Robert Buerger

Robert Buerger (44 let)

ID: 32838

Praha

  • 27 zápasů

    od roku 2019
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
  • 00:10
    Často hraje od 00:10 v Badminton Arena Skalka
  • 389 /535
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 27
    Zápasů v lize ( 9 / 12 / 6) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2019

18 . Úroveň B

112 bodů
210. místo (189. místo v mužích)
T.T. E.R. R.B. P.V. K.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Trnka
3:0
3:S
3:1
19 14 133
2 .
Image 1
Eva Rosenbergová
1:3 3:1 3:1 13 11 124
3 .
Image 1
Robert Buerger
0:3
3:1
3:S
12 0 112
4 .
Image 1
Petr Valenta
S:3
1:3
S:3
3:0
8 -11 97
5 .
Image 1
Kateřina Krákorová
1:3
1:3
0:3
2 -14 88

18 . Úroveň A

75 bodů
211. místo (189. místo v mužích)
D.P. I.H. R.B. M.R. M.C. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
David Paulus
3:1
3:1
3:2
3:0
24 14 98
2 .
Image 1
Ivana Hlobilová
1:3
3:1
3:1
3:0
20 11 91
3 .
Image 1
Robert Buerger
1:3
1:3
3:1
3:0 15 0 75
4 .
Image 1
Markéta Reidingerová
2:3
1:3
1:3
3:0
11 -11 60
5 .
Image 1
Martina Chamrová
0:3
0:3
0:3
0:3
0 -14 46

19 . Úroveň A

80 bodů
206. místo (183. místo v mužích)
R.B. M.G. T.E. M.M. S.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Robert Buerger
3:2 3:0 3:0 3:0 26 14 80
2 .
Image 1
Martin Goš
2:3
S:S
3:0
3:0
14 11 65
3 .
Image 1
Thomas Evangelidis
0:3
S:S
3:0 3:0 12 0 52
4 .
Image 1
Miroslava Madzinová
0:3 0:3 0:3
3:0
7 -3 44
5 .
Image 1
Simona Haganová
0:3
0:3
0:3
0:3
0 -14 26

Jarní sezóna 2019

25 . Úroveň A

48 bodů
311. místo (264. místo v mužích)
J.P. K.K. R.B. A.Č. M.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jana Pfeiferová
3:1 3:2 3:0
3:S
24 14 78
2 .
Image 1
Karel Kohoutek
1:3
3:2
S:S
3:S
10 11 61
3 .
Image 1
Robert Buerger
2:3
2:3
S:S
3:S
8 0 48
4 .
Image 1
Anna Čechová
0:3 S:S S:S
3:S
2 -3 39
5 .
Image 1
Michal Beneš
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 26

24 . Úroveň B

62 bodů
314. místo (261. místo v mužích)
J.K. K.K. I.H. V.S. R.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Kotlář
3:0 3:0
3:S
3:0 27 14 121
2 .
Image 1
Kateřina Kunková
0:3 0:3
3:S
3:S
12 11 103
3 .
Image 1
Ivana Hlobilová
0:3 3:0
3:S
S:S 11 0 91
4 .
Image 1
Veronika Staňková
S:3
S:3
S:3
S:S -2 -11 67
5 .
Image 1
Robert Buerger
0:3
S:3
S:S S:S -4 -14 62

23 . Úroveň A

63 bodů
304. místo (260. místo v mužích)
T.G. M.T. O.V. O.P. R.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tatiana Gašparová
1:3
S:3
3:0 3:0 15 14 109
2 .
Image 1
Martin Tožička
3:1
S:S
3:0 S:S 9 11 100
3 .
Image 1
Ondřej Vaněk
3:S
S:S
3:1
S:S
8 0 88
4 .
Image 1
Ondřej Peterka
0:3 0:3 1:3
3:1
7 -11 76
5 .
Image 1
Robert Buerger
0:3 S:S
S:S
1:3
-3 -14 63

23 . Úroveň A

107 bodů
310. místo (263. místo v mužích)
D.B. D.W. E.R. Z.H. R.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
David Bernátek
3:1 3:0 3:1 3:0 26 14 160
2 .
Image 1
Douglas Wong
1:3 3:2 3:0 3:0 20 11 151
3 .
Image 1
Eva Rosenbergová
0:3 2:3
3:1
3:1 14 0 134
4 .
Image 1
Zuzana Hřebíčková
1:3 0:3
1:3
3:0 9 -11 118
5 .
Image 1
Robert Buerger
0:3 0:3 1:3 0:3 1 -14 107

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
23.08.2019 12:25 18. Petr Valenta 3:S Komentáře
22.08.2019 15:00 18. Eva Rosenbergová Badminton Arena Skalka 3:1
18.08.2019 18:00 18. Tomáš Trnka Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
29.07.2019 20:00 18. Markéta Reidingerová Hamr Braník 3:1 Komentáře
23.07.2019 18:30 18. Ivana Hlobilová Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
06.07.2019 10:00 18. David Paulus Sportcentrum Step 1:3 Komentáře
03.07.2019 15:00 18. Martina Chamrová Sportcentrum Step 3:0
26.06.2019 19:00 19. Miroslava Madzinová Badminton Arena Skalka 3:0
24.06.2019 17:00 19. Martin Goš Badminton Arena Skalka 3:2
17.06.2019 17:00 19. Thomas Evangelidis Badminton Arena Skalka 3:0
14.06.2019 17:00 19. Simona Haganová 3:0
03.06.2019 00:10 25. Anna Čechová S:S
19.05.2019 17:00 25. Jana Pfeiferová SportCentrum JEREMI 2:3
05.05.2019 19:00 25. Karel Kohoutek SportCentrum JEREMI 2:3 Komentáře
02.05.2019 00:10 24. Veronika Staňková S:S
02.05.2019 00:10 24. Ivana Hlobilová S:S
30.04.2019 15:40 24. Kateřina Kunková S:3 Komentáře
25.04.2019 18:00 24. Jan Kotlář Sportcentrum Step 0:3
01.04.2019 00:10 23. Martin Tožička S:S
31.03.2019 18:49 23. Ondřej Vaněk S:S Komentáře
24.03.2019 20:00 23. Tatiana Gašparová Hamr Braník 0:3
15.03.2019 20:00 23. Ondřej Peterka Sportcentrum Step 1:3 Komentáře
26.02.2019 09:00 23. Douglas Wong Hamr Braník 0:3
18.02.2019 10:00 23. David Bernátek Hamr Štěrboholy 0:3
15.02.2019 18:00 23. Zuzana Hřebíčková SportCentrum JEREMI 0:3
11.02.2019 13:00 23. Eva Rosenbergová Badminton Arena Skalka 1:3
25. Michal Beneš 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím