Tereza Čermáková

Tereza Čermáková (28 let)

ID: 26402

Plzeň

  • 47 zápasů

    od roku 2016
  • 4/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
  • 19:00
    Často hraje od 19:00 v TJ Lokomotiva Plzeň
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 47
    Zápasů v lize ( 24 / 23 / 0) 1 turnaj

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2017

4 . Úroveň A

69 bodů
14. místo (1. místo v ženách)
T.Č. F.Š. I.M. J.N. M.J. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tereza Čermáková
7:6 6:4 7:5 6:S 54 0 69
2 .
Image 1
František Štorek
6:7 7:6 6:2 6:S 49 0 64
3 .
Image 1
Irena Matiscsáková
4:6 6:7 6:4 6:S 39 0 54
4 .
Image 1
Jana Nachlinger
5:7 2:6 4:6 6:S 26 0 41
5 .
Image 1
Marta Jíšová
S:6 S:6 S:6 S:6 0 0 15

3 . Úroveň B

58 bodů
21. místo (2. místo v ženách)
V.T. V.C. M.K. T.Č. F.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Vladimír Tureček
7:6
6:1 6:3 6:2 60 0 90
2 .
Image 1
Václav Churavý
6:7
6:4 7:5 6:S 48 0 78
3 .
Image 1
Martin Kaše
1:6 4:6 6:2 7:6 33 0 63
4 .
Image 1
Tereza Čermáková
3:6 5:7 2:6 6:0 28 0 58
5 .
Image 1
František Štorek
2:6 S:6 6:7 0:6 8 0 38

4 . Úroveň A

52 bodů
22. místo (3. místo v ženách)
M.K. T.Č. F.D. M.H. M.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Kaše
6:2 S:S 6:2 6:1 44 0 59
2 .
Image 1
Tereza Čermáková
2:6 1:6 6:1 6:1 37 0 52
3 .
Image 1
František Drs
S:S 6:1 S:S 6:1 24 0 39
4 .
Image 1
Míra Hejduk
2:6 1:6 S:S 7:6 10 0 25
5 .
Image 1
Martin Molnár
1:6 1:6 1:6 6:7 9 0 24

4 . Úroveň A

58 bodů
20. místo (2. místo v ženách)
M.R. J.S. T.Č. A.P. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miroslav Richter
6:2 6:2 6:1 6:1 66 0 81
2 .
Image 1
Jindřiška Slezáková
2:6 7:6
6:0
6:1 49 0 64
3 .
Image 1
Tereza Čermáková
2:6 6:7 6:1 6:0 43 0 58
4 .
Image 1
Alena Poslední
1:6
0:6
1:6
7:5
15 0 30
5 .
Image 1
Josef Kutil
1:6 1:6 0:6
5:7
7 0 22

Jarní sezóna 2017

3 . Úroveň A

31 bodů
19. místo (4. místo v ženách)
P.K. K.P. F.Š. T.Č. M.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Končal
6:4
6:1 6:2 6:3 62 0 77
2 .
Image 1
Karel Palka
4:6
6:2 6:0 6:1 55 0 70
3 .
Image 1
František Štorek
1:6 2:6 6:1 6:4 34 0 49
4 .
Image 1
Tereza Čermáková
2:6 0:6 1:6 7:5 16 0 31
5 .
Image 1
Miroslav Richter
3:6 1:6 4:6 5:7 13 0 28

3 . Úroveň A

52 bodů
14. místo (2. místo v ženách)
P.S. J.S. T.Č. J.K. I.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Skala
6:1 6:4 6:0
6:S
64 0 79
2 .
Image 1
Jindřiška Slezáková
1:6 6:3 6:2
6:S
47 0 62
3 .
Image 1
Tereza Čermáková
4:6 3:6 6:3
6:S
37 0 52
4 .
Image 1
Josef Kutil
0:6 2:6 3:6 7:5 18 0 33
5 .
Image 1
Irena Matiscsáková
S:6
S:6
S:6
5:7 5 0 20

3 . Úroveň A

51 bodů
15. místo (2. místo v ženách)
F.Š. J.K. T.Č. M.R. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
František Štorek
6:S
7:6
6:2 6:3 58 0 73
2 .
Image 1
Jaroslav Král
S:6
6:1 6:1 6:0 52 0 67
3 .
Image 1
Tereza Čermáková
6:7
1:6 6:4
6:3
36 0 51
4 .
Image 1
Miroslav Richter
2:6 1:6 4:6 6:3 22 0 37
5 .
Image 1
Jan Kebrle
3:6 0:6
3:6
3:6 9 0 24

3 . Úroveň A

42 bodů
14. místo (3. místo v ženách)
P.S. I.M. J.S. T.Č. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Skala
6:4 6:3
6:2
6:1 62 0 77
2 .
Image 1
Irena Matiscsáková
4:6 6:4 7:6 6:3 45 0 60
3 .
Image 1
Jindřiška Slezáková
3:6 4:6 3:6 6:1 27 0 42
4 .
Image 1
Tereza Čermáková
2:6
6:7 6:3 4:6 27 0 42
5 .
Image 1
Josef Kutil
1:6 3:6 1:6 6:4 19 0 34

Podzimní sezóna 2016

2 . Úroveň A

50 bodů
14. místo (2. místo v ženách)
K.P. M.T. M.B. T.Č. J.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Karel Palka
7:6 6:1 6:1 6:0 64 0 94
2 .
Image 1
Michal Tauber
6:7 6:2 6:2 6:S 53 0 83
3 .
Image 1
Miroslav Bartuška
1:6 2:6 6:2 6:1 36 0 66
4 .
Image 1
Tereza Čermáková
1:6 2:6 2:6 6:S 20 0 50
5 .
Image 1
Jindřiška Slezáková
0:6 S:6 1:6 S:6 1 0 31

3 . Úroveň A

87 bodů
6. místo (1. místo v ženách)
T.Č. J.S. M.F. O.Z. A.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tereza Čermáková
7:6 6:S 6:S
6:S
57 0 87
2 .
Image 1
Jindřiška Slezáková
6:7 6:S 6:S
6:S
51 0 81
3 .
Image 1
Michal Fürbacher
S:6 S:6 S:S
6:S
10 0 40
4 .
Image 1
Otto Zelenka
S:6 S:6 S:S
6:S
10 0 40
5 .
Image 1
Adam Bartoníček
S:6
S:6
S:6
S:6
0 0 30

3 . Úroveň B

73 bodů
11. místo (1. místo v ženách)
T.Č. A.B. I.M. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tereza Čermáková
2:6 7:6 6:0 43 0 73
2 .
Image 1
Adam Bartoníček
6:2 6:4 S:6 40 0 70
3 .
Image 1
Irena Matiscsáková
6:7 4:6 6:4 32 0 62
4 .
Image 1
Josef Kutil
0:6 6:S 4:6 25 0 55

3 . Úroveň B

67 bodů
13. místo (2. místo v ženách)
M.B. J.S. T.Č. M.M. M.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miroslav Bartuška
6:2 6:4 6:1 6:3 62 0 92
2 .
Image 1
Jindřiška Slezáková
2:6 6:3 5:7 6:0 40 0 70
3 .
Image 1
Tereza Čermáková
4:6 3:6 6:1 7:5 37 0 67
4 .
Image 1
Martin Minárik
1:6 7:5 1:6 6:3 30 0 60
5 .
Image 1
Martin Molnár
3:6 0:6 5:7 3:6 11 0 41

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
28.09.2017 11:00 4. František Štorek 7:6
28.09.2017 10:00 4. Irena Matiscsáková 6:4
05.09.2017 11:00 4. Jana Nachlinger TJ Lokomotiva Plzeň 7:5
22.08.2017 17:30 3. František Štorek 6:0
22.08.2017 16:00 3. Vladimír Tureček 3:6
16.08.2017 19:00 3. Martin Kaše TJ Lokomotiva Plzeň 2:6
14.08.2017 17:00 3. Václav Churavý 5:7
28.07.2017 16:00 4. František Drs TJ Lokomotiva Plzeň 1:6
23.07.2017 11:00 4. Martin Kaše TJ Lokomotiva Plzeň 2:6
20.07.2017 17:00 4. Martin Molnár TJ Lokomotiva Plzeň 6:1
19.07.2017 16:00 4. Míra Hejduk TJ Lokomotiva Plzeň 6:1
27.06.2017 19:00 4. Jindřiška Slezáková TJ Lokomotiva Plzeň 6:7
22.06.2017 19:00 4. Miroslav Richter TJ Lokomotiva Plzeň 2:6
16.06.2017 19:00 4. Josef Kutil TJ Lokomotiva Plzeň 6:0
15.06.2017 18:00 4. Alena Poslední 6:1
26.05.2017 16:00 3. Karel Palka TJ Lokomotiva Plzeň 0:6
25.05.2017 19:00 3. František Štorek TJ Lokomotiva Plzeň 1:6
24.05.2017 18:00 3. Pavel Končal SK Sportcentrum Roudná 2:6
13.05.2017 14:00 3. Miroslav Richter 7:5
26.04.2017 19:00 3. Pavel Skala 4:6
20.04.2017 19:00 3. Josef Kutil 6:3
18.04.2017 19:00 3. Jindřiška Slezáková 3:6
18.03.2017 14:00 3. Miroslav Richter TJ Lokomotiva Plzeň 6:4
14.03.2017 20:00 3. Jan Kebrle TJ Lokomotiva Plzeň 6:3 Komentáře
09.03.2017 20:00 3. Jaroslav Král TJ Lokomotiva Plzeň 1:6
06.03.2017 20:00 3. František Štorek TJ Lokomotiva Plzeň 6:7 Komentáře
27.02.2017 21:00 3. Pavel Skala TJ Lokomotiva Plzeň 2:6 Komentáře
25.02.2017 12:00 3. Irena Matiscsáková SK Sportcentrum Roudná 6:7
24.02.2017 18:00 3. Jindřiška Slezáková TJ Lokomotiva Plzeň 6:3
23.02.2017 20:00 3. Josef Kutil TJ Lokomotiva Plzeň 4:6
25.01.2017 19:00 2. Karel Palka SK Sportcentrum Roudná 1:6
23.01.2017 20:30 2. Michal Tauber TJ Lokomotiva Plzeň 2:6
07.01.2017 19:00 2. Miroslav Bartuška TJ Lokomotiva Plzeň 2:6
03.01.2017 09:19 3. Michal Fürbacher 6:S
03.01.2017 09:19 3. Otto Zelenka 6:S
04.12.2016 16:00 3. Jindřiška Slezáková TJ Lokomotiva Plzeň 7:6
18.11.2016 16:00 3. Josef Kutil TJ Lokomotiva Plzeň 6:0
13.11.2016 10:00 3. Adam Bartoníček 2:6
09.11.2016 20:00 3. Irena Matiscsáková 7:6
20.10.2016 17:00 3. Miroslav Bartuška SK Sportcentrum Roudná 4:6
16.10.2016 15:00 3. Jindřiška Slezáková SK Sportcentrum Roudná 3:6
12.10.2016 17:00 3. Martin Minárik TJ Lokomotiva Plzeň 6:1
09.10.2016 11:00 3. Martin Molnár TJ Lokomotiva Plzeň 7:5
2. Jindřiška Slezáková 6:S
4. Marta Jíšová 6:S
3. Irena Matiscsáková 6:S Komentáře
3. Adam Bartoníček 6:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím