Načítám…

Radoslav Bogojević (47 let)

ID: 48819

Brno

Komunikuji těmito jazyky:

  • Language - czech-republic
  • Language - united-kingdom

Mám Multisportku: Ano

Hraje ligy: Brno - Badminton (123/161)

  • 47 zápasů

    od roku 2023
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
  • 111 /222
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 47
    Zápasů v lize ( 20 / 24 / 3) 0 turnajů
  • 45%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2024

11 . Úroveň C

120 bodů
123. místo (116. místo v mužích)
K.Š. T.P. S.K. B.C. R.B. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Kryštof Šípek
3:1 s:3 3:1 3:0 6 30 156 9:5
2 .
Image 1
Tomáš Pospíšil
1:3
3:2
3:2
3:2 6 25 151 10:9
3 .
Image 1
Sona Krollova
3:s
2:3
0:3
3:0 4 12 136 8:6
4 .
Image 1
Břetislav Chod
1:3
2:3
3:0
2 4 126 6:6
5 .
Image 1
Radoslav Bogojević
0:3 2:3 0:3 0 0 120 2:9

Podzimní sezóna 2023

11 . Úroveň C

116 bodů
115. místo (107. místo v mužích)
P.J. R.T. R.B. G.B. J.U. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Peter Jančuš
3:1
3:1
3:S
2:3 6 30 136 11:5
2 .
Image 1
Richard Trembecký
1:3
3:1
3:S
3:S
6 25 131 10:4
3 .
Image 1
Radoslav Bogojević
1:3 1:3
3:S
3:S
4 12 116 8:6
4 .
Image 1
Gabriela Bociánová
S:3
S:3
S:3
3:S
2 4 106 3:9
5 .
Image 1
Jaromir Uhrik
3:2
S:3
S:3
S:3
2 0 102 3:11

12 . Úroveň A

96 bodů
111. místo (103. místo v mužích)
R.B. J.K. P.V. D.K. A.J. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Radoslav Bogojević
3:1
S:S
3:0
3:S
6 30 96 9:4
2 .
Image 1
Jan Kadlčík
1:3
3:2
3:1
3:2
6 25 91 10:8
3 .
Image 1
Petr Vopelka
S:S
2:3
3:1
3:S
4 12 76 8:7
4 .
Image 1
David Krejčí
0:3
1:3
1:3
3:S
2 4 66 5:9
5 .
Image 1
Adam Jurásek
S:3
2:3
S:3
S:3
0 0 60 2:12

13 . Úroveň B

91 bodů
129. místo (120. místo v mužích)
T.H. R.B. A.L. J.N. A.R. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Tomáš Hrazdira
3:0
3:0 3:0 3:S 8 30 98 12:0
2 .
Image 1
Radoslav Bogojević
0:3
3:2
3:0
3:S 6 25 91 9:5
3 .
Image 1
Adam Ligocký
0:3 2:3 3:0 3:S 4 12 76 8:6
4 .
Image 1
Jiří Novák
0:3
0:3
0:3 3:S 2 4 66 3:9
5 .
Image 1
Adam Rybicki
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 60 0:12

13 . Úroveň A

98 bodů
125. místo (116. místo v mužích)
R.B. P.P. J.N. T.Č. M.B. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Radoslav Bogojević
3:0 3:1
3:S
3:S
8 30 98 12:1
2 .
Image 1
Pavel Pavel
0:3 3:0 3:S
3:S
6 25 91 9:3
3 .
Image 1
Jiří Novák
1:3 0:3 3:S
3:S
4 12 76 7:6
4 .
Image 1
Tomáš Červenec
S:3
S:3 S:3
3:S
2 4 66 3:9
5 .
Image 1
Martin Bajzík
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 60 0:12

Letní sezóna 2023

12 . Úroveň A

64 bodů
119. místo (107. místo v mužích)
J.Š. V.D. D.D. R.B. R.P. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jan Šírek
3:1
3:0 3:1 3:0 26 14 100 12:2
2 .
Image 1
Vláďa Dušek
1:3
3:0
0:3
3:1 14 11 85 7:7
3 .
Image 1
Denis Dofek
0:3 0:3
3:1
2:3 8 0 68 5:10
4 .
Image 1
Radoslav Bogojević
1:3
3:0
1:3
S:S 7 -3 64 5:6
5 .
Image 1
Roman Pliska
0:3 1:3 3:2 S:S 4 -14 50 4:8

10 . Úroveň A

64 bodů
90. místo (80. místo v mužích)
D.M. J.K. S.K. R.B. A.L. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Daniel Meduna
3:1
3:1
3:0
3:0
26 14 100 12:2
2 .
Image 1
Jan Kněžík
1:3
3:0 3:1 2:3 16 11 87 9:7
3 .
Image 1
Sona Krollova
1:3
0:3
3:0
3:0 15 0 75 7:6
4 .
Image 1
Radoslav Bogojević
0:3
1:3
0:3
3:1
7 -3 64 4:10
5 .
Image 1
Adam Ligocký
0:3
3:2 0:3
1:3
6 -14 52 4:11

10 . Úroveň B

97 bodů
103. místo (92. místo v mužích)
M.V. K.H. O.L. R.B. V.D. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Matěj Vrtal
2:3
2:3 3:0
3:1
17 14 131 10:7
2 .
Image 1
Kevin Hoang
3:2
3:1 S:S 3:1 15 11 126 9:4
3 .
Image 1
Olivér Lelkes
3:2 1:3
2:3
3:0 15 0 115 9:8
4 .
Image 1
Radoslav Bogojević
0:3 S:S
3:2
3:2
8 -11 97 6:7
5 .
Image 1
Vláďa Dušek
1:3
1:3 0:3
2:3
4 -14 90 4:12

Jarní sezóna 2023

12 . Úroveň B

131 bodů
112. místo (102. místo v mužích)
P.H. R.B. Z.P. J.N. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Patrik Hauk
3:0
3:0 3:0 2:3 23 14 137 11:3
2 .
Image 1
Radoslav Bogojević
0:3
3:0
3:0
3:S
20 11 131 9:3
3 .
Image 1
Zuzana Pazdičová
0:3
0:3
3:0
3:1
13 0 113 6:7
4 .
Image 1
Jiří Novák
0:3 0:3
0:3
3:S
6 -11 95 3:9
5 .
Image 1
Milan Kafka
3:2
S:3
1:3
S:3
6 -14 92 4:11

12 . Úroveň B

117 bodů
132. místo (120. místo v mužích)
V.D. J.M. M.V. R.B. A.J. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Vláďa Dušek
3:1 2:3 3:0
3:S
21 14 155 11:4
2 .
Image 1
Jan Myšulka
1:3 3:0
3:2
3:S
19 11 150 10:5
3 .
Image 1
Matěj Vrtal
3:2 0:3 3:0
3:S
18 0 138 9:5
4 .
Image 1
Radoslav Bogojević
0:3
2:3
0:3
3:S
8 -11 117 5:9
5 .
Image 1
Adam Jurásek
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 106 0:12

11 . Úroveň A

128 bodů
128. místo (117. místo v mužích)
D.B. M.Z. M.Ž. H.Š. R.B. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Dagmar Bulawová
3:1
3:2
3:1
3:1
23 14 177 12:5
2 .
Image 1
Martin Záklasník
1:3
3:2 3:1 3:1 18 11 169 10:7
3 .
Image 1
Martin Židek
2:3
2:3 3:1 3:0 17 0 157 10:7
4 .
Image 1
Honza Šedý
1:3
1:3 1:3 3:0 10 -5 145 6:9
5 .
Image 1
Radoslav Bogojević
1:3
1:3 0:3 0:3 2 -14 128 2:12

9 . Úroveň C

146 bodů
105. místo (99. místo v mužích)
J.Z. P.Š. M.P. O.P. R.B. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jiří Ziegler
3:1
3:0
3:0
3:0 27 14 201 12:1
2 .
Image 1
Petr Šikula
1:3
3:1
3:2 3:0 19 11 190 10:6
3 .
Image 1
Michael Pavlík
0:3
1:3
3:0
3:0
15 0 175 7:6
4 .
Image 1
Ondřej Pekař
0:3
2:3 0:3 3:0 9 -11 158 5:9
5 .
Image 1
Radoslav Bogojević
0:3 0:3
0:3
0:3 0 -14 146 0:12

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
23.02.2024 15:00 11. Tomáš Pospíšil fit4all centrum 2:3
15.02.2024 16:00 11. Sona Krollova Badminton Líšeň 0:3
08.02.2024 16:00 11. Kryštof Šípek Xarena Slatina Badminton Club 0:3
24.01.2024 19:34 11. Gabriela Bociánová 3:S Komentáře
21.01.2024 11:25 11. Jaromir Uhrik 3:S Komentáře
10.01.2024 20:00 11. Richard Trembecký Xarena Slatina Badminton Club 1:3
04.01.2024 16:00 11. Peter Jančuš Xarena Slatina Badminton Club 1:3
02.01.2024 00:10 12. Petr Vopelka S:S
17.12.2023 19:07 12. Adam Jurásek 3:S Komentáře
13.12.2023 18:00 12. David Krejčí Sport Centrum Kuklenská 3:0 Komentáře
11.12.2023 17:00 12. Jan Kadlčík Badminton Jehnice 3:1 Komentáře
01.12.2023 00:10 13. Adam Rybicki 3:S
22.11.2023 19:00 13. Adam Ligocký Club Classic 3:2
13.11.2023 17:00 13. Jiří Novák fit4all centrum 3:0 Komentáře
06.11.2023 18:00 13. Tomáš Hrazdira fit4all centrum 0:3 Komentáře
31.10.2023 19:00 13. Pavel Pavel Sport Centrum Kuklenská 3:0
18.10.2023 17:00 13. Jiří Novák fit4all centrum 3:1
18.10.2023 10:51 13. Tomáš Červenec 3:S Komentáře
08.10.2023 01:01 13. Martin Bajzík 3:S Komentáře
02.10.2023 00:10 12. Roman Pliska S:S
22.09.2023 15:00 12. Jan Šírek Xarena Slatina Badminton Club 1:3
07.09.2023 16:00 12. Vláďa Dušek fit4all centrum 3:0 Komentáře
04.09.2023 18:00 12. Denis Dofek Xarena Slatina Badminton Club 1:3 Komentáře
28.08.2023 17:30 10. Daniel Meduna fit4all centrum 0:3 Komentáře
22.08.2023 17:00 10. Adam Ligocký Xarena Slatina Badminton Club 3:1 Komentáře
08.08.2023 19:00 10. Jan Kněžík Xarena Slatina Badminton Club 1:3
07.08.2023 16:00 10. Sona Krollova Xarena Slatina Badminton Club 0:3 Komentáře
03.07.2023 00:10 10. Kevin Hoang S:S
19.06.2023 17:00 10. Matěj Vrtal Xarena Slatina Badminton Club 0:3
15.06.2023 18:00 10. Olivér Lelkes fit4all centrum 3:2 Komentáře
12.06.2023 19:00 10. Vláďa Dušek Xarena Slatina Badminton Club 3:2 Komentáře
22.05.2023 10:54 12. Milan Kafka 3:S Komentáře
12.05.2023 17:00 12. Zuzana Pazdičová Centrum Viktoria 3:0 Komentáře
11.05.2023 16:00 12. Jiří Novák Xarena Slatina Badminton Club 3:0
08.05.2023 10:00 12. Patrik Hauk Sport Centrum IVANOVICE 0:3 Komentáře
01.05.2023 17:00 12. Jan Myšulka fit4all centrum 2:3 Komentáře
25.04.2023 20:30 12. Matěj Vrtal fit4all centrum 0:3
24.04.2023 20:30 12. Vláďa Dušek fit4all centrum 0:3
24.04.2023 12:39 12. Adam Jurásek 3:S Komentáře
21.03.2023 16:00 11. Dagmar Bulawová fit4all centrum 1:3 Komentáře
19.03.2023 19:00 11. Martin Židek Sport Centrum IVANOVICE 0:3
17.03.2023 17:00 11. Honza Šedý fit4all centrum 0:3
10.03.2023 15:00 11. Martin Záklasník Xarena Slatina Badminton Club 1:3
26.02.2023 09:00 9. Ondřej Pekař Xarena Slatina Badminton Club 0:3
17.02.2023 16:00 9. Michael Pavlík Xarena Slatina Badminton Club 0:3 Komentáře
12.02.2023 10:00 9. Petr Šikula Sprint 0:3
10.02.2023 15:00 9. Jiří Ziegler Xarena Slatina Badminton Club 0:3

Platební metody

Platební metody