Image 1

Karel Palka (26 let)

ID: 25056

Plzeň

  • 121 zápasů

    od roku 2016
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
  • 19:00
    Často hraje od 19:00 v TJ Lokomotiva Plzeň
  • 37 /59
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 121
    Zápasů v lize ( 74 / 31 / 16) 1 turnaj

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2020

2 . Úroveň A

283 bodů
11. místo (11. místo v mužích)
J.B. J.T. T.J. K.P. T.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Josef Bubeníček
6:4
6:3
6:4 6:3 66 30 366
2 .
Image 1
Jan Turek
4:6 6:3 6:7 6:2 46 24 340
3 .
Image 1
Tomáš Jirouch
3:6
3:6
6:2
6:4 40 0 310
4 .
Image 1
Karel Palka
4:6 7:6
2:6
6:2 37 -24 283
5 .
Image 1
Tomáš Pánovec
3:6 2:6 4:6 2:6 11 -30 251

3 . Úroveň A

325 bodů
6. místo (6. místo v mužích)
K.P. T.J. J.L. O.H. P.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Karel Palka
6:3 6:4 6:3 6:0 70 30 325
2 .
Image 1
Tomáš Jirouch
3:6 6:2 6:2 6:1 58 24 307
3 .
Image 1
Jan Lisec
4:6 2:6 6:3 6:3 40 0 265
4 .
Image 1
Ondrej Hlavacek
3:6 2:6 3:6 6:2 26 -24 227
5 .
Image 1
Pavel Hauer
0:6 1:6 3:6 2:6 6 -30 201

Letní sezóna 2018

2 . Úroveň A

102 bodů
12. místo (12. místo v mužích)
P.C. K.S. A.S. K.P. V.E. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Cigler
6:3
6:S
6:S
6:S
48 0 138
2 .
Image 1
Karel Svozil
3:6 6:4
6:S
6:S
38 0 128
3 .
Image 1
Andrej Suchanek
S:6
4:6
6:S
6:S
28 0 118
4 .
Image 1
Karel Palka
S:6
S:6
S:6
6:S
12 0 102
5 .
Image 1
Václav Egermaier
S:6
S:6
S:6
S:6
0 0 90

1 . Úroveň A

123 bodů
7. místo (7. místo v mužích)
T.J. T.J. M.T. J.B. K.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Jarošík
2:6 6:3 6:3 6:1 40 0 148
2 .
Image 1
Tomáš Jirouch
6:2 6:3 3:6 6:4 39 0 147
3 .
Image 1
Milan Turek
3:6 3:6 7:5 6:S 28 0 136
4 .
Image 1
Josef Bubeníček
3:6 6:3 5:7 5:7 25 0 133
5 .
Image 1
Karel Palka
1:6 4:6 S:6 7:5 15 0 123

1 . Úroveň A

116 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
J.B. K.P. T.J. J.E. V.E. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Josef Bubeníček
7:6 6:4
6:7
6:4 46 0 121
2 .
Image 1
Karel Palka
6:7 3:6 6:1 6:3 41 0 116
3 .
Image 1
Tomáš Jirouch
4:6 6:3 2:6 6:2 37 0 112
4 .
Image 1
Jiří Egermaier
7:6
1:6 6:2 6:7 35 0 110
5 .
Image 1
Václav Egermaier
4:6 3:6 2:6 7:6 21 0 96

2 . Úroveň A

103 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
K.P. T.J. K.S. R.V. V.C. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Karel Palka
6:4 6:2 6:4 6:4 58 0 103
2 .
Image 1
Tomáš Jirouch
4:6 6:2 6:2 6:3 51 0 96
3 .
Image 1
Karel Svozil
2:6 2:6 6:1 6:2 37 0 82
4 .
Image 1
Richard Vícha
4:6 2:6 1:6 6:1 24 0 69
5 .
Image 1
Václav Churavý
4:6 3:6 2:6 1:6 10 0 55

Jarní sezóna 2018

2 . Úroveň A

71 bodů
8. místo (8. místo v mužích)
M.V. K.P. O.H. M.T. R.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Vácha
S:S 6:2 6:3 6:S 41 0 71
2 .
Image 1
Karel Palka
S:S 6:2 6:3 6:S 41 0 71
3 .
Image 1
Ondrej Hlavacek
2:6 2:6 6:1 6:S 36 0 66
4 .
Image 1
Michal Tauber
3:6 3:6 1:6 6:S 22 0 52
5 .
Image 1
Radek Vojáček
S:6 S:6 S:6 S:6 0 0 30

1 . Úroveň A

94 bodů
6. místo (6. místo v mužích)
V.E. M.T. J.B. K.P. M.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Václav Egermaier
7:6 6:2 3:6 6:3 46 0 106
2 .
Image 1
Milan Turek
6:7 2:6 6:4 6:1 39 0 99
3 .
Image 1
Josef Bubeníček
2:6 6:2 6:1 S:6 35 0 95
4 .
Image 1
Karel Palka
6:3 4:6 1:6 6:4 34 0 94
5 .
Image 1
Martin Vácha
3:6 1:6 6:S 4:6 23 0 83

2 . Úroveň A

97 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
K.P. M.V. O.H. M.T. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Karel Palka
6:7 6:3 6:2
6:S
52 0 97
2 .
Image 1
Martin Vácha
7:6 6:3 4:6 6:1 48 0 93
3 .
Image 1
Ondrej Hlavacek
3:6 3:6 6:4 6:S 35 0 80
4 .
Image 1
Michal Tauber
2:6 6:4 4:6 6:S 35 0 80
5 .
Image 1
Jaroslav Král
S:6
1:6 S:6 S:6 1 0 46

2 . Úroveň A

71 bodů
11. místo (11. místo v mužích)
J.B. P.C. K.P. V.C. R.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Josef Bubeníček
6:2 6:1 6:3 6:1 65 0 110
2 .
Image 1
Pavel Cigler
2:6 3:6 6:0 6:2 39 0 84
3 .
Image 1
Karel Palka
1:6 6:3 S:S 6:S 26 0 71
4 .
Image 1
Václav Churavý
3:6 0:6 S:S 6:3 13 0 58
5 .
Image 1
Radek Vojáček
1:6 2:6 S:6 3:6 6 0 51

Podzimní sezóna 2017

1 . Úroveň A

77 bodů
7. místo (7. místo v mužích)
V.E. K.S. M.T. K.P. V.C. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Václav Egermaier
6:3 7:6 7:6 6:0 57 0 102
2 .
Image 1
Karel Svozil
3:6 7:5 6:4 6:3 45 0 90
3 .
Image 1
Milan Turek
6:7 5:7 7:6 6:3 38 0 83
4 .
Image 1
Karel Palka
6:7 4:6 6:7 6:2 32 0 77
5 .
Image 1
Václav Churavý
0:6 3:6 3:6 2:6 8 0 53

2 . Úroveň A

104 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
K.P. V.C. P.H. P.K. M.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Karel Palka
6:4 6:3 6:2 6:4 59 0 104
2 .
Image 1
Václav Churavý
4:6 3:6
6:S
6:2 38 0 83
3 .
Image 1
Pavel Hauer
3:6 6:3 3:6 6:2 37 0 82
4 .
Image 1
Pavel Končal
2:6
S:6
6:3 6:3 32 0 77
5 .
Image 1
Miroslav Richter
4:6 2:6 2:6 3:6 11 0 56

1 . Úroveň A

97 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
V.E. M.T. K.S. K.P. P.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Václav Egermaier
6:2 6:1 6:2 6:0 67 0 127
2 .
Image 1
Milan Turek
2:6 3:6 6:2 6:2 37 0 97
3 .
Image 1
Karel Svozil
1:6 6:3 3:6 6:0 37 0 97
4 .
Image 1
Karel Palka
2:6 2:6 6:3 6:0 37 0 97
5 .
Image 1
Pavel Končal
0:6 2:6 0:6 0:6 2 0 62

1 . Úroveň A

83 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
V.E. M.T. K.P. M.T. M.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Václav Egermaier
3:6 7:5 6:3 6:2 47 0 92
2 .
Image 1
Milan Turek
6:3 7:5 2:6 6:2 46 0 91
3 .
Image 1
Karel Palka
5:7 5:7 7:5 6:3 38 0 83
4 .
Image 1
Michal Tauber
3:6 6:2 5:7 3:6 27 0 72
5 .
Image 1
Martin Rožánek
2:6 2:6 3:6 6:3 22 0 67

Letní sezóna 2017

2 . Úroveň A

100 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
V.E. K.P. M.R. M.B. A.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Václav Egermaier
7:6 6:1 6:0 6:3 62 0 107
2 .
Image 1
Karel Palka
6:7 6:2 6:0 6:3 55 0 100
3 .
Image 1
Martin Rožánek
1:6 2:6
7:5
6:4
30 0 75
4 .
Image 1
Miroslav Bartuška
0:6 0:6
5:7
7:6 17 0 62
5 .
Image 1
Adam Plecháč
3:6 3:6
4:6
6:7 16 0 61

2 . Úroveň A

79 bodů
8. místo (8. místo v mužích)
T.J. P.C. K.P. P.S. M.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Jarošík
6:1 5:7 6:1 6:S 54 0 99
2 .
Image 1
Pavel Cigler
1:6 6:3 6:S 6:S 46 0 91
3 .
Image 1
Karel Palka
7:5 3:6 3:6 6:S 34 0 79
4 .
Image 1
Pavel Svoboda
1:6 S:6 6:3 7:6 28 0 73
5 .
Image 1
Michal Tauber
S:6 S:6 S:6 6:7 6 0 51

3 . Úroveň A

84 bodů
9. místo (9. místo v mužích)
P.S. K.P. A.P. P.H. V.C. F.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Svoboda
4:6
6:1
6:1 6:1 6:S 57 0 87
2 .
Image 1
Karel Palka
6:4
6:7
6:0 7:5 6:0 54 0 84
3 .
Image 1
Adam Plecháč
1:6
7:6
3:6
7:6
6:S 35 0 65
4 .
Image 1
Pavel Hauer
1:6 0:6 6:3 7:5 6:3 35 0 65
5 .
Image 1
Václav Churavý
1:6 5:7
6:7
5:7 S:S 10 0 40
6 .
Image 1
František Štorek
S:6 0:6 S:6 3:6 S:S -2 0 28

3 . Úroveň B

78 bodů
11. místo (11. místo v mužích)
K.P. F.Š. V.T. F.D. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Karel Palka
S:6 6:3
6:S
6:0 48 0 78
2 .
Image 1
František Štorek
6:S
6:2
6:S S:S 41 0 71
3 .
Image 1
Vladimír Tureček
3:6
2:6
6:3 7:6 32 0 62
4 .
Image 1
František Drs
S:6
S:6 3:6 6:3 18 0 48
5 .
Image 1
Martin Kaše
0:6 S:S 6:7 3:6 4 0 34

Jarní sezóna 2017

3 . Úroveň A

70 bodů
8. místo (7. místo v mužích)
P.K. K.P. F.Š. T.Č. M.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Končal
6:4
6:1 6:2 6:3 62 0 77
2 .
Image 1
Karel Palka
4:6
6:2 6:0 6:1 55 0 70
3 .
Image 1
František Štorek
1:6 2:6 6:1 6:4 34 0 49
4 .
Image 1
Tereza Čermáková
2:6 0:6 1:6 7:5 16 0 31
5 .
Image 1
Miroslav Richter
3:6 1:6 4:6 5:7 13 0 28

2 . Úroveň A

32 bodů
20. místo (17. místo v mužích)
P.C. P.H. M.B. F.D. F.Š. K.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Cigler
5:7 6:2 6:3 6:S 6:S 53 0 83
2 .
Image 1
Pavel Hauer
7:5 4:6
7:6
6:2 6:3 48 0 78
3 .
Image 1
Miroslav Bartuška
2:6 6:4
7:6
6:7
6:S 40 0 70
4 .
Image 1
František Drs
3:6
6:7
6:7
6:2 6:S 37 0 67
5 .
Image 1
František Štorek
S:6 2:6
7:6
2:6 6:S 26 0 56
6 .
Image 1
Karel Palka
S:6 3:6 S:6 S:6 S:6 2 0 32

2 . Úroveň A

63 bodů
11. místo (11. místo v mužích)
V.C. M.T. F.D. K.P. P.S. I.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Václav Churavý
1:6 6:3 6:0 6:0 6:1 55 0 85
2 .
Image 1
Michal Tauber
6:1 6:2 4:6 4:6 6:2 46 0 76
3 .
Image 1
František Drs
3:6 2:6 6:S 7:6 6:2 39 0 69
4 .
Image 1
Karel Palka
0:6 6:4 S:6 6:4 6:4 33 0 63
5 .
Image 1
Pavel Skala
0:6 6:4 6:7 4:6 6:4 30 0 60
6 .
Image 1
Irena Matiscsáková
1:6 2:6 2:6 4:6 4:6 11 0 41

1 . Úroveň A

68 bodů
8. místo (8. místo v mužích)
M.T. V.E. P.H. K.P. V.C. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Milan Turek
6:3 7:6 6:4 6:S 56 0 101
2 .
Image 1
Václav Egermaier
3:6 6:2 6:2 6:S 50 0 95
3 .
Image 1
Pavel Hauer
6:7 2:6 6:2
6:S
39 0 84
4 .
Image 1
Karel Palka
4:6 2:6 2:6 6:S 23 0 68
5 .
Image 1
Václav Churavý
S:6 S:6
S:6
S:6 0 0 45

Podzimní sezóna 2016

2 . Úroveň A

94 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
K.P. M.T. M.B. T.Č. J.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Karel Palka
7:6 6:1 6:1 6:0 64 0 94
2 .
Image 1
Michal Tauber
6:7 6:2 6:2 6:S 53 0 83
3 .
Image 1
Miroslav Bartuška
1:6 2:6 6:2 6:1 36 0 66
4 .
Image 1
Tereza Čermáková
1:6 2:6 2:6 6:S 20 0 50
5 .
Image 1
Jindřiška Slezáková
0:6 S:6 1:6 S:6 1 0 31

1 . Úroveň A

93 bodů
5. místo (5. místo v mužích)
V.E. M.T. V.C. K.P. M.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Václav Egermaier
6:2 6:3 6:2 6:3 62 0 122
2 .
Image 1
Milan Turek
2:6 4:6 6:1 6:2 39 0 99
3 .
Image 1
Václav Churavý
3:6 6:4 4:6 6:4 35 0 95
4 .
Image 1
Karel Palka
2:6 1:6 6:4 6:2 33 0 93
5 .
Image 1
Michal Tauber
3:6 2:6 4:6 2:6 11 0 71

2 . Úroveň A

100 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
V.C. K.P. P.H. O.Z. M.F. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Václav Churavý
6:3 6:1 7:5
6:1
62 0 107
2 .
Image 1
Karel Palka
3:6 6:2 6:0 6:0 55 0 100
3 .
Image 1
Pavel Hauer
1:6 2:6 6:4 6:2 33 0 78
4 .
Image 1
Otto Zelenka
5:7 0:6 4:6 S:S 4 0 49
5 .
Image 1
Michal Fürbacher
1:6
0:6 2:6 S:S -2 0 43

3 . Úroveň A

77 bodů
9. místo (9. místo v mužích)
M.F. K.P. F.D. I.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Fürbacher
6:4
7:6
6:4 54 0 84
2 .
Image 1
Karel Palka
4:6 6:2 6:2 47 0 77
3 .
Image 1
František Drs
6:7
2:6 6:4 30 0 60
4 .
Image 1
Irena Matiscsáková
4:6 2:6 4:6 13 0 43

Letní sezóna 2016

4 . Úroveň A

96 bodů
10. místo (10. místo v mužích)
K.P. F.D. R.L. I.M. J.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Karel Palka
6:4 6:1 6:1 6:0 66 0 96
2 .
Image 1
František Drs
4:6 6:2 6:1 6:2 53 0 83
3 .
Image 1
Radek Linka
1:6 2:6 6:3
6:2
34 0 64
4 .
Image 1
Irena Matiscsáková
1:6 1:6 3:6 6:2 21 0 51
5 .
Image 1
Jindřiška Slezáková
0:6 2:6
2:6
2:6 6 0 36

3 . Úroveň B

40 bodů
31. místo (29. místo v mužích)
V.C. F.A. J.Š. F.D. K.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Václav Churavý
6:0 6:1 6:1 6:S 67 0 112
2 .
Image 1
Filip Albl
0:6 6:0 6:0 6:S 51 0 96
3 .
Image 1
Jaroslav Šedivec
1:6 0:6 3:6 6:S 19 0 64
4 .
Image 1
František Drs
1:6 0:6 6:3 S:S 11 0 56
5 .
Image 1
Karel Palka
S:6 S:6 S:6 S:S -5 0 40

4 . Úroveň A

98 bodů
9. místo (9. místo v mužích)
K.P. J.Š. J.S. I.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Karel Palka
6:0 6:2 6:1 68 0 98
2 .
Image 1
Jaroslav Šedivec
0:6 6:4 6:1 42 0 72
3 .
Image 1
Jindřiška Slezáková
2:6 4:6 7:6 24 0 54
4 .
Image 1
Irena Matiscsáková
1:6 1:6 6:7 10 0 40

4 . Úroveň B

83 bodů
9. místo (9. místo v mužích)
K.P. F.Š. M.J. M.K. M.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Karel Palka
6:2 6:0 6:1 6:1 68 0 83
2 .
Image 1
František Štorek
2:6
6:1
6:3 6:0 52 0 67
3 .
Image 1
Marta Jíšová
0:6
1:6
6:4 6:3 30 0 45
4 .
Image 1
Martin Král
1:6 3:6 4:6 6:3 23 0 38
5 .
Image 1
Martin Molnár
1:6 0:6 3:6 3:6 7 0 22

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
29.07.2020 16:30 2. Josef Bubeníček TJ Lokomotiva Plzeň 4:6
23.07.2020 17:30 2. Tomáš Pánovec TJ Lokomotiva Plzeň 6:2
20.07.2020 18:00 2. Tomáš Jirouch SK Sportcentrum Roudná 2:6 Komentáře
17.07.2020 10:00 2. Jan Turek Sportpenzion Pohoda 7:6
12.07.2020 13:00 3. Pavel Hauer 6:0
12.07.2020 09:00 3. Jan Lisec TJ Lokomotiva Plzeň 6:4
09.07.2020 18:00 3. Tomáš Jirouch 1. ČLTK 6:3
23.06.2020 18:00 3. Ondrej Hlavacek TJ Lokomotiva Plzeň 6:3
20.09.2018 17:34 2. Andrej Suchanek S:6 Komentáře
20.09.2018 17:33 2. Pavel Cigler S:6 Komentáře
19.09.2018 19:30 2. Václav Egermaier 6:S Komentáře
17.09.2018 16:42 2. Karel Svozil S:6 Komentáře
01.09.2018 17:00 1. Milan Turek TJ Lokomotiva Plzeň S:6
29.08.2018 16:00 1. Josef Bubeníček TJ Lokomotiva Plzeň 7:5
26.08.2018 09:30 1. Tomáš Jirouch TJ Lokomotiva Plzeň 4:6
21.08.2018 16:00 1. Tomáš Jarošík TJ Lokomotiva Plzeň 1:6
31.07.2018 19:00 1. Václav Egermaier TJ Lokomotiva Plzeň 6:3
30.07.2018 18:30 1. Tomáš Jirouch TJ Lokomotiva Plzeň 3:6
24.07.2018 16:30 1. Jiří Egermaier TJ Lokomotiva Plzeň 6:1
19.07.2018 18:30 1. Josef Bubeníček TJ Lokomotiva Plzeň 6:7
26.06.2018 19:00 2. Václav Churavý 6:4
20.06.2018 18:00 2. Tomáš Jirouch 1. ČLTK 6:4
19.06.2018 16:00 2. Richard Vícha 1. ČLTK 6:4
11.06.2018 19:00 2. Karel Svozil TJ Lokomotiva Plzeň 6:2
04.06.2018 12:25 2. Martin Vácha S:S
04.06.2018 12:21 2. Radek Vojáček 6:S
31.05.2018 19:00 2. Ondrej Hlavacek TJ Lokomotiva Plzeň 6:2
27.05.2018 14:00 2. Michal Tauber TJ Lokomotiva Plzeň 6:3
30.04.2018 19:00 1. Václav Egermaier TJ Lokomotiva Plzeň 6:3
30.04.2018 15:00 1. Martin Vácha TJ Lokomotiva Plzeň 6:4
28.04.2018 17:00 1. Milan Turek Sportpenzion Pohoda 4:6
17.04.2018 16:30 1. Josef Bubeníček SK Sportcentrum Roudná 1:6
21.03.2018 20:00 2. Ondrej Hlavacek TJ Lokomotiva Plzeň 6:3
06.03.2018 20:00 2. Michal Tauber TJ Lokomotiva Plzeň 6:2
05.03.2018 18:00 2. Martin Vácha TJ Lokomotiva Plzeň 6:7
01.03.2018 10:29 2. Václav Churavý S:S
21.02.2018 19:00 2. Pavel Cigler TJ Lokomotiva Plzeň 6:3
06.02.2018 19:00 2. Josef Bubeníček TJ Lokomotiva Plzeň 1:6
29.01.2018 20:00 1. Václav Egermaier TJ Lokomotiva Plzeň 6:7
27.01.2018 09:00 1. Václav Churavý 6:2
14.01.2018 16:00 1. Milan Turek 6:7
07.01.2018 09:00 1. Karel Svozil 4:6
20.12.2017 10:00 2. Václav Churavý 6:4
19.12.2017 10:00 2. Pavel Hauer Dobřany 6:3
14.12.2017 18:00 2. Miroslav Richter 6:4
13.12.2017 15:00 2. Pavel Končal SK Sportcentrum Roudná 6:2
30.11.2017 18:30 1. Pavel Končal SK Sportcentrum Roudná 6:0
27.11.2017 19:00 1. Karel Svozil 6:3
25.11.2017 10:00 1. Milan Turek 2:6
25.11.2017 08:00 1. Václav Egermaier 2:6
28.10.2017 08:00 1. Michal Tauber Dobřany 7:5
25.10.2017 16:30 1. Václav Egermaier SK Sportcentrum Roudná 5:7
18.10.2017 16:00 1. Martin Rožánek TJ Lokomotiva Plzeň 6:3
17.10.2017 16:00 1. Milan Turek TJ Lokomotiva Plzeň 5:7
27.09.2017 17:00 2. Miroslav Bartuška TJ Lokomotiva Plzeň 6:0
25.09.2017 17:00 2. Václav Egermaier TJ Lokomotiva Plzeň 6:7
19.09.2017 19:00 2. Adam Plecháč TJ Lokomotiva Plzeň 6:3
14.09.2017 17:00 2. Martin Rožánek 6:2
22.08.2017 17:00 2. Pavel Svoboda 3:6
08.08.2017 17:00 2. Pavel Cigler 3:6
05.08.2017 09:00 2. Tomáš Jarošík TJ Lokomotiva Plzeň 7:5
22.07.2017 10:00 3. František Štorek SK Sportcentrum Roudná 6:0
20.07.2017 17:00 3. Adam Plecháč TJ Lokomotiva Plzeň 6:7 Komentáře
19.07.2017 17:00 3. Václav Churavý 7:5
12.07.2017 17:30 3. Pavel Hauer 6:0
05.07.2017 10:00 3. Pavel Svoboda 6:4
18.06.2017 10:00 3. Martin Kaše SK Sportcentrum Roudná 6:0
06.06.2017 17:00 3. Vladimír Tureček SK Sportcentrum Roudná 6:3
28.05.2017 10:00 3. František Štorek SK Sportcentrum Roudná 6:2
26.05.2017 16:00 3. Tereza Čermáková TJ Lokomotiva Plzeň 6:0
22.05.2017 16:00 3. Pavel Končal SK Sportcentrum Roudná 4:6 Komentáře
20.05.2017 10:00 3. Miroslav Richter 6:1
10.04.2017 14:00 2. Pavel Hauer Dobřany 3:6
27.03.2017 12:00 2. Václav Churavý 0:6
25.03.2017 10:00 2. Irena Matiscsáková 6:4
20.03.2017 20:30 2. Pavel Skala TJ Lokomotiva Plzeň 6:4
06.03.2017 09:00 2. Michal Tauber Dobřany 6:4
26.02.2017 09:00 1. Václav Egermaier TJ Lokomotiva Plzeň 2:6
20.02.2017 19:00 1. Milan Turek Dobřany 4:6
13.02.2017 11:00 1. Pavel Hauer Dobřany 2:6
26.01.2017 18:30 2. Jindřiška Slezáková SK Sportcentrum Roudná 6:0
25.01.2017 19:00 2. Tereza Čermáková SK Sportcentrum Roudná 6:1
25.01.2017 12:00 2. Miroslav Bartuška TJ Lokomotiva Plzeň 6:1
21.01.2017 14:00 2. Michal Tauber SK Sportcentrum Roudná 7:6
20.12.2016 08:00 1. Václav Egermaier TJ Lokomotiva Plzeň 2:6
14.12.2016 08:00 1. Michal Tauber Dobřany 6:2
07.12.2016 14:00 1. Milan Turek 1:6
06.12.2016 09:00 1. Václav Churavý 6:4
22.11.2016 09:00 2. Michal Fürbacher SK Sportcentrum Roudná 6:0
18.11.2016 11:00 2. Pavel Hauer Dobřany 6:2
17.11.2016 11:00 2. Václav Churavý 3:6
11.11.2016 09:00 2. Otto Zelenka 6:0
31.10.2016 09:00 3. František Drs SK Sportcentrum Roudná 6:2
12.10.2016 09:00 3. Irena Matiscsáková SK Sportcentrum Roudná 6:2
05.10.2016 10:00 3. Michal Fürbacher SK Sportcentrum Roudná 4:6
26.09.2016 18:00 4. Radek Linka 6:1
19.09.2016 18:00 4. Jindřiška Slezáková SK Sportcentrum Roudná 6:0
18.09.2016 17:00 4. Irena Matiscsáková SK Sportcentrum Roudná 6:1
16.09.2016 17:00 4. František Drs SK Sportcentrum Roudná 6:4
01.09.2016 12:51 3. František Drs S:S
23.07.2016 12:00 4. Irena Matiscsáková SK Sportcentrum Roudná 6:1
18.07.2016 18:30 4. Jaroslav Šedivec TJ Lokomotiva Plzeň 6:0