Filip Krišica

Filip Krišica (22 let)

ID: 31724

Plzeň

Fandí:Roger Federer, novak djokovic

  • 46 zápasů

    od roku 2018
  • 4/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • 15:00
    Často hraje od 15:00 v TJ Lokomotiva Plzeň
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 46
    Zápasů v lize ( 21 / 20 / 5) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2019

7 . Úroveň A

101 bodů
32. místo (27. místo v mužích)
M.K. M.G. F.K. D.T. J.S. J.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Monika Kosturiková
6:0
3:6
6:1
6:S
6:S
61 30 136
2 .
Image 1
Michaela Gombitová
0:6
6:S
6:3
6:S
6:S
56 24 125
3 .
Image 1
Filip Krišica
6:3
S:6
6:3
6:S
6:S
56 0 101
4 .
Image 1
David Tkac
1:6 3:6 3:6
6:S
6:S
33 0 78
5 .
Image 1
Jana Slavíková
S:6
S:6
S:6
S:6
6:S
14 -24 35
6 .
Image 1
Jiří Šebek
S:6
S:6
S:6
S:6
S:6
0 -30 15

5 . Úroveň A

105 bodů
30. místo (26. místo v mužích)
V.C. M.F. P.H. Z.M. F.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Václav Churavý
6:1 6:0
6:S
6:S
75 30 240
2 .
Image 1
Michal Fürbacher
1:6 6:2
6:S
6:S
55 24 214
3 .
Image 1
Petra Hejduková
0:6 2:6 6:3
6:S
37 0 172
4 .
Image 1
Zdeněk Mensa
S:6
S:6
3:6
6:S
21 -24 132
5 .
Image 1
Filip Krišica
S:6
S:6
S:6
S:6
0 -30 105

4 . Úroveň A

144 bodů
21. místo (21. místo v mužích)
O.H. V.T. J.T. F.K. J.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ondrej Hlavacek
4:6 6:2 6:0 6:0 62 30 227
2 .
Image 1
Vladimír Tureček
6:4 6:3 6:7 6:0 60 24 219
3 .
Image 1
Jan Turek
2:6 3:6 6:4 6:3 38 0 173
4 .
Image 1
Filip Krišica
0:6 7:6 4:6 6:4 33 -24 144
5 .
Image 1
Jindřiška Slezáková
0:6 0:6 3:6 4:6 7 -30 112

3 . Úroveň A

157 bodů
20. místo (19. místo v mužích)
T.J. A.S. K.S. J.R. F.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Jirouch
6:7 6:0 6:0 6:0 67 30 277
2 .
Image 1
Andrej Suchanek
7:6 7:6 6:3
6:0
63 24 267
3 .
Image 1
Karel Svozil
0:6 6:7 6:4 6:3 40 0 220
4 .
Image 1
Jiří Rieger
0:6 3:6 4:6
6:4
23 -24 179
5 .
Image 1
Filip Krišica
0:6
0:6
3:6
4:6
7 -30 157

Jarní sezóna 2019

3 . Úroveň A

133 bodů
13. místo (13. místo v mužích)
J.S. V.C. P.K. F.K. I.M. M.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Sladkovský
6:4 6:2
6:7
6:0 6:1 64 30 184
2 .
Image 1
Václav Churavý
4:6 6:4 6:3 6:3 6:0 60 24 174
3 .
Image 1
Pavel Končal
2:6 4:6 6:2 6:0 6:0 51 0 141
4 .
Image 1
Filip Krišica
7:6
3:6 2:6 6:3 6:1 43 0 133
5 .
Image 1
Irena Matiscsáková
0:6 3:6 0:6 3:6 6:1 19 -24 85
6 .
Image 1
Martin Molnár
1:6 0:6 0:6 1:6 1:6 3 -30 63

3 . Úroveň A

135 bodů
12. místo (11. místo v mužích)
J.R. P.H. F.K. J.S. A.Z. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Rieger
6:2
6:3
6:4
6:3
68 30 188
2 .
Image 1
Pavel Hauer
2:6
7:6 6:4 6:1 50 24 164
3 .
Image 1
Filip Krišica
3:6
6:7
6:4
6:1
45 0 135
4 .
Image 1
Jiří Sladkovský
4:6
4:6
4:6
6:0 32 -24 98
5 .
Image 1
Andrea Zemanová
3:6
1:6
1:6
0:6 5 -30 65

3 . Úroveň A

125 bodů
16. místo (15. místo v mužích)
P.K. V.C. P.H. F.K. J.S. I.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Končal
6:2 6:2 6:4 6:2 6:3 69 30 189
2 .
Image 1
Václav Churavý
2:6 6:2 6:2 6:0 6:1 61 24 175
3 .
Image 1
Pavel Hauer
2:6 2:6 6:1 6:1 6:2 48 0 138
4 .
Image 1
Filip Krišica
4:6 2:6 1:6
6:4
6:0
35 0 125
5 .
Image 1
Jindřiška Slezáková
2:6 0:6 1:6
4:6
6:4 19 -24 85
6 .
Image 1
Irena Matiscsáková
3:6 1:6 2:6
0:6
4:6 8 -30 68

3 . Úroveň A

172 bodů
15. místo (13. místo v mužích)
T.P. J.R. F.K. P.K. J.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Pánovec
6:3
6:0
3:6 6:1 59 30 224
2 .
Image 1
Jiří Rieger
3:6
6:1
3:6
6:4
41 24 200
3 .
Image 1
Filip Krišica
0:6
1:6
6:3
6:1
37 0 172
4 .
Image 1
Pavel Končal
6:3
6:3
3:6
S:S 32 -24 143
5 .
Image 1
Jiří Sladkovský
1:6
4:6
1:6
S:S 1 -30 106

Podzimní sezóna 2018

4 . Úroveň A

216 bodů
14. místo (14. místo v mužích)
F.K. M.Š. J.S. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Filip Krišica
2:6
6:2
6:S
36 0 72
2 .
Image 1
Martin Šťastný
6:2 S:S
6:S
26 0 62
3 .
Image 1
Jindřiška Slezáková
2:6
S:S
6:S
12 0 48
4 .
Image 1
Martin Kaše
S:6
S:6
S:6
0 0 36

2 . Úroveň A

189 bodů
14. místo (13. místo v mužích)
R.V. J.R. V.C. P.C. F.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Richard Vícha
7:6
6:1 6:2 6:3 48 0 102
2 .
Image 1
Jiří Rieger
6:7
6:4
3:6
6:3
32 0 86
3 .
Image 1
Václav Churavý
1:6
4:6
6:3 6:1 31 0 85
4 .
Image 1
Pavel Cigler
2:6
6:3
3:6 6:2 30 0 84
5 .
Image 1
Filip Krišica
3:6
3:6
1:6 2:6 9 0 63

4 . Úroveň A

213 bodů
11. místo (11. místo v mužích)
F.K. J.S. I.M. A.Z. M.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Filip Krišica
6:1
6:3
6:2
6:1
53 0 71
2 .
Image 1
Jindřiška Slezáková
1:6
6:1 6:1 6:1 43 0 61
3 .
Image 1
Irena Matiscsáková
3:6
1:6 6:3 6:2 29 0 47
4 .
Image 1
Andrea Zemanová
2:6
1:6 3:6 6:0 21 0 39
5 .
Image 1
Martin Molnár
1:6
1:6 2:6 0:6 4 0 22

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
30.09.2019 22:11 7. Michaela Gombitová S:6 Komentáře
26.09.2019 16:55 7. Jana Slavíková 6:S Komentáře
26.09.2019 15:00 7. David Tkac SK Sportcentrum Roudná 6:3
16.09.2019 08:13 7. Jiří Šebek 6:S Komentáře
08.09.2019 15:00 7. Monika Kosturiková SK Sportcentrum Roudná 6:3 Komentáře
23.08.2019 11:30 5. Petra Hejduková S:6 Komentáře
23.08.2019 11:30 5. Zdeněk Mensa S:6 Komentáře
23.08.2019 11:29 5. Michal Fürbacher S:6 Komentáře
23.08.2019 11:29 5. Václav Churavý S:6 Komentáře
18.07.2019 18:00 4. Jindřiška Slezáková 6:4
17.07.2019 17:00 4. Ondrej Hlavacek TJ Lokomotiva Plzeň 0:6
16.07.2019 17:00 4. Jan Turek TJ Lokomotiva Plzeň 4:6
04.07.2019 19:00 4. Vladimír Tureček SK Sportcentrum Roudná 7:6
27.06.2019 17:00 3. Andrej Suchanek TJ Lokomotiva Plzeň 0:6 Komentáře
26.06.2019 18:00 3. Tomáš Jirouch 1. ČLTK 0:6
18.06.2019 15:00 3. Karel Svozil TJ Lokomotiva Plzeň 3:6
17.06.2019 12:30 3. Jiří Rieger 4:6 Komentáře
24.05.2019 17:00 3. Martin Molnár 6:1
24.05.2019 10:00 3. Jiří Sladkovský SK Sportcentrum Roudná 7:6 Komentáře
12.05.2019 15:00 3. Pavel Končal SK Sportcentrum Roudná 2:6
10.05.2019 10:00 3. Václav Churavý TK Škoda Plzeň 3:6
09.05.2019 17:00 3. Irena Matiscsáková TK Škoda Plzeň 6:3
24.04.2019 12:00 3. Pavel Hauer TJ Lokomotiva Plzeň 6:7
23.04.2019 18:30 3. Jiří Sladkovský TJ Lokomotiva Plzeň 6:4 Komentáře
17.04.2019 18:00 3. Andrea Zemanová 6:1 Komentáře
14.04.2019 12:30 3. Jiří Rieger 3:6 Komentáře
23.03.2019 10:00 3. Václav Churavý TK Škoda Plzeň 2:6
18.03.2019 19:30 3. Jindřiška Slezáková TJ Lokomotiva Plzeň 6:4 Komentáře
14.03.2019 12:00 3. Pavel Končal SK Sportcentrum Roudná 4:6
11.03.2019 21:00 3. Pavel Hauer 1:6
07.03.2019 13:00 3. Irena Matiscsáková TK Škoda Plzeň 6:0 Komentáře
25.02.2019 16:00 3. Jiří Sladkovský TJ Lokomotiva Plzeň 6:1 Komentáře
25.02.2019 14:00 3. Pavel Končal TJ Lokomotiva Plzeň 6:3 Komentáře
24.02.2019 18:30 3. Tomáš Pánovec TJ Lokomotiva Plzeň 0:6 Komentáře
21.02.2019 13:00 3. Jiří Rieger 1:6 Komentáře
03.02.2019 11:36 4. Martin Kaše 6:S Komentáře
03.02.2019 09:00 4. Martin Šťastný TJ Lokomotiva Plzeň 2:6
31.01.2019 12:00 4. Jindřiška Slezáková TJ Lokomotiva Plzeň 6:2 Komentáře
20.12.2018 11:00 2. Pavel Cigler 2:6
16.12.2018 19:00 2. Richard Vícha 3:6
07.12.2018 09:00 2. Václav Churavý 1:6
06.12.2018 11:00 2. Jiří Rieger 3:6 Komentáře
23.11.2018 19:00 4. Martin Molnár 6:1 Komentáře
10.11.2018 15:00 4. Jindřiška Slezáková TJ Lokomotiva Plzeň 6:1 Komentáře
07.11.2018 12:00 4. Irena Matiscsáková 6:3 Komentáře
03.11.2018 18:30 4. Andrea Zemanová 6:2 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím