Načítám…
Image 1

Václav Těhle (31 let)

ID: 38325

Praha

  • 28 zápasů

    od roku 2019
  • 0/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
  • 267 /405
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 28
    Zápasů v lize ( 10 / 9 / 9) 0 turnajů
  • 53%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2020

21 . Úroveň A

102 bodů
286. místo (252. místo v mužích)
O.P. M.O. K.D. M.T. V.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ondřej Peterka
3:1
0:3
1:3
3:S 13 14 147
2 .
Image 1
Miroslav Osmančík
1:3
S:S
3:S 3:S 11 11 142
3 .
Image 1
Kien Dinh
3:0
S:S
3:0 S:S 10 0 130
4 .
Image 1
Marek Třešňák
3:1
S:3 0:3 S:S 4 -11 113
5 .
Image 1
Václav Těhle
S:3 S:3 S:S S:S -4 -14 102

21 . Úroveň C

156 bodů
272. místo (242. místo v mužích)
D.N. Z.H. V.T. L.H. J.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
David Nepožitek
3:0
S:S 3:0 S:S 10 14 184
2 .
Image 1
Zuzana Hřebíčková
0:3
3:2
S:S S:S 1 11 172
3 .
Image 1
Václav Těhle
S:S
2:3
S:S S:S -4 0 156
4 .
Image 1
Lukáš Hadrava
0:3 S:S S:S S:S -6 -11 143
5 .
Image 1
Jakub Mikšovský
S:S S:S S:S S:S -8 -14 138

22 . Úroveň A

173 bodů
278. místo (247. místo v mužích)
J.V. L.N. V.T. G.Ř. J.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jakub Vilhelm
3:0
3:1
3:1
3:0
26 14 200
2 .
Image 1
Libor Novak
0:3
3:1
3:1
3:0
19 11 190
3 .
Image 1
Václav Těhle
1:3
1:3
3:1
3:2 13 0 173
4 .
Image 1
Gabriela Řežábková
1:3
1:3
1:3
3:0 10 -11 159
5 .
Image 1
Jakub Švasta
0:3
0:3
2:3 0:3 2 -14 148

Podzimní sezóna 2019

21 . Úroveň A

153 bodů
263. místo (232. místo v mužích)
Z.V. O.S. V.T. Z.H. R.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Zdeněk Válek
3:2
3:S
3:2
3:0
23 14 177
2 .
Image 1
Ondřej Střeštík
2:3
3:1 3:0
3:0
22 11 173
3 .
Image 1
Václav Těhle
S:3
1:3 3:2 3:0 13 0 153
4 .
Image 1
Zuzana Hřebíčková
2:3
0:3 2:3
3:0
11 -11 140
5 .
Image 1
Radka Královská
0:3
0:3
0:3
0:3
0 -14 126

21 . Úroveň A

129 bodů
252. místo (224. místo v mužích)
O.S. V.T. D.T. A.Z. M.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ondřej Střeštík
3:1
0:3
3:2
3:0 18 14 132
2 .
Image 1
Václav Těhle
1:3
3:1 3:2 3:1 18 11 129
3 .
Image 1
Daniel Toth
3:0 1:3
3:0
2:3 17 0 117
4 .
Image 1
Anna Zahradníčková
2:3
2:3
0:3
3:1 10 -5 105
5 .
Image 1
Marek Třešňák
0:3 1:3 3:2 1:3 7 -14 93

21 . Úroveň A

120 bodů
271. místo (235. místo v mužích)
T.J. J.G. Z.H. V.T. M.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Jandera
1:3
3:0
3:0
3:0
22 14 156
2 .
Image 1
Jan Gregor
3:1
3:0
S:S
3:S
17 11 148
3 .
Image 1
Zuzana Hřebíčková
0:3
0:3
3:0
3:1
13 0 133
4 .
Image 1
Václav Těhle
0:3
S:S
0:3
3:0
5 -5 120
5 .
Image 1
Martin Bureš
0:3
S:3
1:3
0:3
1 -14 107

21 . Úroveň B

135 bodů
258. místo (226. místo v mužích)
J.M. J.G. V.T. J.P. M.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jakub Mikšovský
1:3
3:0 3:0
3:S
21 14 155
2 .
Image 1
Jan Gregor
3:1
3:1
1:3
3:0
20 11 151
3 .
Image 1
Václav Těhle
0:3
1:3
3:0 3:0 15 0 135
4 .
Image 1
Jana Pfeiferová
0:3 3:1 0:3 3:0 13 -11 122
5 .
Image 1
Miroslava Madzinová
S:3
0:3
0:3 0:3 0 -14 106

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
16.06.2020 00:10 21. Ondřej Peterka S:3
16.06.2020 00:10 21. Marek Třešňák S:S
16.06.2020 00:10 21. Miroslav Osmančík S:3
16.06.2020 00:10 21. Kien Dinh S:S
21.05.2020 00:10 21. Jakub Mikšovský S:S
21.05.2020 00:10 21. Lukáš Hadrava S:S
21.05.2020 00:10 21. David Nepožitek S:S
12.03.2020 07:00 21. Zuzana Hřebíčková Badminton Arena Skalka 2:3 Komentáře
28.02.2020 18:00 22. Gabriela Řežábková Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
24.02.2020 07:00 22. Jakub Vilhelm Sportcentrum Step 1:3 Komentáře
23.02.2020 20:00 22. Libor Novak Badminton Arena Skalka 1:3
19.02.2020 19:00 22. Jakub Švasta SportCentrum JEREMI 3:2
28.01.2020 10:13 21. Zdeněk Válek S:3 Komentáře
22.01.2020 20:30 21. Radka Královská Sportcentrum Step 3:0
20.01.2020 07:00 21. Zuzana Hřebíčková Sportcentrum Step 3:2
07.01.2020 07:00 21. Ondřej Střeštík Sportcentrum Step 1:3
21.12.2019 09:00 21. Daniel Toth 3:1
20.12.2019 07:00 21. Anna Zahradníčková Badminton Arena Skalka 3:2
19.12.2019 07:00 21. Ondřej Střeštík Sportcentrum Step 1:3 Komentáře
04.12.2019 20:00 21. Marek Třešňák 3:1
02.12.2019 00:10 21. Jan Gregor S:S
29.11.2019 17:00 21. Martin Bureš Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
27.11.2019 20:00 21. Zuzana Hřebíčková Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
26.11.2019 20:00 21. Tomáš Jandera 0:3 Komentáře
31.10.2019 19:00 21. Jan Gregor 1:3 Komentáře
22.10.2019 20:00 21. Jakub Mikšovský 0:3
15.10.2019 17:30 21. Jana Pfeiferová Sportcentrum Step 3:0
08.10.2019 18:00 21. Miroslava Madzinová Sportcentrum Step 3:0

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím