No photo

Irena Matiscsáková (57 let)

ID: 23462

Plzeň

Hraje ligy: Plzeň - Tenis (9/19)

  • 125 zápasů

    od roku 2015
  • 4/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
  • 10:00
    Často hraje od 10:00 v SK Sportcentrum Roudná
  • 13 /22
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 125
    Zápasů v lize ( 52 / 67 / 6) 6 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2018

4 . Úroveň A

54 bodů
9. místo (1. místo v ženách)
I.M. A.Z. J.N. M.M. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Irena Matiscsáková
6:3 6:0 36 54
2 .
Image 1
Andrea Zemanová
3:6 4 22
3 .
Image 1
Jana Nachlinger
0:6 0 18
4 .
Image 1
Martin Molnár
0 18

4 . Úroveň A

47 bodů
17. místo (2. místo v ženách)
F.K. J.S. I.M. A.Z. M.M. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Filip Krišica
6:1
6:3
6:2
6:1
53 71
2 .
Image 1
Jindřiška Slezáková
1:6
6:1 6:1 6:1 43 61
3 .
Image 1
Irena Matiscsáková
3:6
1:6 6:3 6:2 29 47
4 .
Image 1
Andrea Zemanová
2:6
1:6 3:6 6:0 21 39
5 .
Image 1
Martin Molnár
1:6
1:6 2:6 0:6 4 22

3 . Úroveň A

53 bodů
17. místo (3. místo v ženách)
R.Z. P.H. J.R. I.M. A.Z. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Roman Zajac
6:4
6:2
6:3
6:2
49 85
2 .
Image 1
Pavel Hauer
4:6
6:3
6:1
6:1
44 80
3 .
Image 1
Jiří Rieger
2:6
3:6
6:2
6:2
31 67
4 .
Image 1
Irena Matiscsáková
3:6
1:6
2:6
6:4 17 53
5 .
Image 1
Andrea Zemanová
2:6
1:6
2:6
4:6 9 45

Letní sezóna 2018

5 . Úroveň A

77 bodů
19. místo (1. místo v ženách)
I.M. J.Š. J.S. P.H. M.B. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Irena Matiscsáková
4:6 6:3 6:2
6:S
41 77
2 .
Image 1
Jiří Šebek
6:4
4:6
7:6
6:S
36 72
3 .
Image 1
Jindřiška Slezáková
3:6
6:4
7:5
6:S
36 72
4 .
Image 1
Petra Hejduková
2:6 6:7 5:7
6:S
25 61
5 .
Image 1
Monika Baumanová
S:6
S:6
S:6
S:6
0 36

6 . Úroveň A

68 bodů
22. místo (2. místo v ženách)
I.M. J.S. J.N. F.D. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Irena Matiscsáková
6:2 6:2 6:S 50 68
2 .
Image 1
Jindřiška Slezáková
2:6 6:4 S:S 11 29
3 .
Image 1
Jana Nachlinger
2:6 4:6 S:S 1 19
4 .
Image 1
František Drs
S:6 S:S S:S -14 4

4 . Úroveň A

38 bodů
28. místo (5. místo v ženách)
M.Č. V.T. M.B. I.M. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Martin Černý
7:5
6:2
6:0
62 92
2 .
Image 1
Vladimír Tureček
5:7
6:0
7:5
48 78
3 .
Image 1
Monika Baumanová
2:6
0:6 6:1 26 56
4 .
Image 1
Irena Matiscsáková
0:6
5:7
1:6 8 38

4 . Úroveň B

82 bodů
9. místo (1. místo v ženách)
I.M. I.K. P.T. L.R. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Irena Matiscsáková
6:0
6:S
6:1 67 82
2 .
Image 1
Ivana Kellnerová
0:6 6:S 6:2 41 56
3 .
Image 1
Pavla Taušová
S:6
S:6 6:0 24 39
4 .
Image 1
Lucie Roubalová
1:6 2:6 0:6 4 19

Jarní sezóna 2018

3 . Úroveň B

48 bodů
15. místo (1. místo v ženách)
J.Š. F.D. I.M. J.S. P.K. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Jiří Šebek
4:6
6:2
6:1 6:S 52 67
2 .
Image 1
František Drs
6:4 6:2 S:S 6:S 40 55
3 .
Image 1
Irena Matiscsáková
2:6
2:6 6:4 6:S 33 48
4 .
Image 1
Jindřiška Slezáková
1:6 S:S 4:6 6:S 15 30
5 .
Image 1
Pavel Končal
S:6 S:6 S:6 S:6 0 15

3 . Úroveň B

51 bodů
17. místo (1. místo v ženách)
P.H. M.K. I.M. F.A. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Pavel Hauer
7:6
6:1
6:S
59 89
2 .
Image 1
Martin Kaše
6:7
6:0
6:S
52 82
3 .
Image 1
Irena Matiscsáková
1:6 0:6
6:S
21 51
4 .
Image 1
Filip Albl
S:6
S:6
S:6
0 30

4 . Úroveň A

58 bodů
13. místo (1. místo v ženách)
P.H. I.M. J.M. J.Š. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Pavel Hauer
6:1
6:2
6:2 65 80
2 .
Image 1
Irena Matiscsáková
1:6 6:2 6:2 43 58
3 .
Image 1
Jaroslav Molcar
2:6
2:6
7:6
22 37
4 .
Image 1
Jiří Šebek
2:6 2:6
6:7
14 29

3 . Úroveň B

36 bodů
24. místo (2. místo v ženách)
M.K. R.V. J.K. P.H. I.M. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Martin Kaše
3:6
6:4 6:1 6:2 50 80
2 .
Image 1
Richard Vícha
6:3
5:7
7:6
6:0 50 80
3 .
Image 1
Jan Kopta
4:6
7:5
7:5 6:3 45 75
4 .
Image 1
Pavel Hauer
1:6
6:7
5:7 6:1 29 59
5 .
Image 1
Irena Matiscsáková
2:6 0:6 3:6 1:6 6 36

Podzimní sezóna 2017

3 . Úroveň A

51 bodů
14. místo (1. místo v ženách)
M.R. F.D. I.M. J.S. J.K. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Míra Richter
6:2 6:4 6:3 6:0 63 78
2 .
Image 1
František Drs
2:6 6:2 6:0 6:S 51 66
3 .
Image 1
Irena Matiscsáková
4:6 2:6 6:3 6:S 36 51
4 .
Image 1
Jindřiška Slezáková
3:6 0:6 3:6 6:4 20 35
5 .
Image 1
Josef Kutil
0:6 S:6 S:6 4:6 4 19

3 . Úroveň A

49 bodů
13. místo (1. místo v ženách)
R.V. M.K. I.M. F.D. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Radek Vojáček
6:4 6:0 6:1 66 96
2 .
Image 1
Martin Kaše
4:6 6:2 6:S 46 76
3 .
Image 1
Irena Matiscsáková
0:6 2:6 7:6 19 49
4 .
Image 1
František Drs
1:6 S:6 6:7 9 39

3 . Úroveň B

90 bodů
7. místo (1. místo v ženách)
I.M. J.S. B.F. J.K. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Irena Matiscsáková
6:3
6:S
6:S
60 90
2 .
Image 1
Jindřiška Slezáková
3:6 6:S
6:S
44 74
3 .
Image 1
Bohuslav Fiala
S:6
S:6 S:S -7 23
4 .
Image 1
Jan Kopta
S:6
S:6
S:S -7 23

3 . Úroveň A

36 bodů
17. místo (2. místo v ženách)
R.V. M.K. F.D. J.S. I.M. M.S. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Radek Vojáček
6:4 6:2 6:0 6:0 6:S 64 79
2 .
Image 1
Martin Kaše
4:6 7:6 6:1 6:1
6:S
53 68
3 .
Image 1
František Drs
2:6 6:7 6:1 6:2 6:S 46 61
4 .
Image 1
Jindřiška Slezáková
0:6 1:6 1:6 7:5 6:S 24 39
5 .
Image 1
Irena Matiscsáková
0:6 1:6 2:6 5:7 6:1 21 36
6 .
Image 1
Martin Sucharda
S:6
S:6
S:6 S:6 1:6 1 16

Letní sezóna 2017

4 . Úroveň A

54 bodů
21. místo (2. místo v ženách)
T.Č. F.Š. I.M. J.N. M.J. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Tereza Čermáková
7:6 6:4 7:5 6:S 54 69
2 .
Image 1
František Štorek
6:7 7:6 6:2 6:S 49 64
3 .
Image 1
Irena Matiscsáková
4:6 6:7 6:4 6:S 39 54
4 .
Image 1
Jana Nachlinger
5:7 2:6 4:6 6:S 26 41
5 .
Image 1
Marta Jíšová
S:6 S:6 S:6 S:6 0 15

4 . Úroveň A

43 bodů
26. místo (5. místo v ženách)
F.D. J.S. I.M. J.K. A.P. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
František Drs
7:6 6:3 6:2
6:S
58 73
2 .
Image 1
Jindřiška Slezáková
6:7 S:S 6:4
6:S
30 45
3 .
Image 1
Irena Matiscsáková
3:6 S:S 6:S
6:S
28 43
4 .
Image 1
Josef Kutil
2:6 4:6 S:6
6:S
21 36
5 .
Image 1
Alena Poslední
S:6
S:6
S:6
S:6
0 15

3 . Úroveň B

38 bodů
27. místo (6. místo v ženách)
M.B. M.R. V.T. J.S. I.M. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Miroslav Bartuška
6:4 6:3 6:1 6:3 61 91
2 .
Image 1
Míra Richter
4:6 6:1 6:1 6:4 52 82
3 .
Image 1
Vladimír Tureček
3:6 1:6 6:4
6:0
36 66
4 .
Image 1
Jindřiška Slezáková
1:6 1:6 4:6 6:1 23 53
5 .
Image 1
Irena Matiscsáková
3:6 4:6
0:6
1:6 8 38

Jarní sezóna 2017

3 . Úroveň A

20 bodů
21. místo (4. místo v ženách)
P.S. J.S. T.Č. J.K. I.M. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Pavel Skala
6:1 6:4 6:0
6:S
64 79
2 .
Image 1
Jindřiška Slezáková
1:6 6:3 6:2
6:S
47 62
3 .
Image 1
Tereza Čermáková
4:6 3:6 6:3
6:S
37 52
4 .
Image 1
Josef Kutil
0:6 2:6 3:6 7:5 18 33
5 .
Image 1
Irena Matiscsáková
S:6
S:6
S:6
5:7 5 20

2 . Úroveň A

41 bodů
17. místo (3. místo v ženách)
V.C. M.T. F.D. K.P. P.S. I.M. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Václav Churavý
1:6 6:3 6:0 6:0 6:1 55 85
2 .
Image 1
Michal Tauber
6:1 6:2 4:6 4:6 6:2 46 76
3 .
Image 1
František Drs
3:6 2:6 6:S 7:6 6:2 39 69
4 .
Image 1
Karel Palka
0:6 6:4 S:6 6:4 6:4 33 63
5 .
Image 1
Pavel Skala
0:6 6:4 6:7 4:6 6:4 30 60
6 .
Image 1
Irena Matiscsáková
1:6 2:6 2:6 4:6 4:6 11 41

3 . Úroveň A

60 bodů
10. místo (1. místo v ženách)
P.S. I.M. J.S. T.Č. J.K. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Pavel Skala
6:4 6:3
6:2
6:1 62 77
2 .
Image 1
Irena Matiscsáková
4:6 6:4 7:6 6:3 45 60
3 .
Image 1
Jindřiška Slezáková
3:6 4:6 3:6 6:1 27 42
4 .
Image 1
Tereza Čermáková
2:6
6:7 6:3 4:6 27 42
5 .
Image 1
Josef Kutil
1:6 3:6 1:6 6:4 19 34

Podzimní sezóna 2016

3 . Úroveň A

41 bodů
16. místo (3. místo v ženách)
F.D. F.Š. I.M. M.F. J.M. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
František Drs
6:4 6:2 6:S 6:S 60 75
2 .
Image 1
František Štorek
4:6
7:6
6:S
6:S
46 61
3 .
Image 1
Irena Matiscsáková
2:6
6:7
3:6
6:S
26 41
4 .
Image 1
Michal Fürbacher
S:6
S:6
6:3 S:S 10 25
5 .
Image 1
Jaroslav Molcar
S:6
S:6
S:6
S:S -5 10

3 . Úroveň B

76 bodů
10. místo (3. místo v ženách)
I.M. F.D. M.H. M.M. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Irena Matiscsáková
6:3 2:6 6:1 46 76
2 .
Image 1
František Drs
3:6 6:3 6:3 44 74
3 .
Image 1
Míra Hejduk
6:2 3:6 3:6 29 59
4 .
Image 1
Martin Minárik
1:6 3:6 6:3 25 55

3 . Úroveň B

62 bodů
14. místo (2. místo v ženách)
T.Č. A.B. I.M. J.K. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Tereza Čermáková
2:6 7:6 6:0 43 73
2 .
Image 1
Adam Bartoníček
6:2 6:4 S:6 40 70
3 .
Image 1
Irena Matiscsáková
6:7 4:6 6:4 32 62
4 .
Image 1
Josef Kutil
0:6 6:S 4:6 25 55

3 . Úroveň A

43 bodů
18. místo (3. místo v ženách)
M.F. K.P. F.D. I.M. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Michal Fürbacher
6:4
7:6
6:4 54 84
2 .
Image 1
Karel Palka
4:6 6:2 6:2 47 77
3 .
Image 1
František Drs
6:7
2:6 6:4 30 60
4 .
Image 1
Irena Matiscsáková
4:6 2:6 4:6 13 43

Letní sezóna 2016

4 . Úroveň A

51 bodů
27. místo (3. místo v ženách)
K.P. F.D. R.L. I.M. J.S. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Karel Palka
6:4 6:1 6:1 6:0 66 96
2 .
Image 1
František Drs
4:6 6:2 6:1 6:2 53 83
3 .
Image 1
Radek Linka
1:6 2:6 6:3
6:2
34 64
4 .
Image 1
Irena Matiscsáková
1:6 1:6 3:6 6:2 21 51
5 .
Image 1
Jindřiška Slezáková
0:6 2:6
2:6
2:6 6 36

4 . Úroveň B

91 bodů
14. místo (1. místo v ženách)
I.M. J.S. M.H. M.M. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Irena Matiscsáková
6:3 6:3 6:2 61 91
2 .
Image 1
Jindřiška Slezáková
3:6
6:4
6:3
43 73
3 .
Image 1
Míra Hejduk
3:6
4:6
6:3 29 59
4 .
Image 1
Martin Molnár
2:6
3:6
3:6 11 41

4 . Úroveň A

40 bodů
30. místo (3. místo v ženách)
K.P. J.Š. J.S. I.M. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Karel Palka
6:0 6:2 6:1 68 98
2 .
Image 1
Jaroslav Šedivec
0:6 6:4 6:1 42 72
3 .
Image 1
Jindřiška Slezáková
2:6 4:6 7:6 24 54
4 .
Image 1
Irena Matiscsáková
1:6 1:6 6:7 10 40

3 . Úroveň B

52 bodů
21. místo (2. místo v ženách)
F.A. J.T. R.L. J.S. I.M. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Filip Albl
6:3
6:1 7:5
7:6
57 87
2 .
Image 1
Josef Tarantík
3:6
6:3
6:0
6:1 53 83
3 .
Image 1
Radek Linka
1:6 3:6
6:1
3:6 24 54
4 .
Image 1
Jindřiška Slezáková
5:7
0:6
1:6
6:0 24 54
5 .
Image 1
Irena Matiscsáková
6:7
1:6 6:3 0:6 22 52

Jarní sezóna 2016

3 . Úroveň B

80 bodů
4. místo (1. místo v ženách)
I.M. J.S. M.H. J.K. M.M. S.K. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Irena Matiscsáková
6:4 6:2 6:2 6:0 6:0 65 80
2 .
Image 1
Jindřiška Slezáková
4:6 7:5 5:7 6:1 6:0 45 60
3 .
Image 1
Míra Hejduk
2:6 5:7 6:3 6:2 6:1 45 60
4 .
Image 1
Josef Kutil
2:6 7:5 3:6 6:1 6:0 42 57
5 .
Image 1
Martin Molnár
0:6 1:6 2:6 1:6 6:1 18 33
6 .
Image 1
Svatopluk Krsek
0:6 0:6 1:6 0:6 1:6 2 17

3 . Úroveň A

25 bodů
20. místo (3. místo v ženách)
M.T. M.T. L.V. J.S. I.M. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Milan Turek
6:3 6:2 6:1 6:1 65 80
2 .
Image 1
Michal Tauber
3:6 6:1
6:1
6:1 54 69
3 .
Image 1
Lukáš Voráček
2:6 1:6
6:0
6:4 35 50
4 .
Image 1
Jindřiška Slezáková
1:6
1:6
0:6
6:4
16 31
5 .
Image 1
Irena Matiscsáková
1:6 1:6 4:6
4:6
10 25

3 . Úroveň B

55 bodů
11. místo (2. místo v ženách)
P.K. I.M. J.L. M.M. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Pavel Koptík
6:0 7:6 6:0 64 79
2 .
Image 1
Irena Matiscsáková
0:6 6:4 6:2 40 55
3 .
Image 1
Jiří Löffelman
6:7 4:6 6:3 33 48
4 .
Image 1
Martin Molnár
0:6 2:6 3:6 7 22

3 . Úroveň A

53 bodů
11. místo (3. místo v ženách)
J.S. F.A. J.L. I.M. M.M. N.B. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Jindřiška Slezáková
6:4
4:6 6:1 6:0 6:S 54 69
2 .
Image 1
Filip Albl
4:6
6:2
6:3
6:3 6:0 54 69
3 .
Image 1
Jiří Löffelman
6:4 2:6 6:7 6:1 6:S 44 59
4 .
Image 1
Irena Matiscsáková
1:6
3:6
7:6 6:2 6:S 38 53
5 .
Image 1
Martin Molnár
0:6 3:6 1:6 2:6 6:S 17 32
6 .
Image 1
Natalie Bartosova
S:6 0:6 S:6 S:6 S:6 0 15

Podzimní sezóna 2015

2 . Úroveň A

20 bodů
9. místo (2. místo v ženách)
V.C. K.K. M.M. J.V. I.M. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Václav Churavý
6:0
6:0
6:0 6:1 71 86
2 .
Image 1
Kamil Kroft
0:6 6:2 6:2 6:4 46 61
3 .
Image 1
Martin Molnár
0:6
2:6 6:3
6:S
32 47
4 .
Image 1
Jitka Vanišová
0:6 2:6 3:6
6:S
20 35
5 .
Image 1
Irena Matiscsáková
1:6 4:6
S:6
S:6
5 20

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
09.12.2018 13:00 4. Jana Nachlinger 6:0
08.12.2018 09:00 4. Andrea Zemanová 6:3
01.12.2018 09:00 4. Andrea Zemanová 6:3
17.11.2018 16:00 4. Martin Molnár TJ Lokomotiva Plzeň 6:2
11.11.2018 11:00 4. Jindřiška Slezáková 1:6
07.11.2018 12:00 4. Filip Krišica 3:6 Komentáře
20.10.2018 10:00 3. Andrea Zemanová 6:4
17.10.2018 11:00 3. Pavel Hauer 1:6
12.10.2018 10:00 3. Jiří Rieger TJ Lokomotiva Plzeň 2:6 Komentáře
10.10.2018 11:00 3. Roman Zajac 3:6 Komentáře
19.09.2018 17:00 5. Jindřiška Slezáková 6:3
19.09.2018 10:00 5. Petra Hejduková 6:2
12.09.2018 18:00 5. Jiří Šebek Dobřany 4:6
02.09.2018 17:00 6. František Drs TJ Lokomotiva Plzeň 6:S
29.08.2018 18:00 6. Jindřiška Slezáková 6:2
26.08.2018 11:00 6. Jana Nachlinger 6:2
17.07.2018 10:00 4. Vladimír Tureček 5:7 Komentáře
15.07.2018 10:00 4. Martin Černý TJ Lokomotiva Plzeň 0:6 Komentáře
13.07.2018 10:00 4. Monika Baumanová SK Sportcentrum Roudná 1:6
24.06.2018 10:00 4. Lucie Roubalová SK Sportcentrum Roudná 6:1
21.06.2018 10:00 4. Ivana Kellnerová 6:0
30.05.2018 18:30 3. Jindřiška Slezáková 6:4
25.05.2018 11:00 3. František Drs 2:6
07.05.2018 11:00 3. Jiří Šebek Dobřany 2:6 Komentáře
13.04.2018 09:00 3. Pavel Hauer 1:6
12.04.2018 11:00 3. Martin Kaše 0:6
18.03.2018 18:30 4. Jaroslav Molcar Dobřany 6:2
18.03.2018 18:00 4. Jiří Šebek Dobřany 6:2
09.03.2018 11:00 4. Pavel Hauer 1:6
26.02.2018 09:00 3. Jan Kopta 3:6
24.02.2018 11:00 3. Pavel Hauer 1:6
19.02.2018 11:00 3. Martin Kaše TJ Lokomotiva Plzeň 2:6
16.02.2018 19:30 3. Richard Vícha 0:6
16.01.2018 20:00 3. Jindřiška Slezáková 6:3
13.01.2018 09:00 3. Míra Richter 1. ČLTK 4:6
12.01.2018 09:00 3. František Drs 2:6
20.12.2017 09:00 3. Radek Vojáček SK Sportcentrum Roudná 0:6
17.12.2017 10:30 3. František Drs 7:6
14.12.2017 11:30 3. Martin Kaše 2:6
30.11.2017 17:00 3. Jindřiška Slezáková TJ Lokomotiva Plzeň 6:3
25.10.2017 10:00 3. František Drs 2:6
21.10.2017 11:00 3. Jindřiška Slezáková 5:7
19.10.2017 11:00 3. Martin Kaše 1:6
12.10.2017 16:30 3. Martin Sucharda 6:1
10.10.2017 11:00 3. Radek Vojáček SK Sportcentrum Roudná 0:6
28.09.2017 10:00 4. Tereza Čermáková 4:6
21.09.2017 18:00 4. František Štorek 6:7
15.09.2017 13:00 4. Jana Nachlinger 6:4
01.09.2017 09:12 4. Jindřiška Slezáková S:S
23.08.2017 18:00 4. František Drs 3:6
29.07.2017 10:00 3. Jindřiška Slezáková 1:6
21.07.2017 09:00 3. Miroslav Bartuška 3:6
19.07.2017 18:00 3. Míra Richter 4:6
12.07.2017 09:00 3. Vladimír Tureček 0:6 Komentáře
09.04.2017 17:00 3. Josef Kutil 5:7
25.03.2017 10:00 2. Karel Palka 4:6
21.03.2017 09:00 2. Václav Churavý 1. ČLTK 1:6
19.03.2017 10:00 2. Michal Tauber 2:6
15.03.2017 09:00 2. Pavel Skala SK Sportcentrum Roudná 4:6
07.03.2017 09:00 2. František Drs SK Sportcentrum Roudná 2:6
28.02.2017 11:30 3. Pavel Skala SK Sportcentrum Roudná 4:6
25.02.2017 14:00 3. Jindřiška Slezáková 6:4
25.02.2017 12:00 3. Tereza Čermáková SK Sportcentrum Roudná 7:6
19.02.2017 10:00 3. Josef Kutil 6:3
17.01.2017 09:00 3. František Drs SK Sportcentrum Roudná 2:6
11.01.2017 10:00 3. Michal Fürbacher SK Sportcentrum Roudná 3:6
07.01.2017 12:00 3. František Štorek SK Sportcentrum Roudná 6:7 Komentáře
22.12.2016 10:00 3. Martin Minárik SK Sportcentrum Roudná 6:1
18.12.2016 10:00 3. František Drs SK Sportcentrum Roudná 6:3
13.12.2016 13:00 3. Míra Hejduk TJ Lokomotiva Plzeň 2:6
26.11.2016 17:00 3. Josef Kutil SK Sportcentrum Roudná 6:4
17.11.2016 08:00 3. Adam Bartoníček SK Sportcentrum Roudná 4:6
09.11.2016 20:00 3. Tereza Čermáková 6:7
14.10.2016 18:00 3. František Drs SK Sportcentrum Roudná 4:6
12.10.2016 09:00 3. Karel Palka SK Sportcentrum Roudná 2:6
11.10.2016 11:30 3. Michal Fürbacher SK Sportcentrum Roudná 4:6
30.09.2016 10:00 4. Radek Linka SK Sportcentrum Roudná 3:6
23.09.2016 09:00 4. František Drs SK Sportcentrum Roudná 1:6
22.09.2016 18:00 4. Jindřiška Slezáková SK Sportcentrum Roudná 6:2
18.09.2016 17:00 4. Karel Palka SK Sportcentrum Roudná 1:6
28.08.2016 16:00 4. Jindřiška Slezáková TJ Lokomotiva Plzeň 6:3
17.08.2016 17:00 4. Míra Hejduk SK Sportcentrum Roudná 6:3
16.08.2016 10:00 4. Martin Molnár TJ Lokomotiva Plzeň 6:2
23.07.2016 12:00 4. Karel Palka SK Sportcentrum Roudná 1:6
22.07.2016 16:00 4. Jindřiška Slezáková SK Sportcentrum Roudná 6:7
20.07.2016 17:00 4. Jaroslav Šedivec SK Sportcentrum Roudná 1:6
19.06.2016 15:00 3. Jindřiška Slezáková 0:6
18.06.2016 10:00 3. Josef Tarantík 1. ČLTK 1:6
15.06.2016 17:00 3. Radek Linka 6:3
14.06.2016 13:00 3. Filip Albl Dobřany 6:7 Komentáře
27.05.2016 19:00 3. Jindřiška Slezáková TJ Lokomotiva Plzeň 6:4
18.05.2016 17:00 3. Josef Kutil TJ Lokomotiva Plzeň 6:2
18.05.2016 10:00 3. Svatopluk Krsek TJ Lokomotiva Plzeň 6:0
11.05.2016 17:00 3. Míra Hejduk 6:2
10.05.2016 09:00 3. Martin Molnár Dobřany 6:0
24.04.2016 18:00 3. Jindřiška Slezáková 4:6 Komentáře
17.04.2016 15:00 3. Milan Turek 1:6
13.04.2016 19:30 3. Michal Tauber 1:6
10.04.2016 18:00 3. Lukáš Voráček 4:6
23.03.2016 19:00 3. Jiří Löffelman Dobřany 6:4
17.03.2016 19:00 3. Martin Molnár Dobřany 6:2
13.03.2016 18:00 3. Pavel Koptík 0:6
21.02.2016 18:00 3. Jiří Löffelman 7:6
17.02.2016 09:00 3. Martin Molnár TJ Lokomotiva Plzeň 6:2
14.02.2016 18:00 3. Jindřiška Slezáková 1:6
07.02.2016 19:00 3. Filip Albl 3:6 Komentáře
23.10.2015 12:00 2. Martin Molnár Dobřany S:6 Komentáře
21.10.2015 18:00 2. Jitka Vanišová S:6 Komentáře
20.10.2015 20:30 2. Kamil Kroft 1. ČLTK 4:6
18.10.2015 18:00 2. Václav Churavý 1:6
3. Natalie Bartosova 6:S
3. Filip Albl 6:S Komentáře
3. Jaroslav Molcar 6:S Komentáře
4. Marta Jíšová 6:S
4. Pavla Taušová 6:S Komentáře
3. Bohuslav Fiala 6:S Komentáře
3. Jan Kopta 6:S Komentáře
5. Monika Baumanová 6:S Komentáře
3. Jindřiška Slezáková S:6 Komentáře
3. Tereza Čermáková S:6 Komentáře
3. Pavel Skala S:6 Komentáře
4. Josef Kutil 6:S
3. Josef Kutil 6:S
4. Alena Poslední 6:S Komentáře
3. Pavel Končal 6:S