:3
2 0 17

15 . Úroveň C

32 bodů
217. místo (33. místo v ženách)
M.Š. Z.V. J.S. J.M. V.K. V.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Šturma
3:0 3:0
3:0
3:0 3:0 50 0 65
2 .
Image 1
Zdeněk Válek
0:3
3:1
3:0
2:3
3:0
32 0 47
3 .
Image 1
Jiří Slabihoud
0:3
1:3
3:1
3:S 3:0 29 0 44
4 .
Image 1
Jana Malá
0:3
0:3
1:3
3:S
3:0
20 0 35
5 .
Image 1
Veronika Klášterková
0:3
3:2
S:3
S:3
3:0 17 0 32
6 .
Image 1
Vít Volhejn
0:3
0:3
0:3
0:3
0:3 0 0 15

14 . Úroveň A

30 bodů
218. místo (35. místo v ženách)
R.U. J.B. M.T. P.Z. V.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Radek Urban
3:1
3:0
3:0
3:0
50 0 80
2 .
Image 1
Jakub Blažej
1:3
3:0
3:2
3:0
37 0 67
3 .
Image 1
Martin Tkáč
0:3
0:3
3:0 3:0 26 0 56
4 .
Image 1
Petr Zavada
0:3
2:3
0:3
3:0
17 0 47
5 .
Image 1
Veronika Klášterková
0:3
0:3
0:3
0:3
0 0 30

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
01.02.2019 15:00 23. Jan Gregor Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
28.01.2019 19:30 23. Daniel Randula Tenis Centrum Lužiny 2:3 Komentáře
25.01.2019 14:30 23. Soňa Zálešáková Badminton Arena Skalka 3:0
21.01.2019 18:00 23. Barbora Legátová 3:1 Komentáře
02.01.2019 00:10 20. Jan Dvořák S:S
02.01.2019 00:10 20. Alena Vybíralová S:S
28.12.2018 15:30 20. Jakub Machat Hamr Braník 2:3 Komentáře
14.12.2018 16:30 20. Jakub Mikšovský Tenis Centrum Lužiny 3:1
30.11.2018 16:00 21. Zdeněk Válek 3:2 Komentáře
29.11.2018 10:08 21. Daniel Toth S:S Komentáře
27.11.2018 12:28 21. Barbora Reichova 3:S Komentáře
09.11.2018 16:00 21. Martin Plicka Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
01.11.2018 00:10 21. Michal Beneš 3:1
01.11.2018 00:10 21. Martina Šviráková 3:0
21.10.2018 20:30 21. Adrián Krištof Hamr Braník 2:3
30.09.2018 20:40 18. Petr Vitásek S:3 Komentáře
28.09.2018 11:10 18. Petr Lohonka 3:S Komentáře
24.09.2018 08:23 18. Jakub Machat S:3 Komentáře
06.09.2018 18:00 18. Filip Grelich Badminton Arena Skalka 1:3
31.08.2018 16:00 17. Alžběta Pátíková 3:0 Komentáře
30.08.2018 21:00 17. Viktor Slezák SportCentrum JEREMI 1:3 Komentáře
29.08.2018 18:00 17. Miroslav Dorazil 3:0
26.08.2018 17:00 17. Jan Dvořák Badminton Arena Skalka 0:3
06.08.2018 07:19 13. Filip Grelich S:S
19.07.2018 20:00 13. Martin Veselý Badminton Arena Skalka 0:3
18.07.2018 18:00 13. Jan Valenta 1:3 Komentáře
10.07.2018 19:00 13. Zdeněk Válek 3:1 Komentáře
25.06.2018 12:00 13. Jakub Poláček 3:S
24.06.2018 17:30 13. Renata Novotná Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
18.06.2018 18:00 13. Václav Šroub Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
09.06.2018 12:30 13. David Konvalina Hamr Braník 1:3 Komentáře
04.06.2018 09:44 17. Pablo Maldonado S:S
25.05.2018 16:00 17. Lída Bílková Badminton Arena Skalka 1:3
24.05.2018 18:00 17. Vladimíra Hvoždová SportCentrum JEREMI 2:3 Komentáře
21.05.2018 18:30 17. Marcela Seifrtová Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
11.05.2018 16:00 17. Petr Valenta Badminton Arena Skalka 3:2 Komentáře
27.04.2018 16:00 18. Libor Vašíček 3:0
25.04.2018 16:30 18. Mara Jirkovsky Tenis Centrum Lužiny 3:0 Komentáře
16.04.2018 19:00 18. Zbyněk Drobiš Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
30.03.2018 11:00 18. Michal Dostál Badminton Arena Skalka 2:3
25.03.2018 17:00 18. Hana Sirůčková Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
22.03.2018 21:30 18. Jan Kolací Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
17.03.2018 10:00 18. Douglas Wong Hamr Braník 3:2
22.02.2018 19:30 17. David Paulus SportCentrum JEREMI 3:2
22.02.2018 18:30 17. Zdeněk Hittman SportCentrum JEREMI 0:3 Komentáře
21.02.2018 21:00 17. David Konvalina 0:3 Komentáře
17.01.2018 16:00 17. Eva Kubíčková Badminton Arena Skalka 3:2 Komentáře
15.01.2018 19:00 17. Lukáš Gruber Badminton Arena Skalka 1:3
17.12.2017 17:00 18. Michal Beneš 0:3
14.12.2017 23:00 18. Malvína Votánková 3:S
11.12.2017 19:00 18. Eliška Krpálková 3:1 Komentáře
10.12.2017 16:00 18. Zuzka Synková SportCentrum JEREMI 3:0 Komentáře
01.12.2017 10:20 17. Fanda Pikolik S:S
15.11.2017 20:30 17. Tereza Vitvarová Badminton Arena Skalka 1:3
09.11.2017 16:00 17. Lída Bílková Badminton Arena Skalka 0:3
30.10.2017 19:00 18. Eliška Krpálková 3:1 Komentáře
28.10.2017 09:00 18. Astrit Disha 3:0 Komentáře
23.10.2017 20:00 18. Kristýna Polanská Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
15.10.2017 14:00 18. Michal Beneš Hamr Braník 2:3
02.10.2017 09:06 15. Chanankan Nirundon S:S
20.09.2017 20:30 15. Douglas Wong Hamr Braník 3:1
20.09.2017 18:00 15. Zuzana Hřebíčková SportCentrum JEREMI 2:3
13.09.2017 18:00 15. Lenka Pavlů Hamr Štěrboholy 1:3
31.08.2017 16:30 15. Martin Kovařík Hamr Braník 0:3 Komentáře
28.08.2017 20:00 15. Kristýna Fricová Hamr Braník 0:3
23.08.2017 16:30 15. Kateřina Kunková Tenis Centrum Lužiny 3:1 Komentáře
17.08.2017 20:00 15. Martin Tožička Hamr Braník 0:3
19.07.2017 21:00 15. Vít Volhejn Hamr Braník 3:0
19.07.2017 17:00 15. Zdeněk Válek Hamr Braník 3:2 Komentáře
10.07.2017 19:00 15. Martin Šturma Hamr Braník 0:3
01.07.2017 13:53 14. Martin Tkáč 0:3
22.06.2017 19:30 14. Jakub Blažej Tenis Centrum Lužiny 0:3 Komentáře
16.06.2017 16:00 14. Petr Zavada Hamr Braník 0:3 Komentáře
07.06.2017 21:00 14. Radek Urban Sportcentrum Uhříněves 0:3 Komentáře
17. Zbyněk Kojecký S:S
18. Kristýna Polanská S:S
15. Jana Malá S:3 Komentáře
17. Jakub Kopáček S:S
17. Jan Slezák S:S
17. Michal Šlosr 3:S
21. Jana Kořízková 3:S Komentáře
15. Jiří Slabihoud S:3
18. Tomáš Lacina 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím