Načítám…
Lotte Korencová

Lotte Korencová (27 let)

ID: 18306

Brno

  • 77 zápasů

    od roku 2013
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Výhra
  • 18:00
    Často hraje od 18:00 v Sprint
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 77
    Zápasů v lize ( 33 / 36 / 8) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2020

6 . Úroveň A

197 bodů
44. místo (3. místo v ženách)
M.A. B.O. J.W. L.K. V.N. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Adámek
6:0
6:3
6:S
6:S 73 30 283
2 .
Image 1
Buček Ondřej
0:6
6:3
6:S
6:1 54 24 258
3 .
Image 1
Jan Wijacki
3:6
3:6
6:S
6:S
42 0 222
4 .
Image 1
Lotte Korencová
S:6
S:6
S:6
6:S 18 -1 197
5 .
Image 1
Vojtěch Netík
S:6 1:6
S:6
S:6 1 -30 151

7 . Úroveň A

226 bodů
38. místo (1. místo v ženách)
L.K. R.T. F.J. A.M. I.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lotte Korencová
7:5 6:1
6:7
6:0 61 30 226
2 .
Image 1
Radomír Tupa
5:7
6:3
6:0
6:1
61 24 220
3 .
Image 1
Filip Jedlička
1:6
3:6
6:3 6:4 37 0 172
4 .
Image 1
Aleš Mojžíšek
7:6
0:6
3:6
6:2
34 -24 145
5 .
Image 1
Ivo Kučera
0:6
1:6
4:6
2:6
7 -30 112

8 . Úroveň A

172 bodů
48. místo (2. místo v ženách)
R.T. L.K. J.J. J.D. S.Ž. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Radomír Tupa
6:3
6:3
6:S
6:1
71 30 191
2 .
Image 1
Lotte Korencová
3:6
6:1
6:1 6:3 58 24 172
3 .
Image 1
Jakub Juránek
3:6
1:6
7:6
6:4
33 0 123
4 .
Image 1
Jarek David
S:6
1:6 6:7 7:6 21 -24 87
5 .
Image 1
Stanislav Židek
1:6
3:6
4:6
6:7 15 -30 75

7 . Úroveň A

134 bodů
52. místo (3. místo v ženách)
R.V. J.B. M.F. L.K. S.Ž. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Radek Vaníček
4:6 6:2 6:1 6:1 60 30 225
2 .
Image 1
Jaromír Běláček
6:4 2:6 6:0 6:2 56 24 215
3 .
Image 1
Michal Fric
2:6 6:2 6:3 6:2 55 0 190
4 .
Image 1
Lotte Korencová
1:6 0:6 3:6 6:1 23 -24 134
5 .
Image 1
Stanislav Židek
1:6 2:6 2:6 1:6 6 -30 111

Jarní sezóna 2020

7 . Úroveň A

208 bodů
44. místo (2. místo v ženách)
M.F. L.K. E.R. M.K. M.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Fric
S:6
6:S
6:2 6:S 54 30 219
2 .
Image 1
Lotte Korencová
6:S
6:S
S:S 6:S 49 24 208
3 .
Image 1
Erik Richter
S:6
S:6
S:S 6:S 13 0 148
4 .
Image 1
Martin Krupa
2:6 S:S S:S 6:S 10 -1 144
5 .
Image 1
Michal Bursík
S:6 S:6 S:6 S:6 0 -30 105

7 . Úroveň A

145 bodů
52. místo (2. místo v ženách)
J.Z. J.W. J.J. L.K. T.C. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Zedek
6:2
6:3
6:7
6:S
60 30 225
2 .
Image 1
Jan Wijacki
2:6 6:2 6:2 6:1 57 24 216
3 .
Image 1
Jiří Jelínek
3:6
2:6
6:S
6:0 43 0 178
4 .
Image 1
Lotte Korencová
7:6 2:6
S:6
6:1 34 -24 145
5 .
Image 1
Tomáš Chudoba
S:6
1:6 0:6 1:6 2 -30 107

6 . Úroveň A

160 bodů
49. místo (2. místo v ženách)
V.L. R.Č. M.F. P.P. L.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Václav Lamr
6:4
6:3
6:3
6:1
69 30 279
2 .
Image 1
Rostislav Čech
4:6
7:5
6:S
6:3 54 24 258
3 .
Image 1
Michal Fric
3:6
5:7
6:S
6:2 44 0 224
4 .
Image 1
Pavel Palme
3:6
S:6
S:6
6:4 19 -1 198
5 .
Image 1
Lotte Korencová
1:6
3:6 2:6 4:6 10 -30 160

Podzimní sezóna 2019

6 . Úroveň B

183 bodů
48. místo (2. místo v ženách)
Z.P. M.S. J.P. L.K. I.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Zdeněk Přichystal
6:3 6:3 6:1
6:S
71 30 281
2 .
Image 1
Marek Studnička
3:6 7:5 6:4 6:0 54 24 258
3 .
Image 1
Josef Pospišil
3:6 5:7 7:6
6:0
41 0 221
4 .
Image 1
Lotte Korencová
1:6 4:6 6:7 7:5 27 -24 183
5 .
Image 1
Ivo Kučera
S:6
0:6
0:6
5:7 5 -30 155

5 . Úroveň B

209 bodů
42. místo (3. místo v ženách)
M.H. I.J. M.F. A.V. L.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Holubec
6:3 6:1 6:1
6:1
74 30 329
2 .
Image 1
Ivan Janek
3:6
6:4
6:2 6:1 56 24 305
3 .
Image 1
Marián Faktor
1:6
4:6
7:6
7:6 31 0 256
4 .
Image 1
Aneta Valentová
1:6 2:6
6:7
7:5 25 -24 226
5 .
Image 1
Lotte Korencová
1:6
1:6 6:7 5:7 14 -30 209

7 . Úroveň A

237 bodů
36. místo (3. místo v ženách)
L.K. M.A. R.T. I.N. J.D. J.N. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lotte Korencová
S:6
7:5
6:2
6:1 6:0 72 30 237
2 .
Image 1
Martin Adámek
6:S
6:3
S:S
6:0
6:S 68 24 227
3 .
Image 1
Radomír Tupa
5:7
3:6
6:3
6:2
6:S 61 0 196
4 .
Image 1
Iveta Nedomová
2:6
S:S
3:6
6:2 6:S 36 0 171
5 .
Image 1
Jarek David
1:6
0:6
2:6
2:6 6:2 23 -1 157
6 .
Image 1
Jaroslav Novotný
0:6 S:6 S:6 S:6 2:6 2 -30 107

6 . Úroveň A

193 bodů
46. místo (4. místo v ženách)
O.O. L.J. M.F. L.K. P.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ondrej Olah
3:6 6:2 6:3 6:0 58 30 268
2 .
Image 1
Luboš Janda
6:3 4:6 6:3 6:4 54 24 258
3 .
Image 1
Marián Faktor
2:6 6:4
6:7
6:4 41 0 221
4 .
Image 1
Lotte Korencová
3:6 3:6
7:6
6:S
37 -24 193
5 .
Image 1
Pavel Palme
0:6 4:6 4:6
S:6
8 -30 158

Letní sezóna 2019

6 . Úroveň B

156 bodů
51. místo (2. místo v ženách)
T.U. R.T. A.V. F.K. L.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Urbánek
6:4 7:5 6:3
6:S
66 30 276
2 .
Image 1
Radim Trojek
4:6
6:1
6:1
6:S
60 24 264
3 .
Image 1
Aneta Valentová
5:7
1:6
6:4 6:2 40 0 220
4 .
Image 1
František Kropáč
3:6
1:6
4:6 6:4 24 -24 180
5 .
Image 1
Lotte Korencová
S:6
S:6
2:6 4:6 6 -30 156

5 . Úroveň A

201 bodů
44. místo (2. místo v ženách)
M.J. J.K. R.Č. F.K. L.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Milan Jurka
6:3 6:1 6:2 6:0 74 30 329
2 .
Image 1
Jiří Kubík
3:6 6:4 7:5 6:3 51 24 300
3 .
Image 1
Rostislav Čech
1:6 4:6 6:3
6:2
40 0 265
4 .
Image 1
František Kropáč
2:6 5:7 3:6 6:1 29 -24 230
5 .
Image 1
Lotte Korencová
0:6 3:6
2:6
1:6 6 -30 201

6 . Úroveň A

259 bodů
32. místo (1. místo v ženách)
O.S. L.K. R.T. M.D. M.A. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ondřej Svoboda
6:2
6:S
6:3
6:S
71 30 281
2 .
Image 1
Lotte Korencová
2:6
6:S
6:3
6:S
55 24 259
3 .
Image 1
Radim Trojek
S:6
S:6
6:S
6:S
36 0 216
4 .
Image 1
M D
3:6 3:6
S:6
6:S
24 -1 203
5 .
Image 1
Martin Adámek
S:6
S:6
S:6
S:6
0 -30 150

7 . Úroveň A

213 bodů
42. místo (1. místo v ženách)
V.P. L.K. A.V. T.C. L.O. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Václav Palán
6:2 6:3 6:2 6:0 73 30 238
2 .
Image 1
Lotte Korencová
2:6
6:4
6:4
6:0
54 24 213
3 .
Image 1
Aneta Valentová
3:6
4:6
6:4 6:1 42 0 177
4 .
Image 1
Tomáš Chudoba
2:6 4:6 4:6 6:0 30 -24 141
5 .
Image 1
Lenka Oujezdská
0:6
0:6
1:6 0:6 1 -30 106

Jarní sezóna 2019

6 . Úroveň B

182 bodů
47. místo (4. místo v ženách)
M.L. L.J. M.A. L.K. R.Z. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Marek Liška
6:S
6:2
6:1
6:0
75 30 285
2 .
Image 1
Luboš Janda
S:6
5:7
6:2 6:1 42 24 246
3 .
Image 1
Martin Adámek
2:6
7:5
6:3
6:7
41 0 221
4 .
Image 1
Lotte Korencová
1:6 2:6
3:6
6:0 26 -24 182
5 .
Image 1
Radek Zatloukal
0:6
1:6
7:6
0:6 14 -30 164

7 . Úroveň B

217 bodů
40. místo (3. místo v ženách)
M.A. L.K. M.B. J.H. P.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Adámek
5:7
6:1
6:S
6:S
60 30 225
2 .
Image 1
Lotte Korencová
7:5
6:7
6:S
6:S
58 24 217
3 .
Image 1
Michal Bursík
1:6
7:6
6:S
6:S
50 0 185
4 .
Image 1
Jan Hrouzek
S:6
S:6
S:6
S:S -5 -1 129
5 .
Image 1
Pavel Šustek
S:6
S:6
S:6
S:S -5 -30 100

7 . Úroveň A

168 bodů
51. místo (3. místo v ženách)
O.O. S.B. L.K. V.Ř. A.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ondrej Olah
6:1 6:0 6:3
6:S
74 30 239
2 .
Image 1
Serban Baciu
1:6 6:1 6:4
6:2
54 24 213
3 .
Image 1
Lotte Korencová
0:6 1:6
6:4
6:4
33 0 168
4 .
Image 1
V Ř
3:6 4:6
4:6
6:S
29 -24 140
5 .
Image 1
Adrian Dumitru
S:6
2:6
4:6
S:6
6 -30 111

6 . Úroveň A

219 bodů
50. místo (4. místo v ženách)
T.T. F.B. P.Š. L.K. V.Ř. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Tihlařík
6:3 6:2 6:0 6:2 73 30 328
2 .
Image 1
Filip Bračok
3:6
S:S
6:0
6:1 37 24 286
3 .
Image 1
Pavel Šustek
2:6
S:S
6:1 6:0 36 0 261
4 .
Image 1
Lotte Korencová
0:6
0:6
1:6
6:3
18 -24 219
5 .
Image 1
V Ř
2:6 1:6 0:6
3:6
6 -30 201

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
05.10.2020 00:10 6. Vojtěch Netík 6:S
21.09.2020 09:38 6. Buček Ondřej S:6 Komentáře
21.09.2020 08:59 6. Martin Adámek S:6 Komentáře
18.09.2020 16:06 6. Jan Wijacki S:6 Komentáře
05.09.2020 17:00 7. Ivo Kučera 6:0
26.08.2020 19:00 7. Filip Jedlička MOJA Tenis 6:1
23.08.2020 18:00 7. Aleš Mojžíšek Sprint 6:7 Komentáře
19.08.2020 19:00 7. Radomír Tupa Sprint 7:5
06.08.2020 19:30 8. Jarek David 6:1
05.08.2020 19:00 8. Stanislav Židek Sprint 6:3
02.08.2020 19:00 8. Jakub Juránek Sprint 6:1 Komentáře
29.07.2020 19:00 8. Radomír Tupa Sprint 3:6 Komentáře
12.07.2020 18:00 7. Michal Fric Sprint 3:6
12.07.2020 17:00 7. Radek Vaníček Sprint 1:6
12.07.2020 17:00 7. Stanislav Židek Sprint 6:1
11.07.2020 09:30 7. Jaromír Běláček Sprint 0:6
16.06.2020 00:10 7. Michal Bursík 6:S
15.06.2020 07:06 7. Erik Richter 6:S Komentáře
13.06.2020 07:58 7. Martin Krupa S:S
13.06.2020 07:56 7. Michal Fric 6:S Komentáře
15.04.2020 17:34 7. Jiří Jelínek S:6 Komentáře
12.03.2020 07:00 7. Jan Wijacki Sprint 2:6
08.03.2020 13:00 7. Jan Zedek Tenis Paradise 7:6
07.03.2020 10:00 7. Tomáš Chudoba Tenis Paradise 6:1
21.02.2020 09:00 6. Václav Lamr Tennis Club Brno 1:6 Komentáře
15.02.2020 10:00 6. Michal Fric Tenis Paradise 2:6
09.02.2020 10:00 6. Pavel Palme Tennis Club Brno 4:6
08.02.2020 14:00 6. Rostislav Čech Tenis Paradise 3:6
19.01.2020 09:00 6. Marek Studnička Tennis Club Brno 4:6
18.01.2020 09:00 6. Josef Pospišil Club Classic 6:7
14.01.2020 18:00 6. Zdeněk Přichystal Tenis Paradise 1:6
07.01.2020 19:30 6. Ivo Kučera Tennis Club Brno 7:5
20.12.2019 18:00 5. Ivan Janek Sprint 1:6
17.12.2019 19:00 5. Martin Holubec fit4all centrum 1:6 Komentáře
13.12.2019 18:00 5. Aneta Valentová Tennis Club Brno 5:7
09.12.2019 09:00 5. Marián Faktor Tenis Paradise 6:7
30.11.2019 19:00 7. Jarek David Sprint 6:1
29.11.2019 17:00 7. Jaroslav Novotný Sprint 6:0
27.11.2019 16:00 7. Martin Adámek S:6 Komentáře
13.11.2019 08:00 7. Iveta Nedomová Tennis Club Brno 6:2 Komentáře
09.11.2019 14:00 7. Radomír Tupa Sprint 7:5 Komentáře
23.10.2019 02:47 6. Pavel Palme 6:S Komentáře
15.10.2019 16:30 6. Marián Faktor Sprint 7:6 Komentáře
08.10.2019 18:00 6. Ondrej Olah Sprint 3:6
06.10.2019 10:00 6. Luboš Janda Sprint 3:6
22.09.2019 08:56 6. Tomáš Urbánek S:6 Komentáře
21.09.2019 15:25 6. Radim Trojek S:6 Komentáře
11.09.2019 18:00 6. Aneta Valentová Tennis Club Brno 2:6
03.09.2019 18:00 6. František Kropáč Club Classic 4:6
28.08.2019 18:00 5. Milan Jurka Club Classic 0:6
25.08.2019 09:00 5. Jiří Kubík Sprint 3:6
17.08.2019 13:00 5. Rostislav Čech 2:6 Komentáře
02.08.2019 18:00 5. František Kropáč Club Classic 1:6
31.07.2019 14:28 6. Radim Trojek 6:S Komentáře
29.07.2019 17:00 6. Ondřej Svoboda MOJA Tenis 2:6
17.07.2019 21:47 6. Martin Adámek 6:S Komentáře
17.07.2019 19:00 6. M D 6:3
18.06.2019 19:30 7. Václav Palán Tennis Club Brno 2:6
09.06.2019 18:00 7. Aneta Valentová MOJA Tenis 6:4 Komentáře
08.06.2019 09:00 7. Tomáš Chudoba Sprint 6:4
05.06.2019 20:00 7. Lenka Oujezdská Sprint 6:0 Komentáře
25.05.2019 09:00 6. Marek Liška 1:6
12.05.2019 17:00 6. Martin Adámek Sprint 3:6 Komentáře
08.05.2019 09:00 6. Luboš Janda Sprint 2:6
05.05.2019 09:30 6. Radek Zatloukal Sprint 6:0
27.04.2019 18:44 7. Jan Hrouzek 6:S Komentáře
26.04.2019 11:32 7. Pavel Šustek 6:S Komentáře
25.04.2019 19:30 7. Michal Bursík Tennis Club Brno 6:7
07.04.2019 17:00 7. Martin Adámek Tennis Club Brno 7:5 Komentáře
31.03.2019 08:00 7. Serban Baciu Sprint 1:6
17.03.2019 10:00 7. Ondrej Olah Sprint 0:6
11.03.2019 10:00 7. V Ř Sprint 6:4 Komentáře
10.03.2019 12:00 7. Adrian Dumitru fit4all centrum 6:4 Komentáře
24.02.2019 08:00 6. Tomáš Tihlařík Sprint 0:6
18.02.2019 19:30 6. Pavel Šustek Tennis Club Brno 1:6
13.02.2019 09:00 6. V Ř Sprint 6:3 Komentáře
07.02.2019 19:00 6. Filip Bračok Sprint 0:6 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím