Načítám…
Image 1

Jiřina Šmídlová (38 let)

ID: 16308

Praha

  • 81 zápasů

    od roku 2012
  • 0/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Prohra
  • 21:00
    Často hraje od 21:00 v Tatran Střešovice
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 49
    Zápasů v lize ( 10 / 16 / 23) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2014

7 . Úroveň A

30 bodů
54. místo (22. místo v ženách)
MED… Bra… Ner… Bli… Paj… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
MEDAILE SEM! (M. Mrajca + D. Šiková)
3:0 3:S 3:S 3:S 43 0 58
2 .
Brambory v řádku, vše v pořádku (J. Šmídlová + J. Marek)
0:3 3:S 3:S S:S 15 0 30
3 .
Nerdíci (M. Bůnová + J. Endršt)
S:3 S:3 S:S S:S -10 0 5
4 .
Blijící lišky (J. Vozák + M. Tejnecká)
S:3 S:3 S:S S:S -10 0 5
5 .
Paja a Peta (P. Plaskova + P. Marková)
S:3 S:S S:S S:S -15 0 0

7 . Úroveň A

14 bodů
65. místo (25. místo v ženách)
Dík… M&M Inl… Uli… Bra… Bli… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Díky čau ! (M. Hronová + T. Homolka)
S:S 3:S 3:0 3:2 S:S 17 0 32
2 . S:S 3:S 3:0 S:S S:S 6 0 21
3 .
Inlajnisti (?. Postler + G. Kalousová)
S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 15
4 .
Uličníci (J. Roubková + J. Němec)
0:3 0:3 3:S S:S S:S 0 0 15
5 .
Brambory v řádku, vše v pořádku (J. Šmídlová + J. Marek)
2:3 S:S 3:S S:S S:S -1 0 14
6 .
Blijící lišky (J. Vozák + M. Tejnecká)
S:S S:S 3:S S:S S:S -8 0 7

7 . Úroveň A

7 bodů
68. místo (25. místo v ženách)
Fil… Paj… Buc… Inl… Bra… Ner… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:1
3:S
3:0
3:1
3:S 44 0 59
2 .
Paja a Peta (P. Plaskova + P. Marková)
1:3
3:0
3:1
3:1 3:S 38 0 53
3 .
S:3
0:3 3:0 S:S S:S 2 0 17
4 .
Inlajnisti (?. Postler + G. Kalousová)
0:3
1:3
0:3 S:S S:S -6 0 9
5 .
Brambory v řádku, vše v pořádku (J. Šmídlová + J. Marek)
1:3
1:3 S:S S:S S:S -8 0 7
6 .
Nerdíci (M. Bůnová + J. Endršt)
S:3 S:3 S:S S:S S:S -12 0 3

6 . Úroveň A

27 bodů
61. místo (22. místo v ženách)
Ulo… O+O Bli… M&M Bra… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Uložení s přesahem (V. Novák + M. Drahoňovská)
1:3
3:S
3:1 3:0 36 0 66
2 . 3:1 3:2 1:3 3:1 33 0 63
3 .
Blijící lišky (J. Vozák + M. Tejnecká)
S:3
2:3 3:0 3:0 30 0 60
4 . 1:3 3:1 0:3 S:S 8 0 38
5 .
Brambory v řádku, vše v pořádku (J. Šmídlová + J. Marek)
0:3 1:3 0:3 S:S -3 0 27

Letní sezóna 2014

5 . Úroveň B

67 bodů
35. místo (15. místo v ženách)
Míš… Fil… Bra… Pla… Koc… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Míšánci (E. Fialová + J. Šálek)
3:1
3:0 3:S
3:S
44 0 89
2 .
1:3
3:1
3:S
3:S
33 0 78
3 .
Brambory v řádku, vše v pořádku (J. Šmídlová + J. Marek)
0:3
1:3
3:S 3:S 22 0 67
4 .
Players on the waves (K. Jandurová + J. Kosina)
S:3
S:3
S:3 S:S -5 0 40
5 .
S:3
S:3
S:3 S:S -5 0 40

6 . Úroveň A

57 bodů
36. místo (14. místo v ženách)
Bra… Uli… Fil… DLt… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Brambory v řádku, vše v pořádku (J. Šmídlová + J. Marek)
3:0 S:S 3:0 27 0 57
2 .
Uličníci (J. Roubková + J. Němec)
0:3 0:3 3:0 17 0 47
3 . S:S 3:0
S:S
3 0 33
4 . 0:3 0:3
S:S
-7 0 23

5 . Úroveň A

30 bodů
52. místo (24. místo v ženách)
The… Jar… Fue… GRE… Bra… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Thelma a Luisa (B. Veselá + M. Horálek)
3:0
3:0
3:1
S:S 32 0 77
2 .
Jarmary (M. Mašek + J. Berkova)
0:3
3:1
3:1
S:S 17 0 62
3 . 0:3
1:3
S:S 3:0 10 0 55
4 .
GREnouilles (P. Volek + Z. Knotková)
1:3
1:3
S:S S:S -6 0 39
5 .
Brambory v řádku, vše v pořádku (J. Šmídlová + J. Marek)
S:S S:S 0:3 S:S -15 0 30

6 . Úroveň B

63 bodů
37. místo (16. místo v ženách)
Bra… Kok… Jíd… DLt… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Brambory v řádku, vše v pořádku (J. Šmídlová + J. Marek)
1:3 3:0 3:S 33 0 63
2 .
Kokrheláci (Š. Mecová + V. Kohout)
3:1 3:0 S:S 25 0 55
3 . 0:3 0:3 S:S -7 0 23
4 . S:3 S:S S:S -14 0 16

Jarní sezóna 2014

7 . Úroveň C

1 bodů
62. místo (34. místo v ženách)
VeKa Bra… Koc… Blo… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 S:S S:S 3 0 18
2 .
Brambory v řádku, vše v pořádku (J. Šmídlová + J. Marek)
0:3 S:S S:S -14 0 1
3 . S:S S:S S:S -21 0 -6
4 .
Blondies (K. SQ + L. Andrýsková)
S:S S:S S:S -21 0 -6

7 . Úroveň C

0 bodů
68. místo (38. místo v ženách)
Str… Kap… Bra… Nan… Hoř… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Stromeček hoří (K. Štěpánová + M. Čepelík)
S:3 3:S S:S S:S 0 0 15
2 .
Kapustňáci (M. Janová + O. Kadeřábek)
3:S S:S S:S S:S -5 0 10
3 .
Brambory v řádku, vše v pořádku (J. Šmídlová + J. Marek)
S:3 S:S S:S S:S -15 0 0
4 .
Nanosekunda (M. Vacínová + J. Chochol)
S:S S:S S:S S:S -20 0 -5
5 .
Hořický trubky (M. Vokřínek + I. Kociánová)
S:S S:S S:S S:S -20 0 -5

7 . Úroveň B

7 bodů
70. místo (37. místo v ženách)
Žab… Voz… hol… Šam… Nan… Bra… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 2:3
3:1
3:S 3:0 39 0 54
2 .
Vozembouši (L. Gajarský + L. Gajarská)
1:3 3:1 3:1 3:S 3:0 38 0 53
3 .
holky z Budějc (M. Krupauerová + A. Milotová)
3:2 1:3 3:0 3:S S:S 23 0 38
4 .
Šamani (M. Stenclova + F. Samanek)
1:3
1:3 0:3
3:S
3:0
22 0 37
5 .
Nanosekunda (M. Vacínová + J. Chochol)
S:3 S:3 S:3
S:3
S:S -4 0 11
6 .
Brambory v řádku, vše v pořádku (J. Šmídlová + J. Marek)
0:3 0:3 S:S
0:3
S:S -8 0 7

7 . Úroveň C

16 bodů
66. místo (34. místo v ženách)
Kli… Ner… Žab… Bra… Blo… Kok… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Klikaři (R. Klika + L. SMAŽÍKOVÁ)
3:0 3:0 3:0 3:0
3:S
48 0 63
2 .
Nerdíci (M. Bůnová + J. Endršt)
0:3 3:2
3:S
3:S
S:S 19 0 34
3 . 0:3 2:3 S:S 3:0 3:S 17 0 32
4 .
Brambory v řádku, vše v pořádku (J. Šmídlová + J. Marek)
0:3
S:3
S:S 3:1 S:S 1 0 16
5 .
Blondýny (L. Valentová + G. Dufková)
0:3
S:3
0:3 1:3 S:S -2 0 13
6 .
Kokrheláci (Š. Mecová + V. Kohout)
S:3
S:S S:3 S:S S:S -12 0 3

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
23.01.2015 17:00 7. MEDAILE SEM! (M. Mrajca, D. Šiková) Beachklub Ládví 0:3
05.01.2015 12:31 7. M&M (M. Přibyl, M. Maixnerová) S:S
05.01.2015 12:31 7. Blijící lišky (J. Vozák, M. Tejnecká) S:S
05.01.2015 12:31 7. Uličníci (J. Roubková, J. Němec) S:S
16.12.2014 21:00 7. Díky čau ! (M. Hronová, T. Homolka) Beachklub Pankrác 2:3
01.12.2014 14:17 7. Buchty (M. Táborský, Z. Müllerová) S:S
01.12.2014 14:17 7. Inlajnisti (?. Postler, G. Kalousová) S:S
01.12.2014 14:17 7. Nerdíci (M. Bůnová, J. Endršt) S:S
30.11.2014 20:30 7. Filipínci (L. Andrýsková, J. Matějovič) Beachklub Ládví 1:3 Komentáře
23.11.2014 13:00 7. Paja a Peta (P. Plaskova, P. Marková) Beachklub Ládví 1:3
03.11.2014 04:35 6. M&M (M. Přibyl, M. Maixnerová) S:S
02.11.2014 20:00 6. O+O (O. Chovanec, O. Chovancová) Beachklub Ládví 1:3
29.10.2014 21:00 6. Uložení s přesahem (V. Novák, M. Drahoňovská) Tatran Střešovice 0:3
24.10.2014 20:00 6. Blijící lišky (J. Vozák, M. Tejnecká) Hamr Braník 0:3
29.09.2014 22:30 5. Míšánci (E. Fialová, J. Šálek) Beachklub Ládví 0:3
29.09.2014 22:00 5. Filipínci (L. Andrýsková, J. Matějovič) Beachklub Ládví 1:3 Komentáře
13.08.2014 21:00 6. Uličníci (J. Roubková, J. Němec) Tatran Střešovice 3:0
13.08.2014 20:00 6. DLteam (L. Nejedlíková, P. Nejedlík) Tatran Střešovice 3:0
01.08.2014 13:21 5. Thelma a Luisa (B. Veselá, M. Horálek) S:S
01.08.2014 13:21 5. Jarmary (M. Mašek, J. Berkova) S:S
01.08.2014 13:21 5. GREnouilles (P. Volek, Z. Knotková) S:S
29.07.2014 18:00 5. Fuertes (D. Hrušková, R. Navrátil) Tatran Střešovice 0:3
20.06.2014 18:45 6. Kokrheláci (Š. Mecová, V. Kohout) Tatran Střešovice 1:3
20.06.2014 18:00 6. Jídlo (M. Kohout, B. Strnadová) Tatran Střešovice 3:0
02.06.2014 10:33 7. Kocfeldovi (T. Kocfelda, T. Řezníčková) S:S
02.06.2014 10:33 7. Blondies (K. SQ, L. Andrýsková) S:S
28.05.2014 18:00 7. VeKa (K. Aertsová, V. Kasperová) Tatran Střešovice 0:3
01.05.2014 18:47 7. Kapustňáci (M. Janová, O. Kadeřábek) S:S
01.05.2014 18:47 7. Nanosekunda (M. Vacínová, J. Chochol) S:S
01.05.2014 18:47 7. Hořický trubky (M. Vokřínek, I. Kociánová) S:S
01.04.2014 19:28 7. holky z Budějc (M. Krupauerová, A. Milotová) S:S
01.04.2014 19:28 7. Nanosekunda (M. Vacínová, J. Chochol) S:S
22.03.2014 20:00 7. Vozembouši (L. Gajarský, L. Gajarská) Tatran Střešovice 0:3
19.03.2014 21:00 7. Šamani (M. Stenclova, F. Samanek) Beachklub Pankrác 0:3 Komentáře
19.03.2014 08:00 7. Žabáci (M. Kovalovský, Ľ. Svinčiaková) Tatran Střešovice 0:3
03.03.2014 16:52 7. Žabáci (M. Kovalovský, Ľ. Svinčiaková) S:S
03.03.2014 16:52 7. Kokrheláci (Š. Mecová, V. Kohout) S:S
20.02.2014 08:00 7. Blondýny (L. Valentová, G. Dufková) Tatran Střešovice 3:1
11.02.2014 19:00 7. Klikaři (R. Klika, L. SMAŽÍKOVÁ) Areál volného času Gutova 0:3
7. Nerdíci (M. Bůnová, J. Endršt) 3:S
7. Blijící lišky (J. Vozák, M. Tejnecká) 3:S
7. Inlajnisti (?. Postler, G. Kalousová) 3:S
5. Players on the waves (K. Jandurová, J. Kosina) 3:S
5. Kocfeldovi (T. Kocfelda, T. Řezníčková) 3:S
7. Stromeček hoří (K. Štěpánová, M. Čepelík) S:3
6. Filipínci (L. Andrýsková, J. Matějovič) S:S
7. Paja a Peta (P. Plaskova, P. Marková) S:S
7. Nerdíci (M. Bůnová, J. Endršt) S:3 Komentáře
6. DLteam (L. Nejedlíková, P. Nejedlík) 3:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím