Načítám…
Image 1

Josef Matějovič (34 let)

ID: 16391

Praha

  • 95 zápasů

    od roku 2012
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Beachklub Ládví
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 95
    Zápasů v lize ( 28 / 31 / 36) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2015

7 . Úroveň A

7 bodů
77. místo (34. místo v ženách)
Bís… Cer… Ner… Sta… Fil… RC… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Bískaři A.S. (S. Franta + A. Štixová)
3:S 2:3 3:2 3:S 3:0 36 0 51
2 . S:3
3:2
3:1
3:S S:S 20 0 35
3 .
Nerdíci (M. Bůnová + J. Endršt)
3:2
2:3
S:S S:S 3:0 12 0 27
4 .
Standartní odchylka (P. Kepčija + M. Spasvová)
2:3
1:3
S:S 3:S S:S 5 0 20
5 . S:3 S:3 S:S S:3 S:S -8 0 7
6 .
RC Osnice (M. Hartman + L. Hartman)
0:3 S:S 0:3 S:S S:S -12 0 3

7 . Úroveň A

35 bodů
61. místo (25. místo v ženách)
Pís… Dík… Rel… Fil… Ero… Tuz… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Pískožrouti (J. Kubálek + J. Burdová)
3:1
3:1
3:2
3:0
3:S 43 0 58
2 .
Díky čau ! (M. Hronová + T. Homolka)
1:3
3:0
3:1
3:0
3:S
39 0 54
3 .
Relax Mělník (A. Kolaříková + L. Pokorný)
1:3
0:3
3:0 3:1 0:3 21 0 36
4 .
2:3
1:3
0:3
3:2
3:S
20 0 35
5 .
0:3
0:3
1:3
2:3
3:S
13 0 28
6 .
Tuzemáci (J. Valenta + V. Valková)
S:3
S:3
3:0
S:3
S:3
10 0 25

7 . Úroveň D

36 bodů
71. místo (30. místo v ženách)
Cer… Tom… Fil… Čaj… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 3:S 3:S 41 0 71
2 . 1:3 S:S 3:S 9 0 39
3 . S:3 S:S 3:S 6 0 36
4 .
Čajový dýchánek (M. Michalko + R. Michalcová)
S:3 S:3 S:3 0 0 30

7 . Úroveň B

10 bodů
67. místo (28. místo v ženách)
Dre… Paj… Nám… Fil… Koc… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Dream team vol.2 (I. Mejdrová + Š. Habová)
3:0
3:S
3:S
3:S 43 0 58
2 .
Paja a Peta (P. Plaskova + P. Marková)
0:3
3:S 3:S 3:S 30 0 45
3 .
Námořníci (E. Krutilová + V. Vachalec)
S:3 S:3 3:S S:S 5 0 20
4 .
S:3
S:3 S:3 S:S -5 0 10
5 . S:3 S:3 S:S S:S -10 0 5

Podzimní sezóna 2014

7 . Úroveň B

-5 bodů
67. místo (28. místo v ženách)
Tyh… Jab… Buc… Fil… Uli… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Tyhle Vidle (J. Ašenbrener + E. Novotná)
3:S S:S S:S S:S -5 0 10
2 .
Jablicka (R. Drholecky + H. Šanová)
S:3 S:S S:S S:S -15 0 0
3 . S:S S:S S:S S:S -20 0 -5
4 . S:S S:S S:S S:S -20 0 -5
5 .
Uličníci (J. Roubková + J. Němec)
S:S S:S S:S S:S -20 0 -5

6 . Úroveň B

30 bodů
59. místo (22. místo v ženách)
Ulo… KiK… Nia… Mon… Fil… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Uložení s přesahem (V. Novák + M. Drahoňovská)
3:0 3:0 3:S 3:S 46 0 76
2 .
KiKi@MiKi (M. Ratočka + K. Jelínková)
0:3
3:S
3:2 3:S 29 0 59
3 .
Niagara Falls (R. Dupal + V. Mokrá)
0:3
S:3
3:2
3:S 19 0 49
4 .
Montom (M. Korychová + T. Nosek)
S:3 2:3
2:3
3:S 18 0 48
5 . S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 30

7 . Úroveň A

59 bodů
43. místo (14. místo v ženách)
Fil… Paj… Buc… Inl… Bra… Ner… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:1
3:S
3:0
3:1
3:S 44 0 59
2 .
Paja a Peta (P. Plaskova + P. Marková)
1:3
3:0
3:1
3:1 3:S 38 0 53
3 .
S:3
0:3 3:0 S:S S:S 2 0 17
4 .
Inlajnisti (?. Postler + G. Kalousová)
0:3
1:3
0:3 S:S S:S -6 0 9
5 .
Brambory v řádku, vše v pořádku (J. Šmídlová + J. Marek)
1:3
1:3 S:S S:S S:S -8 0 7
6 .
Nerdíci (M. Bůnová + J. Endršt)
S:3 S:3 S:S S:S S:S -12 0 3

7 . Úroveň C

21 bodů
62. místo (23. místo v ženách)
Moř… KiK… Mon… Prd… Fil… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Mořský koníci (O. Hotový + V. Junková)
3:2
3:0
3:1
3:0
46 0 61
2 .
KiKi@MiKi (M. Ratočka + K. Jelínková)
2:3 3:1 3:1 3:1 37 0 52
3 .
Montom (M. Korychová + T. Nosek)
0:3
1:3 3:0 3:0 28 0 43
4 .
Prdky v akci (E. Bedřichová + J. Herych)
1:3
1:3 0:3 3:2 13 0 28
5 .
0:3
1:3 0:3 2:3 6 0 21

Letní sezóna 2014

5 . Úroveň B

78 bodů
28. místo (12. místo v ženách)
Míš… Fil… Bra… Pla… Koc… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Míšánci (E. Fialová + J. Šálek)
3:1
3:0 3:S
3:S
44 0 89
2 .
1:3
3:1
3:S
3:S
33 0 78
3 .
Brambory v řádku, vše v pořádku (J. Šmídlová + J. Marek)
0:3
1:3
3:S 3:S 22 0 67
4 .
Players on the waves (K. Jandurová + J. Kosina)
S:3
S:3
S:3 S:S -5 0 40
5 .
S:3
S:3
S:3 S:S -5 0 40

6 . Úroveň A

33 bodů
48. místo (22. místo v ženách)
Bra… Uli… Fil… DLt… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Brambory v řádku, vše v pořádku (J. Šmídlová + J. Marek)
3:0 S:S 3:0 27 0 57
2 .
Uličníci (J. Roubková + J. Němec)
0:3 0:3 3:0 17 0 47
3 . S:S 3:0
S:S
3 0 33
4 . 0:3 0:3
S:S
-7 0 23

6 . Úroveň A

53 bodů
41. místo (16. místo v ženách)
MED… Dre… Fil… Jíd… Dík… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
MEDAILE SEM! (M. Mrajca + D. Šiková)
3:S 3:0 3:S
3:0
46 0 76
2 .
Dream team vol.2 (I. Mejdrová + Š. Habová)
S:3
3:0
3:S
3:0
36 0 66
3 . 0:3
0:3
3:S
3:0
23 0 53
4 . S:3 S:3
S:3
S:S -5 0 25
5 .
Díky čau ! (M. Hronová + T. Homolka)
0:3
0:3
0:3
S:S -5 0 25

5 . Úroveň B

45 bodů
44. místo (20. místo v ženách)
Tru… Sna… Los… Job… Fil… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2 2:3 3:0 3:S 36 0 81
2 .
Snails on the beach (K. Fricová + K. Dupal)
2:3 3:2 3:0 3:S 36 0 81
3 .
Los Pojeros (J. Pojer + K. Pojerova)
3:2 2:3 3:2
3:S
32 0 77
4 . 0:3 0:3 2:3 3:0 17 0 62
5 . S:3 S:3
S:3
0:3 0 0 45

Letní sezóna 2013

7 . Úroveň A

10 bodů
53. místo (24. místo v ženách)
Buj… Den… To… Fil… Bar… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Bujdžákovci (V. Žák + D. Bujdová)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 15
2 . 3:S S:S S:S S:S -5 0 10
3 .
To půjde samo! (V. Vlčková + O. Merta)
3:S S:S S:S S:S -5 0 10
4 . 3:S S:S S:S S:S -5 0 10
5 .
Barbier Antwerpen Team (m. bošiak + J. Wolters)
3:S S:S S:S S:S -5 0 10

6 . Úroveň A

25 bodů
54. místo (25. místo v ženách)
Jar… Dre… Žab… To… Fil… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Jarmary (M. Mašek + J. Berkova)
3:1
3:S
3:0
3:0
47 0 77
2 .
Dream team (I. Mejdrová + J. Vyšinková)
1:3
3:0
3:2
3:S
34 0 64
3 .
S:3
0:3 3:1
3:S
21 0 51
4 .
To půjde samo! (V. Vlčková + O. Merta)
0:3
2:3
1:3 S:S 1 0 31
5 .
0:3
S:3
S:3
S:S -5 0 25

8 . Úroveň A

55 bodů
31. místo (13. místo v ženách)
Fil… Den… Bar… Nec… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0
3:1
3:S 45 0 55
2 . 0:3 1:3 3:S 16 0 26
3 .
Barbier Antwerpen Team (m. bošiak + J. Wolters)
1:3
3:1 S:S 11 0 21
4 .
Nechytim a nedám (J. Marek + J. Šmídlová)
S:3 S:3 S:S -7 0 3

7 . Úroveň A

34 bodů
46. místo (21. místo v ženách)
Dre… Žab… Tru… Fil… Hor… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Dream team (I. Mejdrová + J. Vyšinková)
3:0
3:1
3:1
3:S
45 0 65
2 .
0:3
3:1
3:1 3:S 32 0 52
3 . 1:3
1:3
3:0 3:0 30 0 50
4 .
1:3
1:3 0:3 3:S 14 0 34
5 .
Horký maliny (V. Tatarová + O. Tichý)
S:3
S:3 0:3 S:3 0 0 20

Jarní sezóna 2013

7 . Úroveň A

29 bodů
56. místo (28. místo v ženách)
Hod… Šme… Ner… Ven… Fil… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Hodný Smažky (J. Hojer + K. Fricová)
3:S
3:1
3:S 3:S 41 0 71
2 .
Šmelky (M. Kaltounková + V. Ryba)
S:3
S:3
S:S 3:0 8 0 38
3 .
Nerdíci (M. Bůnová + J. Endršt)
1:3
3:S
S:S S:S 2 0 32
4 .
Vendandy team (V. Pechman + A. Pivcová)
S:3 S:S S:S
3:2
-1 0 29
5 . S:3 0:3 S:S
2:3
-1 0 29

8 . Úroveň B

46 bodů
56. místo (28. místo v ženách)
Kok… Fil… Nec… Hop… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Kokosáci (V. Veselý + J. Kučerová)
3:0 3:S 3:S 43 0 63
2 . 0:3
3:S
3:S 26 0 46
3 .
Nechytim a nedám (J. Marek + J. Šmídlová)
S:3
S:3
S:S -7 0 13
4 .
Hop nebo Trop (J. Herčík + E. Snížková)
S:3 S:3 S:S -7 0 13

7 . Úroveň B

39 bodů
58. místo (30. místo v ženách)
ČeKo Sisi Buď… Dre… Fil… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 1:3 3:1 3:0 3:0 39 0 69
2 . 3:1 3:2
S:3
3:0 33 0 63
3 .
Buď nám daj nebo ne (A. Jura + K. Turoňová)
1:3 2:3 3:2 3:0 28 0 58
4 .
Dream team (I. Mejdrová + J. Vyšinková)
0:3
3:S
2:3 2:3 18 0 48
5 . 0:3 0:3 0:3 3:2 9 0 39

8 . Úroveň A

55 bodů
37. místo (21. místo v ženách)
Fil… Ryc… Ner… Den… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:1
3:0
3:S
45 0 55
2 .
Rychlý brusle (P. Kordová + J. Jabor)
1:3
2:3
2:3
13 0 23
3 .
Nerdíci (M. Bůnová + J. Endršt)
0:3 3:2 S:S 5 0 15
4 .
Denisa Šiková (D. Šiková + M. Novotný)
S:3
3:2
S:S 5 0 15

Podzimní sezóna 2012

8 . Úroveň B

0 bodů
64. místo (31. místo v ženách)
Ro… Sma… Hol… Hon… Fil… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Ro(š)ťáci (J. Rot + T. Novosádová)
3:S
S:S S:S S:S -5 0 15
2 .
Smashing team (M. Kalfař + P. Mokrošová)
S:3
S:S S:S S:S -15 0 5
3 .
Holky z Máří (K. Beránková + I. Picková)
S:S S:S S:S S:S -20 0 0
4 .
Hongping team (P. Andrle + H. Cai)
S:S S:S S:S S:S -20 0 0
5 . S:S S:S S:S S:S -20 0 0

7 . Úroveň B

46 bodů
50. místo (22. místo v ženách)
Hod… Pla… JAK… Fil… Vol… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Hodný Smažky (J. Hojer + K. Fricová)
3:1 3:S 3:0
3:1
45 0 75
2 .
Players on the waves (K. Jandurová + J. Kosina)
1:3 3:1
3:1
3:0 37 0 67
3 . S:3 1:3
3:2
3:S
21 0 51
4 . 0:3
1:3
2:3
3:S
16 0 46
5 .
Voltíci (A. Jiruchová + J. Jirucha)
1:3
0:3
S:3
S:3
2 0 32

6 . Úroveň A

59 bodů
42. místo (18. místo v ženách)
BEE… Gét… Vod… Fil… Pís… Šro… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
BEER WII GO (M. Hubičková + K. Dupal)
3:1 3:1 3:0 3:0 3:S 46 0 86
2 .
Géte a Šiler (M. Šafaříková + J. Mazák)
1:3
3:S
3:2
3:0
3:S
35 0 75
3 . 1:3
S:3
S:3
3:0 3:S 20 0 60
4 . 0:3
2:3
3:S
0:3 3:S 19 0 59
5 .
Písečná smršť (M. Hojerová + M. Pospíšilová)
0:3 0:3 0:3 3:0 3:S 18 0 58
6 .
Šrotovač (D. Hrianka + K. Falcmanová)
S:3
S:3
S:3 S:3 S:3 0 0 40

5 . Úroveň B

50 bodů
51. místo (22. místo v ženách)
Fri… Los… Tyd… Bit… Fil… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Friends without benefits (H. Mejdr + M. Cimrová)
3:2 3:2 3:2
3:0
40 0 90
2 .
Los Hermanos (R. Churaň + M. Churaňová)
2:3 2:3 3:S
3:0
31 0 81
3 . 2:3 3:2 2:3 3:0 30 0 80
4 .
Bitch in the fridge (D. Dupalová + Š. Dupal)
2:3 S:3 3:2 3:0 26 0 76
5 .
0:3
0:3
0:3 0:3 0 0 50

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
01.06.2015 11:43 7. Nerdíci (M. Bůnová, J. Endršt) S:S
01.06.2015 11:43 7. RC Osnice (M. Hartman, L. Hartman) S:S
27.04.2015 20:00 7. Pískožrouti (J. Kubálek, J. Burdová) Beachklub Ládví 2:3 Komentáře
27.04.2015 18:00 7. Eroze (V. Vlčková, J. Duben) Beachklub Ládví 3:2 Komentáře
09.04.2015 21:00 7. Relax Mělník (A. Kolaříková, L. Pokorný) Beachklub Pankrác 0:3
09.04.2015 20:00 7. Díky čau ! (M. Hronová, T. Homolka) Beachklub Pankrác 1:3 Komentáře
01.04.2015 12:55 7. TomTom (M. Tomešová, T. Kachlík) S:S
02.03.2015 14:44 7. Kocfeldovi (T. Kocfelda, T. Řezníčková) S:S
24.02.2015 14:00 7. Dream team vol.2 (I. Mejdrová, Š. Habová) S:3 Komentáře
02.02.2015 11:14 7. Tyhle Vidle (J. Ašenbrener, E. Novotná) S:S
02.02.2015 11:14 7. Uličníci (J. Roubková, J. Němec) S:S
02.02.2015 11:14 7. Jablicka (R. Drholecky, H. Šanová) S:S
02.02.2015 11:14 7. Buchty (M. Táborský, Z. Müllerová) S:S
30.11.2014 21:00 7. Paja a Peta (P. Plaskova, P. Marková) Beachklub Ládví 3:1 Komentáře
30.11.2014 20:30 7. Brambory v řádku, vše v pořádku (J. Šmídlová, J. Marek) Beachklub Ládví 3:1 Komentáře
27.11.2014 21:00 7. Inlajnisti (?. Postler, G. Kalousová) Beachklub Pankrác 3:0 Komentáře
28.10.2014 15:30 7. Mořský koníci (O. Hotový, V. Junková) Hamr Braník 0:3 Komentáře
28.10.2014 15:00 7. Prdky v akci (E. Bedřichová, J. Herych) Hamr Braník 2:3
19.10.2014 13:30 7. KiKi@MiKi (M. Ratočka, K. Jelínková) Areál volného času Gutova 1:3
19.10.2014 12:30 7. Montom (M. Korychová, T. Nosek) Areál volného času Gutova 0:3
29.09.2014 22:00 5. Brambory v řádku, vše v pořádku (J. Šmídlová, J. Marek) Beachklub Ládví 3:1 Komentáře
29.09.2014 21:00 5. Míšánci (E. Fialová, J. Šálek) Beachklub Ládví 1:3 Komentáře
20.08.2014 20:00 6. Uličníci (J. Roubková, J. Němec) Beachklub Ládví 3:0
31.07.2014 21:00 6. Díky čau ! (M. Hronová, T. Homolka) Beachklub Ládví 3:0 Komentáře
31.07.2014 20:00 6. Dream team vol.2 (I. Mejdrová, Š. Habová) Beachklub Ládví 0:3 Komentáře
16.07.2014 17:00 6. MEDAILE SEM! (M. Mrajca, D. Šiková) Beachklub Ládví 0:3
01.07.2014 12:43 5. Trufča (J. Slavík, K. Vaněčková) S:3
01.07.2014 12:43 5. Snails on the beach (K. Fricová, K. Dupal) S:3
22.06.2014 18:00 5. Joburti (V. Tomčányi, K. Němcová) Tatran Střešovice 0:3
07.10.2013 08:34 7. To půjde samo! (V. Vlčková, O. Merta) S:S
07.10.2013 08:34 7. Barbier Antwerpen Team (m. bošiak, J. Wolters) S:S
07.10.2013 08:34 7. DenTe (D. Kroulíková, T. Sedláková) S:S
14.08.2013 20:00 6. Jarmary (M. Mašek, J. Berkova) Beachklub Pankrác 0:3 Komentáře
31.07.2013 20:00 8. DenTe (D. Kroulíková, T. Sedláková) Beachklub Pankrác 3:0
14.07.2013 20:30 8. Barbier Antwerpen Team (m. bošiak, J. Wolters) Hamr Záběhlice 3:1 Komentáře
30.06.2013 18:00 7. Trufča (J. Slavík, K. Vaněčková) Beachklub Pankrác 0:3
23.06.2013 20:00 7. Žabáci (M. Kovalovský, Ľ. Svinčiaková) Beachklub Pankrác 1:3
16.06.2013 19:00 7. Dream team (I. Mejdrová, J. Vyšinková) Beachklub Pankrác 1:3 Komentáře
03.06.2013 00:26 7. Nerdíci (M. Bůnová, J. Endršt) S:S
01.06.2013 00:25 7. Hodný Smažky (J. Hojer, K. Fricová) S:3
15.05.2013 21:30 7. Šmelky (M. Kaltounková, V. Ryba) Hamr Záběhlice 0:3
08.05.2013 17:00 7. Vendandy team (V. Pechman, A. Pivcová) Hamr Záběhlice 2:3 Komentáře
09.04.2013 21:00 8. Kokosáci (V. Veselý, J. Kučerová) Beachklub Ládví 0:3
27.03.2013 22:30 7. Sisi (A. Marcinik, J. Veselá) Beachclub Strahov 0:3
27.03.2013 22:00 7. ČeKo (P. Kopecký, M. Kopecká) Beachclub Strahov 0:3
24.03.2013 18:00 7. Dream team (I. Mejdrová, J. Vyšinková) Beachklub Ládví 3:2
20.03.2013 21:30 7. Buď nám daj nebo ne (A. Jura, K. Turoňová) Beachklub Ládví 0:3
03.03.2013 10:00 8. Nerdíci (M. Bůnová, J. Endršt) Beachklub Ládví 3:0
14.02.2013 20:30 8. Rychlý brusle (P. Kordová, J. Jabor) Beachklub Ládví 3:1 Komentáře
12.12.2012 21:30 7. Hodný Smažky (J. Hojer, K. Fricová) Beachklub Ládví 0:3
11.12.2012 22:00 7. Players on the waves (K. Jandurová, J. Kosina) Hamr Záběhlice 1:3 Komentáře
11.12.2012 20:00 7. JAKO LVI (J. Jírovec, R. Ilčenková) Hamr Záběhlice 2:3 Komentáře
30.11.2012 08:00 6. Géte a Šiler (M. Šafaříková, J. Mazák) Hamr Záběhlice 2:3 Komentáře
25.11.2012 21:00 6. Písečná smršť (M. Hojerová, M. Pospíšilová) Beachklub Pankrác 0:3
11.11.2012 21:00 6. BEER WII GO (M. Hubičková, K. Dupal) Beachklub Ládví 0:3
29.10.2012 22:00 5. Bitch in the fridge (D. Dupalová, Š. Dupal) Areál volného času Gutova 0:3
29.10.2012 21:30 5. Tydýti (L. Maček, V. Kolínková) Areál volného času Gutova 0:3
21.10.2012 09:00 5. Los Hermanos (R. Churaň, M. Churaňová) Hamr Záběhlice 0:3 Komentáře
14.10.2012 20:00 5. Friends without benefits (H. Mejdr, M. Cimrová) Beachklub Pankrác 0:3 Komentáře
7. Paja a Peta (P. Plaskova, P. Marková) S:3
5. Los Pojeros (J. Pojer, K. Pojerova) S:3 Komentáře
7. Cerditos (T. Mitošinková, P. Milota) S:3
7. Čajový dýchánek (M. Michalko, R. Michalcová) 3:S
6. Šrotovač (D. Hrianka, K. Falcmanová) 3:S
6. Vodolka (P. Jančálková, O. Kutička) 3:S Komentáře
8. Smashing team (M. Kalfař, P. Mokrošová) S:S
7. Cerditos (T. Mitošinková, P. Milota) S:3
8. Hongping team (P. Andrle, H. Cai) S:S
8. Ro(š)ťáci (J. Rot, T. Novosádová) S:S
8. Holky z Máří (K. Beránková, I. Picková) S:S
8. Nechytim a nedám (J. Marek, J. Šmídlová) 3:S
8. Nechytim a nedám (J. Marek, J. Šmídlová) 3:S Komentáře
8. Hop nebo Trop (J. Herčík, E. Snížková) 3:S
6. DLteam (L. Nejedlíková, P. Nejedlík) S:S Komentáře
6. Montom (M. Korychová, T. Nosek) S:3
7. Bujdžákovci (V. Žák, D. Bujdová) 3:S
5. Kocfeldovi (T. Kocfelda, T. Řezníčková) 3:S Komentáře
5. Players on the waves (K. Jandurová, J. Kosina) 3:S Komentáře
6. KiKi@MiKi (M. Ratočka, K. Jelínková) S:3
7. Nerdíci (M. Bůnová, J. Endršt) 3:S
7. Buchty (M. Táborský, Z. Müllerová) 3:S Komentáře
6. Uložení s přesahem (V. Novák, M. Drahoňovská) S:3
6. Dream team (I. Mejdrová, J. Vyšinková) S:3 Komentáře
6. Jídlo (M. Kohout, B. Strnadová) 3:S Komentáře
6. Žabáci (M. Kovalovský, Ľ. Svinčiaková) S:3 Komentáře
6. To půjde samo! (V. Vlčková, O. Merta) S:S
6. Niagara Falls (R. Dupal, V. Mokrá) S:3
7. Námořníci (E. Krutilová, V. Vachalec) S:3
7. Horký maliny (V. Tatarová, O. Tichý) 3:S
8. Denisa Šiková (D. Šiková, M. Novotný) 3:S Komentáře
7. Bískaři A.S. (S. Franta, A. Štixová) S:3
6. Brambory v řádku, vše v pořádku (J. Šmídlová, J. Marek) S:S
7. Tuzemáci (J. Valenta, V. Valková) 3:S Komentáře
7. Voltíci (A. Jiruchová, J. Jirucha) 3:S Komentáře
7. Standartní odchylka (P. Kepčija, M. Spasvová) S:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím