Image 1

Matúš Hlaváčik (24 let)

ID: 32538

Brno

Facebook profil

  • 25 zápasů

    od roku 2018
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
  • 17:00
    Často hraje od 17:00 v Sport Centrum Kuklenská
  • 236 /371
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 25
    Zápasů v lize ( 7 / 11 / 7) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2019

12 . Úroveň A

66 bodů
132. místo (119. místo v mužích)
M.P. M.H. J.H. A.A. M.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miroslav PROKEŠ
3:S
1:3
3:0
14 14 108
2 .
Image 1
Michal Haman
S:3
3:1
2:3
3:S
14 11 105
3 .
Image 1
Jana Hanáková
3:1
1:3
7 0 87
4 .
Image 1
Adéla Alexová
0:3
3:2
5 -11 74
5 .
Image 1
Matúš Hlaváčik
S:3
0 -14 66

13 . Úroveň B

92 bodů
129. místo (118. místo v mužích)
T.S. T.B. M.H. E.M. M.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Světnický
3:1 3:1 3:0 3:1 25 14 119
2 .
Image 1
Tomáš Blažek
1:3 3:0 3:2
2:3
15 11 106
3 .
Image 1
Matúš Hlaváčik
1:3 0:3
3:2
3:1 12 0 92
4 .
Image 1
Eduard Medla
0:3 2:3
2:3
3:2
9 -3 86
5 .
Image 1
Monika Šťastná
1:3
3:2
1:3
2:3
9 -14 75

13 . Úroveň A

71 bodů
137. místo (125. místo v mužích)
N.P. P.M. M.H. K.H. E.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Nikola Pajkovský
3:2 3:1
3:0
3:0 25 14 99
2 .
Image 1
Peter Mada
2:3
2:3
3:2
3:0 16 11 87
3 .
Image 1
Matúš Hlaváčik
1:3
3:2
3:2
S:3
11 0 71
4 .
Image 1
Kateřina Horňáková
0:3
2:3
2:3 3:0 11 -11 60
5 .
Image 1
Eva Hlavinková
0:3 0:3
3:S
0:3 6 -14 52

Jarní sezóna 2019

16 . Úroveň A

122 bodů
205. místo (181. místo v mužích)
J.H. I.K. R.M. M.P. M.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jana Hanáková
3:0
S:S
3:0
3:S
18 14 172
2 .
Image 1
Iveta Kouřilová
0:3
3:1
3:1
3:S
18 11 169
3 .
Image 1
Radim Martynek
S:S
1:3
3:S
S:S
3 0 143
4 .
Image 1
Miroslav PROKEŠ
0:3
1:3
S:3
S:S -1 -5 134
5 .
Image 1
Matúš Hlaváčik
S:3
S:3
S:S
S:S -4 -14 122

17 . Úroveň B

126 bodů
193. místo (173. místo v mužích)
M.N. M.H. M.Š. L.K. J.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Magdaléna Němcová
1:3
3:2
3:S
3:S
18 14 132
2 .
Image 1
Matúš Hlaváčik
3:1
3:2
3:S
S:S
15 11 126
3 .
Image 1
Monika Šťastná
2:3
2:3
0:3
3:2
9 0 109
4 .
Image 1
Luděk Kočica
S:3
S:3
3:0 S:S 5 -5 100
5 .
Image 1
Jan Drábek
S:3
S:S
2:3
S:S -2 -14 84

16 . Úroveň B

126 bodů
204. místo (182. místo v mužích)
J.B. D.M. J.H. R.T. M.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jana Benešová
1:3
3:0
3:0 3:0 22 14 176
2 .
Image 1
Dušan Medek
3:1 2:3 3:1 3:0 21 11 172
3 .
Image 1
Jana Hiripi
0:3
3:2
2:3
3:0 14 0 154
4 .
Image 1
Richard Trembecký
0:3 1:3
3:2
3:0
13 -11 142
5 .
Image 1
Matúš Hlaváčik
0:3 0:3 0:3
0:3
0 -14 126

15 . Úroveň A

148 bodů
192. místo (168. místo v mužích)
P.Š. H.P. G.B. T.G. M.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Šebesta
3:1
3:0
3:0 3:0 27 14 201
2 .
Image 1
Hana Palbuchtová
1:3 3:0 3:0 3:1 21 11 192
3 .
Image 1
Gabriela Bociánová
0:3
0:3 3:1 3:0 13 0 173
4 .
Image 1
Tomáš Gregor
0:3 0:3 1:3 3:1 7 -11 156
5 .
Image 1
Matúš Hlaváčik
0:3 1:3 0:3 1:3 2 -14 148

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
25.08.2019 16:50 12. Michal Haman S:3 Komentáře
29.07.2019 19:00 13. Monika Šťastná Sport Centrum Kuklenská 3:1
26.07.2019 17:00 13. Tomáš Světnický Sport Centrum Kuklenská 1:3
22.07.2019 17:00 13. Tomáš Blažek Sport Centrum Kuklenská 0:3
18.07.2019 18:00 13. Eduard Medla Sport Centrum Kuklenská 3:2 Komentáře
26.06.2019 16:46 13. Eva Hlavinková S:3 Komentáře
26.06.2019 16:00 13. Kateřina Horňáková Sport Centrum Kuklenská 3:2
25.06.2019 17:00 13. Peter Mada Sport Centrum Kuklenská 3:2 Komentáře
24.06.2019 07:00 13. Nikola Pajkovský Badminton Líšeň 1:3
03.06.2019 00:10 16. Miroslav PROKEŠ S:S
28.05.2019 09:23 16. Jana Hanáková S:3 Komentáře
27.05.2019 08:46 16. Radim Martynek S:S Komentáře
19.05.2019 21:38 16. Iveta Kouřilová S:3 Komentáře
01.05.2019 01:01 17. Jan Drábek S:S Komentáře
01.05.2019 00:56 17. Luděk Kočica 3:S Komentáře
11.04.2019 20:00 17. Monika Šťastná fit4all centrum 3:2 Komentáře
09.04.2019 17:00 17. Magdaléna Němcová Sprint 3:1 Komentáře
25.03.2019 21:00 16. Dušan Medek fit4all centrum 0:3
22.03.2019 18:00 16. Jana Hiripi Xarena Slatina Badminton Club 0:3
18.03.2019 18:00 16. Jana Benešová Sprint 0:3
13.03.2019 20:00 16. Richard Trembecký Sport Centrum Kuklenská 0:3 Komentáře
01.03.2019 16:00 15. Hana Palbuchtová Xarena Slatina Badminton Club 1:3
28.02.2019 14:00 15. Petr Šebesta Xarena Slatina Badminton Club 0:3
27.02.2019 17:00 15. Tomáš Gregor Sport Centrum Kuklenská 1:3
11.02.2019 19:00 15. Gabriela Bociánová Xarena Slatina Badminton Club 0:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím