Načítám…

Betka Knapková (36 let)

ID: 51054

Praha

  • 26 zápasů

    od roku 2023
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
  • 228 /394
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 25
    Zápasů v lize ( 5 / 20 / 0) 0 turnajů
  • 20%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2024

19 . Úroveň A

86 bodů
231. místo (29. místo v ženách)
B.L. M.L. P.V. B.K. K.D. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Braňo Liptak
3:1
3:2
3:s 6 30 116 9:3
2 .
Image 1
Michal Lánský
1:3
3:0 3:s 4 25 109 7:3
3 .
Image 1
Petr Valenta
2:3
3:s 2 12 94 5:3
4 .
Image 1
Betka Knapková
0:3 3:s 2 4 86 3:3
5 .
Image 1
Kateřina Dvořáková
s:3 s:3 s:3 s:3 0 0 80 0:12

19 . Úroveň B

106 bodů
236. místo (26. místo v ženách)
A.L. K.F. D.S. B.K. V.V. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Andrea Lukešová
3:S
2:3 3:0 3:S 6 30 136 11:3
2 .
Image 1
Kristýna Fricová
S:3
3:0 3:0 3:S 6 25 131 9:3
3 .
Image 1
Denisa Slavíková
3:2 0:3 3:0 3:S 6 12 118 9:5
4 .
Image 1
Betka Knapková
0:3 0:3 0:3 3:S 2 4 106 3:9
5 .
Image 1
Veronika Vetešníková
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 100 0:12

18 . Úroveň B

106 bodů
226. místo (23. místo v ženách)
Z.K. J.L. D.V. B.K. M.P. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Zbyněk Kojecký
3:2 S:S 3:2
3:S
6 30 136 9:7
2 .
Image 1
Jiří Lacina
2:3
3:S
3:0
3:S
6 25 131 11:3
3 .
Image 1
David Večera
S:S
S:3
3:0
3:S
4 12 116 6:6
4 .
Image 1
Betka Knapková
2:3 0:3 0:3
3:S
2 4 106 5:9
5 .
Image 1
Miroslav Pirný
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 100 0:12

Podzimní sezóna 2023

18 . Úroveň A

116 bodů
221. místo (26. místo v ženách)
J.S. A.L. B.K. E.K. M.L. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jiří Sobotík
3:2 3:0 3:0
3:S
8 30 138 12:2
2 .
Image 1
Andrea Lukešová
2:3 3:0 3:0
3:S
6 25 131 11:3
3 .
Image 1
Betka Knapková
0:3 0:3 3:0
3:S
4 12 116 6:6
4 .
Image 1
Eliška Korbová
0:3 0:3 0:3
3:S
2 4 106 3:9
5 .
Image 1
Michal Lánský
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 100 0:12

17 . Úroveň A

106 bodů
201. místo (25. místo v ženách)
V.V. O.M. G.A. B.K. M.P. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Veronika Vetešníková
3:1
3:0
3:0
3:S 8 30 138 12:1
2 .
Image 1
Ondřej Mayer
1:3
3:2 3:0
3:S
6 25 131 10:5
3 .
Image 1
Guillaume Allano
0:3
2:3
3:0
3:S 4 12 116 8:6
4 .
Image 1
Betka Knapková
0:3
0:3
0:3
3:S 2 4 106 3:9
5 .
Image 1
Miroslav Pirný
S:3
S:3
S:3 S:3 0 0 100 0:12

18 . Úroveň B

120 bodů
224. místo (29. místo v ženách)
K.H. M.Ž. O.P. J.B. B.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Klára Hausmannová
3:2 3:2
3:2
3:0 8 30 158 12:6
2 .
Image 1
Martin Žďárský
2:3 3:1 3:2 3:2 6 25 151 11:8
3 .
Image 1
Ondřej Peterka
2:3 1:3 3:1 3:0 4 12 136 9:7
4 .
Image 1
Jana Baďurová
2:3
2:3 1:3 3:0 2 4 126 8:9
5 .
Image 1
Betka Knapková
0:3 2:3 0:3 0:3 0 0 120 2:12

17 . Úroveň C

120 bodů
216. místo (24. místo v ženách)
P.B. P.G. J.S. L.I. B.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Pavla Bělohlávková
3:1
3:0
0:3 3:0 6 30 156 9:4
2 .
Image 1
Petra Grüsserová
1:3 3:0
3:0
3:0 6 25 151 10:3
3 .
Image 1
Jiří Sobotík
0:3
0:3
3:0
3:0 4 12 136 6:6
4 .
Image 1
Luisa Illková
3:0
0:3
0:3
3:0
4 4 128 6:6
5 .
Image 1
Betka Knapková
0:3 0:3 0:3
0:3
0 0 120 0:12

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
16.04.2024 17:00 19. Michal Lánský Badminton Arena Skalka 0:3
02.04.2024 00:10 19. Veronika Vetešníková 3:S
24.03.2024 19:00 19. Denisa Slavíková Badminton Arena Skalka 0:3
10.03.2024 20:00 19. Kristýna Fricová Badminton Arena Skalka 0:3
08.03.2024 15:00 19. Andrea Lukešová Badminton Arena Skalka 0:3
01.03.2024 00:10 18. Zbyněk Kojecký 2:3
26.02.2024 09:40 18. Miroslav Pirný 3:S Komentáře
13.02.2024 20:30 18. Jiří Lacina Sportcentrum Step 0:3
09.02.2024 16:00 18. David Večera SportCentrum JEREMI 0:3
25.01.2024 20:00 18. Jiří Sobotík Badminton Arena Skalka 0:3
13.01.2024 15:30 18. Andrea Lukešová Sportcentrum Step 0:3
12.01.2024 18:37 18. Michal Lánský 3:S Komentáře
07.01.2024 10:00 18. Eliška Korbová Sportcentrum Step 3:0
02.01.2024 00:10 17. Miroslav Pirný 3:S
18.12.2023 21:00 17. Guillaume Allano Sportovní centrum Olšanka 0:3 Komentáře
11.12.2023 20:30 17. Veronika Vetešníková Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
09.12.2023 17:00 17. Ondřej Mayer Hamr Braník 0:3
26.11.2023 14:00 18. Martin Žďárský Badminton Arena Skalka 2:3
19.11.2023 19:00 18. Ondřej Peterka Badminton Arena Skalka 0:3
13.11.2023 17:30 18. Jana Baďurová Badminton Arena Skalka 0:3
05.11.2023 18:00 18. Klára Hausmannová SportCentrum JEREMI 0:3
31.10.2023 08:00 17. Luisa Illková Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
29.10.2023 18:00 17. Pavla Bělohlávková Badminton Arena Skalka 0:3
27.10.2023 17:00 17. Jiří Sobotík Sportcentrum Step 0:3
13.10.2023 19:00 17. Petra Grüsserová Badminton Arena Skalka 0:3

Platební metody

Platební metody