Načítám…

Daniel Král (50 let)

ID: 39050

Brno

Facebook profil

  • 56 zápasů

    od roku 2019
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Prohra
    • Výhra
  • 200 /289
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 56
    Zápasů v lize ( 31 / 18 / 7) 4 turnaje
  • 63%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2022

13 . Úroveň A

107 bodů
154. místo (137. místo v mužích)
D.P. A.H. M.B. K.V. D.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Dominik Pliska
3:1
3:0
3:S
3:S
25 14 159
2 .
Image 1
Antonín Huráb
1:3 3:0 3:0 3:1 21 11 152
3 .
Image 1
Miroslav Bardelčík
0:3
0:3 3:0 3:S 13 0 133
4 .
Image 1
Karel Volný
S:3
0:3 0:3 3:S 6 -11 115
5 .
Image 1
Daniel Král
S:3
1:3 S:3 S:3 1 -14 107

Podzimní sezóna 2021

13 . Úroveň A

139 bodů
123. místo (113. místo v mužích)
D.K. M.B. F.B. D.B. O.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Daniel Král
3:0 3:0 3:1 3:2 25 14 139
2 .
Image 1
Miroslav Bardelčík
0:3 3:2 3:2 3:1 16 11 127
3 .
Image 1
František Bílý
0:3 2:3 3:2 3:0 14 0 114
4 .
Image 1
Dagmar Bulawová
1:3 2:3 2:3
3:1
11 -11 100
5 .
Image 1
Ondřej Pekař
2:3 1:3 0:3
1:3
4 -14 90

13 . Úroveň A

133 bodů
124. místo (111. místo v mužích)
D.K. J.B. B.N. J.H. M.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Daniel Král
3:0
S:S
3:0 3:0 19 14 133
2 .
Image 1
Jiří Bulawa
0:3
0:3
3:1
3:1
12 11 123
3 .
Image 1
Braňo Náter
S:S
3:0
3:0
S:S 10 0 110
4 .
Image 1
Jaroslav Hauser
0:3 1:3
0:3
3:0 8 -11 97
5 .
Image 1
Matej Smetana
0:3
1:3
S:S 0:3 -1 -14 85

Letní sezóna 2021

8 . Úroveň B

117 bodů
74. místo (69. místo v mužích)
J.K. J.Č. F.V. D.K. D.A. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jakub Kominka
3:1 3:0
3:1
3:0
26 14 160
2 .
Image 1
Jiří Čejka
1:3
3:0
3:1
3:1 20 11 151
3 .
Image 1
Filip Vašíček
0:3
0:3
3:1
3:0
13 0 133
4 .
Image 1
Daniel Král
1:3
1:3
1:3
3:2
8 -11 117
5 .
Image 1
Dušan Andrejčák
0:3
1:3
0:3
2:3
3 -14 109

8 . Úroveň A

120 bodů
62. místo (57. místo v mužích)
R.Z. D.K. M.P. M.Č. T.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Renáta Zrůstová
0:3
3:S
0:3 3:0 13 14 127
2 .
Image 1
Daniel Král
3:0
3:S
S:S S:S 9 11 120
3 .
Image 1
Martin Pospíšil
S:3
S:3
3:1
S:3
6 0 106
4 .
Image 1
Michal Černošek
3:0 S:S 1:3 S:S 4 -11 93
5 .
Image 1
Tomáš Hula
0:3 S:S
3:S
S:S 2 -14 88

8 . Úroveň A

113 bodů
61. místo (57. místo v mužích)
J.Č. L.D. D.K. J.Č. T.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Čupr
3:1
3:0
3:0 3:0 27 14 141
2 .
Image 1
Libor Diviš
1:3
2:3 3:0 3:0 17 11 128
3 .
Image 1
Daniel Král
0:3
3:2
1:3
3:0 13 0 113
4 .
Image 1
Jiří Čejka
0:3 0:3
3:1
3:1
12 -11 101
5 .
Image 1
Tomáš Dvořák
0:3 0:3 0:3
1:3
1 -14 87

Letní sezóna 2020

11 . Úroveň A

161 bodů
91. místo (85. místo v mužích)
D.K. T.D. R.S. J.N. J.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Daniel Král
3:1 3:0 3:0 3:0 27 14 161
2 .
Image 1
Tomáš Dvořák
1:3
S:3
3:1 3:1 13 11 144
3 .
Image 1
Reiko Schmidt
0:3
3:S
3:S
S:3
12 0 132
4 .
Image 1
Jiří Novák
0:3 1:3 S:3
3:S
7 -11 116
5 .
Image 1
Jan Horký
0:3 1:3
3:S
S:3
7 -14 113

10 . Úroveň B

103 bodů
105. místo (99. místo v mužích)
J.R. A.A. R.T. D.K. R.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Ryšánek
3:2 3:0 3:0 3:0 26 14 140
2 .
Image 1
Adéla Alexová
2:3
3:1
3:0
3:0
22 11 133
3 .
Image 1
Richard Trembecký
0:3
1:3
3:1
3:1
13 0 113
4 .
Image 1
Daniel Král
0:3 0:3
1:3
3:0
8 -5 103
5 .
Image 1
Radek Veselý
0:3
0:3
1:3
0:3
1 -14 87

10 . Úroveň C

103 bodů
105. místo (97. místo v mužích)
R.V. M.C. M.P. D.K. I.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Radek Vičar
3:1
3:0 3:0
3:S
26 14 140
2 .
Image 1
Martin Chromeček
1:3
3:0
3:1
3:S
20 11 131
3 .
Image 1
Martin Petřek
0:3
0:3
3:1 3:0 13 0 113
4 .
Image 1
Daniel Král
0:3
1:3
1:3
3:S
8 -5 103
5 .
Image 1
Ivan Syka
S:3
S:3
0:3
S:3
0 -14 86

11 . Úroveň A

132 bodů
95. místo (89. místo v mužích)
I.R. D.K. D.S. S.Č. E.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ivan Reigl
3:0 3:0
3:S
3:0 27 14 141
2 .
Image 1
Daniel Král
0:3 3:0 3:0 3:0 21 11 132
3 .
Image 1
David Sedláček
0:3 0:3 3:0 3:0 14 0 114
4 .
Image 1
Simona Černá
S:3
0:3 0:3 3:1 6 -11 95
5 .
Image 1
Eva Kuchařová
0:3 0:3 0:3 1:3 1 -14 87

Jarní sezóna 2020

14 . Úroveň C

124 bodů
150. místo (141. místo v mužích)
A.A. D.K. R.V. L.S. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Adéla Alexová
3:2
3:0
3:S
3:0
25 14 139
2 .
Image 1
Daniel Král
2:3
3:1
S:S
3:0
13 11 124
3 .
Image 1
Radek Veselý
0:3
1:3
0:3
3:1
7 0 107
4 .
Image 1
Lukáš Stehlík
S:3
S:S
3:0
S:S
3 -5 98
5 .
Image 1
Milan Kachlík
0:3
0:3
1:3
S:S
-1 -14 85

16 . Úroveň A

106 bodů
171. místo (158. místo v mužích)
T.G. D.K. T.B. J.P. Z.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tereza Gállová
3:0 3:0 3:0 3:0 28 14 122
2 .
Image 1
Daniel Král
0:3 1:3
3:0
3:0
15 11 106
3 .
Image 1
Tomáš Bambas
0:3 3:1 S:S 3:0 11 0 91
4 .
Image 1
Josef Pospíšil
0:3
0:3
S:S
3:0
5 -11 74
5 .
Image 1
Zuzana Badárová
0:3
0:3
0:3
0:3
0 -14 66

16 . Úroveň B

103 bodů
191. místo (172. místo v mužích)
P.K. T.D. D.A. D.K. D.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Patrik Křemeček
2:3
3:1
3:1 3:0 21 14 135
2 .
Image 1
Tomáš Dvořák
3:2
0:3
3:1
3:0 18 11 129
3 .
Image 1
Dušan Andrejčák
1:3
3:0
2:3
3:0
17 0 117
4 .
Image 1
Daniel Král
1:3
1:3
3:2
3:0 14 -11 103
5 .
Image 1
Daniel Popa
0:3 0:3
0:3
0:3 0 -14 86

Podzimní sezóna 2019

16 . Úroveň A

119 bodů
167. místo (156. místo v mužích)
D.K. M.K. J.H. L.P. J.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Daniel Král
3:1 3:0 3:1
3:S
25 14 119
2 .
Image 1
Michal Kučera
1:3 3:1 3:0
3:1
20 11 111
3 .
Image 1
Jan Hochman
0:3 1:3 3:2
3:S
12 0 92
4 .
Image 1
Ludmila Pometlová
1:3 0:3 2:3
3:S
9 -11 78
5 .
Image 1
Jan Vitula
S:3
1:3
S:3
S:3
1 -14 67

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
01.03.2022 00:10 13. Miroslav Bardelčík S:3
01.03.2022 00:10 13. Karel Volný S:3
23.02.2022 13:39 13. Dominik Pliska S:3 Komentáře
09.02.2022 11:00 13. Antonín Huráb Xarena Slatina Badminton Club 1:3
16.11.2021 20:00 13. Miroslav Bardelčík Xarena Slatina Badminton Club 3:0
06.11.2021 09:00 13. Dagmar Bulawová Centrum Viktoria 3:1
05.11.2021 20:00 13. František Bílý Xarena Slatina Badminton Club 3:0
03.11.2021 19:00 13. Ondřej Pekař Xarena Slatina Badminton Club 3:2
28.10.2021 19:00 13. Matej Smetana Xarena Slatina Badminton Club 3:0
25.10.2021 18:42 13. Braňo Náter S:S Komentáře
19.10.2021 17:00 13. Jaroslav Hauser Xarena Slatina Badminton Club 3:0
15.10.2021 20:00 13. Jiří Bulawa Xarena Slatina Badminton Club 3:0
18.08.2021 18:00 8. Jakub Kominka Sport Centrum Kuklenská 1:3 Komentáře
10.08.2021 17:00 8. Filip Vašíček Xarena Slatina Badminton Club 1:3 Komentáře
06.08.2021 09:00 8. Dušan Andrejčák Xarena Slatina Badminton Club 3:2 Komentáře
05.08.2021 16:00 8. Jiří Čejka Xarena Slatina Badminton Club 1:3 Komentáře
02.08.2021 00:10 8. Michal Černošek S:S
02.08.2021 00:10 8. Tomáš Hula S:S
21.07.2021 11:09 8. Martin Pospíšil 3:S Komentáře
15.07.2021 08:00 8. Renáta Zrůstová Sprint 3:0
29.06.2021 08:00 8. Tomáš Dvořák Sprint 3:0
09.06.2021 17:00 8. Libor Diviš Sport Centrum IVANOVICE 3:2
08.06.2021 17:00 8. Jiří Čejka Sprint 1:3 Komentáře
04.06.2021 17:00 8. Jiří Čupr Xarena Slatina Badminton Club 0:3 Komentáře
03.10.2020 08:00 11. Reiko Schmidt Centrum Viktoria 3:0
29.09.2020 08:00 11. Jiří Novák Centrum Viktoria 3:0
25.09.2020 17:00 11. Jan Horký Centrum Viktoria 3:0
16.09.2020 20:00 11. Tomáš Dvořák Sprint 3:1
02.09.2020 16:30 10. Jan Ryšánek Centrum Viktoria 0:3
31.08.2020 17:30 10. Adéla Alexová Sport Centrum IVANOVICE 0:3
20.08.2020 18:00 10. Radek Veselý Xarena Slatina Badminton Club 3:0 Komentáře
18.08.2020 19:00 10. Richard Trembecký Xarena Slatina Badminton Club 1:3 Komentáře
04.08.2020 08:10 10. Ivan Syka 3:S Komentáře
02.08.2020 10:00 10. Martin Petřek Xarena Slatina Badminton Club 1:3
20.07.2020 09:00 10. Martin Chromeček Sprint 1:3 Komentáře
16.07.2020 19:00 10. Radek Vičar Xarena Slatina Badminton Club 0:3
07.07.2020 07:30 11. Ivan Reigl Sprint 0:3
25.06.2020 18:00 11. Simona Černá fit4all centrum 3:0
20.06.2020 19:00 11. David Sedláček Sport Centrum Kuklenská 3:0
18.06.2020 19:00 11. Eva Kuchařová Sprint 3:0
15.06.2020 13:05 14. Lukáš Stehlík S:S Komentáře
07.06.2020 17:00 14. Milan Kachlík Sprint 3:0 Komentáře
01.06.2020 18:00 14. Adéla Alexová Sprint 2:3 Komentáře
29.05.2020 16:00 14. Radek Veselý Xarena Slatina Badminton Club 3:1 Komentáře
12.05.2020 17:00 16. Zuzana Badárová Xarena Slatina Badminton Club 3:0 Komentáře
10.05.2020 16:00 16. Josef Pospíšil Xarena Slatina Badminton Club 3:0 Komentáře
03.05.2020 16:00 16. Tereza Gállová Xarena Slatina Badminton Club 0:3
13.03.2020 17:00 16. Tomáš Bambas Sprint 1:3
25.02.2020 17:00 16. Patrik Křemeček fit4all centrum 1:3
24.02.2020 19:00 16. Dušan Andrejčák 3:2 Komentáře
11.02.2020 21:00 16. Tomáš Dvořák Sprint 1:3 Komentáře
09.02.2020 16:00 16. Daniel Popa 3:0
24.01.2020 17:00 16. Ludmila Pometlová Centrum Viktoria 3:1
16.01.2020 18:00 16. Jan Hochman 3:0
15.01.2020 17:00 16. Michal Kučera 3:1
07.01.2020 07:37 16. Jan Vitula 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím