Načítám…

Mário Kobida (37 let)

ID: 47917

Praha

Komunikuji těmito jazyky:

  • Language - czech-republic
  • Language - united-kingdom

Mám Multisportku: Ne

Fandí:Badminton, Futsal

Hraje ligy: Praha - Badminton (60/252)

  • 69 zápasů

    od roku 2022
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Skreč
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
  • 74 /394
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 69
    Zápasů v lize ( 49 / 14 / 6) 10 turnajů
  • 78%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2024

8 . Úroveň B

327 bodů
60. místo (60. místo v mužích)
P.H. M.K. L.N. M.D. T.T. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Pavel Halátek
2:3 3:1 3:0 4 30 334 8:4
2 .
Image 1
Mário Kobida
3:2 2 25 327 3:2
3 .
Image 1
Libor Novak
3:2 2:3 2 12 314 5:5
4 .
Image 1
Martin Drbohlav
1:3 0 4 304 1:3
5 .
Image 1
Tomáš Tachecí
0:3 0 0 300 0:3

8 . Úroveň C

320 bodů
80. místo (79. místo v mužích)
S.Š. V.K. J.P. P.H. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Standa Šišpela
3:2 3:1 3:1 3:1 8 30 358 12:5
2 .
Image 1
Vojtěch Krňanský
2:3 3:0 3:1 S:S 4 25 349 8:7
3 .
Image 1
Jaroslav Popek
1:3 0:3
3:2
3:2
4 12 336 7:10
4 .
Image 1
Pavel Hrbotický
1:3 1:3
2:3
3:0 2 4 326 7:9
5 .
Image 1
Mário Kobida
1:3 S:S
2:3
0:3 0 0 320 3:12

9 . Úroveň A

309 bodů
75. místo (74. místo v mužích)
P.H. M.K. J.J. J.V. M.T. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Pavel Halátek
3:1 3:0 1:3
3:S
6 30 316 10:4
2 .
Image 1
Mário Kobida
1:3 3:1 3:1 2:3 4 25 309 9:8
3 .
Image 1
Jan Ježek
0:3 1:3 3:0
3:S
4 12 296 7:6
4 .
Image 1
Jakub Vilhelm
3:1 1:3 0:3 3:2 4 4 288 7:9
5 .
Image 1
Martin Toman
S:3
3:2
S:3
2:3 2 0 282 5:11

Podzimní sezóna 2023

8 . Úroveň B

282 bodů
80. místo (78. místo v mužích)
M.Z. S.L. P.H. O.H. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Martin Zima
3:0 3:1 0:3
3:S
6 30 316 9:4
2 .
Image 1
Sébastien Lugue
0:3 3:2
3:S
1:3 4 25 309 7:8
3 .
Image 1
Pavel Hrbotický
1:3 2:3
3:S
3:S
4 12 296 9:6
4 .
Image 1
Ondřej Hoznour
3:0
S:3
S:3
3:S
4 4 288 6:6
5 .
Image 1
Mário Kobida
S:3
3:1
S:3
S:3
2 0 282 3:10

9 . Úroveň B

338 bodů
68. místo (66. místo v mužích)
M.K. M.K. P.Š. J.D. M.M. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Mário Kobida
3:2 3:1
3:1
3:1 8 30 338 12:5
2 .
Image 1
Mihir Kulkarni
2:3 3:1 3:0 2:3 4 25 329 10:7
3 .
Image 1
Petr Šlaich
1:3 1:3 3:0 3:1 4 12 316 8:7
4 .
Image 1
Josef Dub
1:3
0:3 0:3
3:2
2 4 306 4:11
5 .
Image 1
Martin Mana
1:3 3:2 1:3
2:3
2 0 302 7:11

10 . Úroveň A

298 bodů
83. místo (81. místo v mužích)
M.K. J.J. M.Š. K.M. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Mário Kobida
3:0
3:2 3:1
3:S
8 30 298 12:3
2 .
Image 1
Jan Ježek
0:3
2:3
3:1
3:S
4 25 289 8:7
3 .
Image 1
Michal Šťastný
2:3 3:2 2:3
3:S
4 12 276 10:8
4 .
Image 1
Kateřina Maťková
1:3
1:3
3:2
3:S
4 4 268 8:8
5 .
Image 1
Mery Kejklíček
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 260 0:12

Letní sezóna 2023

8 . Úroveň A

267 bodů
87. místo (84. místo v mužích)
D.Š. V.L. M.K. H.T. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Dan Štěpánek
3:0
3:1 3:0 3:0 27 14 321 12:1
2 .
Image 1
Vojta Lejsek
0:3
3:0 3:0
3:S
20 11 311 9:3
3 .
Image 1
Marcel Kmet
1:3 0:3
3:1
3:0
14 0 294 7:7
4 .
Image 1
Honza Tržil
0:3 0:3
1:3
3:1 7 -11 276 4:10
5 .
Image 1
Mário Kobida
0:3
S:3
0:3
1:3 1 -14 267 1:12

8 . Úroveň A

214 bodů
68. místo (64. místo v mužích)
S.U. P.H. M.K. J.V. R.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Siegfried Ulrich
2:3 3:2 3:2 3:1 18 14 232 11:8
2 .
Image 1
Pavel Hrbotický
3:2
2:3
3:0 0:3 14 11 225 8:8
3 .
Image 1
Mário Kobida
2:3
3:2
2:3 3:2 14 0 214 10:10
4 .
Image 1
Jakub Vilhelm
2:3 0:3 3:2 3:0 14 -11 203 8:8
5 .
Image 1
Robert Kowalski
1:3 3:0 2:3 0:3 10 -14 196 6:9

9 . Úroveň B

239 bodů
64. místo (62. místo v mužích)
M.K. V.B. L.K. M.K. O.V. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Mário Kobida
3:1
3:2
3:0 3:0 25 14 239 12:3
2 .
Image 1
Vít Budař
1:3 3:0 3:0 3:S 21 11 232 10:3
3 .
Image 1
Libor Kubánek
2:3
0:3 3:1 3:1 14 0 214 8:8
4 .
Image 1
Martin Klíma
0:3 0:3 1:3 3:S 7 -11 196 4:9
5 .
Image 1
Ondřej Vaněk
0:3 S:3 1:3 S:3 1 -14 187 1:12

11 . Úroveň A

276 bodů
94. místo (88. místo v mužích)
M.K. J.J. B.Č. A.U. G.M. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Mário Kobida
3:0 3:0 2:3
3:S
22 14 276 11:3
2 .
Image 1
Jan Jelinek
0:3 3:0
3:1
3:S
19 11 270 9:4
3 .
Image 1
Barbora Čermochová
0:3 0:3
3:0
3:S
13 0 253 6:6
4 .
Image 1
Aleš Ulmajer
3:2
1:3
0:3
3:S
12 -11 241 7:8
5 .
Image 1
Gopal Menon
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 226 0:12

Jarní sezóna 2023

12 . Úroveň C

267 bodů
119. místo (113. místo v mužích)
J.V. M.K. M.M. L.K. P.M. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jakub Vilhelm
1:3 3:2
3:2
3:S 17 14 271 10:7
2 .
Image 1
Mário Kobida
3:1 S:S 3:0 3:2 16 11 267 9:3
3 .
Image 1
Martin Mendl
2:3 S:S 3:2 3:S 11 0 251 8:5
4 .
Image 1
Lucie Kolesniková
2:3
0:3 2:3
3:2
9 -11 238 7:11
5 .
Image 1
Pavel Moťka
S:3 2:3 S:3
2:3
4 -14 230 4:12

14 . Úroveň B

278 bodů
140. místo (133. místo v mužích)
M.K. D.N. O.K. J.K. V.M. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Mário Kobida
3:0 3:2 3:2 3:0 24 14 278 12:4
2 .
Image 1
David Nepožitek
0:3
3:0
3:0 3:0 21 11 272 9:3
3 .
Image 1
Ondrej Kaderka
2:3
0:3
3:0 3:2 14 0 254 8:8
4 .
Image 1
Jaroslav Klíma
2:3 0:3 0:3
3:0
9 -11 238 5:9
5 .
Image 1
Viktor Malý
0:3 0:3 2:3
0:3
2 -14 228 2:12

14 . Úroveň A

219 bodů
170. místo (160. místo v mužích)
V.B. D.V. D.M. M.K. D.Ř. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Vít Budař
3:2 1:3 3:0
3:S
19 14 253 10:5
2 .
Image 1
Daniel Vlček
2:3 3:0 2:3 3:0 18 11 249 10:6
3 .
Image 1
Daniel Mikulka
3:1 0:3 3:0
S:S
11 0 231 6:4
4 .
Image 1
Mário Kobida
0:3 3:2 0:3 3:2 10 -11 219 6:10
5 .
Image 1
David Řeháček
S:3
0:3
S:S
2:3 0 -14 206 2:9

15 . Úroveň C

239 bodů
152. místo (143. místo v mužích)
M.K. B.Č. J.J. T.K. T.H. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Mário Kobida
3:2 3:0 3:1 3:0 25 14 239 12:3
2 .
Image 1
Barbora Čermochová
2:3
3:S
3:1 2:3 16 11 227 10:7
3 .
Image 1
Jan Jelinek
0:3
S:3
3:1 3:1 12 0 212 6:8
4 .
Image 1
Tomáš Krásný
1:3 1:3 1:3 3:2 8 -11 197 6:11
5 .
Image 1
Tomáš Hořava
0:3 3:2 1:3 2:3 8 -14 194 6:11

Podzimní sezóna 2022

15 . Úroveň B

190 bodů
160. místo (149. místo v mužích)
M.Š. M.K. Z.O. K.B. D.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Martina Štecherová
3:2
1:3
3:0
3:1
19 14 193 10:6
2 .
Image 1
Mário Kobida
2:3 3:2 3:0 3:2 19 11 190 11:7
3 .
Image 1
Zdeněk Opravil
3:1
2:3
3:1
S:S
12 0 172 8:5
4 .
Image 1
Klara Bambasova
0:3 0:3
1:3
3:0
8 -11 157 4:9
5 .
Image 1
Daniela Kroupová
1:3
2:3
S:S
0:3
1 -14 147 3:9

15 . Úroveň B

159 bodů
152. místo (141. místo v mužích)
M.K. B.S. J.Z. D.P. N.F. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Mário Kobida
3:1
3:1
3:0 3:S 25 14 159 12:2
2 .
Image 1
Barbora Semová
1:3
2:3
2:3
3:S 11 11 142 8:9
3 .
Image 1
Jana Zarybnicka
1:3
3:2
S:S 3:S 10 0 130 7:5
4 .
Image 1
David Paulus
0:3
3:2
S:S 3:S 9 -11 118 6:5
5 .
Image 1
Norbert Fülöp
S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 106 0:12

17 . Úroveň C

161 bodů
182. místo (170. místo v mužích)
M.K. R.P. M.O. D.S. I.R. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Mário Kobida
3:0 3:0 3:0 3:S 27 14 161 12:0
2 .
Image 1
Radek Příhoda
0:3 3:1 3:0 3:S 19 11 150 9:4
3 .
Image 1
Miroslav Osmančík
0:3 1:3 3:1 3:S 13 0 133 7:7
4 .
Image 1
Denisa Slavíková
0:3 0:3 1:3 3:S 7 -5 122 4:9
5 .
Image 1
Iveta Rado
S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 106 0:12

19 . Úroveň B

120 bodů
207. místo (185. místo v mužích)
M.K. M.J. Š.R. M.N. K.H. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Mário Kobida
3:0 3:1 3:S 3:0 26 14 120 12:1
2 .
Image 1
Miroslav Jancok
0:3 3:0 3:S
3:S
19 11 110 9:3
3 .
Image 1
Šimon Rožníček
1:3 0:3 3:S
3:S
13 0 93 7:6
4 .
Image 1
Michal Novák
S:3 S:3 S:3
3:S
6 -3 83 3:9
5 .
Image 1
Klára Hasincová
0:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 66 0:12

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
14.04.2024 14:00 8. Libor Novak BB Arena Letňany 3:2
02.04.2024 00:10 8. Vojtěch Krňanský S:S
27.03.2024 17:00 8. Jaroslav Popek Sportcentrum Radonice 2:3 Komentáře
26.03.2024 12:00 8. Pavel Hrbotický Hamr Braník 0:3
20.03.2024 19:00 8. Standa Šišpela Hamr Braník 1:3
27.02.2024 13:00 9. Jan Ježek BB Arena Štěrboholy 3:1
20.02.2024 20:00 9. Pavel Halátek BB Arena Štěrboholy 1:3
18.02.2024 10:00 9. Martin Toman Hamr Braník 2:3
11.02.2024 11:00 9. Jakub Vilhelm Badminton Arena Skalka 3:1
16.12.2023 14:00 8. Sébastien Lugue Badminton Arena Skalka 3:1
07.12.2023 01:01 8. Pavel Hrbotický S:3 Komentáře
07.12.2023 01:01 8. Ondřej Hoznour S:3 Komentáře
07.12.2023 01:01 8. Martin Zima S:3 Komentáře
29.11.2023 16:00 9. Mihir Kulkarni Sportovní centrum Olšanka 3:2
28.11.2023 18:00 9. Martin Mana SportCentrum JEREMI 3:1
26.11.2023 20:00 9. Petr Šlaich Badminton Arena Skalka 3:1
26.11.2023 17:00 9. Josef Dub Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
28.10.2023 10:00 10. Jan Ježek BB Arena Štěrboholy 3:0 Komentáře
25.10.2023 17:00 10. Kateřina Maťková BB Arena Letňany 3:1
22.10.2023 15:58 10. Mery Kejklíček 3:S Komentáře
21.10.2023 10:00 10. Michal Šťastný BB Arena Letňany 3:2
29.09.2023 08:22 8. Vojta Lejsek S:3 Komentáře
24.09.2023 20:00 8. Marcel Kmet Sportovní centrum Olšanka 0:3 Komentáře
24.09.2023 08:00 8. Dan Štěpánek SportCentrum JEREMI 0:3
13.09.2023 21:00 8. Honza Tržil Hamr Braník 1:3
29.08.2023 18:00 8. Siegfried Ulrich BB Arena Štěrboholy 2:3
25.08.2023 10:30 8. Pavel Hrbotický Hamr Braník 3:2 Komentáře
20.08.2023 10:00 8. Robert Kowalski BB Arena Letňany 3:2
14.08.2023 16:30 8. Jakub Vilhelm Hamr Braník 2:3
27.07.2023 09:00 9. Ondřej Vaněk Badminton Arena Skalka 3:0
21.07.2023 17:00 9. Vít Budař Badminton Arena Skalka 3:1
11.07.2023 20:00 9. Martin Klíma Badminton Arena Skalka 3:0
08.07.2023 18:00 9. Libor Kubánek Hamr Braník 3:2 Komentáře
28.06.2023 18:00 11. Aleš Ulmajer BB Arena Štěrboholy 2:3
22.06.2023 18:00 11. Barbora Čermochová Sportcentrum Step 3:0
10.06.2023 09:00 11. Jan Jelinek Sportcentrum Step 3:0
07.06.2023 01:01 11. Gopal Menon 3:S Komentáře
01.06.2023 00:10 12. Martin Mendl S:S
30.05.2023 20:00 12. Pavel Moťka BB Arena Letňany 3:2
15.05.2023 11:30 12. Jakub Vilhelm Hamr Braník 3:1
09.05.2023 19:00 12. Lucie Kolesniková BB Arena Letňany 3:0
24.04.2023 12:00 14. Jaroslav Klíma Hamr Braník 3:2
22.04.2023 19:00 14. David Nepožitek Badminton Arena Skalka 3:0
19.04.2023 16:00 14. Viktor Malý Hamr Braník 3:0
07.04.2023 16:00 14. Ondrej Kaderka Hector Sport Centrum Malešice 3:2
24.03.2023 19:30 14. Daniel Mikulka Hamr Braník 0:3
14.03.2023 21:00 14. David Řeháček Badminton Arena Skalka 3:2
07.03.2023 17:00 14. Vít Budař Badminton Arena Skalka 0:3
04.03.2023 16:00 14. Daniel Vlček BB Arena Štěrboholy 3:2
25.02.2023 10:00 15. Tomáš Krásný BB Arena Štěrboholy 3:1
18.02.2023 13:00 15. Barbora Čermochová Badminton Arena Skalka 3:2
17.02.2023 12:00 15. Tomáš Hořava Sportovní centrum Olšanka 3:0
12.02.2023 21:00 15. Jan Jelinek Sportcentrum Step 3:0
22.01.2023 19:00 15. Daniela Kroupová Sportcentrum Step 3:2
18.01.2023 20:00 15. Martina Štecherová BB Arena Letňany 2:3
10.01.2023 08:00 15. Zdeněk Opravil Hamr Braník 3:2
08.01.2023 09:00 15. Klara Bambasova Hamr Braník 3:0
02.01.2023 00:10 15. Norbert Fülöp 3:S
18.12.2022 11:00 15. Barbora Semová Sportcentrum Step 3:1
16.12.2022 18:00 15. David Paulus Sportcentrum Step 3:0
04.12.2022 16:00 15. Jana Zarybnicka Hamr Braník 3:1 Komentáře
01.12.2022 00:10 17. Iveta Rado 3:S
20.11.2022 11:00 17. Miroslav Osmančík Sportcentrum Step 3:0
19.11.2022 11:00 17. Denisa Slavíková Badminton Arena Skalka 3:0
12.11.2022 17:00 17. Radek Příhoda Sportovní centrum Olšanka 3:0
01.11.2022 00:10 19. Michal Novák 3:S
21.10.2022 15:00 19. Šimon Rožníček BB Arena Letňany 3:1
15.10.2022 14:30 19. Klára Hasincová Sportcentrum Step 3:0
08.10.2022 13:00 19. Miroslav Jancok Hamr Braník 3:0

Platební metody

Platební metody