Miroslav Richter

Miroslav Richter (35 let)

ID: 26797

Plzeň

  • 105 zápasů

    od roku 2016
  • 4/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
  • 18:00
    Často hraje od 18:00 v TJ Lokomotiva Plzeň
  • 12 /59
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 105
    Zápasů v lize ( 56 / 40 / 9) 2 turnaje

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2020

4 . Úroveň A

179 bodů
22. místo (22. místo v mužích)
O.H. K.S. F.F. M.R. O.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ondrej Hlavacek
0 30 210
2 .
Image 1
Karel Svozil
0 1 181
3 .
Image 1
Filip Farajzl
0 0 180
4 .
Image 1
Miroslav Richter
0 -1 179
5 .
Image 1
Ondřej Valenta
0 -30 150

5 . Úroveň A

218 bodů
21. místo (21. místo v mužích)
M.N. M.R. V.C. M.K. M.K. I.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miroslav Najmon
6:3 6:4 6:4 6:0 6:2 70 30 235
2 .
Image 1
Miroslav Richter
3:6
6:S
6:4 6:0
6:S
59 24 218
3 .
Image 1
Václav Churavý
4:6
S:6
6:2 6:0 6:0 49 0 184
4 .
Image 1
Martin Kaše
4:6 4:6 2:6 6:0 6:0 40 0 175
5 .
Image 1
Monika Kosturiková
0:6 0:6 0:6 0:6 6:1 15 -24 126
6 .
Image 1
Ivan Malý
2:6
S:6
0:6 0:6 1:6 3 -30 108

Jarní sezóna 2020

4 . Úroveň B

192 bodů
25. místo (23. místo v mužích)
P.H. I.M. M.K. M.R. V.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Hauer
6:1 6:3
6:S
6:S 72 30 282
2 .
Image 1
Irena Matiscsáková
1:6 6:1
6:S
6:S
56 1 237
3 .
Image 1
Monika Kosturiková
3:6 1:6 S:S 6:S 17 0 197
4 .
Image 1
Miroslav Richter
S:6
S:6
S:S 6:S 13 -1 192
5 .
Image 1
Václav Štengl
S:6
S:6
S:6 S:6 0 -30 150

2 . Úroveň A

235 bodů
16. místo (16. místo v mužích)
R.Z. T.P. J.S. V.C. M.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Roman Zajac
6:4
6:2
7:6
6:0
67 30 367
2 .
Image 1
Tomáš Pánovec
4:6
7:5 6:2
6:S
55 24 349
3 .
Image 1
Jiří Sladkovský
2:6
5:7 6:3
6:S
42 0 312
4 .
Image 1
Václav Churavý
6:7
2:6 3:6 S:S 7 -24 253
5 .
Image 1
Miroslav Richter
0:6
S:6
S:6
S:S -5 -30 235

3 . Úroveň A

315 bodů
7. místo (7. místo v mužích)
M.R. V.Š. P.K. M.K. O.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miroslav Richter
4:6
6:S
6:0
6:S
60 30 315
2 .
Image 1
Václav Štengl
6:4 4:6 6:0
6:S
58 24 307
3 .
Image 1
Pavel Končal
S:6
6:4 6:0 2:6 38 0 263
4 .
Image 1
Monika Kosturiková
0:6 0:6 0:6 6:S 18 -24 219
5 .
Image 1
Ondrej Hlavacek
S:6
S:6
6:2 S:6 18 -30 213

Podzimní sezóna 2019

3 . Úroveň A

167 bodů
16. místo (15. místo v mužích)
P.H. F.D. P.K. M.R. M.K. Z.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Hauer
6:2 7:5 6:0 7:6 6:1 67 30 232
2 .
Image 1
František Dobrý
2:6 6:4 6:4 6:3 6:0 58 24 217
3 .
Image 1
Pavel Končal
5:7 4:6
6:S
6:4 6:1 49 0 184
4 .
Image 1
Miroslav Richter
0:6 4:6
S:6
6:3 6:1 32 0 167
5 .
Image 1
Martin Kaše
6:7 3:6 4:6 3:6 6:3 27 -24 138
6 .
Image 1
Zdeněk Mensa
1:6 0:6 1:6 1:6 3:6 5 -30 110

4 . Úroveň A

194 bodů
11. místo (11. místo v mužích)
M.R. Z.M. I.M. M.K. I.M. A.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miroslav Richter
6:3 6:1 6:1 6:2 6:0 74 30 194
2 .
Image 1
Zdeněk Mensa
3:6 3:6 6:1 6:2
6:3
47 24 161
3 .
Image 1
Ivan Malý
1:6 6:3 2:6 6:4 6:1 45 0 135
4 .
Image 1
Monika Kosturiková
1:6 1:6 6:2 7:5 6:2 42 0 132
5 .
Image 1
Irena Matiscsáková
2:6 2:6 4:6 5:7 6:3 25 -24 91
6 .
Image 1
Alena Poslední
0:6
3:6
1:6 2:6 3:6 7 -30 67

2 . Úroveň A

164 bodů
17. místo (17. místo v mužích)
O.H. M.F. P.K. P.V. M.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ondrej Hlavacek
7:6 6:7 7:6 6:3 50 30 260
2 .
Image 1
Michal Fürbacher
6:7 6:7 6:0 7:6 47 24 251
3 .
Image 1
Pavel Končal
7:6 7:6 3:6 6:4 45 0 225
4 .
Image 1
Pavel Vranka
6:7 0:6 6:3
6:S
42 -24 198
5 .
Image 1
Miroslav Richter
3:6 6:7 4:6
S:6
14 -30 164

2 . Úroveň A

230 bodů
12. místo (12. místo v mužích)
P.C. M.T. P.V. M.R. J.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Cigler
6:1 3:6 6:2 6:2 58 30 313
2 .
Image 1
Michal Tauber
1:6 6:4 6:2 6:2 53 24 302
3 .
Image 1
Pavel Vranka
6:3 4:6 S:6 6:4 37 0 262
4 .
Image 1
Miroslav Richter
2:6 2:6 6:S 6:7 29 -24 230
5 .
Image 1
Jiří Sladkovský
2:6 2:6 4:6 7:6 21 -30 216

Letní sezóna 2019

5 . Úroveň A

236 bodů
16. místo (16. místo v mužích)
M.R. M.F. V.T. M.P. P.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miroslav Richter
6:4 6:3 6:1 6:1 71 30 236
2 .
Image 1
Michal Fürbacher
4:6 5:7 6:1 6:0 48 24 207
3 .
Image 1
Vladimír Tureček
3:6 7:5 5:7 6:2 41 0 176
4 .
Image 1
Marek Palma
1:6 1:6 7:5 6:0 37 -24 148
5 .
Image 1
Petra Hejduková
1:6 0:6 2:6 0:6 3 -30 108

6 . Úroveň A

196 bodů
21. místo (21. místo v mužích)
M.R. J.S. I.M. D.T. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miroslav Richter
6:2 6:1 6:0 6:1 76 30 196
2 .
Image 1
Jindřiška Slezáková
2:6 7:6 7:5 6:4 46 24 160
3 .
Image 1
Irena Matiscsáková
1:6 6:7 6:3 3:6 28 0 118
4 .
Image 1
David Tkac
0:6 5:7 3:6 6:0 28 -24 94
5 .
Image 1
Monika Kosturiková
1:6 4:6 6:3 0:6 22 -30 82

Jarní sezóna 2018

3 . Úroveň A

52 bodů
15. místo (14. místo v mužích)
V.C. R.V. R.V. M.R. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Václav Churavý
6:S 6:2 6:3 6:1 63 0 93
2 .
Image 1
Richard Vícha
S:6
6:3
6:4 6:0 47 0 77
3 .
Image 1
Radek Vojáček
2:6
3:6
6:S 3:6 23 0 53
4 .
Image 1
Miroslav Richter
3:6 4:6 S:6 6:3 22 0 52
5 .
Image 1
Martin Kaše
1:6 0:6 6:3 3:6 19 0 49

3 . Úroveň A

63 bodů
13. místo (13. místo v mužích)
M.V. J.K. M.R. P.K. F.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Vácha
6:0 6:3 6:S 6:1 65 0 95
2 .
Image 1
Jaroslav Král
0:6
6:7
6:S
6:3
36 0 66
3 .
Image 1
Miroslav Richter
3:6
7:6
3:6 6:S 33 0 63
4 .
Image 1
Pavel Končal
S:6 S:6 6:3 6:3 30 0 60
5 .
Image 1
František Drs
1:6
3:6
S:6 3:6 7 0 37

Podzimní sezóna 2017

3 . Úroveň A

78 bodů
5. místo (5. místo v mužích)
M.R. F.D. I.M. J.S. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miroslav Richter
6:2 6:4 6:3 6:0 63 0 78
2 .
Image 1
František Drs
2:6 6:2 6:0 6:S 51 0 66
3 .
Image 1
Irena Matiscsáková
4:6 2:6 6:3 6:S 36 0 51
4 .
Image 1
Jindřiška Slezáková
3:6 0:6 3:6 6:4 20 0 35
5 .
Image 1
Josef Kutil
0:6 S:6 S:6 4:6 4 0 19

2 . Úroveň A

56 bodů
12. místo (12. místo v mužích)
K.P. V.C. P.H. P.K. M.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Karel Palka
6:4 6:3 6:2 6:4 59 0 104
2 .
Image 1
Václav Churavý
4:6 3:6
6:S
6:2 38 0 83
3 .
Image 1
Pavel Hauer
3:6 6:3 3:6 6:2 37 0 82
4 .
Image 1
Pavel Končal
2:6
S:6
6:3 6:3 32 0 77
5 .
Image 1
Miroslav Richter
4:6 2:6 2:6 3:6 11 0 56

3 . Úroveň A

73 bodů
11. místo (9. místo v mužích)
P.H. M.R. F.D. V.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Hauer
6:3 6:1 6:S 63 0 93
2 .
Image 1
Miroslav Richter
3:6 6:4 6:S 43 0 73
3 .
Image 1
František Drs
1:6 4:6 6:S 26 0 56
4 .
Image 1
Václav Hejda
S:6 S:6 S:6 0 0 30

2 . Úroveň A

40 bodů
15. místo (15. místo v mužích)
K.S. P.K. V.C. P.H. M.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Karel Svozil
6:3 6:0 6:2 6:0 67 0 97
2 .
Image 1
Pavel Končal
3:6
6:4
6:3
7:6 44 0 74
3 .
Image 1
Václav Churavý
0:6
4:6
7:5 6:3 32 0 62
4 .
Image 1
Pavel Hauer
2:6
3:6
5:7 6:1 27 0 57
5 .
Image 1
Miroslav Richter
0:6 6:7 3:6 1:6 10 0 40

Letní sezóna 2017

3 . Úroveň A

64 bodů
16. místo (15. místo v mužích)
M.Č. M.T. P.K. M.R. V.C. V.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Černý
2:6
6:3
6:4
6:3
6:2 50 0 80
2 .
Image 1
Michal Tauber
6:2 2:6 6:4 6:2 6:4 50 0 80
3 .
Image 1
Pavel Končal
3:6
6:2 6:4 2:6 6:3 40 0 70
4 .
Image 1
Miroslav Richter
4:6 4:6 4:6 6:3
6:2
34 0 64
5 .
Image 1
Václav Churavý
3:6
2:6 6:2 3:6
6:3
31 0 61
6 .
Image 1
Vladimír Tureček
2:6 4:6 3:6
2:6
3:6
11 0 41

3 . Úroveň A

68 bodů
15. místo (15. místo v mužích)
M.B. A.P. M.R. R.V. M.Č. P.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miroslav Bartuška
4:6
2:6 6:1 6:3 6:1 45 0 75
2 .
Image 1
Adam Plecháč
6:4
6:3
6:2
3:6
4:6
41 0 71
3 .
Image 1
Miroslav Richter
6:2 3:6 1:6
6:3
7:6 38 0 68
4 .
Image 1
Radek Vojáček
1:6
2:6
6:1
2:6
6:0 33 0 63
5 .
Image 1
Martin Černý
3:6
6:3
3:6
6:2
3:6
31 0 61
6 .
Image 1
Pavel Hauer
1:6
6:4
6:7 0:6
6:3
29 0 59

3 . Úroveň B

82 bodů
10. místo (10. místo v mužích)
M.B. M.R. V.T. J.S. I.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miroslav Bartuška
6:4 6:3 6:1 6:3 61 0 91
2 .
Image 1
Miroslav Richter
4:6 6:1 6:1 6:4 52 0 82
3 .
Image 1
Vladimír Tureček
3:6 1:6 6:4
6:0
36 0 66
4 .
Image 1
Jindřiška Slezáková
1:6 1:6 4:6 6:1 23 0 53
5 .
Image 1
Irena Matiscsáková
3:6 4:6
0:6
1:6 8 0 38

4 . Úroveň A

81 bodů
9. místo (9. místo v mužích)
M.R. J.S. T.Č. A.P. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miroslav Richter
6:2 6:2 6:1 6:1 66 0 81
2 .
Image 1
Jindřiška Slezáková
2:6 7:6
6:0
6:1 49 0 64
3 .
Image 1
Tereza Čermáková
2:6 6:7 6:1 6:0 43 0 58
4 .
Image 1
Alena Poslední
1:6
0:6
1:6
7:5
15 0 30
5 .
Image 1
Josef Kutil
1:6 1:6 0:6
5:7
7 0 22

Jarní sezóna 2017

3 . Úroveň A

28 bodů
20. místo (16. místo v mužích)
P.K. K.P. F.Š. T.Č. M.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Končal
6:4
6:1 6:2 6:3 62 0 77
2 .
Image 1
Karel Palka
4:6
6:2 6:0 6:1 55 0 70
3 .
Image 1
František Štorek
1:6 2:6 6:1 6:4 34 0 49
4 .
Image 1
Tereza Čermáková
2:6 0:6 1:6 7:5 16 0 31
5 .
Image 1
Miroslav Richter
3:6 1:6 4:6 5:7 13 0 28

3 . Úroveň B

66 bodů
11. místo (11. místo v mužích)
P.K. M.R. M.M. J.N. M.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Končal
6:2
6:0
6:1 6:0 69 0 84
2 .
Image 1
Miroslav Richter
2:6 6:2 6:0
6:S
51 0 66
3 .
Image 1
Martin Molnár
0:6
2:6 4:6
6:4
20 0 35
4 .
Image 1
Jana Nachlinger
1:6 0:6 6:4
5:7
20 0 35
5 .
Image 1
Martin Minárik
0:6
S:6
4:6
7:5
17 0 32

3 . Úroveň A

37 bodů
18. místo (15. místo v mužích)
F.Š. J.K. T.Č. M.R. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
František Štorek
6:S
7:6
6:2 6:3 58 0 73
2 .
Image 1
Jaroslav Král
S:6
6:1 6:1 6:0 52 0 67
3 .
Image 1
Tereza Čermáková
6:7
1:6 6:4
6:3
36 0 51
4 .
Image 1
Miroslav Richter
2:6 1:6 4:6 6:3 22 0 37
5 .
Image 1
Jan Kebrle
3:6 0:6
3:6
3:6 9 0 24

3 . Úroveň B

77 bodů
6. místo (6. místo v mužích)
M.R. J.K. M.M. M.M. M.F. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miroslav Richter
6:3 6:4 6:0 6:S 62 0 77
2 .
Image 1
Jan Kebrle
3:6 6:2 6:4
6:S
48 0 63
3 .
Image 1
Martin Minárik
4:6 2:6 6:2 6:S 37 0 52
4 .
Image 1
Martin Molnár
0:6 4:6 2:6
6:S
21 0 36
5 .
Image 1
Michal Fürbacher
S:6
S:6
S:6
S:6
0 0 15

Podzimní sezóna 2016

3 . Úroveň B

55 bodů
13. místo (12. místo v mužích)
M.H. J.K. M.R. J.N. M.M. M.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Míra Hejduk
6:1 3:6 6:1 6:S 6:1 56 0 71
2 .
Image 1
Josef Kutil
1:6 6:2 7:5 6:S 6:3 48 0 63
3 .
Image 1
Miroslav Richter
6:3 2:6 2:6 7:5 6:0 40 0 55
4 .
Image 1
Jana Nachlinger
1:6 5:7 6:2 6:3
7:5
40 0 55
5 .
Image 1
Martin Minárik
S:6 S:6 5:7 3:6 6:1 20 0 35
6 .
Image 1
Martin Molnár
1:6 3:6 0:6
5:7
1:6 8 0 23

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
11.07.2020 08:32 5. Václav Churavý 6:S Komentáře
03.07.2020 19:18 5. Ivan Malý 6:S Komentáře
02.07.2020 17:00 5. Miroslav Najmon TJ Lokomotiva Plzeň 3:6
01.07.2020 11:00 5. Martin Kaše TJ Lokomotiva Plzeň 6:4
30.06.2020 11:00 5. Monika Kosturiková TJ Lokomotiva Plzeň 6:0
16.06.2020 00:10 4. Monika Kosturiková S:S
16.06.2020 00:10 4. Václav Štengl 6:S
15.06.2020 22:40 4. Pavel Hauer S:6 Komentáře
13.06.2020 09:30 4. Irena Matiscsáková S:6 Komentáře
21.05.2020 00:10 2. Václav Churavý S:S
20.05.2020 18:39 2. Tomáš Pánovec S:6 Komentáře
20.05.2020 08:23 2. Jiří Sladkovský S:6 Komentáře
11.03.2020 18:00 2. Roman Zajac 0:6 Komentáře
29.02.2020 10:15 3. Pavel Končal 6:S Komentáře
29.02.2020 09:00 3. Václav Štengl TJ Lokomotiva Plzeň 4:6
28.02.2020 06:53 3. Ondrej Hlavacek 6:S Komentáře
13.02.2020 19:00 3. Monika Kosturiková 6:0
29.01.2020 15:31 3. Pavel Končal S:6 Komentáře
25.01.2020 11:00 3. Pavel Hauer 0:6
12.01.2020 11:00 3. Zdeněk Mensa TJ Lokomotiva Plzeň 6:1
11.01.2020 11:00 3. František Dobrý TJ Lokomotiva Plzeň 4:6
05.01.2020 10:00 3. Martin Kaše TJ Lokomotiva Plzeň 6:3
28.12.2019 10:00 4. Zdeněk Mensa TJ Lokomotiva Plzeň 6:3
23.12.2019 10:00 4. Irena Matiscsáková TK Škoda Plzeň 6:2
20.12.2019 10:00 4. Monika Kosturiková Dobřany 6:1
15.12.2019 11:00 4. Ivan Malý TJ Lokomotiva Plzeň 6:1
07.12.2019 10:00 4. Alena Poslední TJ Lokomotiva Plzeň 6:0
27.11.2019 11:35 2. Pavel Vranka S:6 Komentáře
23.11.2019 12:00 2. Ondrej Hlavacek TJ Lokomotiva Plzeň 3:6
14.11.2019 19:00 2. Michal Fürbacher Dobřany 6:7
10.11.2019 14:00 2. Pavel Končal SK Sportcentrum Roudná 4:6
01.11.2019 08:15 2. Pavel Vranka 6:S
20.10.2019 17:00 2. Pavel Cigler TJ Lokomotiva Plzeň 2:6
13.10.2019 10:00 2. Michal Tauber TJ Lokomotiva Plzeň 2:6
12.10.2019 10:10 2. Jiří Sladkovský TJ Lokomotiva Plzeň 6:7
25.09.2019 17:30 5. Marek Palma TK Škoda Plzeň 6:1
19.09.2019 18:00 5. Petra Hejduková TK Škoda Plzeň 6:1
14.09.2019 10:00 5. Michal Fürbacher TJ Lokomotiva Plzeň 6:4
12.09.2019 18:00 5. Vladimír Tureček TK Škoda Plzeň 6:3
27.08.2019 18:00 6. Jindřiška Slezáková TJ Lokomotiva Plzeň 6:2
24.08.2019 10:00 6. Irena Matiscsáková TJ Lokomotiva Plzeň 6:1
13.08.2019 18:00 6. David Tkac TJ Lokomotiva Plzeň 6:0
09.08.2019 18:00 6. Monika Kosturiková TJ Lokomotiva Plzeň 6:1
23.03.2018 12:00 3. Radek Vojáček S:6
17.03.2018 09:00 3. Václav Churavý 3:6
11.03.2018 11:00 3. Martin Kaše TJ Lokomotiva Plzeň 6:3
10.03.2018 18:00 3. Richard Vícha 4:6
24.02.2018 21:00 3. František Drs 6:S
22.02.2018 18:00 3. Jaroslav Král TJ Lokomotiva Plzeň 7:6 Komentáře
15.02.2018 20:00 3. Martin Vácha TJ Lokomotiva Plzeň 3:6
11.02.2018 08:00 3. Pavel Končal SK Sportcentrum Roudná 3:6
27.01.2018 10:00 3. Josef Kutil TJ Lokomotiva Plzeň 6:0
19.01.2018 18:00 3. Jindřiška Slezáková TJ Lokomotiva Plzeň 6:3
13.01.2018 09:00 3. Irena Matiscsáková 1. ČLTK 6:4
06.01.2018 10:00 3. František Drs 6:2
28.12.2017 11:00 2. Pavel Hauer 2:6
22.12.2017 09:00 2. Václav Churavý 1. ČLTK 2:6
20.12.2017 18:00 2. Pavel Končal Dobřany 3:6
14.12.2017 18:00 2. Karel Palka 4:6
28.11.2017 18:00 3. Václav Hejda 6:S
18.11.2017 17:00 3. Pavel Hauer 3:6
12.11.2017 14:00 3. František Drs TJ Lokomotiva Plzeň 6:4
21.10.2017 11:00 2. Václav Churavý 1. ČLTK 3:6
16.10.2017 17:00 2. Pavel Hauer Dobřany 1:6
14.10.2017 11:00 2. Pavel Končal SK Sportcentrum Roudná 6:7
05.10.2017 18:00 2. Karel Svozil SK Sportcentrum Roudná 0:6
21.09.2017 17:00 3. Václav Churavý 1. ČLTK 6:3
20.09.2017 17:00 3. Martin Černý 1. ČLTK 4:6
17.09.2017 16:00 3. Vladimír Tureček SK Sportcentrum Roudná 6:2 Komentáře
15.09.2017 17:00 3. Pavel Končal SK Sportcentrum Roudná 4:6
13.09.2017 18:00 3. Michal Tauber TJ Lokomotiva Plzeň 4:6
23.08.2017 18:00 3. Adam Plecháč TJ Lokomotiva Plzeň 3:6
17.08.2017 13:00 3. Pavel Hauer 7:6
14.08.2017 17:00 3. Miroslav Bartuška TJ Lokomotiva Plzeň 6:2
10.08.2017 10:00 3. Radek Vojáček SK Sportcentrum Roudná 1:6
08.08.2017 17:00 3. Martin Černý TJ Lokomotiva Plzeň 6:3 Komentáře
28.07.2017 18:00 3. Miroslav Bartuška TJ Lokomotiva Plzeň 4:6
25.07.2017 19:00 3. Jindřiška Slezáková TJ Lokomotiva Plzeň 6:1
19.07.2017 18:00 3. Irena Matiscsáková 6:4
11.07.2017 18:00 3. Vladimír Tureček TJ Lokomotiva Plzeň 6:1
22.06.2017 19:00 4. Tereza Čermáková TJ Lokomotiva Plzeň 6:2
16.06.2017 18:00 4. Jindřiška Slezáková TJ Lokomotiva Plzeň 6:2
14.06.2017 18:00 4. Alena Poslední 6:1
11.06.2017 14:00 4. Josef Kutil TJ Lokomotiva Plzeň 6:1
20.05.2017 10:00 3. Karel Palka 1:6
14.05.2017 12:00 3. Pavel Končal Dobřany 3:6
13.05.2017 14:00 3. Tereza Čermáková 5:7
07.05.2017 11:00 3. František Štorek Dobřany 4:6
30.04.2017 09:00 3. Martin Minárik Dobřany 6:S Komentáře
29.04.2017 10:00 3. Jana Nachlinger Dobřany 6:0
15.04.2017 15:00 3. Martin Molnár Dobřany 6:2
08.04.2017 14:00 3. Pavel Končal Dobřany 2:6
26.03.2017 10:00 3. Jaroslav Král TJ Lokomotiva Plzeň 1:6
25.03.2017 14:00 3. Jan Kebrle TJ Lokomotiva Plzeň 6:3
18.03.2017 14:00 3. Tereza Čermáková TJ Lokomotiva Plzeň 4:6
12.03.2017 12:00 3. František Štorek TJ Lokomotiva Plzeň 2:6
25.02.2017 14:00 3. Martin Minárik TJ Lokomotiva Plzeň 6:4
18.02.2017 11:00 3. Martin Molnár Dobřany 6:0
11.02.2017 15:00 3. Jan Kebrle TJ Lokomotiva Plzeň 6:3
28.01.2017 13:00 3. Martin Molnár TJ Lokomotiva Plzeň 6:0
21.01.2017 10:00 3. Míra Hejduk TJ Lokomotiva Plzeň 6:3
19.01.2017 07:00 3. Josef Kutil TJ Lokomotiva Plzeň 2:6
13.01.2017 19:00 3. Martin Minárik TJ Lokomotiva Plzeň 7:5
08.01.2017 14:00 3. Jana Nachlinger TJ Lokomotiva Plzeň 2:6
3. Michal Fürbacher 6:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím