Načítám…

Pavel Filo (61 let)

ID: 41866

Plzeň

Fandí:Tenis je dobra škola pro zivot

Hraje ligy: Plzeň - Tenis (22/41)

  • 58 zápasů

    od roku 2020
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Skreč
    • Prohra
    • Prohra
  • 8 /56
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 58
    Zápasů v lize ( 28 / 20 / 10) 0 turnajů
  • 58%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2022

4 . Úroveň B

216 bodů
22. místo (21. místo v mužích)
T.P. M.K. P.F. L.L. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Puchta
6:4 7:5
6:S
49 30 259
2 .
Image 1
Michal Kolařík
4:6 2:6 6:2
6:S
42 1 223
3 .
Image 1
Pavel Filo
6:2
6:S
36 0 216
4 .
Image 1
Lukáš Lesák
5:7 2:6
6:S
25 -1 204
5 .
Image 1
Michal Kozlík
S:6
S:6
S:6
S:6
0 -30 150

Jarní sezóna 2022

2 . Úroveň A

209 bodů
14. místo (13. místo v mužích)
A.S. O.H. M.T. P.F. D.F. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Andrej Suchanek
6:7
6:3
6:4
6:0
60 30 315
2 .
Image 1
Ondrej Hlavacek
7:6
7:6
7:6
6:2
57 24 306
3 .
Image 1
Michal Tauber
3:6
6:7
6:2
7:6
41 0 266
4 .
Image 1
Pavel Filo
4:6
6:7
2:6
S:S 8 -24 209
5 .
Image 1
David Fakan
0:6
2:6
6:7
S:S 4 -30 199

3 . Úroveň A

210 bodů
8. místo (8. místo v mužích)
P.F. D.F. H.L. M.S. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Filo
7:6 6:4 3:6 7:6 45 30 210
2 .
Image 1
David Fakan
6:7 6:4 1:6 6:0 44 24 203
3 .
Image 1
Honza Lepič
4:6 4:6 6:S
6:3
43 0 178
4 .
Image 1
Maxim Solodkov
6:3 6:1 S:6 S:6 36 -24 147
5 .
Image 1
Michal Kavan
6:7 0:6
3:6
6:S 28 -30 133

3 . Úroveň A

174 bodů
12. místo (12. místo v mužích)
M.Č. L.V. P.F. I.G. R.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Černý
6:3
7:6
7:5
6:1
64 30 229
2 .
Image 1
Lukáš Voráček
3:6
6:1
6:1
6:1
60 24 219
3 .
Image 1
Pavel Filo
6:7
1:6
7:6
6:2
39 0 174
4 .
Image 1
Iveta Gütterová
5:7
1:6
6:7
7:6
26 -24 137
5 .
Image 1
Radek Vojáček
1:6
1:6
2:6
6:7
11 -30 116

3 . Úroveň A

141 bodů
12. místo (11. místo v mužích)
T.B. R.V. P.F. M.G. P.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Benedikt
6:1 6:7 6:2 6:1 63 30 183
2 .
Image 1
Radek Vojáček
1:6
6:3
6:4 6:S 52 24 166
3 .
Image 1
Pavel Filo
7:6
3:6
6:3
6:2 51 0 141
4 .
Image 1
Michaela Gombitová
2:6 4:6
3:6
7:6 22 -24 88
5 .
Image 1
Petr Háva
1:6 S:6 2:6 6:7 10 -30 70

Podzimní sezóna 2021

2 . Úroveň A

76 bodů
13. místo (11. místo v mužích)
M.Č. O.H. M.T. L.V. P.F. I.G. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Černý
1:6
6:4
6:4
6:2
6:3
54 30 174
2 .
Image 1
Ondrej Hlavacek
6:1
6:4
6:7
S:S
6:0 46 24 160
3 .
Image 1
Michal Tauber
4:6
4:6
6:3
7:6
6:S
45 0 135
4 .
Image 1
Lukáš Voráček
4:6
7:6
3:6
6:7
6:2
36 0 126
5 .
Image 1
Pavel Filo
2:6
S:S
6:7
7:6
S:S 10 -24 76
6 .
Image 1
Iveta Gütterová
3:6
0:6
S:6
2:6
S:S 0 -30 60

2 . Úroveň A

125 bodů
10. místo (10. místo v mužích)
J.B. J.T. L.V. P.F. M.R. V.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Josef Bubeníček
6:3
6:2
6:2
6:0
6:S
73 30 193
2 .
Image 1
Jan Turek
3:6
6:1 6:3 6:0
6:S
62 24 176
3 .
Image 1
Lukáš Voráček
2:6
1:6
6:3
6:1
6:S
46 0 136
4 .
Image 1
Pavel Filo
2:6
3:6
3:6
6:S
6:S
35 0 125
5 .
Image 1
Martina Rancova Slnekova
0:6 0:6
1:6
S:6
6:S
15 -24 81
6 .
Image 1
Václav Hejda
S:6
S:6
S:6
S:6
S:6
0 -30 60

3 . Úroveň A

160 bodů
8. místo (8. místo v mužích)
R.V. P.F. M.R. M.K. I.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Radek Vojáček
6:4 6:0 6:2 7:6 67 30 187
2 .
Image 1
Pavel Filo
4:6 4:6 6:1 6:1 46 24 160
3 .
Image 1
Martina Rancova Slnekova
0:6 6:4 7:5
7:6
44 0 134
4 .
Image 1
Monika Kosturiková
2:6 1:6 5:7 6:1 27 -24 93
5 .
Image 1
Irena Matiscsáková
6:7 1:6
6:7
1:6 16 -30 76

3 . Úroveň A

124 bodů
20. místo (15. místo v mužích)
P.H. I.G. D.K. M.R. P.F. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Hauer
6:7
6:3 6:1 6:S 61 30 226
2 .
Image 1
Iveta Gütterová
7:6
6:2
S:6
6:S 49 24 208
3 .
Image 1
Daniel Kohout
3:6 2:6
7:6
6:S 36 0 171
4 .
Image 1
Martina Rancova Slnekova
1:6
6:S
6:7
1:6 27 -24 138
5 .
Image 1
Pavel Filo
S:6 S:6 S:6 6:1 19 -30 124

Letní sezóna 2021

3 . Úroveň A

205 bodů
18. místo (17. místo v mužích)
V.H. M.Z. L.V. T.P. P.F. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Václav Hejda
7:5 6:1
6:S
6:3 69 30 324
2 .
Image 1
Miroslav Zach
5:7
6:3
6:S
6:2 58 24 307
3 .
Image 1
Lukáš Voráček
1:6
3:6
6:S
6:2
40 0 265
4 .
Image 1
Tomáš Puchta
S:6
S:6
S:6
6:3 17 -24 218
5 .
Image 1
Pavel Filo
3:6 2:6
2:6
3:6 10 -30 205

5 . Úroveň A

220 bodů
17. místo (17. místo v mužích)
P.F. D.K. J.B. I.M. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Filo
6:1 S:6 6:3 6:1 55 30 220
2 .
Image 1
Daniel Kohout
1:6 3:6 6:4 6:2 38 24 197
3 .
Image 1
Jan Bechynský
6:S 6:3
S:6
S:S 30 0 165
4 .
Image 1
Irena Matiscsáková
3:6 4:6
6:S
2:6 27 -24 138
5 .
Image 1
Monika Kosturiková
1:6 2:6 S:S 6:2 16 -30 121

6 . Úroveň A

178 bodů
22. místo (22. místo v mužích)
P.F. M.K. I.M. P.H. M.G. D.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Filo
6:1 6:3
S:6
6:2
6:S
58 30 178
2 .
Image 1
Monika Kosturiková
1:6 5:7 6:0 6:1
6:S
50 24 164
3 .
Image 1
Irena Matiscsáková
3:6 7:5 6:2 4:6
6:S
46 0 136
4 .
Image 1
Petra Hejduková
6:S
0:6 2:6 7:5
6:S
42 0 132
5 .
Image 1
Michaela Gombitová
2:6 1:6 6:4 5:7
6:S
34 -24 100
6 .
Image 1
David Tkáč
S:6
S:6
S:6
S:6
S:6
0 -30 60

Letní sezóna 2020

5 . Úroveň A

150 bodů
36. místo (35. místo v mužích)
V.H. P.H. M.R. P.F. P.F. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Vladimír Hnilica
6:3
6:S
6:2 6:1 72 30 237
2 .
Image 1
Pavel Hauer
3:6
6:S
1:6 6:S 40 24 199
3 .
Image 1
Miroslav Richter
S:6
S:6
6:S 6:S 36 0 171
4 .
Image 1
Pavel Filo
2:6 6:1 S:6 S:S 16 -1 150
5 .
Image 1
Pavel Fejtek
1:6 S:6 S:6 S:S -4 -30 101

6 . Úroveň A

177 bodů
27. místo (27. místo v mužích)
J.K. P.F. M.F. L.P. M.K. J.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Karšňák
6:3 6:0 6:0 6:1 6:0 77 30 197
2 .
Image 1
Pavel Filo
3:6 6:0 6:1 6:0 6:2 63 24 177
3 .
Image 1
Martin Fajt
0:6 0:6 6:4 6:1 6:0 44 0 134
4 .
Image 1
Lukáš Pašek
0:6 1:6 4:6 6:3 7:5 30 0 120
5 .
Image 1
Monika Kosturiková
1:6 0:6 1:6 3:6 6:2 18 -24 84
6 .
Image 1
Jindřiška Slezáková
0:6 2:6 0:6 5:7 2:6 8 -30 68

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
11.06.2022 10:00 4. Michal Kolařík TJ Lokomotiva Plzeň 6:2
05.06.2022 22:09 4. Michal Kozlík 6:S Komentáře
01.06.2022 00:10 2. David Fakan S:S
31.05.2022 18:00 2. Ondrej Hlavacek TK Slavia Plzeň 6:7 Komentáře
22.05.2022 10:00 2. Michal Tauber TK Slavia Plzeň 2:6 Komentáře
13.05.2022 18:00 2. Andrej Suchanek TK Slavia Plzeň 4:6 Komentáře
30.04.2022 16:00 3. Honza Lepič TJ Lokomotiva Plzeň 6:4
20.04.2022 18:00 3. Maxim Solodkov TK Slavia Plzeň 3:6
19.04.2022 18:00 3. Michal Kavan Sportpenzion Pohoda 7:6
15.04.2022 17:30 3. David Fakan TK Škoda Plzeň 7:6
28.03.2022 20:00 3. Radek Vojáček TJ Lokomotiva Plzeň 6:2 Komentáře
16.03.2022 20:00 3. Iveta Gütterová 7:6 Komentáře
13.03.2022 19:00 3. Lukáš Voráček TJ Lokomotiva Plzeň 1:6 Komentáře
10.03.2022 20:00 3. Martin Černý TJ Lokomotiva Plzeň 6:7 Komentáře
24.02.2022 20:00 3. Michaela Gombitová TJ Lokomotiva Plzeň 6:3 Komentáře
21.02.2022 19:00 3. Radek Vojáček TJ Lokomotiva Plzeň 3:6 Komentáře
14.02.2022 20:30 3. Petr Háva TJ Lokomotiva Plzeň 6:2
02.02.2022 20:30 3. Tomáš Benedikt TJ Lokomotiva Plzeň 7:6
01.02.2022 00:10 2. Iveta Gütterová S:S
31.01.2022 13:45 2. Ondrej Hlavacek S:S Komentáře
10.01.2022 20:00 2. Martin Černý TJ Lokomotiva Plzeň 2:6 Komentáře
09.01.2022 17:00 2. Michal Tauber TJ Lokomotiva Plzeň 6:7 Komentáře
05.01.2022 20:00 2. Lukáš Voráček TJ Lokomotiva Plzeň 7:6 Komentáře
30.12.2021 15:00 2. Jan Turek TJ Lokomotiva Plzeň 3:6
27.12.2021 07:32 2. Martina Rancova Slnekova 6:S Komentáře
12.12.2021 10:00 2. Josef Bubeníček TK Slavia Plzeň 2:6 Komentáře
07.12.2021 01:01 2. Václav Hejda 6:S Komentáře
04.12.2021 09:00 2. Lukáš Voráček TJ Lokomotiva Plzeň 3:6 Komentáře
30.11.2021 23:00 3. Radek Vojáček TJ Lokomotiva Plzeň 4:6
27.11.2021 07:00 3. Martina Rancova Slnekova TJ Lokomotiva Plzeň 4:6
18.11.2021 20:00 3. Monika Kosturiková TJ Lokomotiva Plzeň 6:1
14.11.2021 11:00 3. Irena Matiscsáková TK Škoda Plzeň 6:1
01.11.2021 00:10 3. Pavel Hauer S:6
01.11.2021 00:10 3. Iveta Gütterová S:6
01.11.2021 00:10 3. Daniel Kohout S:6
19.10.2021 16:30 3. Martina Rancova Slnekova 6:1
02.10.2021 12:00 3. Miroslav Zach TJ Lokomotiva Plzeň 2:6
15.09.2021 19:00 3. Tomáš Puchta TJ Lokomotiva Plzeň 3:6
08.09.2021 18:00 3. Václav Hejda TK Škoda Plzeň 3:6
06.09.2021 18:00 3. Lukáš Voráček TK Škoda Plzeň 2:6 Komentáře
01.09.2021 00:10 5. Jan Bechynský S:6
19.08.2021 18:00 5. Irena Matiscsáková TK Škoda Plzeň 6:3
18.08.2021 21:00 5. Monika Kosturiková TJ Lokomotiva Plzeň 6:1
16.08.2021 17:00 5. Daniel Kohout TJ Lokomotiva Plzeň 6:1
01.08.2021 08:33 6. Petra Hejduková S:6 Komentáře
28.07.2021 19:00 6. Michaela Gombitová TJ Lokomotiva Plzeň 6:2
27.07.2021 19:00 6. Monika Kosturiková TJ Lokomotiva Plzeň 6:1
21.07.2021 19:00 6. Irena Matiscsáková TK Škoda Plzeň 6:3
21.07.2021 15:47 6. David Tkáč 6:S Komentáře
07.09.2020 00:10 5. Pavel Fejtek S:S
07.09.2020 00:10 5. Miroslav Richter S:6
31.08.2020 19:00 5. Pavel Hauer TJ Lokomotiva Plzeň 6:1
31.08.2020 18:00 5. Vladimír Hnilica TJ Lokomotiva Plzeň 2:6
06.08.2020 18:00 6. Martin Fajt TJ Lokomotiva Plzeň 6:0
06.08.2020 17:00 6. Monika Kosturiková TJ Lokomotiva Plzeň 6:0
01.08.2020 10:00 6. Lukáš Pašek SK Sportcentrum Roudná 6:1
23.07.2020 18:00 6. Jan Karšňák TK Slavia Plzeň 3:6
21.07.2020 17:00 6. Jindřiška Slezáková TJ Lokomotiva Plzeň 6:2

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím