Načítám…
Ludmila Homolková

Ludmila Homolková (26 let)

ID: 38042

Praha

  • 28 zápasů

    od roku 2019
  • 0/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 28
    Zápasů v lize ( 3 / 17 / 8) 1 turnaj
  • 15%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2020

23 . Úroveň A

66 bodů
301. místo (44. místo v ženách)
K.K. M.M. Z.K. L.Š. L.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Kateřina Krákorová
1:3
3:0
3:0 3:S 21 14 115
2 .
Image 1
Marek Moucha
3:1 S:3 3:0
3:S
19 11 110
3 .
Image 1
Zbyněk Kojecký
0:3
3:S
3:1
3:S 18 0 98
4 .
Image 1
Lucie Šťastná
0:3 0:3
1:3
3:S 7 -11 76
5 .
Image 1
Ludmila Homolková
S:3
S:3
S:3 S:3 0 -14 66

24 . Úroveň B

105 bodů
301. místo (42. místo v ženách)
M.P. L.H. K.S. B.L. H.W. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miroslav Polách
3:0
S:S
S:S S:S 1 14 115
2 .
Image 1
Ludmila Homolková
0:3
S:S
S:S S:S -6 11 105
3 .
Image 1
Klára Schilhartová
S:S
S:S
S:S
S:S
-8 0 92
4 .
Image 1
Barbora Legátová
S:S S:S
S:S
S:S -8 -11 81
5 .
Image 1
Henryk Waloszek
S:S S:S
S:S
S:S -8 -14 78

23 . Úroveň C

127 bodů
310. místo (44. místo v ženách)
O.S. L.H. F.W. O.P. L.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ondra Suchánek
3:0
3:0
3:0
3:0
28 14 182
2 .
Image 1
Lukáš Hadrava
0:3
3:1
3:2
3:1 17 11 168
3 .
Image 1
Felicita Waloszek
0:3
1:3
3:0 3:0 15 0 155
4 .
Image 1
Ondřej Peterka
0:3
2:3
0:3
3:0
9 -5 144
5 .
Image 1
Ludmila Homolková
0:3
1:3 0:3
0:3
1 -14 127

Podzimní sezóna 2019

22 . Úroveň B

121 bodů
286. místo (42. místo v ženách)
J.S. G.Ř. A.Z. L.H. J.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jakub Sawicki
3:2 3:0 3:0 3:S 25 14 159
2 .
Image 1
Gabriela Řežábková
2:3
2:3
3:0
3:0
18 11 149
3 .
Image 1
Anna Zahradníčková
0:3
3:2
3:0
3:2
17 0 137
4 .
Image 1
Ludmila Homolková
0:3 0:3 0:3
3:S
6 -5 121
5 .
Image 1
Jan Vítek
S:3
0:3
2:3
S:3
2 -14 108

20 . Úroveň C

106 bodů
267. místo (35. místo v ženách)
D.P. M.J. Z.V. M.M. L.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
David Paulus
3:1
3:0
3:2
3:0
25 14 159
2 .
Image 1
Mara Jirkovsky
1:3
3:0
3:1
3:0
21 11 152
3 .
Image 1
Zdeněk Válek
0:3
0:3
3:0
3:0
14 0 134
4 .
Image 1
Michaela Matasová
2:3
1:3
0:3
3:0 10 -11 119
5 .
Image 1
Ludmila Homolková
0:3
0:3
0:3
0:3 0 -14 106

20 . Úroveň A

136 bodů
260. místo (32. místo v ženách)
T.K. K.M. B.B. L.H. L.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Křížek
3:1 3:0 3:0
3:S
26 14 180
2 .
Image 1
Kristýna Míková
1:3 3:2 3:0 3:0 20 11 171
3 .
Image 1
Beata Bordáčová
0:3 2:3 3:1
3:0
15 0 155
4 .
Image 1
Ludmila Homolková
0:3 0:3 1:3 3:1 7 -11 136
5 .
Image 1
Lenka Poláková
S:3
0:3
0:3
1:3 1 -14 127

19 . Úroveň B

155 bodů
245. místo (29. místo v ženách)
R.Š. P.K. P.B. L.H. V.Č. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Romana Štěpánová
3:0 3:0
3:S
3:S
26 14 200
2 .
Image 1
Petr Knězů
0:3 3:2 3:0
3:S
18 11 189
3 .
Image 1
Petr Bedřich
0:3 2:3 3:0
3:S
15 0 175
4 .
Image 1
Ludmila Homolková
S:3
0:3 0:3
3:S
6 -11 155
5 .
Image 1
Vítězslav Čurda
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 146

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
16.06.2020 00:10 23. Zbyněk Kojecký S:3
16.06.2020 00:10 23. Kateřina Krákorová S:3
16.06.2020 00:10 23. Lucie Šťastná S:3
13.06.2020 17:55 23. Marek Moucha S:3 Komentáře
21.05.2020 00:10 24. Barbora Legátová S:S
21.05.2020 00:10 24. Henryk Waloszek S:S
18.05.2020 08:50 24. Klára Schilhartová S:S Komentáře
12.03.2020 07:00 24. Miroslav Polách Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
02.03.2020 17:00 23. Ondra Suchánek Hamr Braník 0:3 Komentáře
25.02.2020 07:00 23. Felicita Waloszek Badminton Arena Skalka 0:3
20.02.2020 20:30 23. Ondřej Peterka Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
11.02.2020 18:30 23. Lukáš Hadrava Badminton Arena Skalka 1:3
31.01.2020 16:41 22. Jan Vítek 3:S Komentáře
21.01.2020 07:00 22. Anna Zahradníčková Badminton Arena Skalka 0:3
14.01.2020 19:00 22. Gabriela Řežábková Sportcentrum Uhříněves 0:3
07.01.2020 19:30 22. Jakub Sawicki Badminton Arena Skalka 0:3
23.12.2019 08:00 20. Zdeněk Válek 0:3 Komentáře
17.12.2019 20:30 20. David Paulus Hamr Braník 0:3 Komentáře
12.12.2019 20:00 20. Michaela Matasová 0:3
11.12.2019 19:30 20. Mara Jirkovsky SportCentrum JEREMI 0:3 Komentáře
27.11.2019 17:00 20. Tomáš Křížek SportCentrum JEREMI 0:3
25.11.2019 19:00 20. Beata Bordáčová Sport Troja 1:3
11.11.2019 17:00 20. Lenka Poláková Badminton Arena Skalka 3:1
10.11.2019 20:00 20. Kristýna Míková 0:3
29.10.2019 19:00 19. Petr Knězů Sportcentrum Step 0:3
22.10.2019 19:49 19. Romana Štěpánová S:3 Komentáře
14.10.2019 20:00 19. Petr Bedřich 0:3
19. Vítězslav Čurda 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím