Načítám…
Image 1

Lukáš Hadrava (34 let)

ID: 39249

Praha

  • 28 zápasů

    od roku 2020
  • 0/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
  • 19:00
    Často hraje od 19:00 v Badminton Arena Skalka
  • 236 /353
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 28
    Zápasů v lize ( 12 / 11 / 5) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2020

16 . Úroveň A

127 bodů
206. místo (184. místo v mužích)
V.Č. P.T. D.W. P.V. L.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Vítězslav Čurda
3:2
3:1
3:0
3:0
25 14 179
2 .
Image 1
Petr Tomčiak
2:3 3:0 3:0 3:1 22 11 173
3 .
Image 1
Douglas Wong
1:3
0:3 3:2 3:S 12 0 152
4 .
Image 1
Petr Vitásek
0:3
0:3 2:3 3:S 8 -11 137
5 .
Image 1
Lukáš Hadrava
0:3
1:3 S:3 S:3 1 -14 127

16 . Úroveň B

135 bodů
185. místo (167. místo v mužích)
Z.O. F.S. L.H. O.P. A.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Zdeněk Opravil
3:0
3:2
3:2
3:0
24 14 158
2 .
Image 1
Filip Schenk
0:3
3:0 3:2 3:1 18 11 149
3 .
Image 1
Lukáš Hadrava
2:3
0:3 3:0 3:1 15 0 135
4 .
Image 1
Ondřej Peterka
2:3
2:3 0:3
3:2
9 -5 124
5 .
Image 1
Aleš Hanzlíček
0:3
1:3 1:3
2:3
4 -14 110

16 . Úroveň A

154 bodů
185. místo (164. místo v mužích)
J.J. L.Z. L.H. A.U. J.C. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jaroslav Janda
S:S 3:0 3:0 3:0 19 14 173
2 .
Image 1
Lukáš Zbořil
S:S 3:1 3:0 3:0 18 11 169
3 .
Image 1
Lukáš Hadrava
0:3 1:3 3:0
3:1
14 0 154
4 .
Image 1
Antonie Urbancová
0:3 0:3 0:3
3:1
6 -5 141
5 .
Image 1
Jiří Charvát
0:3 0:3
1:3
1:3
2 -14 128

17 . Úroveň B

128 bodů
189. místo (165. místo v mužích)
R.S. L.H. P.D. J.Š. Z.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Richard Sladovník
3:0 3:0 3:0 3:S 27 14 141
2 .
Image 1
Lukáš Hadrava
0:3
3:1
3:2
3:S 17 11 128
3 .
Image 1
Petr Dubský
0:3
1:3
3:S
3:S
13 0 113
4 .
Image 1
Jakub Švasta
0:3
2:3
S:3
3:S 8 -11 97
5 .
Image 1
Zuzka Synková
S:3 S:3
S:3
S:3 0 -14 86

Jarní sezóna 2020

22 . Úroveň C

123 bodů
268. místo (239. místo v mužích)
M.V. L.H. M.P. Z.K. I.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Vayhel
3:0
S:S
3:0 3:0 19 14 133
2 .
Image 1
Lukáš Hadrava
0:3 0:3 3:1
3:1
12 11 123
3 .
Image 1
Miroslav Polách
S:S
3:0 3:0 S:S 10 0 110
4 .
Image 1
Zuzana Kosová
0:3 1:3 0:3 3:1 7 -5 102
5 .
Image 1
Irina Vaněčková
0:3
1:3
S:S 1:3 0 -14 86

21 . Úroveň C

143 bodů
281. místo (250. místo v mužích)
D.N. Z.H. V.T. L.H. J.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
David Nepožitek
3:0
S:S 3:0 S:S 10 14 184
2 .
Image 1
Zuzana Hřebíčková
0:3
3:2
S:S S:S 1 11 172
3 .
Image 1
Václav Těhle
S:S
2:3
S:S S:S -4 0 156
4 .
Image 1
Lukáš Hadrava
0:3 S:S S:S S:S -6 -11 143
5 .
Image 1
Jakub Mikšovský
S:S S:S S:S S:S -8 -14 138

23 . Úroveň C

168 bodů
282. místo (251. místo v mužích)
O.S. L.H. F.W. O.P. L.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ondra Suchánek
3:0
3:0
3:0
3:0
28 14 182
2 .
Image 1
Lukáš Hadrava
0:3
3:1
3:2
3:1 17 11 168
3 .
Image 1
Felicita Waloszek
0:3
1:3
3:0 3:0 15 0 155
4 .
Image 1
Ondřej Peterka
0:3
2:3
0:3
3:0
9 -5 144
5 .
Image 1
Ludmila Homolková
0:3
1:3 0:3
0:3
1 -14 127

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
05.10.2020 00:10 16. Petr Vitásek S:3
05.10.2020 00:10 16. Douglas Wong S:3
04.10.2020 16:00 16. Vítězslav Čurda Hamr Braník 0:3 Komentáře
30.09.2020 19:00 16. Petr Tomčiak Badminton Arena Skalka 1:3
03.09.2020 18:00 16. Filip Schenk Badminton Arena Skalka 0:3
01.09.2020 19:00 16. Aleš Hanzlíček Badminton Arena Skalka 3:1
25.08.2020 20:00 16. Zdeněk Opravil Badminton Arena Skalka 2:3 Komentáře
20.08.2020 19:00 16. Ondřej Peterka Badminton Arena Skalka 3:0
29.07.2020 18:00 16. Jaroslav Janda Badminton Arena Skalka 0:3
28.07.2020 17:30 16. Antonie Urbancová Badminton Arena Skalka 3:0
26.07.2020 21:00 16. Jiří Charvát Sportcentrum Step 3:1 Komentáře
23.07.2020 19:30 16. Lukáš Zbořil Badminton Arena Skalka 1:3
13.07.2020 00:10 17. Zuzka Synková 3:S
09.07.2020 18:30 17. Jakub Švasta Badminton Arena Skalka 3:2 Komentáře
29.06.2020 18:00 17. Richard Sladovník Badminton Arena Skalka 0:3
23.06.2020 18:00 17. Petr Dubský Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
11.06.2020 19:00 22. Irina Vaněčková Sportcentrum Step 3:1 Komentáře
09.06.2020 17:00 22. Zuzana Kosová Badminton Arena Skalka 3:1
04.06.2020 16:00 22. Martin Vayhel Badminton Arena Skalka 0:3
26.05.2020 20:00 22. Miroslav Polách Hamr Štěrboholy 0:3
21.05.2020 00:10 21. Zuzana Hřebíčková S:S
21.05.2020 00:10 21. Jakub Mikšovský S:S
21.05.2020 00:10 21. Václav Těhle S:S
09.03.2020 21:00 21. David Nepožitek Sportcentrum Step 0:3
28.02.2020 19:00 23. Ondřej Peterka Sportcentrum Step 3:2 Komentáře
19.02.2020 20:00 23. Ondra Suchánek Tenis Cibulka 0:3 Komentáře
11.02.2020 18:30 23. Ludmila Homolková Badminton Arena Skalka 3:1
08.02.2020 10:00 23. Felicita Waloszek Sportcentrum Step 3:1 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím