Načítám…
Image 1

Michal Kolařík (42 let)

ID: 12332

Plzeň

  • 52 zápasů

    od roku 2010
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
  • 13 /44
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 50
    Zápasů v lize ( 23 / 22 / 5) 3 turnaje
  • 51%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2024

4 . Úroveň A

76 bodů
19. místo (18. místo v mužích)
M.F. M.V. M.K. J.J. M.G. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Martin Fajt
3:6 6:s 6:1 6:2 6 30 96 21:9
2 .
Image 1
Michal Valeš
6:3 6:s 6:7 4 25 89 18:10
3 .
Image 1
Michal Kolařík
s:6 s:6 6:0 7:6 4 12 76 13:18
4 .
Image 1
Jan Jelínek
1:6 7:6 0:6 2 4 66 8:18
5 .
Image 1
Michaela Gombitová
2:6 6:7 0 0 60 8:13

Podzimní sezóna 2023

3 . Úroveň A

66 bodů
16. místo (14. místo v mužích)
I.G. D.F. M.G. M.K. I.Č. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Iveta Gütterová
6:2
6:4 6:S
6:S
8 30 98 24:6
2 .
Image 1
David Fakan
2:6
6:2
6:S
6:S
6 25 91 20:8
3 .
Image 1
Michaela Gombitová
4:6
2:6
6:S
6:S
4 12 76 18:12
4 .
Image 1
Michal Kolařík
S:6 S:6 S:6
6:S
2 4 66 6:18
5 .
Image 1
Ivo Čipera
S:6
S:6
S:6
S:6
0 0 60 0:24

2 . Úroveň A

60 bodů
12. místo (11. místo v mužích)
S.V. P.F. M.Č. I.G. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Scott Van Wagenen
7:6 6:4 7:5 6:4 8 30 98 26:19
2 .
Image 1
Pavel Filo
6:7 6:3
4:6
6:2 4 25 89 22:18
3 .
Image 1
Martin Černý
4:6 3:6
6:2
6:3
4 12 76 19:17
4 .
Image 1
Iveta Gütterová
5:7
6:4
2:6
6:S
4 4 68 19:17
5 .
Image 1
Michal Kolařík
4:6 2:6
3:6
S:6
0 0 60 9:24

2 . Úroveň A

116 bodů
9. místo (9. místo v mužích)
H.L. M.T. M.K. M.K. J.J. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Honza Lepič
7:6
6:0
6:2
6:0 8 30 138 25:8
2 .
Image 1
Michal Tauber
6:7
7:5
6:2
6:1 6 25 131 25:15
3 .
Image 1
Michal Kolařík
0:6
5:7
6:4
6:2 4 12 116 17:19
4 .
Image 1
Míra Kubík
2:6
2:6
4:6
6:2 2 4 106 14:20
5 .
Image 1
Jakub Jedlička
0:6 1:6 2:6 2:6 0 0 100 5:24

Letní sezóna 2023

3 . Úroveň A

118 bodů
8. místo (8. místo v mužích)
M.K. M.K. K.K. M.F. M.V. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Michal Kolařík
6:3
7:6
6:3
7:6 8 30 118 26:18
2 .
Image 1
Míra Kubík
3:6
S:S
7:6
7:6
3 25 108 17:18
3 .
Image 1
Karel Kozák
6:7
S:S 6:4 S:S 0 12 92 12:11
4 .
Image 1
Martin Fajt
3:6
6:7
4:6 S:S -1 4 83 13:19
5 .
Image 1
Michal Valeš
6:7
6:7
S:S S:S -2 0 78 12:14

3 . Úroveň A

86 bodů
16. místo (15. místo v mužích)
P.F. I.G. K.K. M.K. M.F. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Pavel Filo
6:7
6:2
6:3 6:1 6 30 116 24:13
2 .
Image 1
Iveta Gütterová
7:6
5:7
6:4
6:3
6 25 111 24:20
3 .
Image 1
Karel Kozák
2:6
7:5
6:4
6:1 6 12 98 21:16
4 .
Image 1
Michal Kolařík
3:6
4:6
4:6
6:4
2 4 86 17:22
5 .
Image 1
Martin Fajt
1:6
3:6
1:6
4:6
0 0 80 9:24

3 . Úroveň A

94 bodů
14. místo (13. místo v mužích)
M.K. H.L. M.K. M.L. D.F. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Milan Kellner
7:5
6:2 6:4 6:3 8 30 118 25:14
2 .
Image 1
Honza Lepič
5:7
6:3
7:5
6:2
6 25 111 24:17
3 .
Image 1
Michal Kolařík
2:6 3:6
4:6
6:4 2 12 94 15:22
4 .
Image 1
Michal Ladman
4:6
5:7
6:4
S:S
1 4 85 15:17
5 .
Image 1
David Fakan
3:6
2:6
4:6
S:S
-1 0 79 9:18

4 . Úroveň A

89 bodů
15. místo (14. místo v mužích)
D.F. M.K. M.F. M.K. M.R. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
David Fakan
2:6 6:0 6:4 6:1 6 30 96 20:11
2 .
Image 1
Michal Kolařík
6:2
6:2
6:7
4:6 4 25 89 22:17
3 .
Image 1
Martin Fajt
0:6
2:6
6:3 6:3 4 12 76 14:18
4 .
Image 1
Míra Kubík
4:6
7:6
3:6
6:4
4 4 68 20:22
5 .
Image 1
Martina Rancova
1:6 6:4 3:6
4:6
2 0 62 14:22

Podzimní sezóna 2022

2 . Úroveň A

86 bodů
11. místo (10. místo v mužích)
V.H. P.F. M.Č. M.K. D.F. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Václav Hejda
2:6
7:5
6:1
6:2 6 30 116 21:14
2 .
Image 1
Pavel Filo
6:2 7:6 6:3 S:S 5 25 110 19:11
3 .
Image 1
Martin Černý
5:7
6:7 6:4 6:2 4 12 96 23:20
4 .
Image 1
Michal Kolařík
1:6
3:6 4:6 6:3 2 4 86 14:21
5 .
Image 1
David Fakan
2:6 S:S 2:6 3:6 -1 0 79 7:18

Letní sezóna 2022

5 . Úroveň A

242 bodů
16. místo (16. místo v mužích)
M.K. M.F. M.K. I.M. R.V. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Michal Kolařík
6:0 6:1 6:0 6:2 77 30 242 24:3
2 .
Image 1
Martin Fajt
0:6 7:5 6:3
6:S
50 24 209 19:14
3 .
Image 1
Monika Kosturiková
1:6 5:7 6:2 6:7 31 0 166 18:22
4 .
Image 1
Irena Matiscsáková
0:6 3:6 2:6
6:S
23 -24 134 11:18
5 .
Image 1
Radek Vojáček
2:6
S:6
7:6
S:6
15 -30 120 9:24

4 . Úroveň A

177 bodů
22. místo (20. místo v mužích)
L.L. I.G. M.T. M.K. E.V. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Lukáš Lesák
3:6
6:S
6:S
6:1 58 30 268 21:7
2 .
Image 1
Iveta Gütterová
6:3
S:S
6:2
6:1
49 24 253 18:6
3 .
Image 1
Michal Tauber
S:6
S:S
6:3
6:0
32 0 212 12:9
4 .
Image 1
Michal Kolařík
S:6
2:6
3:6
6:4 21 -24 177 11:22
5 .
Image 1
Eva Vystydová
1:6
1:6
0:6
4:6 6 -30 156 6:24

4 . Úroveň A

221 bodů
18. místo (18. místo v mužích)
P.F. M.L. M.K. D.F. O.Z. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Pavel Filo
6:3
6:3
6:4 6:2 68 30 278 24:12
2 .
Image 1
Michal Ladman
3:6
7:6
6:7
6:2 41 24 245 22:21
3 .
Image 1
Michal Kolařík
3:6
6:7 7:5 6:4 41 0 221 22:22
4 .
Image 1
David Fakan
4:6
7:6
5:7
6:S
40 -24 196 22:19
5 .
Image 1
Otto Zelenka
2:6 2:6 4:6
S:6
8 -30 158 8:24

4 . Úroveň B

223 bodů
19. místo (18. místo v mužích)
T.P. M.K. P.F. L.L. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Tomáš Puchta
6:4 7:5 7:5
6:S
64 30 274 26:14
2 .
Image 1
Michal Kolařík
4:6 2:6 6:2
6:S
42 1 223 18:14
3 .
Image 1
Pavel Filo
5:7 6:2 S:S
6:S
36 0 216 17:9
4 .
Image 1
Lukáš Lesák
5:7 2:6 S:S
6:S
20 -1 199 13:13
5 .
Image 1
Michal Kozlík
S:6
S:6
S:6
S:6
0 -30 150 0:24

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
15.02.2024 19:00 4. Michaela Gombitová TJ Lokomotiva Plzeň 7:6
10.02.2024 14:00 4. Jan Jelínek TJ Lokomotiva Plzeň 6:0
02.01.2024 00:10 3. Iveta Gütterová S:6
02.01.2024 00:10 3. Michaela Gombitová S:6
02.01.2024 00:10 3. David Fakan S:6
17.12.2023 20:08 3. Ivo Čipera 6:S Komentáře
29.11.2023 22:57 2. Iveta Gütterová S:6 Komentáře
25.11.2023 14:00 2. Scott Van Wagenen TK Škoda Plzeň 4:6
22.11.2023 20:00 2. Martin Černý TJ Lokomotiva Plzeň 3:6 Komentáře
15.11.2023 20:00 2. Pavel Filo SK Sportcentrum Roudná 2:6
29.10.2023 14:00 2. Honza Lepič TK Škoda Plzeň 0:6 Komentáře
24.10.2023 18:00 2. Michal Tauber TK Škoda Plzeň 5:7
23.10.2023 16:00 2. Míra Kubík TJ Lokomotiva Plzeň 6:4 Komentáře
03.10.2023 17:15 2. Jakub Jedlička TK Škoda Plzeň 6:2
28.09.2023 17:00 3. Míra Kubík TJ Lokomotiva Plzeň 6:3 Komentáře
26.09.2023 16:00 3. Martin Fajt TK Škoda Plzeň 6:3 Komentáře
17.09.2023 14:00 3. Karel Kozák TJ Lokomotiva Plzeň 7:6 Komentáře
08.09.2023 15:30 3. Michal Valeš TK Škoda Plzeň 7:6
29.08.2023 18:00 3. Pavel Filo TK Škoda Plzeň 3:6
22.08.2023 15:00 3. Iveta Gütterová Sokol Plzeň-Doudlevce 4:6 Komentáře
20.08.2023 17:30 3. Martin Fajt TK Škoda Plzeň 6:4 Komentáře
06.08.2023 17:00 3. Karel Kozák TK Škoda Plzeň 4:6 Komentáře
31.07.2023 18:30 3. David Fakan TK Škoda Plzeň 6:4
12.07.2023 17:00 3. Michal Ladman TJ Lokomotiva Plzeň 4:6 Komentáře
07.07.2023 16:00 3. Milan Kellner TK Škoda Plzeň 2:6
05.07.2023 17:00 3. Honza Lepič TJ Lokomotiva Plzeň 3:6
14.06.2023 09:00 4. Martina Rancova TK Škoda Plzeň 4:6
07.06.2023 16:00 4. David Fakan TK Škoda Plzeň 6:2
06.06.2023 18:00 4. Martin Fajt TJ Lokomotiva Plzeň 6:2 Komentáře
03.06.2023 17:00 4. Míra Kubík TJ Lokomotiva Plzeň 6:7 Komentáře
31.10.2022 19:00 2. Martin Černý TJ Lokomotiva Plzeň 4:6
24.10.2022 11:00 2. Václav Hejda SK Sportcentrum Roudná 1:6 Komentáře
23.10.2022 14:00 2. Pavel Filo 3:6
10.10.2022 10:00 2. David Fakan TK Škoda Plzeň 6:3
16.09.2022 14:30 5. Martin Fajt TJ Lokomotiva Plzeň 6:0
12.09.2022 17:00 5. Radek Vojáček TK Škoda Plzeň 6:2
11.09.2022 10:00 5. Irena Matiscsáková TK Škoda Plzeň 6:0
05.09.2022 17:00 5. Monika Kosturiková SK Sportcentrum Roudná 6:1
22.08.2022 11:07 4. Lukáš Lesák S:6 Komentáře
19.08.2022 17:30 4. Michal Tauber TK Škoda Plzeň 3:6 Komentáře
18.08.2022 14:30 4. Iveta Gütterová Sokol Plzeň-Doudlevce 2:6
09.08.2022 18:00 4. Eva Vystydová SK Sportcentrum Roudná 6:4
28.07.2022 19:00 4. David Fakan TK Škoda Plzeň 7:5
27.07.2022 19:00 4. Otto Zelenka Hotel Sport Zruč 6:4
25.07.2022 11:00 4. Michal Ladman TJ Lokomotiva Plzeň 6:7
09.07.2022 10:00 4. Pavel Filo SK Sportcentrum Roudná 3:6 Komentáře
17.06.2022 17:00 4. Tomáš Puchta SK Sportcentrum Roudná 4:6
11.06.2022 10:00 4. Pavel Filo TJ Lokomotiva Plzeň 2:6
05.06.2022 22:09 4. Michal Kozlík 6:S Komentáře
03.06.2022 15:00 4. Lukáš Lesák SK Sportcentrum Roudná 6:2

Platební metody

Platební metody