Načítám…
Jakub Mikšovský

Jakub Mikšovský (32 let)

ID: 31803

Praha

Facebook profil

  • 56 zápasů

    od roku 2018
  • 0/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Prohra
  • 18:00
    Často hraje od 18:00 v Badminton Arena Skalka
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 56
    Zápasů v lize ( 25 / 24 / 7) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2020

21 . Úroveň C

138 bodů
285. místo (252. místo v mužích)
D.N. Z.H. V.T. L.H. J.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
David Nepožitek
3:0
S:S 3:0 S:S 10 14 184
2 .
Image 1
Zuzana Hřebíčková
0:3
3:2
S:S S:S 1 11 172
3 .
Image 1
Václav Těhle
S:S
2:3
S:S S:S -4 0 156
4 .
Image 1
Lukáš Hadrava
0:3 S:S S:S S:S -6 -11 143
5 .
Image 1
Jakub Mikšovský
S:S S:S S:S S:S -8 -14 138

22 . Úroveň C

184 bodů
270. místo (244. místo v mužích)
J.J. J.M. D.T. J.M. B.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jaroslav Janda
3:0 3:0 3:0
3:0
28 14 202
2 .
Image 1
Jakub Mikšovský
0:3 1:3 3:1
3:S
13 11 184
3 .
Image 1
Daniel Toth
0:3 3:1 S:S
3:S
10 0 170
4 .
Image 1
Jan Motejzík
0:3 1:3 S:S
3:S
5 -11 154
5 .
Image 1
Beata Bordáčová
0:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 146

Podzimní sezóna 2019

21 . Úroveň C

139 bodů
274. místo (240. místo v mužích)
V.S. P.V. K.H. J.M. j.z. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Vojtěch Sítora
3:0 3:1 3:1 3:0 26 14 180
2 .
Image 1
Petr Valenta
0:3
3:2
3:2
3:0 17 11 168
3 .
Image 1
Kristýna Hesounová
1:3
2:3
3:S
3:0
16 0 156
4 .
Image 1
Jakub Mikšovský
1:3
2:3
S:3
3:0 10 -11 139
5 .
Image 1
jana zarybnicka
0:3 0:3
0:3
0:3 0 -14 126

19 . Úroveň B

128 bodů
253. místo (225. místo v mužích)
S.S. J.K. P.K. E.R. J.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Samo Strniša
3:0
2:3
3:0 3:0 23 14 177
2 .
Image 1
Jitka Klausová
0:3 3:1 3:0 3:1 19 11 170
3 .
Image 1
Petr Kafka
3:2
1:3 3:1 3:0 19 0 159
4 .
Image 1
Eva Rosenbergová
0:3 0:3 1:3 3:1 7 -11 136
5 .
Image 1
Jakub Mikšovský
0:3 1:3 0:3 1:3 2 -14 128

20 . Úroveň C

169 bodů
238. místo (213. místo v mužích)
L.J. J.M. P.V. Z.V. M.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lucie Janiczková
3:0
3:1
3:0
3:0
27 14 181
2 .
Image 1
Jakub Mikšovský
0:3
3:1 3:2 3:0 18 11 169
3 .
Image 1
Petr Vitásek
1:3
1:3 2:3 3:0 11 0 151
4 .
Image 1
Zdeněk Válek
0:3
2:3 3:2 2:3 9 -11 138
5 .
Image 1
Marek Třešňák
0:3
0:3 0:3 3:2 5 -14 131

21 . Úroveň B

155 bodů
243. místo (215. místo v mužích)
J.M. J.G. V.T. J.P. M.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jakub Mikšovský
1:3
3:0 3:0
3:S
21 14 155
2 .
Image 1
Jan Gregor
3:1
3:1
1:3
3:0
20 11 151
3 .
Image 1
Václav Těhle
0:3
1:3
3:0 3:0 15 0 135
4 .
Image 1
Jana Pfeiferová
0:3 3:1 0:3 3:0 13 -11 122
5 .
Image 1
Miroslava Madzinová
S:3
0:3
0:3 0:3 0 -14 106

Letní sezóna 2019

16 . Úroveň A

89 bodů
202. místo (184. místo v mužích)
Z.H. M.N. A.D. Z.O. J.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Zdeněk Hladík
3:2 3:0 3:1 3:0 25 14 139
2 .
Image 1
Martin Nepraš
2:3
3:0
3:0
3:0
23 11 134
3 .
Image 1
Anna Dufková
0:3
0:3
3:0 3:1 13 0 113
4 .
Image 1
Zdeněk Opravil
1:3
0:3
0:3
3:2
6 -5 101
5 .
Image 1
Jakub Mikšovský
0:3
0:3
1:3
2:3
3 -14 89

17 . Úroveň B

120 bodů
182. místo (167. místo v mužích)
J.M. Z.H. K.K. K.H. M.C. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jakub Mikšovský
3:1 3:0 3:1 3:0 26 14 120
2 .
Image 1
Zuzana Hřebíčková
1:3 3:0 3:0 3:0 22 11 113
3 .
Image 1
Kateřina Krákorová
0:3 0:3 3:1
3:1
12 0 92
4 .
Image 1
Kristýna Hesounová
1:3 0:3 1:3
3:1
8 -11 77
5 .
Image 1
Martina Chamrová
0:3 0:3
1:3
1:3
2 -14 68

Jarní sezóna 2019

24 . Úroveň B

100 bodů
287. místo (253. místo v mužích)
J.M. V.S. L.B. Z.P. B.L. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jakub Mikšovský
3:0 3:1
3:1
3:0 26 14 100
2 .
Image 1
Vlasta Sýkorová
0:3
3:0
2:3
3:0 16 11 87
3 .
Image 1
Lucie Brnová
1:3
0:3
3:0 3:1 14 0 74
4 .
Image 1
Zuzana Procházková
1:3
3:2
0:3 3:0 13 -11 62
5 .
Image 1
Barbora Legátová
0:3 0:3 1:3 0:3 1 -14 47

23 . Úroveň A

102 bodů
296. místo (255. místo v mužích)
L.P. K.H. A.M. J.M. O.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lenka Pavlů
1:3
3:2
3:S
3:1 18 14 132
2 .
Image 1
Kristýna Hesounová
3:1
3:S
2:3
2:3
16 11 127
3 .
Image 1
Adéla Matoušková
2:3
S:3
3:1 3:1 14 0 114
4 .
Image 1
Jakub Mikšovský
S:3
3:2 1:3 3:0 13 -11 102
5 .
Image 1
Ondřej Peterka
1:3
3:2
1:3 0:3 7 -14 93

23 . Úroveň B

84 bodů
294. místo (255. místo v mužích)
Z.L. M.L. J.M. V.S. M.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Zdeněk Loula
3:0 3:0 3:0 3:0 28 14 122
2 .
Image 1
Mirek Lodr
0:3 3:0
3:S
3:0 20 11 111
3 .
Image 1
Jakub Mikšovský
0:3 0:3
3:S
S:S
4 0 84
4 .
Image 1
Veronika Staňková
0:3
S:3
S:3
S:S -2 -11 67
5 .
Image 1
Marek Moucha
0:3 0:3
S:S
S:S -4 -14 62

24 . Úroveň C

113 bodů
308. místo (262. místo v mužích)
J.G. S.S. J.M. O.P. J.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Gregor
3:0 3:1 3:0
3:S
26 14 140
2 .
Image 1
Samo Strniša
0:3 3:1 3:0
3:S
19 11 130
3 .
Image 1
Jakub Mikšovský
1:3 1:3 3:2
3:S
13 0 113
4 .
Image 1
Ondřej Peterka
0:3 0:3 2:3
3:S
8 -11 97
5 .
Image 1
Jarda Stuchlík
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 86

Podzimní sezóna 2018

22 . Úroveň A

161 bodů
269. místo (243. místo v mužích)
J.P. Š.N. J.M. M.T. L.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jaromír Pospíšil
3:2
3:0
3:0
3:1
21 0 57
2 .
Image 1
Štěpán Nevyjel
2:3
3:0 3:0 3:0 20 0 56
3 .
Image 1
Jakub Mikšovský
0:3
0:3 3:1 3:1 10 0 46
4 .
Image 1
Martina Tremlova
0:3
0:3 1:3 3:1 6 0 42
5 .
Image 1
Lenka Pavlů
1:3
0:3 1:3 1:3 3 0 39

20 . Úroveň A

147 bodů
248. místo (230. místo v mužích)
J.M. J.M. V.K. J.D. A.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jakub Machat
3:0
3:2
3:0 3:0 22 0 58
2 .
Image 1
Jakub Mikšovský
0:3 1:3 0:3 3:1 6 0 42
3 .
Image 1
Veronika Klášterková
2:3
3:1 S:S S:S 3 0 39
4 .
Image 1
Jan Dvořák
0:3 3:0 S:S S:S 2 0 38
5 .
Image 1
Alena Vybíralová
0:3 1:3 S:S S:S -3 0 33

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
21.05.2020 00:10 21. Zuzana Hřebíčková S:S
21.05.2020 00:10 21. Václav Těhle S:S
21.05.2020 00:10 21. Lukáš Hadrava S:S
21.05.2020 00:10 21. David Nepožitek S:S
27.02.2020 20:00 22. Daniel Toth Sportcentrum Step 1:3
25.02.2020 18:00 22. Jan Motejzík Badminton Arena Skalka 3:1
23.02.2020 17:00 22. Jaroslav Janda Badminton Arena Skalka 0:3
10.02.2020 01:01 22. Beata Bordáčová 3:S Komentáře
30.01.2020 15:01 21. Kristýna Hesounová S:3 Komentáře
18.01.2020 18:00 21. jana zarybnicka Hamr Braník 3:0
07.01.2020 20:30 21. Vojtěch Sítora Badminton Arena Skalka 1:3
06.01.2020 17:00 21. Petr Valenta 2:3 Komentáře
19.12.2019 13:00 19. Jitka Klausová Děkanka 1:3
09.12.2019 20:30 19. Samo Strniša Sportcentrum Step 0:3
07.12.2019 11:30 19. Petr Kafka 0:3
06.12.2019 18:30 19. Eva Rosenbergová Badminton Arena Skalka 1:3
28.11.2019 21:00 20. Zdeněk Válek Sport Troja 3:2
20.11.2019 19:00 20. Petr Vitásek 3:1
19.11.2019 20:00 20. Marek Třešňák Badminton Arena Skalka 3:0
03.11.2019 11:00 20. Lucie Janiczková Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
29.10.2019 09:25 21. Miroslava Madzinová 3:S Komentáře
26.10.2019 11:30 21. Jan Gregor Hamr Braník 1:3 Komentáře
22.10.2019 20:00 21. Václav Těhle 3:0
19.10.2019 16:00 21. Jana Pfeiferová Badminton Arena Skalka 3:0
28.07.2019 19:00 16. Anna Dufková Sportcentrum Step 1:3
25.07.2019 19:00 16. Zdeněk Opravil Sportcentrum Step 2:3 Komentáře
09.07.2019 18:00 16. Martin Nepraš 0:3 Komentáře
07.07.2019 11:00 16. Zdeněk Hladík Sportcentrum Step 0:3
27.06.2019 18:00 17. Kristýna Hesounová SportCentrum JEREMI 3:1
17.06.2019 20:00 17. Zuzana Hřebíčková Badminton Arena Skalka 3:1
09.06.2019 17:00 17. Martina Chamrová Badminton Arena Skalka 3:0
08.06.2019 15:00 17. Kateřina Krákorová Hamr Braník 3:0
27.05.2019 20:00 24. Vlasta Sýkorová Sportcentrum Step 3:0
12.05.2019 18:00 24. Lucie Brnová Sportcentrum Step 3:1
06.05.2019 19:00 24. Zuzana Procházková 3:1 Komentáře
05.05.2019 15:00 24. Barbora Legátová Hamr Braník 3:0
30.04.2019 23:05 23. Lenka Pavlů S:3 Komentáře
29.04.2019 20:00 23. Kristýna Hesounová 3:2
14.04.2019 10:30 23. Adéla Matoušková Hamr Štěrboholy 1:3
07.04.2019 17:00 23. Ondřej Peterka Sportcentrum Step 3:0
31.03.2019 09:46 23. Marek Moucha S:S Komentáře
31.03.2019 09:46 23. Veronika Staňková 3:S Komentáře
25.03.2019 20:00 23. Mirek Lodr Sportcentrum Step 0:3
16.03.2019 18:00 23. Zdeněk Loula Sportcentrum Step 0:3
02.03.2019 12:28 24. Jarda Stuchlík 3:S Komentáře
02.03.2019 09:00 24. Jan Gregor Badminton Arena Skalka 1:3
24.02.2019 19:00 24. Ondřej Peterka Sportcentrum Step 3:2
19.02.2019 20:30 24. Samo Strniša Hamr Štěrboholy 1:3
28.01.2019 19:30 22. Martina Tremlova Badminton Arena Skalka 3:1
27.01.2019 11:00 22. Jaromír Pospíšil Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
07.01.2019 19:30 22. Štěpán Nevyjel Badminton Arena Skalka 0:3
04.01.2019 18:00 22. Lenka Pavlů 3:1
27.12.2018 17:00 20. Jan Dvořák Badminton Arena Skalka 0:3
14.12.2018 16:30 20. Veronika Klášterková Tenis Centrum Lužiny 1:3
09.12.2018 17:00 20. Jakub Machat Badminton Arena Skalka 0:3
06.12.2018 18:00 20. Alena Vybíralová 3:1

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím