Načítám…
Image 1

Filip Konečný (39 let)

ID: 42740

Brno

  • 28 zápasů

    od roku 2020
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Skreč
  • 144 /222
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 28
    Zápasů v lize ( 14 / 9 / 5) 0 turnajů
  • 61%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2024

9 . Úroveň C

176 bodů
86. místo (83. místo v mužích)
J.N. J.Š. F.K. N.H. O.M. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jakub Nowak
3:1 3:0 3:1 3:2 8 30 198 12:4
2 .
Image 1
Jan Šírek
1:3 3:0 3:0 3:0 6 25 191 10:3
3 .
Image 1
Filip Konečný
0:3 0:3 3:1 3:0 4 12 176 6:7
4 .
Image 1
Nikol Holasová
1:3 0:3 1:3 0 4 164 2:9
5 .
Image 1
Ondřej Matuška
2:3 0:3 0:3 0 0 160 2:9

Podzimní sezóna 2023

9 . Úroveň A

156 bodů
87. místo (83. místo v mužích)
O.P. P.H. F.K. R.V. T.B. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Ondřej Pekař
3:2
3:S
2:3
3:1 6 30 176 11:6
2 .
Image 1
Patrik Hauk
2:3 3:1 3:2 2:3 4 25 169 10:9
3 .
Image 1
Filip Konečný
S:3
1:3 3:2 3:2 4 12 156 7:10
4 .
Image 1
Radek Veselý
3:2
2:3 2:3 3:0 4 4 148 10:8
5 .
Image 1
Tomáš Bartl
1:3 3:2 2:3 0:3 2 0 142 6:11

Podzimní sezóna 2022

8 . Úroveň C

149 bodů
86. místo (82. místo v mužích)
F.F. T.H. P.Š. D.B. F.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Filip Fousek
2:3
3:2
3:2 3:0 19 14 193 11:7
2 .
Image 1
Tomáš Horáček
3:2
1:3 2:3
3:S
14 11 185 9:8
3 .
Image 1
Pavel Štaud
2:3
3:1 3:2
S:S
11 0 171 8:6
4 .
Image 1
David Bajger
2:3 3:2 2:3 2:3 11 -11 160 9:11
5 .
Image 1
Filip Konečný
0:3
S:3
S:S
3:2 3 -14 149 3:8

Jarní sezóna 2022

9 . Úroveň A

193 bodů
83. místo (79. místo v mužích)
D.C. D.P. F.K. P.Č. J.R. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
David Chmelicek
3:2 3:0
2:3
3:1 20 14 214 11:6
2 .
Image 1
Dominik Pliska
2:3 3:2
3:S
3:S 19 11 210 11:5
3 .
Image 1
Filip Konečný
0:3 2:3
3:S
3:2 13 0 193 8:8
4 .
Image 1
Petr Čvanda
3:2
S:3
S:3
3:S 11 -11 180 6:8
5 .
Image 1
Jaroslav Reissig
1:3 S:3 2:3 S:3 3 -14 169 3:12

10 . Úroveň A

210 bodů
87. místo (82. místo v mužích)
P.Č. F.K. J.Č. L.P. R.M. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Petr Čipera
3:1 1:3 3:1 3:S 19 14 213 10:5
2 .
Image 1
Filip Konečný
1:3 3:0 3:2 3:S 19 11 210 10:5
3 .
Image 1
Jiří Čejka
3:1 0:3 3:2 3:S 17 0 197 9:6
4 .
Image 1
Lucie Pitelová
1:3 2:3 2:3 3:S 11 -11 180 8:9
5 .
Image 1
Radek Miča
S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 166 0:12

8 . Úroveň C

208 bodů
88. místo (83. místo v mužích)
J.J. J.Z. P.D. M.N. F.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jan Jedlička
3:2
2:3
3:0 3:0 21 14 255 11:5
2 .
Image 1
Jiří Ziegler
2:3 3:1 3:1
3:S
20 11 251 11:5
3 .
Image 1
Petr Daněk
3:2
1:3 3:1 3:2 17 0 237 10:8
4 .
Image 1
Martin Novotný
0:3 1:3 1:3
3:S
8 -11 217 5:9
5 .
Image 1
Filip Konečný
0:3
S:3
2:3
S:3
2 -14 208 2:12

Podzimní sezóna 2021

9 . Úroveň B

198 bodů
65. místo (60. místo v mužích)
F.K. I.D. N.M. R.T. D.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Filip Konečný
3:2 3:1 3:0 3:1 24 14 198 12:4
2 .
Image 1
Ivo Dusík
2:3
3:S
3:0 3:2 20 11 191 11:5
3 .
Image 1
Nikola Musil
1:3
S:3
3:0
3:0 15 0 175 7:6
4 .
Image 1
Richard Trembecký
0:3 0:3
0:3
3:1 6 -11 155 3:10
5 .
Image 1
Dominik Šíba
1:3 2:3 0:3 1:3 4 -14 150 4:12

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
22.02.2024 14:00 9. Jan Šírek Badminton Líšeň 0:3
19.02.2024 15:00 9. Nikol Holasová Sport Centrum Kuklenská 3:1
06.02.2024 15:00 9. Jakub Nowak Sport Centrum Kuklenská 0:3
03.02.2024 17:00 9. Ondřej Matuška Sport Centrum Kuklenská 3:0
27.01.2024 19:52 9. Ondřej Pekař S:3 Komentáře
23.01.2024 17:00 9. Patrik Hauk Sport Centrum Kuklenská 1:3
19.01.2024 17:00 9. Tomáš Bartl Sport Centrum IVANOVICE 3:2
05.01.2024 16:00 9. Radek Veselý Sport Centrum Kuklenská 3:2
29.01.2023 18:02 8. Pavel Štaud S:S Komentáře
29.01.2023 12:28 8. Tomáš Horáček S:3 Komentáře
20.01.2023 12:00 8. Filip Fousek Xarena Slatina Badminton Club 0:3
06.01.2023 11:00 8. David Bajger Sprint 3:2
28.05.2022 18:00 9. Jaroslav Reissig Sprint 3:2
25.05.2022 16:20 9. Petr Čvanda 3:S Komentáře
12.05.2022 19:00 9. David Chmelicek Sport Centrum IVANOVICE 0:3
09.05.2022 16:00 9. Dominik Pliska Sprint 2:3
02.05.2022 00:10 10. Radek Miča 3:S
27.04.2022 12:00 10. Petr Čipera Sport Centrum IVANOVICE 1:3
07.04.2022 17:00 10. Jiří Čejka Sprint 3:0
04.04.2022 18:00 10. Lucie Pitelová Xarena Slatina Badminton Club 3:2
26.02.2022 19:28 8. Jiří Ziegler S:3 Komentáře
26.02.2022 19:28 8. Martin Novotný S:3 Komentáře
09.02.2022 16:00 8. Jan Jedlička Xarena Slatina Badminton Club 0:3
07.02.2022 17:30 8. Petr Daněk Sport Centrum IVANOVICE 2:3
20.01.2022 20:00 9. Nikola Musil Sprint 3:1
10.01.2022 18:00 9. Dominik Šíba Sprint 3:1
07.01.2022 16:00 9. Richard Trembecký Sprint 3:0
04.01.2022 16:30 9. Ivo Dusík Sprint 3:2

Platební metody

Platební metody