No photo

Tomáš Macek (36 let)

ID: 28536

Praha

  • 88 zápasů

    od roku 2017
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
  • 19:00
    Často hraje od 19:00 v Hamr Záběhlice
  • 9 /22
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 67
    Zápasů v lize ( 21 / 38 / 8) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2019

1 . Úroveň A

29 bodů
9. místo (4. místo v ženách)
Pol… Pat… BSM Age… Alf… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Polatovi (M. Polatová + L. Polata)
2:0
2:0
2:0
12 11 62
2 .
Pat a Bobek (R. Činátl + D. Činátl)
2:1
2:0
2:0
11 8 58
3 .
0:2
1:2
1:2
2:1
5 0 44
4 .
0:2
0:2
2:1
3 -8 34
5 .
0:2
0:2
1:2
1 -11 29

3 . Úroveň A

38 bodů
6. místo (3. místo v ženách)
Alf… K2… Ama… Tau… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 2:0 2:0
2:S
14 11 38
2 .
K2 team (J. Kosková + J. Kosková)
0:2 S:S
2:S
3 8 24
3 .
Amateurs (J. Grygar + M. Vančura)
0:2 S:S
2:S
3 0 16
4 .
Taus 1825 (J. Hrubý + I. Hrubá)
S:2
S:2
S:2
0 -8 5

2 . Úroveň A

33 bodů
8. místo (5. místo v ženách)
Mar… Pru… Alf… Tau… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Marek a Lenka (L. Lukášová + M. Bezak)
S:2
2:0
2:0 14 11 51
2 .
Prudiči (M. Treplová + R. Brokl)
2:S
2:0
S:2
12 8 46
3 .
0:2
0:2 2:0 7 0 33
4 .
Taus 1825 (J. Hrubý + I. Hrubá)
0:2
2:S
0:2 5 -8 23

Podzimní sezóna 2018

3 . Úroveň A

35 bodů
9. místo (4. místo v ženách)
Tau… Alf… Pok… K2… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Taus 1825 (J. Hrubý + I. Hrubá)
2:1 2:0
2:S
10 0 16
2 . 1:2 2:0
2:S
8 0 14
3 .
Pokémoni (K. Balcarová + M. Mišejka)
0:2 0:2
2:S
3 0 9
4 .
K2 team (J. Kosková + J. Kosková)
S:2
S:2
S:2
0 0 6

2 . Úroveň A

35 bodů
10. místo (5. místo v ženách)
Bug… Mar… Teo… Alf… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Bugifit (m. hanák + S. Hanáková)
2:0
2:1
2:0 11 0 23
2 .
Marek a Lenka (L. Lukášová + M. Bezak)
0:2 2:1 2:1 6 0 18
3 .
1:2
1:2
2:1
5 0 17
4 . 0:2 1:2
1:2
2 0 14

2 . Úroveň A

38 bodů
10. místo (5. místo v ženách)
Age… Teo… Mar… Alf… Tau… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
2:0
2:0
2:0
2:0
12 0 24
2 .
0:2
2:1
2:0
2:0
8 0 20
3 .
Marek a Lenka (L. Lukášová + M. Bezak)
0:2
1:2
2:0
2:0
7 0 19
4 .
0:2
0:2
0:2
2:0 3 0 15
5 .
Taus 1825 (J. Hrubý + I. Hrubá)
0:2
0:2
0:2
0:2 0 0 12

Letní sezóna 2018

1 . Úroveň A

20 bodů
5. místo (3. místo v ženách)
Pat… Pol… BSM Alf… Mar… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Pat a Bobek (R. Činátl + D. Činátl)
2:0
2:0
2:0
2:S
11 0 29
2 .
Polatovi (M. Polatová + L. Polata)
0:2
2:0
2:0
2:S
8 0 26
3 .
0:2
0:2
2:S
2:S
4 0 22
4 .
0:2
0:2
S:2
2:S
2 0 20
5 .
Marek a Lenka (L. Lukášová + M. Bezak)
S:2
S:2
S:2
S:2
0 0 18

2 . Úroveň A

24 bodů
3. místo (2. místo v ženách)
Alf… Tau… San… M &… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 2:0 2:0 2:0 12 0 24
2 .
Taus 1825 (J. Hrubý + I. Hrubá)
0:2 2:0 2:0 8 0 20
3 .
Sankoud 92 (S. Rakoušová + T. Bruder)
0:2 0:2 2:0 4 0 16
4 .
M & M (M. Vnouček + M. Pohan)
0:2 0:2 0:2 0 0 12

1 . Úroveň A

40 bodů
11. místo (5. místo v ženách)
Ned… BSM Pat… Pol… Alf… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Nedbálci (D. Nedbal + T. Nedbal)
2:1
2:0
2:0
2:0
47 0 92
2 .
1:2
0:2
2:1
2:0
26 0 71
3 .
Pat a Bobek (R. Činátl + D. Činátl)
0:2
2:0
2:0
2:0 21 0 66
4 .
Polatovi (M. Polatová + L. Polata)
0:2
1:2
0:2
2:0
18 0 63
5 .
0:2
0:2
0:2
0:2
-5 0 40

2 . Úroveň A

54 bodů
6. místo (4. místo v ženách)
Alf… Ven… RS San… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 2:S
0:2
2:1
24 0 54
2 .
Ventyl a Skilma (M. Spálenský + T. Dospěl)
S:2 S:S
2:0
10 0 40
3 .
2:0
S:S S:S 3 0 33
4 .
Sankoud 92 (S. Rakoušová + T. Bruder)
1:2
0:2
S:S 0 0 30

Jarní sezóna 2018

2 . Úroveň A

43 bodů
6. místo (2. místo v ženách)
Ďáb… BSM Alf… Kla… Ten… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Ďáblice (K. Soukup + B. Čermochová)
2:0
2:1
2:S
2:0
44 0 59
2 .
0:2
2:0
2:1
2:0
34 0 49
3 .
1:2
0:2
2:S
2:0
28 0 43
4 .
Kladenský výběr (P. Kolář + M. Puchel)
S:2
1:2
S:2 S:S 0 0 15
5 .
Tenisovy team (J. Štiller + T. Kobešová)
0:2
0:2
0:2
S:S -5 0 10

3 . Úroveň A

28 bodů
11. místo (2. místo v ženách)
Kla… Ďáb… Alf… Jar… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Kladenský výběr (P. Kolář + M. Puchel)
1:2 2:0 2:0 41 0 56
2 .
Ďáblice (K. Soukup + B. Čermochová)
2:1 S:2 2:0 28 0 43
3 . 0:2 2:S S:2 13 0 28
4 . 0:2 0:2 2:S 13 0 28

3 . Úroveň A

15 bodů
11. místo (2. místo v ženách)
R2… Ďáb… Alf… Jar… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
R2-D2 (R. David + R. David)
2:0
2:1
2:0
45 0 60
2 .
Ďáblice (K. Soukup + B. Čermochová)
0:2
2:0
2:S 30 0 45
3 .
1:2
0:2
S:S 0 0 15
4 .
0:2
S:2 S:S -7 0 8

2 . Úroveň A

33 bodů
10. místo (2. místo v ženách)
Pet… BSM Ďáb… Alf… Jar… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Petr a Pavla (P. Čermák + P. Hovorková)
2:0
2:0 2:0 2:0 52 0 67
2 .
0:2
2:1
2:1
2:0
29 0 44
3 .
Ďáblice (K. Soukup + B. Čermochová)
0:2
1:2
2:0
S:2 18 0 33
4 . 0:2
1:2
0:2
2:0
18 0 33
5 . 0:2
0:2
2:S
0:2
10 0 25

Podzimní sezóna 2017

1 . Úroveň A

42 bodů
8. místo (2. místo v ženách)
Pat… Pol… 2Hr… Bug… Ďáb… Alf… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Pat a Bobek (R. Činátl + D. Činátl)
1:2
2:1
2:0
0:2
2:0
30 0 60
2 .
Polatovi (M. Polatová + L. Polata)
2:1
2:1
2:1
2:1
2:1
30 0 60
3 .
2Hrošíci (R. Kabát + P. Čepek)
1:2
1:2
1:2
2:S
2:0
30 0 60
4 .
Bugifit (m. hanák + S. Hanáková)
0:2
1:2
2:1 2:S 2:0 28 0 58
5 .
Ďáblice (K. Soukup + B. Čermochová)
2:0
1:2
S:2
S:2 S:2 14 0 44
6 .
0:2
1:2
0:2
0:2 2:S 12 0 42

2 . Úroveň A

0 bodů
8. místo (2. místo v ženách)
Ďáb… Alf… RS Ros… LuKa B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Ďáblice (K. Soukup + B. Čermochová)
2:0
S:S S:S S:S -2 0 13
2 .
0:2
S:S S:S S:S -15 0 0
3 . S:S S:S S:S S:S -20 0 -5
4 .
Rosomáci (M. Lomoz + Z. Makovský)
S:S S:S S:S S:S -20 0 -5
5 . S:S S:S S:S S:S -20 0 -5

2 . Úroveň A

41 bodů
6. místo (2. místo v ženách)
Bug… BSM Alf… Ros… LuKa B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Bugifit (m. hanák + S. Hanáková)
2:0 2:0 2:0 2:0 52 0 67
2 . 0:2
2:0
2:0
2:0
39 0 54
3 . 0:2
0:2
2:0
2:0
26 0 41
4 .
Rosomáci (M. Lomoz + Z. Makovský)
0:2
0:2
0:2
2:0
13 0 28
5 . 0:2
0:2
0:2
0:2
0 0 15

2 . Úroveň A

32 bodů
8. místo (2. místo v ženách)
2Hr… Kla… Alf… Ros… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
2Hrošíci (R. Kabát + P. Čepek)
2:0 2:0 2:0 51 0 66
2 .
Kladenský výběr (P. Kolář + M. Puchel)
0:2 2:0
2:0
34 0 49
3 . 0:2 0:2 2:0 17 0 32
4 .
Rosomáci (M. Lomoz + Z. Makovský)
0:2
0:2
0:2 0 0 15

Letní sezóna 2017

3 . Úroveň A

5 bodů
14. místo (2. místo v ženách)
LuT… Bug… Alf… Tom… Ste… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
LuTo tenis (L. Hálek + T. Hálek)
0:2
2:0
2:S 2:S 33 0 48
2 .
Bugifit (m. hanák + S. Hanáková)
2:0 2:0 2:S S:S 31 0 46
3 .
0:2
0:2 S:S S:S -10 0 5
4 .
Tom and Jerry (T. Chamra + J. Čabaiová)
S:2 S:2 S:S S:S -10 0 5
5 .
SteckovicovaFalta (M. Falta + J. Steckovičová)
S:2 S:S S:S S:S -15 0 0

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
17.04.2019 19:00 1. Pat a Bobek (R. Činátl, D. Činátl) Hamr Záběhlice 0:2 Komentáře
11.04.2019 20:00 1. BSM (P. Houdek, T. Sodomka) Hamr Záběhlice 1:2 Komentáře
10.04.2019 20:00 1. Polatovi (M. Polatová, L. Polata) Hamr Záběhlice 0:2 Komentáře
19.03.2019 19:40 3. Taus 1825 (J. Hrubý, I. Hrubá) 2:S Komentáře
10.03.2019 19:00 3. K2 team (J. Kosková, J. Kosková) Hamr Braník 2:0
06.03.2019 21:00 3. Amateurs (J. Grygar, M. Vančura) Hamr Braník 2:0
01.03.2019 17:00 2. Prudiči (M. Treplová, R. Brokl) Hamr Záběhlice 0:2
21.02.2019 19:00 2. Marek a Lenka (L. Lukášová, M. Bezak) Hamr Štěrboholy 0:2 Komentáře
14.02.2019 20:00 2. Taus 1825 (J. Hrubý, I. Hrubá) Hamr Záběhlice 2:0
23.01.2019 20:00 3. Pokémoni (K. Balcarová, M. Mišejka) Hamr Záběhlice 2:0
22.01.2019 08:39 3. K2 team (J. Kosková, J. Kosková) 2:S Komentáře
17.01.2019 21:00 3. Taus 1825 (J. Hrubý, I. Hrubá) Hamr Záběhlice 1:2
16.12.2018 19:00 2. Bugifit (m. hanák, S. Hanáková) Hamr Braník 0:2
09.12.2018 18:30 2. Marek a Lenka (L. Lukášová, M. Bezak) Hamr Záběhlice 1:2
07.12.2018 20:00 2. Teoretici (J. Novák, E. Myslivečková) Hamr Záběhlice 1:2 Komentáře
22.11.2018 20:00 2. Taus 1825 (J. Hrubý, I. Hrubá) 2:0
15.11.2018 19:00 2. Teoretici (J. Novák, E. Myslivečková) 0:2 Komentáře
13.11.2018 20:00 2. Agentky (N. Novotna, E. Řezníčková) LTC Modřany 2005 0:2 Komentáře
10.11.2018 11:30 2. Marek a Lenka (L. Lukášová, M. Bezak) Hamr Braník 0:2 Komentáře
25.09.2018 22:43 1. BSM (P. Houdek, T. Sodomka) S:2 Komentáře
19.09.2018 19:00 1. Polatovi (M. Polatová, L. Polata) Hamr Záběhlice 0:2 Komentáře
17.09.2018 20:00 1. Marek a Lenka (L. Lukášová, M. Bezak) 2:S Komentáře
16.09.2018 18:00 1. Pat a Bobek (R. Činátl, D. Činátl) Hamr Záběhlice 0:2 Komentáře
29.08.2018 18:00 2. M & M (M. Vnouček, M. Pohan) 2:0
23.08.2018 18:00 2. Sankoud 92 (S. Rakoušová, T. Bruder) Hamr Záběhlice 2:0
21.08.2018 18:00 2. Taus 1825 (J. Hrubý, I. Hrubá) 2:0
06.08.2018 07:17 1. Pat a Bobek (R. Činátl, D. Činátl) 0:2
02.08.2018 19:00 1. Polatovi (M. Polatová, L. Polata) Hamr Záběhlice 0:2 Komentáře
25.07.2018 18:30 1. Nedbálci (D. Nedbal, T. Nedbal) Hamr Braník 0:2 Komentáře
18.07.2018 19:00 1. BSM (P. Houdek, T. Sodomka) Hamr Braník 0:2 Komentáře
28.06.2018 18:00 2. Sankoud 92 (S. Rakoušová, T. Bruder) Sportcentrum Radlice 2:1 Komentáře
27.06.2018 19:00 2. RS (T. Ristovský, O. Šíma) Hamr Záběhlice 0:2 Komentáře
23.05.2018 19:00 2. Tenisovy team (J. Štiller, T. Kobešová) RS Sportcentrum 2:0 Komentáře
21.05.2018 18:00 2. Ďáblice (K. Soukup, B. Čermochová) 1:2 Komentáře
10.05.2018 18:30 2. BSM (P. Houdek, T. Sodomka) 0:2 Komentáře
02.05.2018 10:16 3. JardaJana (J. Steckovičová, J. Zdvihal) S:2
24.04.2018 18:00 3. Kladenský výběr (P. Kolář, M. Puchel) Tenis Cibulka 0:2
03.04.2018 14:32 3. JardaJana (J. Steckovičová, J. Zdvihal) S:S
06.03.2018 22:00 3. R2-D2 (R. David, R. David) Hamr Záběhlice 1:2 Komentáře
06.03.2018 19:00 3. Ďáblice (K. Soukup, B. Čermochová) Hamr Záběhlice 0:2 Komentáře
09.02.2018 18:00 2. Petr a Pavla (P. Čermák, P. Hovorková) Sportcentrum Radlice 0:2
07.02.2018 19:30 2. Ďáblice (K. Soukup, B. Čermochová) Tenis Hajnovka 0:2 Komentáře
04.02.2018 12:00 2. BSM (P. Houdek, T. Sodomka) Hamr Záběhlice 1:2 Komentáře
04.02.2018 11:00 2. JardaJana (J. Steckovičová, J. Zdvihal) Hamr Záběhlice 2:0 Komentáře
31.01.2018 19:00 1. Polatovi (M. Polatová, L. Polata) Hamr Záběhlice 1:2 Komentáře
28.01.2018 11:00 1. Bugifit (m. hanák, S. Hanáková) Hamr Braník 0:2
17.01.2018 18:30 1. Pat a Bobek (R. Činátl, D. Činátl) 0:2 Komentáře
07.01.2018 19:00 1. 2Hrošíci (R. Kabát, P. Čepek) Hamr Záběhlice 0:2 Komentáře
02.01.2018 10:20 2. Rosomáci (M. Lomoz, Z. Makovský) S:S
02.01.2018 10:20 2. LuKa (K. Svatoňová, L. Hrdý) S:S
02.01.2018 10:20 2. RS (T. Ristovský, O. Šíma) S:S
03.12.2017 19:00 2. Ďáblice (K. Soukup, B. Čermochová) Tenis Ládví 0:2 Komentáře
30.11.2017 19:00 2. Rosomáci (M. Lomoz, Z. Makovský) 2:0
11.11.2017 19:00 2. LuKa (K. Svatoňová, L. Hrdý) Hamr Záběhlice 2:0 Komentáře
07.11.2017 19:00 2. Bugifit (m. hanák, S. Hanáková) 0:2
04.11.2017 10:00 2. BSM (P. Houdek, T. Sodomka) Hamr Záběhlice 0:2 Komentáře
28.10.2017 20:00 2. Rosomáci (M. Lomoz, Z. Makovský) 2:0
24.10.2017 18:00 2. Kladenský výběr (P. Kolář, M. Puchel) 0:2
18.10.2017 19:00 2. 2Hrošíci (R. Kabát, P. Čepek) Hamr Záběhlice 0:2
02.10.2017 09:02 3. SteckovicovaFalta (M. Falta, J. Steckovičová) S:S
02.10.2017 09:02 3. Tom and Jerry (T. Chamra, J. Čabaiová) S:S
30.09.2017 10:00 3. Bugifit (m. hanák, S. Hanáková) 0:2
12.09.2017 18:00 3. LuTo tenis (L. Hálek, T. Hálek) Tenis Centrum Lužiny 0:2 Komentáře
1. Ďáblice (K. Soukup, B. Čermochová) 2:S
2. Ventyl a Skilma (M. Spálenský, T. Dospěl) 2:S
3. Ďáblice (K. Soukup, B. Čermochová) 2:S
2. Kladenský výběr (P. Kolář, M. Puchel) 2:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím