Načítám…
Pavel Rod

Pavel Rod (28 let)

ID: 39657

Praha

  • 26 zápasů

    od roku 2020
  • 5/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • 17:00
    Často hraje od 17:00 v Sportcentrum Step
  • 367 /512
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 26
    Zápasů v lize ( 18 / 7 / 1) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2020

18 . Úroveň B

96 bodů
221. místo (192. místo v mužích)
M.O. J.P. S.V. P.R. A.U. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miroslav Osmančík
3:1
3:1
12 14 126
2 .
Image 1
Jan Pivoňka
1:3
3:0 8 11 119
3 .
Image 1
Stanislav Vedra
1:3
3:0
8 0 108
4 .
Image 1
Pavel Rod
3:0 7 -11 96
5 .
Image 1
Antonie Urbancová
0:3
0:3
0:3 0 -14 86

19 . Úroveň A

100 bodů
208. místo (183. místo v mužích)
P.R. E.G. Z.K. E.B. K.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Rod
3:1
3:S 3:0 3:0 26 14 100
2 .
Image 1
Eva Gergelová
1:3
0:3
3:0
3:0
15 11 86
3 .
Image 1
Zbyněk Kojecký
S:3 3:0
3:1
S:S
11 0 71
4 .
Image 1
Eva Bělská
0:3
0:3
1:3
3:2
6 -3 63
5 .
Image 1
Klára Schilhartová
0:3
0:3
S:S
2:3
0 -14 46

20 . Úroveň A

89 bodů
221. místo (187. místo v mužích)
B.L. P.R. S.G. B.S. T.Z. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Barbora Legátová
3:0
3:0
3:0
3:0
28 14 102
2 .
Image 1
Pavel Rod
0:3
3:2 3:0 3:S 18 11 89
3 .
Image 1
Samuel Galan
0:3
2:3 3:0 3:S 15 0 75
4 .
Image 1
Barbora Semová
0:3
0:3 0:3 3:S 6 -11 55
5 .
Image 1
Tomas Zahradnik
0:3
S:3 S:3 S:3 0 -14 46

21 . Úroveň A

61 bodů
226. místo (189. místo v mužích)
P.R. R.H. P.N. S.A. M.P. Z.G. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Rod
3:1 3:1 3:0 3:0
3:S
27 14 61
2 .
Image 1
Robin Hrdina
1:3 3:1 3:1 3:1
3:S
21 11 52
3 .
Image 1
Petr Novák
1:3 1:3
3:1
3:0
3:S
18 0 38
4 .
Image 1
Shreya Acharya
0:3 1:3
1:3
3:0
3:S
13 0 33
5 .
Image 1
Mária Pribilová
0:3 1:3
0:3
0:3
3:S
6 -11 15
6 .
Image 1
Zuzana Glogarová
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 6

Jarní sezóna 2020

23 . Úroveň B

70 bodů
300. místo (257. místo v mužích)
N.N. M.B. A.Y. P.R. M.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Natálie Netušilová
3:1 3:1 3:1 3:0 25 14 119
2 .
Image 1
Martin Bureš
1:3
S:S
3:2
3:0
11 11 102
3 .
Image 1
Andriy Yaroslavskyy
1:3
S:S
3:0
S:S
4 0 84
4 .
Image 1
Pavel Rod
1:3
2:3
0:3
S:S
1 -11 70
5 .
Image 1
Monika Homolová
0:3
0:3
S:S
S:S
-4 -14 62

25 . Úroveň B

111 bodů
297. místo (258. místo v mužích)
V.M. P.R. T.H. E.B. B.J. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Vlastimil Marek
3:1
3:2
3:2
3:0 23 14 117
2 .
Image 1
Pavel Rod
1:3
3:0
3:2 3:0 20 11 111
3 .
Image 1
Tereza Hrašková
2:3
0:3
3:1
3:1
14 0 94
4 .
Image 1
Eva Bělská
2:3
2:3
1:3
3:0
12 -3 89
5 .
Image 1
Bára Jenčová
0:3 0:3
1:3
0:3
1 -14 67

26 . Úroveň A

93 bodů
324. místo (273. místo v mužích)
K.S. L.P. P.R. T.H. J.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Klára Schilhartová
3:2
1:3
3:2
3:1
17 14 111
2 .
Image 1
Lubomír Pešek
2:3
3:1
3:2
2:3
15 11 106
3 .
Image 1
Pavel Rod
3:1
1:3
3:2
1:3
13 0 93
4 .
Image 1
Tereza Hrašková
2:3
2:3
2:3 3:0 13 -3 90
5 .
Image 1
Jan Šandera
1:3
3:2
3:1
0:3 12 -14 78

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
15.09.2020 20:00 18. Antonie Urbancová Hamr Štěrboholy 3:0
04.09.2020 16:08 19. Zbyněk Kojecký 3:S
31.08.2020 20:00 19. Klára Schilhartová Hamr Braník 3:0
30.08.2020 17:00 19. Eva Bělská 3:0
18.08.2020 19:00 19. Eva Gergelová 3:1 Komentáře
10.08.2020 00:10 20. Tomas Zahradnik 3:S
28.07.2020 19:00 20. Samuel Galan Tenis Cibulka 3:2
26.07.2020 17:00 20. Barbora Semová Badminton Arena Skalka 3:0
21.07.2020 19:00 20. Barbora Legátová 0:3 Komentáře
07.07.2020 20:00 21. Shreya Acharya Hamr Braník 3:0
02.07.2020 19:00 21. Mária Pribilová 3:0
30.06.2020 16:00 21. Robin Hrdina Hamr Braník 3:1
28.06.2020 17:00 21. Petr Novák Sportcentrum Step 3:1
15.06.2020 22:10 23. Monika Homolová S:S Komentáře
14.06.2020 17:00 23. Andriy Yaroslavskyy Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
10.06.2020 17:00 23. Martin Bureš Hamr Braník 2:3 Komentáře
26.05.2020 17:00 23. Natálie Netušilová SportCentrum JEREMI 1:3
13.05.2020 17:00 25. Bára Jenčová 3:0
11.05.2020 18:00 25. Vlastimil Marek 1:3
04.05.2020 18:00 25. Eva Bělská 3:2
29.04.2020 19:00 25. Tereza Hrašková SportCentrum JEREMI 3:0 Komentáře
23.02.2020 18:00 26. Tereza Hrašková 3:2
15.02.2020 17:00 26. Klára Schilhartová Sportcentrum Step 3:1 Komentáře
13.02.2020 20:00 26. Lubomír Pešek Sportcentrum Uhříněves 1:3 Komentáře
09.02.2020 16:00 26. Jan Šandera Sportcentrum Step 1:3 Komentáře
21. Zuzana Glogarová 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím