Načítám…
Image 1

Martina Tejnecká (29 let)

ID: 19701

Praha

  • 35 zápasů

    od roku 2014
  • 0/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
  • 21:00
    Často hraje od 21:00 v Hamr Braník
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 35
    Zápasů v lize ( 8 / 14 / 13) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2014

7 . Úroveň A

5 bodů
62. místo (37. místo v mužích)
MED… Bra… Ner… Bli… Paj… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
MEDAILE SEM! (M. Mrajca + D. Šiková)
3:0 3:S 3:S 3:S 43 0 58
2 .
Brambory v řádku, vše v pořádku (J. Šmídlová + J. Marek)
0:3 3:S 3:S S:S 15 0 30
3 .
Nerdíci (M. Bůnová + J. Endršt)
S:3 S:3 S:S S:S -10 0 5
4 .
Blijící lišky (J. Vozák + M. Tejnecká)
S:3 S:3 S:S S:S -10 0 5
5 .
Paja a Peta (P. Plaskova + P. Marková)
S:3 S:S S:S S:S -15 0 0

7 . Úroveň A

7 bodů
67. místo (41. místo v mužích)
Dík… M&M Inl… Uli… Bra… Bli… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Díky čau ! (M. Hronová + T. Homolka)
S:S 3:S 3:0 3:2 S:S 17 0 32
2 . S:S 3:S 3:0 S:S S:S 6 0 21
3 .
Inlajnisti (?. Postler + G. Kalousová)
S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 15
4 .
Uličníci (J. Roubková + J. Němec)
0:3 0:3 3:S S:S S:S 0 0 15
5 .
Brambory v řádku, vše v pořádku (J. Šmídlová + J. Marek)
2:3 S:S 3:S S:S S:S -1 0 14
6 .
Blijící lišky (J. Vozák + M. Tejnecká)
S:S S:S 3:S S:S S:S -8 0 7

6 . Úroveň B

38 bodů
60. místo (39. místo v mužích)
Pla… Tuz… Dre… pod… Bli… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Players on the waves (K. Jandurová + J. Kosina)
3:1
3:1
1:3 0:3 24 0 54
2 .
Tuzemáci (J. Valenta + V. Valková)
1:3
3:0
S:S 3:0 23 0 53
3 .
Dream team vol.2 (I. Mejdrová + Š. Habová)
1:3
0:3
1:3
3:0
17 0 47
4 .
pod vlivem (V. Černý + M. Müllerová)
3:1 S:S 3:1 S:S 12 0 42
5 .
Blijící lišky (J. Vozák + M. Tejnecká)
3:0 0:3
0:3
S:S 8 0 38

6 . Úroveň A

60 bodů
43. místo (29. místo v mužích)
Ulo… O+O Bli… M&M Bra… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Uložení s přesahem (V. Novák + M. Drahoňovská)
1:3
3:S
3:1 3:0 36 0 66
2 . 3:1 3:2 1:3 3:1 33 0 63
3 .
Blijící lišky (J. Vozák + M. Tejnecká)
S:3
2:3 3:0 3:0 30 0 60
4 . 1:3 3:1 0:3 S:S 8 0 38
5 .
Brambory v řádku, vše v pořádku (J. Šmídlová + J. Marek)
0:3 1:3 0:3 S:S -3 0 27

Jarní sezóna 2014

5 . Úroveň B

48 bodů
49. místo (26. místo v mužích)
Céb… Alč… Tru… Cub… Voz… Bli… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Cébéčka (P. Benáček + M. Valachová)
3:0
3:0
3:0
3:0
3:0
50 0 95
2 .
Alča a Lumča (A. Pazderková + L. Hovančík)
0:3
2:3
3:1
3:0
3:0
32 0 77
3 .
0:3
3:2
3:2
0:3 3:S 22 0 67
4 .
Cuba Libre (J. Hojer + M. Hojerová)
0:3
1:3
2:3
3:0
3:2
22 0 67
5 .
Vozembouši (L. Gajarský + L. Gajarská)
0:3
0:3 3:0 0:3 3:S 18 0 63
6 .
Blijící lišky (J. Vozák + M. Tejnecká)
0:3
0:3
S:3
2:3
S:3 3 0 48

5 . Úroveň A

58 bodů
43. místo (21. místo v mužích)
S*M… Pla… krá… Bli… Cop… Šme… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
S*M*A*S*H (A. Hlávková + J. Předota)
3:0 3:0 1:3 S:S 3:S 26 0 71
2 .
Players on the waves (K. Jandurová + J. Kosina)
0:3 2:3
3:0
2:3
3:S
24 0 69
3 .
krásní a dokonalí:) (L. Peterová + L. Příšovský)
0:3 3:2
3:0
S:S 3:S 21 0 66
4 .
Blijící lišky (J. Vozák + M. Tejnecká)
3:1
0:3
0:3
S:S 3:S 13 0 58
5 .
Copa je tutó?! (K. Čiháková + S. Zbyněk)
S:S 3:2 S:S S:S 3:S 3 0 48
6 .
Šmelky (M. Kaltounková + V. Ryba)
S:3
S:3
S:3 S:3 S:3 0 0 45

4 . Úroveň B

79 bodů
30. místo (16. místo v mužích)
Kuř… Sva… san… Bli… Dre… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Kuřátko s bábou:-) (J. Harasim + I. Lauermannová)
3:0
0:3
3:0
3:1
37 0 97
2 .
Svatoušci (M. Čihák + V. Svatoňová)
0:3
3:1 3:0
3:1
35 0 95
3 .
sanendsnou (A. Dvořáček + T. Bártová)
3:0
1:3 S:3 3:0 28 0 88
4 .
Blijící lišky (J. Vozák + M. Tejnecká)
0:3 0:3 3:S 3:2 19 0 79
5 .
Dream team (I. Mejdrová + J. Vyšinková)
1:3
1:3
0:3 2:3 8 0 68

3 . Úroveň B

77 bodů
29. místo (16. místo v mužích)
All… Děl… Zlí… Mal… Bli… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
AllinOne (K. Hladká + M. Budík)
3:2 3:0 3:1
3:0
46 0 121
2 .
Dělejme lásku (P. Benešová + M. Koldinský)
2:3 3:1 3:1 3:0 39 0 114
3 .
Zlí Rakeťáci (V. Indrová + V. Čajka)
0:3 1:3 3:2 3:1 22 0 97
4 .
Malá rodina (D. Heroldová + M. Pokorný)
1:3 1:3 2:3 3:0 21 0 96
5 .
Blijící lišky (J. Vozák + M. Tejnecká)
0:3
0:3 1:3 0:3 2 0 77

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
02.02.2015 11:14 7. Nerdíci (M. Bůnová, J. Endršt) S:S
05.01.2015 12:31 7. Díky čau ! (M. Hronová, T. Homolka) S:S
05.01.2015 12:31 7. M&M (M. Přibyl, M. Maixnerová) S:S
05.01.2015 12:31 7. Brambory v řádku, vše v pořádku (J. Šmídlová, J. Marek) S:S
05.01.2015 12:31 7. Uličníci (J. Roubková, J. Němec) S:S
01.12.2014 14:17 6. pod vlivem (V. Černý, M. Müllerová) S:S
23.11.2014 21:00 6. Dream team vol.2 (I. Mejdrová, Š. Habová) DOMYNO 0:3 Komentáře
23.11.2014 21:00 6. Players on the waves (K. Jandurová, J. Kosina) DOMYNO 3:0
13.11.2014 22:00 6. Tuzemáci (J. Valenta, V. Valková) Hamr Záběhlice 0:3
28.10.2014 18:00 6. M&M (M. Přibyl, M. Maixnerová) Hamr Braník 3:0
24.10.2014 20:00 6. Brambory v řádku, vše v pořádku (J. Šmídlová, J. Marek) Hamr Braník 3:0
19.10.2014 19:00 6. O+O (O. Chovanec, O. Chovancová) Beachklub Ládví 2:3
01.06.2014 17:37 5. Trufča (J. Slavík, K. Vaněčková) S:3
31.05.2014 09:00 5. Vozembouši (L. Gajarský, L. Gajarská) Beachklub Pankrác S:3
25.05.2014 20:00 5. Alča a Lumča (A. Pazderková, L. Hovančík) Hamr Braník 0:3 Komentáře
25.05.2014 19:00 5. Cébéčka (P. Benáček, M. Valachová) Hamr Braník 0:3 Komentáře
18.05.2014 20:00 5. Cuba Libre (J. Hojer, M. Hojerová) Hamr Braník 2:3 Komentáře
01.05.2014 18:47 5. Copa je tutó?! (K. Čiháková, S. Zbyněk) S:S
30.04.2014 08:00 5. S*M*A*S*H (A. Hlávková, J. Předota) 3:1
27.04.2014 21:00 5. krásní a dokonalí:) (L. Peterová, L. Příšovský) Hamr Braník 0:3 Komentáře
10.04.2014 21:30 5. Players on the waves (K. Jandurová, J. Kosina) Hamr Záběhlice 0:3 Komentáře
27.03.2014 21:00 4. Dream team (I. Mejdrová, J. Vyšinková) Tatran Střešovice 3:2
23.03.2014 22:00 4. Kuřátko s bábou:-) (J. Harasim, I. Lauermannová) Hamr Braník 0:3
20.03.2014 21:00 4. Svatoušci (M. Čihák, V. Svatoňová) Areál volného času Gutova 0:3
02.03.2014 14:00 3. Malá rodina (D. Heroldová, M. Pokorný) Areál volného času Gutova 0:3
24.02.2014 21:00 3. Zlí Rakeťáci (V. Indrová, V. Čajka) Areál volného času Gutova 1:3
24.02.2014 20:00 3. Dělejme lásku (P. Benešová, M. Koldinský) Areál volného času Gutova 0:3
09.02.2014 20:00 3. AllinOne (K. Hladká, M. Budík) Areál volného času Gutova 0:3 Komentáře
7. Brambory v řádku, vše v pořádku (J. Šmídlová, J. Marek) S:3
6. Uložení s přesahem (V. Novák, M. Drahoňovská) S:3 Komentáře
7. Inlajnisti (?. Postler, G. Kalousová) 3:S
5. Šmelky (M. Kaltounková, V. Ryba) 3:S
4. sanendsnou (A. Dvořáček, T. Bártová) 3:S
7. Paja a Peta (P. Plaskova, P. Marková) S:S
7. MEDAILE SEM! (M. Mrajca, D. Šiková) S:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím