Image 1

Viktor Pati (35 let)

ID: 22755

Praha

  • 61 zápasů

    od roku 2015
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Beach Service - Sport Vítkov
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 61
    Zápasů v lize ( 34 / 19 / 8) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2016

4 . Úroveň A

60 bodů
36. místo (21. místo v mužích)
Kra… Cuk… Kub… Prs… Nik… Pro… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Krasavci (V. Valková + R. Zubatý)
3:2 3:0 3:1 3:1 3:S 43 0 103
2 . 2:3 3:2 3:0 3:0 3:S 38 0 98
3 . 0:3 2:3
3:1
3:S
3:S 28 0 88
4 .
Prskavky (Z. Mazáč + A. Wachtelová)
1:3 0:3
1:3
S:S 3:S 8 0 68
5 . 1:3 0:3
S:3
S:S 3:S 6 0 66
6 .
Propni ten bagr (V. Pati + E. Mahová)
S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 60

5 . Úroveň A

77 bodů
29. místo (19. místo v mužích)
Dre… Pro… Žiž… Pik… Una… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Dream team vol.2 (I. Mejdrová + Š. Habová)
2:3 3:0
3:1
3:S 38 0 83
2 .
Propni ten bagr (V. Pati + E. Mahová)
3:2 S:3 3:0 3:S 32 0 77
3 .
Žižkováci (L. Kučera + P. Fišerová)
0:3 3:S 3:1 1:3 23 0 68
4 .
Pikadoři (J. Neruda + Z. Nerudová)
1:3
0:3 1:3 3:S 14 0 59
5 . S:3 S:3 3:1 S:3 11 0 56

Jarní sezóna 2016

6 . Úroveň B

42 bodů
52. místo (28. místo v mužích)
Jar… KiK… Pro… Voz… DLt… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Jarmary (M. Mašek + J. Berkova)
3:1 3:2 3:S
3:0
43 0 73
2 .
KiKi@MiKi (M. Ratočka + K. Jelínková)
1:3 3:0 3:0 3:0 41 0 71
3 .
Propni ten bagr (V. Pati + E. Mahová)
2:3 0:3 S:S 3:0 12 0 42
4 .
Vozembouši (L. Gajarský + L. Gajarská)
S:3 0:3 S:S
3:1
6 0 36
5 .
0:3
0:3 0:3
1:3
2 0 32

7 . Úroveň A

40 bodů
57. místo (33. místo v mužích)
MED… Pro… Baď… Bez… Zlí… Cra… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
MEDAILE SEM! (M. Mrajca + D. Šiková)
3:2
3:0 3:S 3:S 3:S 41 0 56
2 .
Propni ten bagr (V. Pati + E. Mahová)
2:3
3:0
3:S 3:S S:S 25 0 40
3 .
Baďáci (M. Bada + L. Bukovanská)
0:3
0:3
3:S S:S 3:0 14 0 29
4 .
Bez šance (M. Burišin + L. Mrázková)
S:3 S:3 S:3 S:3 3:0 10 0 25
5 .
Zlí Rakeťáci (V. Indrová + V. Čajka)
S:3 S:3 S:S 3:S S:S 0 0 15
6 .
Crazy-Lazy (T. Klabouch + T. Hartmannová)
S:3 S:S 0:3 0:3 S:S -8 0 7

6 . Úroveň A

52 bodů
49. místo (28. místo v mužích)
Eme… KiK… Fue… Pro… Zad… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Ememáci (M. Kalfař + M. Špásová)
3:0
2:3
3:0 3:0 43 0 73
2 .
KiKi@MiKi (M. Ratočka + K. Jelínková)
0:3
3:1
3:1 3:1 33 0 63
3 .
3:2
1:3
1:3 3:1 24 0 54
4 .
Propni ten bagr (V. Pati + E. Mahová)
0:3 1:3 3:1 3:2 22 0 52
5 . 0:3 1:3 1:3 2:3 8 0 38

7 . Úroveň B

63 bodů
39. místo (21. místo v mužích)
Pro… Kub… Nev… Baď… Rai… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Propni ten bagr (V. Pati + E. Mahová)
3:2
3:0
3:0
3:0 48 0 63
2 .
2:3
3:1 3:0 3:0 41 0 56
3 .
Never give up! (M. Kupka + H. Brothánková)
0:3 1:3
3:2
3:S 21 0 36
4 .
Baďáci (M. Bada + L. Bukovanská)
0:3
0:3
2:3
3:S 14 0 29
5 .
Rainbow6 (S. Lopicic + L. Kellerová)
0:3 0:3 S:3 S:3 0 0 15

Podzimní sezóna 2015

8 . Úroveň A

59 bodů
56. místo (32. místo v mužích)
Pro… Zuz… Ner… Koc… ToJ… Bís… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Propni ten bagr (V. Pati + E. Mahová)
3:0 3:S 3:S 3:S 3:0 44 0 59
2 .
Zuzka a Petra (P. Marková + Z. Malkova)
0:3 3:S 3:S 3:S 3:S 32 0 47
3 .
Nerdíci (M. Bůnová + J. Endršt)
S:3 S:3 S:S S:S S:S -12 0 3
4 . S:3 S:3 S:S S:S S:S -12 0 3
5 . S:3 S:3 S:S S:S S:S -12 0 3
6 .
Bískaři A.S. (S. Franta + A. Štixová)
0:3 S:3 S:S S:S S:S -12 0 3

7 . Úroveň D

45 bodů
66. místo (40. místo v mužích)
My… Pla… Bli… Pro… Tým… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
My Miloše Nevolili (Š. Šandera + S. Víchová)
2:3
3:2
3:0 3:1 37 0 67
2 .
Players on the waves (K. Jandurová + J. Kosina)
3:2
3:2
1:3
3:0
33 0 63
3 .
Blijící Lišky 2 (J. Vozák + K. Linková)
2:3
2:3
3:0
3:1 32 0 62
4 .
Propni ten bagr (V. Pati + E. Mahová)
0:3 3:1
0:3
2:3 15 0 45
5 .
TýmJéček (J. Brožová + J. Jelínek)
1:3
0:3
1:3 3:2 13 0 43

8 . Úroveň B

55 bodů
62. místo (39. místo v mužích)
ves… Pro… Mr… Pik… Ner… Ves… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
vestex válí (T. Primus + J. Havlovicová)
3:1
3:1
3:0 3:S 3:0 46 0 61
2 .
Propni ten bagr (V. Pati + E. Mahová)
1:3
3:0
3:0 3:S 3:0 40 0 55
3 .
Mr Smooth & Mrs WaitForIt (J. Hladký + P. Dočkalová)
1:3
0:3
3:0
3:S
3:0
30 0 45
4 .
Pikadoři (J. Neruda + Z. Nerudová)
0:3 0:3
0:3
3:S 3:S 16 0 31
5 .
Nerdíci (M. Bůnová + J. Endršt)
S:3 S:3 S:3 S:3 S:S -4 0 11
6 .
Veselá Kolečka (V. Bartoš + P. Liptáková)
0:3 0:3
0:3
S:3 S:S -4 0 11

7 . Úroveň B

47 bodů
65. místo (40. místo v mužích)
Pla… Ter… Chu… Pro… Bís… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Players on the waves (K. Jandurová + J. Kosina)
2:3
3:1
3:0 3:0 41 0 71
2 .
TerMiX (M. Novák + T. Dietzová)
3:2
3:2
3:2 3:0 40 0 70
3 .
Chupito (T. Dupal + G. Lustigová)
1:3
2:3
3:0
3:0 32 0 62
4 .
Propni ten bagr (V. Pati + E. Mahová)
0:3 2:3
0:3
3:0 17 0 47
5 .
Bískaři A.S. (S. Franta + A. Štixová)
0:3 0:3 0:3 0:3 0 0 30

Letní sezóna 2015

5 . Úroveň B

68 bodů
38. místo (22. místo v mužích)
Dre… Zlí… Pro… Mr… Rad… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Dream team vol.2 (I. Mejdrová + Š. Habová)
3:2
3:1
3:0 3:S 43 0 88
2 .
Zlí Rakeťáci (V. Indrová + V. Čajka)
2:3
3:0 3:1 3:S 38 0 83
3 .
Propni ten bagr (V. Pati + E. Mahová)
1:3
0:3
3:1
3:S 23 0 68
4 .
Mr Smooth & Mrs WaitForIt (J. Hladký + P. Dočkalová)
0:3 1:3
1:3
3:S 14 0 59
5 .
Radující se Radovani (R. Bejčková + R. Zubatý)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 45

5 . Úroveň A

75 bodů
34. místo (19. místo v mužích)
Prd… Pís… Pro… Voz… Lamy Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Prdky v akci (E. Bedřichová + J. Herych)
3:2 3:2 3:S 3:2 37 0 82
2 .
Pískožrouti (J. Kubálek + J. Burdová)
2:3
3:1
3:1
3:2
35 0 80
3 .
Propni ten bagr (V. Pati + E. Mahová)
2:3
1:3
3:0
3:1
30 0 75
4 .
Vozembouši (L. Gajarský + L. Gajarská)
S:3 1:3
0:3
3:1
13 0 58
5 . 2:3
2:3
1:3
1:3
12 0 57

6 . Úroveň A

65 bodů
37. místo (21. místo v mužích)
Pro… osa… Uli… Dík… Ote… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Propni ten bagr (V. Pati + E. Mahová)
0:3 3:0 3:1 3:1 35 0 65
2 . 3:0 3:0 3:S S:S 31 0 61
3 .
Uličníci (J. Roubková + J. Němec)
0:3 0:3 3:S
3:2
19 0 49
4 .
Díky čau ! (M. Hronová + T. Homolka)
1:3 S:3 S:3
3:2
11 0 41
5 .
Otesánci (O. Ertl + T. Tomová)
1:3 S:S
2:3
2:3
5 0 35

7 . Úroveň A

47 bodů
48. místo (26. místo v mužích)
Koc… Pro… J.C. Mr… Rel… Buc… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:0 3:0 3:S 3:1 47 0 62
2 .
Propni ten bagr (V. Pati + E. Mahová)
0:3 3:0 3:0 2:3 3:1 32 0 47
3 .
Image 1
Jana Cigániková
0:3 0:3 3:1 3:S S:S 13 0 28
4 .
Mr Smooth & Mrs WaitForIt (J. Hladký + P. Dočkalová)
0:3 0:3 1:3
3:1
S:S 7 0 22
5 .
Relax Mělník (A. Kolaříková + L. Pokorný)
S:3 3:2 S:3
1:3
S:S 5 0 20
6 . 1:3 1:3 S:S S:S S:S -8 0 7

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
15.06.2016 20:00 5. Dream team vol.2 (I. Mejdrová, Š. Habová) Beachklub Pankrác 3:2
13.06.2016 20:00 5. Pikadoři (J. Neruda, Z. Nerudová) Beachklub Pankrác 3:0
23.05.2016 17:00 6. Jarmary (M. Mašek, J. Berkova) Beachclub Strahov 2:3
11.05.2016 19:00 6. KiKi@MiKi (M. Ratočka, K. Jelínková) 0:3
09.05.2016 18:30 6. DLteam (L. Nejedlíková, P. Nejedlík) Hamr Záběhlice 3:0
01.05.2016 12:00 7. Zlí Rakeťáci (V. Indrová, V. Čajka) 3:S
01.05.2016 12:00 7. Crazy-Lazy (T. Klabouch, T. Hartmannová) S:S
13.04.2016 20:30 7. MEDAILE SEM! (M. Mrajca, D. Šiková) Areál volného času Gutova 2:3 Komentáře
10.04.2016 20:00 7. Baďáci (M. Bada, L. Bukovanská) Areál volného času Gutova 3:0 Komentáře
17.03.2016 17:00 6. Ememáci (M. Kalfař, M. Špásová) Areál volného času Gutova 0:3
16.03.2016 20:30 6. Zadná lavica (M. Majerčáková, K. Krištofová) Areál volného času Gutova 3:2
10.03.2016 19:00 6. KiKi@MiKi (M. Ratočka, K. Jelínková) Areál volného času Gutova 1:3
09.03.2016 18:00 6. Fuertes (D. Hrušková, R. Navrátil) Areál volného času Gutova 3:1
24.02.2016 21:00 7. Never give up! (M. Kupka, H. Brothánková) Beachklub Pankrác 3:0
11.02.2016 21:30 7. Kubáni (A. Lachmanová, J. Perník) Areál volného času Gutova 3:2 Komentáře
11.02.2016 20:30 7. Baďáci (M. Bada, L. Bukovanská) Areál volného času Gutova 3:0 Komentáře
07.02.2016 17:00 7. Rainbow6 (S. Lopicic, L. Kellerová) 3:0
21.01.2016 20:00 8. Zuzka a Petra (P. Marková, Z. Malkova) Beachklub Pankrác 3:0
14.01.2016 20:00 8. Bískaři A.S. (S. Franta, A. Štixová) Beachklub Pankrác 3:0
16.12.2015 17:00 7. Blijící Lišky 2 (J. Vozák, K. Linková) Beach Service - Sport Vítkov 0:3 Komentáře
15.12.2015 21:00 7. My Miloše Nevolili (Š. Šandera, S. Víchová) Hamr Záběhlice 0:3
13.12.2015 16:00 7. Players on the waves (K. Jandurová, J. Kosina) DOMYNO 3:1
03.12.2015 19:00 7. TýmJéček (J. Brožová, J. Jelínek) Hamr Záběhlice 2:3
29.11.2015 09:00 8. Nerdíci (M. Bůnová, J. Endršt) 3:S
23.11.2015 21:00 8. Veselá Kolečka (V. Bartoš, P. Liptáková) Areál volného času Gutova 3:0
12.11.2015 21:00 8. Pikadoři (J. Neruda, Z. Nerudová) Beach Service - Sport Vítkov 3:0
12.11.2015 20:00 8. Mr Smooth & Mrs WaitForIt (J. Hladký, P. Dočkalová) Beach Service - Sport Vítkov 3:0 Komentáře
11.11.2015 18:00 8. vestex válí (T. Primus, J. Havlovicová) Hamr Záběhlice 1:3
30.10.2015 20:00 7. Chupito (T. Dupal, G. Lustigová) Hamr Záběhlice 0:3 Komentáře
19.10.2015 21:00 7. Bískaři A.S. (S. Franta, A. Štixová) Beachclub Strahov 3:0
19.10.2015 20:00 7. TerMiX (M. Novák, T. Dietzová) Beachclub Strahov 2:3
14.10.2015 21:00 7. Players on the waves (K. Jandurová, J. Kosina) DOMYNO 0:3
30.09.2015 19:00 5. Dream team vol.2 (I. Mejdrová, Š. Habová) Beach Service - Sport Vítkov 1:3 Komentáře
30.09.2015 18:00 5. Zlí Rakeťáci (V. Indrová, V. Čajka) Beach Service - Sport Vítkov 0:3
03.09.2015 17:00 5. Mr Smooth & Mrs WaitForIt (J. Hladký, P. Dočkalová) Beach Service - Sport Vítkov 3:1 Komentáře
31.08.2015 20:00 5. Vozembouši (L. Gajarský, L. Gajarská) Beach Service - Sport Vítkov 3:0 Komentáře
27.08.2015 18:00 5. Prdky v akci (E. Bedřichová, J. Herych) Beach Service - Sport Vítkov 2:3
24.08.2015 20:00 5. Pískožrouti (J. Kubálek, J. Burdová) Beachklub Ládví 1:3 Komentáře
24.08.2015 17:00 5. Lamy (M. Čejková, j. čejka) 3:1 Komentáře
27.07.2015 18:00 6. osa2.cz (V. Bartošová, M. Semerád) Beachklub Ládví 0:3
23.07.2015 20:00 6. Díky čau ! (M. Hronová, T. Homolka) Tatran Střešovice 3:1
20.07.2015 19:00 6. Uličníci (J. Roubková, J. Němec) Beach Service - Sport Vítkov 3:0
20.07.2015 18:00 6. Otesánci (O. Ertl, T. Tomová) Beach Service - Sport Vítkov 3:1
29.06.2015 19:00 7. Buchty (M. Táborský, Z. Müllerová) Beach Service - Sport Vítkov 3:1
17.06.2015 20:00 7. Kocfeldovi (T. Kocfelda, T. Řezníčková) Beach Service - Sport Vítkov 0:3
11.06.2015 18:00 7. Mr Smooth & Mrs WaitForIt (J. Hladký, P. Dočkalová) Beachclub Strahov 3:0
11.06.2015 18:00 7. Jana Cigániková Beachclub Strahov 3:0
08.06.2015 18:00 7. Relax Mělník (A. Kolaříková, L. Pokorný) Beachklub Ládví 2:3
8. Nerdíci (M. Bůnová, J. Endršt) 3:S
4. Cukrkandl (I. Přívratská, S. Zbyněk) S:3
8. Kocfeldovi (T. Kocfelda, T. Řezníčková) 3:S
4. Kubáni (A. Lachmanová, J. Perník) S:3
8. ToJeFuk (D. Hrianka, J. Ullrichová) 3:S
4. Krasavci (V. Valková, R. Zubatý) S:3
4. Prskavky (Z. Mazáč, A. Wachtelová) S:3
4. Nikoki (F. Kokeš, N. Maciuchová) S:3
6. Vozembouši (L. Gajarský, L. Gajarská) S:S
5. Radující se Radovani (R. Bejčková, R. Zubatý) 3:S
5. Unagi (M. Halmlová, Z. Barcaj) 3:S
7. Bez šance (M. Burišin, L. Mrázková) 3:S
5. Žižkováci (L. Kučera, P. Fišerová) S:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím