No photo

Matúš Hlaváčik (24 let)

ID: 32538

Brno

Facebook profil

  • 10 zápasů

    od roku 2018
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
  • 17:00
    Často hraje od 17:00 v Xarena Slatina Badminton Club
  • 268 /342
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 10
    Zápasů v lize ( 2 / 8 / 0) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2019

17 . Úroveň B

125 bodů
190. místo (172. místo v mužích)
M.H. M.Š. L.K. M.N. J.D. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Matúš Hlaváčik
3:2
3:1
11 14 125
2 .
Image 1
Monika Šťastná
2:3
0:3
2:3
3:2
9 11 120
3 .
Image 1
Luděk Kočica
3:0 7 0 107
4 .
Image 1
Magdaléna Němcová
1:3
3:2
6 -5 101
5 .
Image 1
Jan Drábek
2:3
2 -14 88

16 . Úroveň B

126 bodů
204. místo (182. místo v mužích)
J.B. D.M. J.H. R.T. M.H. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jana Benešová
1:3
3:0
3:0 3:0 22 14 176
2 .
Image 1
Dušan Medek
3:1 2:3 3:1 3:0 21 11 172
3 .
Image 1
Jana Hiripi
0:3
3:2
2:3
3:0 14 0 154
4 .
Image 1
Richard Trembecký
0:3 1:3
3:2
3:0
13 -11 142
5 .
Image 1
Matúš Hlaváčik
0:3 0:3 0:3
0:3
0 -14 126

15 . Úroveň A

148 bodů
192. místo (168. místo v mužích)
P.Š. H.P. G.B. T.G. M.H. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Šebesta
3:1
3:0
3:0 3:0 27 14 201
2 .
Image 1
Hana Palbuchtová
1:3 3:0 3:0 3:1 21 11 192
3 .
Image 1
Gabriela Bociánová
0:3
0:3 3:1 3:0 13 0 173
4 .
Image 1
Tomáš Gregor
0:3 0:3 1:3 3:1 7 -11 156
5 .
Image 1
Matúš Hlaváčik
0:3 1:3 0:3 1:3 2 -14 148

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
11.04.2019 20:00 17. Monika Šťastná fit4all centrum 3:2 Komentáře
09.04.2019 17:00 17. Magdaléna Němcová Sprint 3:1 Komentáře
25.03.2019 21:00 16. Dušan Medek fit4all centrum 0:3
22.03.2019 18:00 16. Jana Hiripi Xarena Slatina Badminton Club 0:3
18.03.2019 18:00 16. Jana Benešová Sprint 0:3
13.03.2019 20:00 16. Richard Trembecký Sport Centrum Kuklenská 0:3 Komentáře
01.03.2019 16:00 15. Hana Palbuchtová Xarena Slatina Badminton Club 1:3
28.02.2019 14:00 15. Petr Šebesta Xarena Slatina Badminton Club 0:3
27.02.2019 17:00 15. Tomáš Gregor Sport Centrum Kuklenská 1:3
11.02.2019 19:00 15. Gabriela Bociánová Xarena Slatina Badminton Club 0:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím