Miroslava Ptáčková

Miroslava Ptáčková (27 let)

ID: 32602

Brno

  • 26 zápasů

    od roku 2019
  • 4/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
  • 17:00
    Často hraje od 17:00 v Sprint
  • 188 /243
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 25
    Zápasů v lize ( 9 / 15 / 1) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2019

17 . Úroveň A

81 bodů
184. místo (16. místo v ženách)
M.G. M.P. K.P. M.R. J.B. H.Ž. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Garlík
3:0
3:0
3:s 17 14 91
2 .
Image 1
Miroslava Ptáčková
3:1 3:s 10 11 81
3 .
Image 1
Kateřina Pavlíčková
0:3
1:3 3:s 6 0 66
4 .
Image 1
Martina Ryšavá
3:s 5 0 65
5 .
Image 1
Jana Baranová
0:3
3:s 5 -3 62
6 .
Image 1
Hana Životská
s:3 s:3 s:3 s:3 s:3 0 -14 46

17 . Úroveň B

84 bodů
191. místo (19. místo v ženách)
M.N. M.P. K.H. K.M. M.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Magdaléna Němcová
3:1
3:1
S:3
3:0 19 14 93
2 .
Image 1
Miroslava Ptáčková
1:3
0:3
3:S
3:S
13 11 84
3 .
Image 1
Kateřina Horňáková
1:3
3:0
S:S
3:S
12 0 72
4 .
Image 1
Kateřina Machálková
3:S
S:3
S:S
S:S 2 -11 51
5 .
Image 1
Martina Hujová
0:3
S:3
S:3
S:S -2 -14 44

18 . Úroveň A

94 bodů
195. místo (21. místo v ženách)
M.C. M.P. M.B. O.K. V.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Chromeček
3:2
3:0
3:0
3:S
25 14 99
2 .
Image 1
Miroslava Ptáčková
2:3
3:0
3:0
3:0
23 11 94
3 .
Image 1
Michaela Bažantová
0:3
0:3
3:2
3:S
11 0 71
4 .
Image 1
Ondřej Kučera
0:3 0:3
2:3
3:S
8 -3 65
5 .
Image 1
Vojtěch Svoboda
S:3
0:3
S:3
S:3
0 -14 46

Jarní sezóna 2019

17 . Úroveň A

133 bodů
200. místo (22. místo v ženách)
M.Š. T.B. M.P. J.Š. T.G. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Monika Šťastná
0:3
3:1
3:0
3:S
19 14 153
2 .
Image 1
Tomáš Blažek
3:0
3:0 S:S
3:S
18 11 149
3 .
Image 1
Miroslava Ptáčková
1:3
0:3 3:1
3:S
13 0 133
4 .
Image 1
Jaroslav Škulavik
0:3 S:S 1:3
3:S
5 -11 114
5 .
Image 1
Tomáš Gregor
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 106

17 . Úroveň A

101 bodů
209. místo (25. místo v ženách)
A.A. D.L. M.C. M.P. M.O. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Adéla Alexová
3:1
3:0
3:0
3:S
26 14 140
2 .
Image 1
Dáša Labáková
1:3 3:2 3:0
3:S
19 11 130
3 .
Image 1
Martin Caletka
0:3
2:3 3:0 3:S 15 0 115
4 .
Image 1
Miroslava Ptáčková
0:3
0:3 0:3 3:S 6 -5 101
5 .
Image 1
Marketa Oskrdova
S:3
S:3
S:3 S:3 0 -14 86

16 . Úroveň C

124 bodů
205. místo (23. místo v ženách)
M.K. S.M. I.K. L.K. M.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Kužela
3:1 3:2 2:3 3:0 20 14 174
2 .
Image 1
Stasa Manojlovic
1:3 3:0 S:S 3:0 13 11 164
3 .
Image 1
Iveta Kouřilová
2:3 0:3 1:3 3:0 10 0 150
4 .
Image 1
Luděk Kočica
3:2 S:S 3:1 S:S 7 -11 136
5 .
Image 1
Miroslava Ptáčková
0:3 0:3 0:3 S:S -2 -14 124

15 . Úroveň C

147 bodů
193. místo (25. místo v ženách)
I.M. T.T. E.H. R.T. M.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ivan Malý
3:1
3:1
3:0
3:0 26 14 200
2 .
Image 1
Tom Tom
1:3
3:0 3:0 3:0 22 11 193
3 .
Image 1
Eva Harťanská
1:3 0:3 3:0 3:0 15 0 175
4 .
Image 1
Richard Trembecký
0:3
0:3 0:3
3:1
6 -11 155
5 .
Image 1
Miroslava Ptáčková
0:3 0:3 0:3
1:3
1 -14 147

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
08.12.2019 16:00 17. Kateřina Pavlíčková Sport Centrum Kuklenská 3:1
08.12.2019 01:01 17. Hana Životská 3:S
02.12.2019 00:10 17. Kateřina Machálková 3:S
01.12.2019 21:34 17. Martina Hujová 3:S Komentáře
25.11.2019 18:00 17. Magdaléna Němcová Sprint 1:3 Komentáře
20.11.2019 17:00 17. Kateřina Horňáková Sprint 0:3 Komentáře
30.10.2019 20:00 18. Vojtěch Svoboda Sprint 3:0 Komentáře
22.10.2019 19:00 18. Michaela Bažantová Sport Centrum Kuklenská 3:0 Komentáře
08.10.2019 18:00 18. Ondřej Kučera Sport Centrum Kuklenská 3:0
05.10.2019 11:00 18. Martin Chromeček Sport Centrum IVANOVICE 2:3
30.05.2019 17:00 17. Jaroslav Škulavik fit4all centrum 3:1
29.05.2019 19:00 17. Monika Šťastná Sport Centrum Kuklenská 1:3 Komentáře
16.05.2019 19:30 17. Tomáš Blažek Sprint 0:3
02.05.2019 00:10 17. Marketa Oskrdova 3:S
23.04.2019 19:00 17. Dáša Labáková Sprint 0:3
18.04.2019 18:00 17. Martin Caletka Sprint 0:3
16.04.2019 17:00 17. Adéla Alexová Sprint 0:3 Komentáře
01.04.2019 00:10 16. Luděk Kočica S:S
18.03.2019 18:00 16. Iveta Kouřilová Xarena Slatina Badminton Club 0:3
11.03.2019 17:00 16. Martin Kužela Sprint 0:3
10.03.2019 17:00 16. Stasa Manojlovic Sprint 0:3
03.03.2019 20:00 15. Eva Harťanská Sprint 0:3
02.03.2019 10:00 15. Richard Trembecký Sport Centrum Kuklenská 1:3 Komentáře
21.02.2019 17:30 15. Ivan Malý 0:3
12.02.2019 17:00 15. Tom Tom 0:3
17. Tomáš Gregor 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím