Načítám…
Image 1

Kristýna Vaněčková (31 let)

ID: 18048

Praha

  • 99 zápasů

    od roku 2013
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Skreč
    • Výhra
    • Výhra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Tatran Střešovice
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 99
    Zápasů v lize ( 50 / 34 / 15) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2015

4 . Úroveň B

74 bodů
34. místo (20. místo v mužích)
BSB… Bob… Žve… Tru… Pís… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
BSBAB 3:4 (Z. Plesnik + M. Nekvasilová)
3:2 3:0 3:0 3:S 45 0 105
2 . 2:3
3:1
3:2
3:S 34 0 94
3 .
Žvejkačky (A. Böck + L. Petrmichlová)
0:3
1:3
3:S
3:S 22 0 82
4 . 0:3
2:3
S:3
3:S 14 0 74
5 .
Pískožrouti (J. Kubálek + J. Burdová)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 60

5 . Úroveň B

73 bodů
36. místo (20. místo v mužích)
Tru… Tak… Spi… Oli… osa… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . S:S 3:0 3:S 3:S 28 0 73
2 .
Tak určitěěě! (M. Kalfař + H. Šanová)
S:S
2:3
3:0 3:0 25 0 70
3 .
Spikejam (M. Vaclavik + K. Hladká)
0:3
3:2
3:0 S:S 17 0 62
4 . S:3 0:3 0:3 S:S -5 0 40
5 . S:3 0:3 S:S S:S -10 0 35

6 . Úroveň B

75 bodů
32. místo (17. místo v mužích)
Tru… Lamy Una… Nat… Koc… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 3:1 3:0 3:S 45 0 75
2 . 1:3
3:2
3:2 3:S 30 0 60
3 . 1:3
2:3
3:0 3:S 29 0 59
4 .
Natural born players (M. Vaďura + L. Mrázková)
0:3 2:3 0:3 S:S -1 0 29
5 . S:3 S:3 S:3 S:S -5 0 25

5 . Úroveň A

55 bodů
44. místo (24. místo v mužích)
Sna… Prd… Zlí… Tru… Uli… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Snails on the beach (K. Fricová + K. Dupal)
3:2 3:2 3:0 3:0 44 0 89
2 .
Prdky v akci (E. Bedřichová + J. Herych)
2:3 3:S 3:S 3:0 37 0 82
3 .
Zlí Rakeťáci (V. Indrová + V. Čajka)
2:3 S:3 S:3 3:0 17 0 62
4 . 0:3 S:3 3:S S:3 10 0 55
5 .
Uličníci (J. Roubková + J. Němec)
0:3 0:3 0:3 3:S 10 0 55

Jarní sezóna 2015

6 . Úroveň B

69 bodů
29. místo (17. místo v mužích)
Man… Tru… Jar… Fue… Lamy Zví… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Mandarinky (D. Zelenková + J. Vlach)
3:2
3:2
3:1
3:0 3:S 41 0 71
2 . 2:3
3:1
3:1 3:0 3:S 39 0 69
3 .
Jarmary (M. Mašek + J. Berkova)
2:3
1:3
3:0
3:1
3:S 32 0 62
4 .
1:3
1:3
0:3
3:1 3:S 21 0 51
5 . 0:3 0:3
1:3
1:3 3:S 12 0 42
6 .
Zvířata (M. Šilhan + E. Dvorská)
S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 30

6 . Úroveň A

54 bodů
50. místo (33. místo v mužích)
Ban… Met… Tru… Dre… Zlí… Cer… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Banáni (J. Konášová + L. Uher)
3:0
3:0 3:1 3:S 3:0 47 0 77
2 .
Meteleskublesku (P. Černý + E. Kuldová)
0:3
0:3
3:0
3:S
3:S
26 0 56
3 . 0:3
3:0
3:0
S:S 3:S 24 0 54
4 .
Dream team vol.2 (I. Mejdrová + Š. Habová)
1:3
0:3
0:3
3:S
3:S
18 0 48
5 .
Zlí Rakeťáci (V. Indrová + V. Čajka)
S:3
S:3
S:S
S:3
3:S 4 0 34
6 . 0:3
S:3
S:3
S:3
S:3 0 0 30

5 . Úroveň B

73 bodů
44. místo (28. místo v mužích)
Spi… Tak… Ulo… Tru… Moř… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Spikejam (M. Vaclavik + K. Hladká)
3:2 3:0 3:0 3:0 48 0 108
2 .
Taková normální rodinka (D. Černý + R. Skoková)
2:3 3:2 3:0 3:S 36 0 96
3 .
Uložení s přesahem (V. Novák + M. Drahoňovská)
0:3 2:3 3:2 3:1 24 0 84
4 . 0:3 0:3 2:3 3:2 13 0 73
5 .
Mořský koníci (O. Hotový + V. Junková)
0:3 S:3 1:3 2:3 6 0 66

6 . Úroveň B

60 bodů
40. místo (25. místo v mužích)
Sna… Tru… KiK… Ban… Cer… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Snails on the beach (K. Fricová + K. Dupal)
S:S 3:1 3:0
3:0
32 0 62
2 . S:S 3:1 3:1 3:0 30 0 60
3 .
KiKi@MiKi (M. Ratočka + K. Jelínková)
1:3 1:3 3:2
3:1
24 0 54
4 .
Banáni (J. Konášová + L. Uher)
0:3 1:3 2:3 3:1 17 0 47
5 .
0:3
0:3
1:3
1:3 4 0 34

Letní sezóna 2014

6 . Úroveň A

16 bodů
48. místo (26. místo v mužích)
Paj… Tru… VeKa 3:4 Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Paja a Peta (P. Plaskova + P. Marková)
3:S
3:S
3:S 39 0 69
2 .
S:3
S:S S:S -14 0 16
3 .
S:3
S:S S:S -14 0 16
4 . S:3 S:S S:S -14 0 16

5 . Úroveň B

34 bodů
47. místo (26. místo v mužích)
Job… krá… MED… Sup… Tru… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
0:3
3:0
3:0
3:2
35 0 80
2 .
krásní a dokonalí:) (L. Peterová + L. Příšovský)
3:0
3:0
3:0
S:S 34 0 79
3 .
MEDAILE SEM! (M. Mrajca + D. Šiková)
0:3
0:3
S:S S:S -10 0 35
4 .
Superpár (H. Klofáčová + P. Schwank)
0:3
0:3
S:S S:S -10 0 35
5 .
2:3
S:S S:S S:S -11 0 34

4 . Úroveň B

75 bodů
31. místo (21. místo v mužích)
miš… Tak… Míš… Tru… Cub… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
mišsikáči (D. Skala + M. Vařechová)
3:0 3:0 3:0 3:0 52 0 112
2 .
Taková normální rodinka (D. Černý + R. Skoková)
0:3 3:0 3:1 3:0 37 0 97
3 .
Míšánci (E. Fialová + J. Šálek)
0:3 0:3 3:S
3:S
20 0 80
4 . 0:3 1:3 S:3 3:0 15 0 75
5 .
Cuba Libre (J. Hojer + M. Hojerová)
0:3 0:3
S:3
0:3 0 0 60

5 . Úroveň B

81 bodů
25. místo (17. místo v mužích)
Tru… Sna… Los… Job… Fil… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2 2:3 3:0 3:S 36 0 81
2 .
Snails on the beach (K. Fricová + K. Dupal)
2:3 3:2 3:0 3:S 36 0 81
3 .
Los Pojeros (J. Pojer + K. Pojerova)
3:2 2:3 3:2
3:S
32 0 77
4 . 0:3 0:3 2:3 3:0 17 0 62
5 . S:3 S:3
S:3
0:3 0 0 45

Jarní sezóna 2014

5 . Úroveň B

67 bodů
37. místo (20. místo v mužích)
Céb… Alč… Tru… Cub… Voz… Bli… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Cébéčka (P. Benáček + M. Valachová)
3:0
3:0
3:0
3:0
3:0
50 0 95
2 .
Alča a Lumča (A. Pazderková + L. Hovančík)
0:3
2:3
3:1
3:0
3:0
32 0 77
3 .
0:3
3:2
3:2
0:3 3:S 22 0 67
4 .
Cuba Libre (J. Hojer + M. Hojerová)
0:3
1:3
2:3
3:0
3:2
22 0 67
5 .
Vozembouši (L. Gajarský + L. Gajarská)
0:3
0:3 3:0 0:3 3:S 18 0 63
6 .
Blijící lišky (J. Vozák + M. Tejnecká)
0:3
0:3
S:3
2:3
S:3 3 0 48

4 . Úroveň A

56 bodů
46. místo (24. místo v mužích)
Fri… Poh… san… Eag… Zlí… Tru… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Friends without benefits (H. Mejdr + M. Cimrová)
3:S
3:0
3:0
3:0
3:0 48 0 108
2 .
PohodaJazz (A. Štixová + A. Ptáček)
S:3 3:2
3:2
3:1 3:0 33 0 93
3 .
sanendsnou (A. Dvořáček + T. Bártová)
0:3
2:3 3:2 3:0 3:0 30 0 90
4 . 0:3
2:3
2:3 3:0 3:0 26 0 86
5 .
Zlí Rakeťáci (V. Indrová + V. Čajka)
0:3
1:3 0:3 0:3 S:S -2 0 58
6 . 0:3 0:3 0:3 0:3 S:S -4 0 56

5 . Úroveň B

74 bodů
33. místo (18. místo v mužích)
Sna… Tru… S*M… Opt… VeKa Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Snails on the beach (K. Fricová + K. Dupal)
2:3 3:2 3:0
3:0
39 0 84
2 . 3:2 3:2 0:3 3:1 29 0 74
3 .
S*M*A*S*H (A. Hlávková + J. Předota)
2:3 2:3 S:S 3:1 14 0 59
4 .
Optický klan (M. Prostředníková + M. Šilhan)
0:3 3:0 S:S S:S 3 0 48
5 .
0:3
1:3 1:3 S:S -1 0 44

6 . Úroveň B

73 bodů
31. místo (18. místo v mužích)
Tru… Jar… J.S. zlo… Náp… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:2
3:1
3:0
3:S 43 0 73
2 .
Jarmary (M. Mašek + J. Berkova)
2:3
3:S
3:S
3:S
34 0 64
3 .
Image 1
Jana Svatá
1:3
S:3
2:3
3:S
16 0 46
4 .
zlobři (L. Hrubý + P. Hrubá)
0:3
S:3
3:2
2:3
13 0 43
5 . S:3
S:3
S:3
3:2
9 0 39

Podzimní sezóna 2013

5 . Úroveň B

88 bodů
31. místo (18. místo v mužích)
Mač… Pla… Tru… Moř… T&J Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Mačky z pračky (S. Vrabcová + O. Ladman)
3:1 3:1 3:1 3:0 46 0 106
2 .
Players on the waves (K. Jandurová + J. Kosina)
1:3 3:0 3:0 3:0 41 0 101
3 . 1:3 0:3 3:0 3:0 28 0 88
4 .
Mořský koníci (O. Hotový + V. Junková)
1:3 0:3 0:3 3:0 15 0 75
5 . 0:3 0:3 0:3 0:3 0 0 60

5 . Úroveň A

83 bodů
32. místo (20. místo v mužích)
Mal… Hea… Tru… Jar… Sma… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Malá rodina (D. Heroldová + M. Pokorný)
3:0
3:0
3:0
3:S 49 0 109
2 .
0:3
3:2
3:1 2:3 24 0 84
3 .
0:3
2:3
3:2 3:S 23 0 83
4 .
Jarmary (M. Mašek + J. Berkova)
0:3
1:3 2:3
3:S
16 0 76
5 .
Smashing team (M. Kalfař + P. Mokrošová)
S:3 3:2 S:3
S:3
9 0 69

6 . Úroveň A

73 bodů
39. místo (21. místo v mužích)
S*M… Tru… Met… Bud… Vol… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
S*M*A*S*H (A. Hlávková + J. Předota)
3:1 3:1 3:1
3:0
46 0 91
2 . 1:3 3:2 2:3 3:0 28 0 73
3 .
Meteor shower (J. Kozic + J. Forch)
1:3 2:3 3:S 3:1 27 0 72
4 .
Budějčáci (J. Štěrba + B. Salayova)
1:3 3:2 S:3
3:2
20 0 65
5 .
Voltíci (A. Jiruchová + J. Jirucha)
0:3
0:3 1:3
2:3
6 0 51

6 . Úroveň A

80 bodů
38. místo (21. místo v mužích)
Wob… Tru… Kun… MIGA Kap… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Wobobegde (V. Burkert + K. Tužilová)
1:3
3:0 3:0 3:0 41 0 86
2 .
3:1
1:3
3:2
3:0 35 0 80
3 .
Kuna písečná (M. Konecny + A. Zvelebilová)
0:3 3:1 3:1 3:0 35 0 80
4 . 0:3
2:3
1:3 3:0 19 0 64
5 .
Kapustňáci (M. Janová + O. Kadeřábek)
0:3 0:3 0:3 0:3 0 0 45

Letní sezóna 2013

5 . Úroveň A

59 bodů
36. místo (22. místo v mužích)
Jar… Pla… Met… Tru… Eme… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Jarmary (M. Mašek + J. Berkova)
3:2
3:0
3:2
3:S
41 0 86
2 .
Players on the waves (K. Jandurová + J. Kosina)
2:3
3:0
3:S
3:S
37 0 82
3 .
Meteor shower (J. Kozic + J. Forch)
0:3
0:3
3:0
3:S
23 0 68
4 .
2:3
S:3
0:3
3:S
14 0 59
5 .
Ememáci (M. Kalfař + M. Špásová)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 45

5 . Úroveň B

69 bodů
32. místo (19. místo v mužích)
Str… N2 Tru… Vol… Vol… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Strážci vesmíru (D. Plachý + G. Vránová)
1:3
2:3
3:0
3:1
30 0 75
2 .
3:1
3:0 3:1
S:S
30 0 75
3 . 3:2 0:3 3:1
2:3
24 0 69
4 .
VolejVole! (A. Jurík + K. Kunešová)
0:3
1:3 1:3 3:1 15 0 60
5 .
Voltíci (A. Jiruchová + J. Jirucha)
1:3
S:S
3:2
1:3 8 0 53

6 . Úroveň A

55 bodů
32. místo (19. místo v mužích)
Ted… Eme… Tru… TRO… SNJ Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Teddy Bears Cobrastyle Softmachine (J. Prochacek + J. Samková)
3:2 3:2
3:0
3:S 41 0 71
2 .
Ememáci (M. Kalfař + M. Špásová)
2:3 1:3 3:0 3:S 29 0 59
3 . 2:3 3:1 0:3 3:S 25 0 55
4 .
TROLOLO (E. Kubešová + M. M)
0:3
0:3 3:0 3:S 23 0 53
5 . S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 30

7 . Úroveň A

50 bodů
39. místo (22. místo v mužích)
Dre… Žab… Tru… Fil… Hor… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Dream team (I. Mejdrová + J. Vyšinková)
3:0
3:1
3:1
3:S
45 0 65
2 .
0:3
3:1
3:1 3:S 32 0 52
3 . 1:3
1:3
3:0 3:0 30 0 50
4 .
1:3
1:3 0:3 3:S 14 0 34
5 .
Horký maliny (V. Tatarová + O. Tichý)
S:3
S:3 0:3 S:3 0 0 20

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
23.09.2015 20:00 4. BSBAB 3:4 (Z. Plesnik, M. Nekvasilová) Beachclub Strahov 0:3
21.09.2015 19:00 4. Bobici (L. Šurábová, M. Šuráb) Hamr Záběhlice 2:3 Komentáře
01.09.2015 10:57 5. Tak určitěěě! (M. Kalfař, H. Šanová) S:S
27.08.2015 20:00 5. Spikejam (M. Vaclavik, K. Hladká) Areál volného času Gutova 3:0
29.07.2015 10:00 6. Unagi (M. Halmlová, Z. Barcaj) Tatran Střešovice 3:1
16.07.2015 20:00 6. Natural born players (M. Vaďura, L. Mrázková) Beachklub Ládví 3:0
10.07.2015 17:00 6. Lamy (M. Čejková, j. čejka) Areál volného času Gutova 3:1
30.06.2015 10:54 5. Uličníci (J. Roubková, J. Němec) S:3
23.06.2015 08:00 5. Snails on the beach (K. Fricová, K. Dupal) Beachklub Pankrác 0:3
20.05.2015 20:00 6. Mandarinky (D. Zelenková, J. Vlach) Beachclub Strahov 2:3
13.05.2015 19:00 6. Jarmary (M. Mašek, J. Berkova) Beachclub Strahov 3:1 Komentáře
11.05.2015 21:00 6. Fuertes (D. Hrušková, R. Navrátil) Tatran Střešovice 3:1
10.05.2015 20:00 6. Lamy (M. Čejková, j. čejka) Tatran Střešovice 3:0
01.05.2015 14:17 6. Zlí Rakeťáci (V. Indrová, V. Čajka) S:S
26.04.2015 21:00 6. Meteleskublesku (P. Černý, E. Kuldová) Hamr Záběhlice 3:0 Komentáře
20.04.2015 21:00 6. Banáni (J. Konášová, L. Uher) Tatran Střešovice 0:3
19.04.2015 21:00 6. Dream team vol.2 (I. Mejdrová, Š. Habová) Areál volného času Gutova 3:0 Komentáře
29.03.2015 21:00 5. Uložení s přesahem (V. Novák, M. Drahoňovská) Beachklub Pankrác 2:3
22.03.2015 20:00 5. Spikejam (M. Vaclavik, K. Hladká) Tatran Střešovice 0:3
17.03.2015 21:00 5. Taková normální rodinka (D. Černý, R. Skoková) Areál volného času Gutova 0:3
16.03.2015 21:00 5. Mořský koníci (O. Hotový, V. Junková) Beachklub Pankrác 3:2
20.02.2015 21:00 6. Banáni (J. Konášová, L. Uher) Areál volného času Gutova 3:1
15.02.2015 15:30 6. KiKi@MiKi (M. Ratočka, K. Jelínková) Areál volného času Gutova 3:1
06.02.2015 19:00 6. Cerditos (T. Mitošinková, P. Milota) Beachklub Pankrác 3:0
30.09.2014 22:24 6. VeKa (K. Aertsová, V. Kasperová) S:S
30.09.2014 22:24 6. 3:4 (B. Salayova, Z. Plesnik) S:S
01.09.2014 13:54 5. krásní a dokonalí:) (L. Peterová, L. Příšovský) S:S
01.09.2014 13:54 5. Superpár (H. Klofáčová, P. Schwank) S:S
01.09.2014 13:54 5. MEDAILE SEM! (M. Mrajca, D. Šiková) S:S
05.08.2014 18:00 5. Joburti (V. Tomčányi, K. Němcová) Tatran Střešovice 2:3 Komentáře
22.07.2014 18:00 4. mišsikáči (D. Skala, M. Vařechová) Tatran Střešovice 0:3
15.07.2014 21:00 4. Taková normální rodinka (D. Černý, R. Skoková) Areál volného času Gutova 1:3
09.07.2014 10:00 4. Cuba Libre (J. Hojer, M. Hojerová) Beachklub Pankrác 3:0
01.07.2014 12:43 5. Filipínci (L. Andrýsková, J. Matějovič) 3:S
19.06.2014 21:00 5. Joburti (V. Tomčányi, K. Němcová) Tatran Střešovice 3:0
18.06.2014 08:00 5. Los Pojeros (J. Pojer, K. Pojerova) Areál volného času Gutova 2:3
11.06.2014 09:00 5. Snails on the beach (K. Fricová, K. Dupal) Beachklub Pankrác 3:2
01.06.2014 17:37 5. Blijící lišky (J. Vozák, M. Tejnecká) 3:S
29.05.2014 20:00 5. Alča a Lumča (A. Pazderková, L. Hovančík) Beachklub Pankrác 3:2
28.05.2014 20:00 5. Cuba Libre (J. Hojer, M. Hojerová) Beachklub Pankrác 3:2 Komentáře
19.05.2014 17:00 5. Cébéčka (P. Benáček, M. Valachová) Tatran Střešovice 0:3 Komentáře
07.05.2014 20:00 5. Vozembouši (L. Gajarský, L. Gajarská) Tatran Střešovice 0:3
01.05.2014 18:47 4. Zlí Rakeťáci (V. Indrová, V. Čajka) S:S
25.04.2014 20:00 4. Friends without benefits (H. Mejdr, M. Cimrová) Beachklub Pankrác 0:3
18.04.2014 18:30 4. sanendsnou (A. Dvořáček, T. Bártová) Beachklub Pankrác 0:3
14.04.2014 17:00 4. PohodaJazz (A. Štixová, A. Ptáček) Areál volného času Gutova 0:3
13.04.2014 20:00 4. Eagles (T. Řimnáčová, J. Havle) Areál volného času Gutova 0:3
30.03.2014 18:00 5. VeKa (K. Aertsová, V. Kasperová) Areál volného času Gutova 3:1
17.03.2014 17:00 5. Snails on the beach (K. Fricová, K. Dupal) Tatran Střešovice 3:2
16.03.2014 20:00 5. Optický klan (M. Prostředníková, M. Šilhan) Beachklub Pankrác 0:3
10.03.2014 21:00 5. S*M*A*S*H (A. Hlávková, J. Předota) Beachklub Pankrác 3:2
28.02.2014 20:00 6. Jana Svatá Areál volného času Gutova 3:1
11.02.2014 16:30 6. zlobři (L. Hrubý, P. Hrubá) Hamr Braník 3:0 Komentáře
06.02.2014 18:00 6. Jarmary (M. Mašek, J. Berkova) Hamr Záběhlice 3:2 Komentáře
26.01.2014 18:30 5. Mačky z pračky (S. Vrabcová, O. Ladman) 1:3
24.01.2014 15:00 5. Mořský koníci (O. Hotový, V. Junková) Tatran Střešovice 3:0
17.01.2014 17:00 5. T&J (J. Janiš, T. Purschová) Tatran Střešovice 3:0
15.01.2014 17:00 5. Players on the waves (K. Jandurová, J. Kosina) 0:3
15.12.2013 21:00 5. Malá rodina (D. Heroldová, M. Pokorný) Beachklub Pankrác 0:3 Komentáře
13.12.2013 20:00 5. Heats (T. Fingerhut, K. Králová) Hamr Záběhlice 2:3 Komentáře
06.12.2013 18:00 5. Jarmary (M. Mašek, J. Berkova) Beachklub Pankrác 3:2
29.11.2013 09:00 6. Meteor shower (J. Kozic, J. Forch) 3:2
21.11.2013 22:00 6. Budějčáci (J. Štěrba, B. Salayova) Areál volného času Gutova 2:3
17.11.2013 15:00 6. Voltíci (A. Jiruchová, J. Jirucha) Beachclub Strahov 3:0
14.11.2013 20:00 6. S*M*A*S*H (A. Hlávková, J. Předota) Tatran Střešovice 1:3
25.10.2013 16:00 6. Kapustňáci (M. Janová, O. Kadeřábek) Tatran Střešovice 3:0
25.10.2013 15:00 6. Kuna písečná (M. Konecny, A. Zvelebilová) Tatran Střešovice 1:3
18.10.2013 15:00 6. MIGA (G. Skopková, M. Procházka) Tatran Střešovice 3:2 Komentáře
17.10.2013 21:00 6. Wobobegde (V. Burkert, K. Tužilová) Tatran Střešovice 3:1 Komentáře
05.10.2013 13:00 5. Meteor shower (J. Kozic, J. Forch) DOMYNO 0:3
11.09.2013 20:00 5. Jarmary (M. Mašek, J. Berkova) SportCentrum JEREMI 2:3 Komentáře
30.08.2013 18:00 5. N2 (K. Hermannová, P. Kovačík) Hamr Záběhlice 0:3
29.08.2013 17:30 5. Strážci vesmíru (D. Plachý, G. Vránová) Hamr Braník 3:2
28.08.2013 16:30 5. VolejVole! (A. Jurík, K. Kunešová) 3:1
26.08.2013 17:00 5. Voltíci (A. Jiruchová, J. Jirucha) Beachclub Strahov 2:3 Komentáře
29.07.2013 08:00 6. Teddy Bears Cobrastyle Softmachine (J. Prochacek, J. Samková) Beachklub Ládví 2:3
22.07.2013 18:00 6. TROLOLO (E. Kubešová, M. M) Beachklub Ládví 0:3
11.07.2013 20:00 6. Ememáci (M. Kalfař, M. Špásová) Beachklub Pankrác 3:1
30.06.2013 18:00 7. Filipínci (L. Andrýsková, J. Matějovič) Beachklub Pankrác 3:0
22.06.2013 20:00 7. Žabáci (M. Kovalovský, Ľ. Svinčiaková) 1:3 Komentáře
17.06.2013 19:30 7. Dream team (I. Mejdrová, J. Vyšinková) DOMYNO 1:3
09.06.2013 12:00 7. Horký maliny (V. Tatarová, O. Tichý) Beachklub Pankrác 3:0
5. Smashing team (M. Kalfař, P. Mokrošová) 3:S
5. Zlí Rakeťáci (V. Indrová, V. Čajka) 3:S
5. Oliver (P. Veselý, K. Němcová) 3:S
6. Kocfeldovi (T. Kocfelda, T. Řezníčková) 3:S
6. Náplavy (M. Michalský, A. Svobodová) 3:S
5. Players on the waves (K. Jandurová, J. Kosina) S:3 Komentáře
6. Zvířata (M. Šilhan, E. Dvorská) 3:S
5. Prdky v akci (E. Bedřichová, J. Herych) S:3
4. Míšánci (E. Fialová, J. Šálek) S:3
4. Žvejkačky (A. Böck, L. Petrmichlová) S:3 Komentáře
6. SNJ (T. Havelka, P. Jelínková) 3:S
6. Cerditos (T. Mitošinková, P. Milota) 3:S
5. Ememáci (M. Kalfař, M. Špásová) 3:S Komentáře
6. Snails on the beach (K. Fricová, K. Dupal) S:S
4. Pískožrouti (J. Kubálek, J. Burdová) 3:S
6. Paja a Peta (P. Plaskova, P. Marková) S:3 Komentáře
5. osa2.cz (V. Bartošová, M. Semerád) 3:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím