Načítám…

Aleš Ulmajer (44 let)

ID: 49502

Praha

Komunikuji těmito jazyky:

  • Language - czech-republic
  • Language - united-kingdom

Mám Multisportku: Ano

Hraje ligy: Praha - Badminton (89/233)

  • 59 zápasů

    od roku 2023
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
  • 58 /412
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 58
    Zápasů v lize ( 30 / 27 / 1) 1 turnaj
  • 53%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2024

10 . Úroveň A

249 bodů
89. místo (86. místo v mužích)
B.Č. A.U. M.F. M.H. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Barbora Čermochová
3:2 3:2 3:s
3:S
8 30 258 12:4
2 .
Image 1
Aleš Ulmajer
2:3 3:s
3:S
4 25 249 8:3
3 .
Image 1
Martin Fatura
2:3 3:s
3:S
4 12 236 8:3
4 .
Image 1
Martin Hauptvogl
s:3 s:3 s:3
3:S
2 4 226 3:9
5 .
Image 1
Mery Kejklíček
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 220 0:12

Jarní sezóna 2024

10 . Úroveň C

266 bodů
108. místo (104. místo v mužích)
H.A. O.H. D.N. A.U. m.n. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Haji Ashumov
3:0 3:0 3:1 3:1 8 30 298 12:2
2 .
Image 1
Ondřej Housar
0:3
3:2
3:0 1:3 4 25 289 7:8
3 .
Image 1
David Novák
0:3
2:3
3:2 3:S 4 12 276 8:8
4 .
Image 1
Aleš Ulmajer
1:3 0:3 2:3 3:2 2 4 266 6:11
5 .
Image 1
martin novotný
1:3 3:1 S:3 2:3 2 0 262 6:10

9 . Úroveň B

282 bodů
94. místo (92. místo v mužích)
J.J. M.T. A.K. J.V. A.U. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jan Ježek
3:1 3:1 S:3 3:0 6 30 316 9:5
2 .
Image 1
Martin Toman
1:3 3:1 3:1 1:3 4 25 309 8:8
3 .
Image 1
Adrián Krištof
1:3 1:3
3:2
3:2 4 12 296 8:10
4 .
Image 1
Jakub Vilhelm
3:S 1:3
2:3
3:1
4 4 288 9:7
5 .
Image 1
Aleš Ulmajer
0:3 3:1 2:3
1:3
2 0 282 6:10

10 . Úroveň B

309 bodů
90. místo (89. místo v mužích)
R.F. A.U. V.B. J.U. S.C. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Radek Fidrant
3:1
3:1
2:3
3:2
6 30 316 11:7
2 .
Image 1
Aleš Ulmajer
1:3 3:2 3:2 0:3 4 25 309 7:10
3 .
Image 1
Vít Budař
1:3
2:3 3:1 3:2 4 12 296 9:9
4 .
Image 1
Jiří Uldrich
3:2 2:3 1:3 3:2 4 4 288 9:10
5 .
Image 1
Simon Cibulka
2:3
3:0 2:3 2:3 2 0 282 9:9

9 . Úroveň B

286 bodů
93. místo (92. místo v mužích)
V.K. T.K. R.V. A.U. M.Ř. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Vojtěch Krňanský
3:1 3:0
3:S
S:S 6 30 316 9:4
2 .
Image 1
Tomáš Kopsa
1:3 3:2 3:0 3:1 6 25 311 10:6
3 .
Image 1
Richard Votík
0:3 2:3 2:3 3:0 2 12 294 7:9
4 .
Image 1
Aleš Ulmajer
S:3
0:3 3:2
2:3
2 4 286 5:11
5 .
Image 1
Mirek Říkovský
S:S 1:3 0:3
3:2
2 0 282 4:11

Podzimní sezóna 2023

9 . Úroveň B

288 bodů
91. místo (88. místo v mužích)
M.M. O.H. M.T. A.U. M.S. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Martin Mastalir
3:1 3:1 3:2 1:3 6 30 316 10:7
2 .
Image 1
Ondřej Hoznour
1:3 3:1
2:3
3:0 4 25 309 9:7
3 .
Image 1
Martin Toman
1:3 1:3 3:1 3:0 4 12 296 8:7
4 .
Image 1
Aleš Ulmajer
2:3
3:2
1:3 3:1 4 4 288 9:9
5 .
Image 1
Martin Staněk
3:1 0:3 0:3 1:3 2 0 282 4:10

9 . Úroveň C

296 bodů
69. místo (67. místo v mužích)
A.U. J.D. J.J. L.P. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Aleš Ulmajer
3:0 3:0 3:0 1:3 6 30 296 10:3
2 .
Image 1
Josef Dub
0:3
3:S
3:1 3:1 6 25 291 9:5
3 .
Image 1
Jan Ježek
0:3
S:3
3:S
3:2 4 12 276 6:8
4 .
Image 1
Lukáš Pernička
0:3 1:3
S:3
3:2 2 4 266 4:11
5 .
Image 1
Mery Kejklíček
3:1 1:3 2:3 2:3 2 0 262 8:10

9 . Úroveň A

306 bodů
92. místo (90. místo v mužích)
R.F. R.V. M.B. A.U. S.C. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Radek Fidrant
3:1
3:2 3:0 3:0 8 30 338 12:3
2 .
Image 1
Richard Votík
1:3
3:1 3:2 3:1 6 25 331 10:7
3 .
Image 1
Martin Balák
2:3 1:3 3:0 3:0 4 12 316 9:6
4 .
Image 1
Aleš Ulmajer
0:3 2:3 0:3 3:1 2 4 306 5:10
5 .
Image 1
Simon Cibulka
0:3 1:3 0:3 1:3 0 0 300 2:12

9 . Úroveň B

296 bodů
87. místo (85. místo v mužích)
T.K. M.K. A.U. P.Š. I.B. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Tomáš Kopsa
3:1 2:3 3:1 3:1 6 30 316 11:6
2 .
Image 1
Marcel Kmet
1:3 2:3 3:1 3:0 4 25 309 9:7
3 .
Image 1
Aleš Ulmajer
3:2 3:2 2:3
2:3
4 12 296 10:10
4 .
Image 1
Petr Šlaich
1:3 1:3 3:2 3:2 4 4 288 8:10
5 .
Image 1
Iva Benešová
1:3 0:3
3:2
2:3 2 0 282 6:11

Letní sezóna 2023

9 . Úroveň B

288 bodů
75. místo (73. místo v mužích)
J.J. A.U. M.M. J.V. L.P. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jan Jelinek
3:2 3:0 3:2 3:1 23 14 297 12:5
2 .
Image 1
Aleš Ulmajer
2:3 3:0 3:1 2:3 17 11 288 10:7
3 .
Image 1
Martin Mana
0:3 0:3 3:2
3:1
11 0 271 6:9
4 .
Image 1
Jakub Vilhelm
2:3 1:3 2:3 3:1 11 -11 260 8:10
5 .
Image 1
Lukáš Pernička
1:3 3:2
1:3
1:3 8 -14 254 6:11

9 . Úroveň B

209 bodů
73. místo (69. místo v mužích)
M.J. A.U. M.Š. M.M. K.D. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Milena Jägerová
2:3 3:1 3:0
3:S
21 14 215 11:4
2 .
Image 1
Aleš Ulmajer
3:2 2:3 3:1
3:2
18 11 209 11:8
3 .
Image 1
Michal Šťastný
1:3 3:2 3:2
3:S
17 0 197 10:7
4 .
Image 1
Martin Mendl
0:3 1:3 2:3
3:S
9 -11 178 6:9
5 .
Image 1
Kamil Dunička
S:3
2:3
S:3
S:3
2 -14 168 2:12

10 . Úroveň B

212 bodů
84. místo (80. místo v mužích)
A.U. P.S. L.K. J.S. T.M. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Aleš Ulmajer
3:1 3:2 1:3 3:1 18 14 212 10:7
2 .
Image 1
Pavol Suchý
1:3 1:3 3:1 3:1 14 11 205 8:8
3 .
Image 1
Lucie Kolesniková
2:3 3:1
S:S
3:S
12 0 192 8:4
4 .
Image 1
Jaroslav Sedláček
3:1 1:3
S:S
3:S
11 -11 180 7:4
5 .
Image 1
Tereza Matoušková
1:3 1:3
S:3
S:3
2 -14 168 2:12

11 . Úroveň A

241 bodů
121. místo (113. místo v mužích)
M.K. J.J. B.Č. A.U. G.M. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Mário Kobida
3:0 3:0 2:3
3:S
22 14 276 11:3
2 .
Image 1
Jan Jelinek
0:3 3:0
3:1
3:S
19 11 270 9:4
3 .
Image 1
Barbora Čermochová
0:3 0:3
3:0
3:S
13 0 253 6:6
4 .
Image 1
Aleš Ulmajer
3:2
1:3
0:3
3:S
12 -11 241 7:8
5 .
Image 1
Gopal Menon
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 226 0:12

Jarní sezóna 2023

13 . Úroveň B

260 bodů
121. místo (115. místo v mužích)
A.U. M.J. H.Š. O.F. P.S. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Aleš Ulmajer
3:1 3:0 3:1 3:0 26 14 260 12:2
2 .
Image 1
Martin Jelen
1:3 3:1 3:1
3:S
19 11 250 10:5
3 .
Image 1
Hynek Šolar
0:3 1:3 3:1 2:3 9 0 229 6:10
4 .
Image 1
Ondřej Fiala
1:3 1:3 1:3
3:S
9 -11 218 6:9
5 .
Image 1
Pavol Suchý
0:3
S:3
3:2
S:3
5 -14 211 3:11

13 . Úroveň B

264 bodů
149. místo (140. místo v mužích)
J.S. M.F. P.M. A.U. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jaroslav Sedláček
2:3 3:1 3:1
3:S
20 14 294 11:5
2 .
Image 1
Martin Fatura
3:2 3:2 0:3 3:S 16 11 287 9:7
3 .
Image 1
Pavel Moťka
1:3 2:3 3:1 3:S 15 0 275 9:7
4 .
Image 1
Aleš Ulmajer
1:3 3:0 1:3 3:S 15 -11 264 8:6
5 .
Image 1
Jitka Klausová
S:3
S:3 S:3 S:3 0 -14 246 0:12

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
20.06.2024 12:25 10. Mery Kejklíček 3:S Komentáře
08.06.2024 17:00 10. Barbora Čermochová Badminton Arena Skalka 2:3
30.05.2024 07:30 10. David Novák Badminton Arena Skalka 2:3
26.05.2024 20:30 10. Ondřej Housar SportCentrum JEREMI 0:3
24.05.2024 07:30 10. martin novotný Badminton Arena Skalka 3:2
09.05.2024 20:00 10. Haji Ashumov Badminton Arena Skalka 1:3
29.04.2024 19:00 9. Jan Ježek BB Arena Štěrboholy 0:3
29.04.2024 18:00 9. Martin Toman BB Arena Štěrboholy 3:1
09.04.2024 18:00 9. Adrián Krištof BB Arena Štěrboholy 2:3
06.04.2024 10:00 9. Jakub Vilhelm BB Arena Štěrboholy 1:3 Komentáře
26.03.2024 17:00 10. Vít Budař Badminton Arena Skalka 3:2
25.03.2024 19:00 10. Simon Cibulka Badminton Arena Skalka 0:3
22.03.2024 17:00 10. Radek Fidrant Badminton Arena Skalka 1:3
18.03.2024 20:00 10. Jiří Uldrich BB Arena Štěrboholy 3:2
28.02.2024 20:54 9. Vojtěch Krňanský S:3 Komentáře
13.02.2024 17:30 9. Tomáš Kopsa BB Arena Štěrboholy 0:3
05.02.2024 16:30 9. Richard Votík Hamr Braník 3:2
04.02.2024 19:00 9. Mirek Říkovský BB Arena Štěrboholy 2:3 Komentáře
29.01.2024 19:30 9. Ondřej Hoznour Hamr Braník 3:2 Komentáře
16.01.2024 17:00 9. Martin Mastalir BB Arena Štěrboholy 2:3
10.01.2024 17:30 9. Martin Toman Hamr Braník 1:3
04.01.2024 17:00 9. Martin Staněk Sportovní centrum Olšanka 3:1
17.12.2023 19:00 9. Mery Kejklíček Badminton Arena Skalka 1:3
14.12.2023 19:00 9. Jan Ježek SportCentrum JEREMI 3:0
14.12.2023 18:00 9. Lukáš Pernička BB Arena Štěrboholy 3:0
04.12.2023 20:30 9. Josef Dub Hamr Braník 3:0
25.11.2023 16:00 9. Richard Votík Hamr Braník 2:3
22.11.2023 16:00 9. Radek Fidrant Badminton Arena Skalka 0:3
12.11.2023 20:00 9. Simon Cibulka Badminton Arena Skalka 3:1
10.11.2023 16:00 9. Martin Balák Badminton Arena Skalka 0:3
23.10.2023 19:00 9. Iva Benešová Badminton Arena Skalka 2:3 Komentáře
17.10.2023 18:30 9. Tomáš Kopsa BB Arena Štěrboholy 3:2
11.10.2023 20:00 9. Petr Šlaich BB Arena Letňany 2:3
05.10.2023 18:00 9. Marcel Kmet BB Arena Štěrboholy 3:2
28.09.2023 08:30 9. Jakub Vilhelm BB Arena Štěrboholy 3:1
24.09.2023 18:00 9. Jan Jelinek BB Arena Štěrboholy 2:3
10.09.2023 18:00 9. Lukáš Pernička Badminton Arena Skalka 2:3
04.09.2023 17:00 9. Martin Mana Badminton Arena Skalka 3:0
21.08.2023 18:00 9. Michal Šťastný BB Arena Štěrboholy 2:3
16.08.2023 17:00 9. Milena Jägerová Hamr Braník 3:2
14.08.2023 18:00 9. Martin Mendl Badminton Arena Skalka 3:1
09.08.2023 18:00 9. Kamil Dunička BB Arena Štěrboholy 3:2 Komentáře
26.07.2023 17:00 10. Lucie Kolesniková SportCentrum JEREMI 3:2
23.07.2023 18:00 10. Tereza Matoušková BB Arena Štěrboholy 3:1
17.07.2023 18:00 10. Pavol Suchý BB Arena Štěrboholy 3:1
13.07.2023 18:30 10. Jaroslav Sedláček BB Arena Štěrboholy 1:3
28.06.2023 18:00 11. Mário Kobida BB Arena Štěrboholy 3:2
19.06.2023 18:00 11. Barbora Čermochová BB Arena Štěrboholy 0:3 Komentáře
11.06.2023 19:00 11. Jan Jelinek Sportcentrum Step 1:3 Komentáře
07.06.2023 01:01 11. Gopal Menon 3:S Komentáře
19.05.2023 17:00 13. Hynek Šolar Hamr Braník 3:0
14.05.2023 09:00 13. Ondřej Fiala Hamr Braník 3:1
09.05.2023 17:00 13. Pavol Suchý BB Arena Štěrboholy 3:0
04.05.2023 19:00 13. Martin Jelen BB Arena Štěrboholy 3:1
02.05.2023 00:10 13. Jitka Klausová 3:S
24.04.2023 20:00 13. Martin Fatura SportCentrum JEREMI 3:0
13.04.2023 18:00 13. Pavel Moťka BB Arena Štěrboholy 1:3
06.04.2023 18:00 13. Jaroslav Sedláček BB Arena Štěrboholy 1:3

Platební metody

Platební metody