Načítám…
Image 1

Karel Svozil (33 let)

ID: 28830

Plzeň

  • 84 zápasů

    od roku 2017
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
  • 17:00
    Často hraje od 17:00 v TJ Lokomotiva Plzeň
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 84
    Zápasů v lize ( 48 / 34 / 2) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2020

2 . Úroveň A

241 bodů
15. místo (15. místo v mužích)
O.V. M.R. M.T. J.T. K.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ondřej Valenta
5:7 6:1 6:2
6:S
60 30 360
2 .
Image 1
Michal Rath
7:5 6:4 3:6 6:4 50 24 344
3 .
Image 1
Milan Turek
1:6 4:6
7:6
6:2 36 0 306
4 .
Image 1
Jan Turek
2:6 6:3
6:7
S:S
21 -24 267
5 .
Image 1
Karel Svozil
S:6
4:6 2:6
S:S
1 -30 241

4 . Úroveň B

284 bodů
11. místo (11. místo v mužích)
K.S. T.C. M.Č. M.N. V.C. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Karel Svozil
6:1 6:0 6:4 6:1 74 30 284
2 .
Image 1
Timotěj Charvát
1:6 6:2 7:6 6:3 49 1 230
3 .
Image 1
Martin Černý
0:6 2:6 6:2 6:4 36 0 216
4 .
Image 1
Miroslav Najmon
4:6 6:7 2:6 6:1 32 -24 188
5 .
Image 1
Václav Churavý
1:6 3:6 4:6 1:6 9 -30 159

4 . Úroveň A

236 bodů
17. místo (17. místo v mužích)
O.V. K.S. O.H. F.F. M.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ondřej Valenta
6:4 7:5 6:2
6:S
67 30 277
2 .
Image 1
Karel Svozil
4:6 6:2
6:4
6:3 55 1 236
3 .
Image 1
Ondrej Hlavacek
5:7 2:6
6:4
6:1 42 0 222
4 .
Image 1
Filip Farajzl
2:6
4:6
4:6
6:3
27 -1 206
5 .
Image 1
Miroslav Richter
S:6
3:6 1:6
3:6
7 -30 157

4 . Úroveň A

224 bodů
19. místo (19. místo v mužích)
T.C. K.S. P.Ř. J.S. I.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Timotěj Charvát
7:6 3:6 7:6 6:1 48 30 258
2 .
Image 1
Karel Svozil
6:7 2:6 7:5 6:1 43 1 224
3 .
Image 1
Pavel Říšský
6:3 6:2
S:S
S:S
25 0 205
4 .
Image 1
Jiří Sladkovský
6:7 5:7
S:S
6:2 25 -1 204
5 .
Image 1
Irena Matiscsáková
1:6 1:6
S:S
2:6 -1 -30 149

Jarní sezóna 2020

3 . Úroveň A

253 bodů
14. místo (14. místo v mužích)
D.W. O.V. K.S. M.T. M.N. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Dušan Wirland
6:1 6:2 6:1 6:1 75 30 330
2 .
Image 1
Ondřej Valenta
1:6 6:3 6:4 7:5 49 24 298
3 .
Image 1
Karel Svozil
2:6 3:6 6:4 6:7 28 0 253
4 .
Image 1
Michal Tauber
1:6 4:6 4:6 6:4 25 -24 226
5 .
Image 1
Miroslav Najmon
1:6 5:7 7:6 4:6 23 -30 218

Letní sezóna 2019

2 . Úroveň A

337 bodů
5. místo (5. místo v mužích)
V.E. K.S. M.R. P.C. A.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Václav Egermaier
6:4
6:7
6:3
6:S
58 30 358
2 .
Image 1
Karel Svozil
4:6 7:5 6:0 4:6 43 24 337
3 .
Image 1
Martin Rožánek
7:6
5:7 5:7
6:S
41 0 311
4 .
Image 1
Pavel Cigler
3:6 0:6 7:5
6:S
36 -24 282
5 .
Image 1
Andrej Suchanek
S:6
6:4
S:6
S:6
16 -30 256

2 . Úroveň A

310 bodů
8. místo (8. místo v mužích)
M.T. T.J. K.S. J.S. M.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Milan Turek
6:0 6:3 6:1 6:0 76 30 376
2 .
Image 1
Tomáš Jarošík
0:6 6:4 6:2 6:3 51 24 345
3 .
Image 1
Karel Svozil
3:6 4:6 6:4 6:3 40 0 310
4 .
Image 1
Jiří Sladkovský
1:6 2:6 4:6 7:5 22 -24 268
5 .
Image 1
Michal Tauber
0:6 3:6 3:6 5:7 11 -30 251

3 . Úroveň A

281 bodů
6. místo (6. místo v mužích)
K.S. J.S. P.H. M.Č. V.C. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Karel Svozil
6:3 6:3 6:1 6:2 71 30 281
2 .
Image 1
Jiří Sladkovský
3:6 6:4 7:5 6:3 51 24 255
3 .
Image 1
Pavel Hauer
3:6 4:6 7:5 6:3 39 0 219
4 .
Image 1
Martin Černý
1:6 5:7 5:7
6:4
27 -24 183
5 .
Image 1
Václav Churavý
2:6 3:6 3:6
4:6
12 -30 162

3 . Úroveň A

220 bodů
13. místo (13. místo v mužích)
T.J. A.S. K.S. J.R. F.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Jirouch
6:7 6:0 6:0 6:0 67 30 277
2 .
Image 1
Andrej Suchanek
7:6 7:6 6:3
6:0
63 24 267
3 .
Image 1
Karel Svozil
0:6 6:7 6:4 6:3 40 0 220
4 .
Image 1
Jiří Rieger
0:6 3:6 4:6
6:4
23 -24 179
5 .
Image 1
Filip Krišica
0:6
0:6
3:6
4:6
7 -30 157

Letní sezóna 2018

2 . Úroveň A

128 bodů
6. místo (6. místo v mužích)
P.C. K.S. A.S. K.P. V.E. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Cigler
6:3
6:S
6:S
6:S
48 0 138
2 .
Image 1
Karel Svozil
3:6 6:4
6:S
6:S
38 0 128
3 .
Image 1
Andrej Suchanek
S:6
4:6
6:S
6:S
28 0 118
4 .
Image 1
Karel Palka
S:6
S:6
S:6
6:S
12 0 102
5 .
Image 1
Václav Egermaier
S:6
S:6
S:6
S:6
0 0 90

2 . Úroveň A

120 bodů
9. místo (9. místo v mužích)
J.E. A.S. V.E. K.S. R.Z. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Egermaier
6:4
5:7
6:1
6:3
42 0 132
2 .
Image 1
Andrej Suchanek
4:6 6:4 7:6
6:S
36 0 126
3 .
Image 1
Václav Egermaier
7:5
4:6 4:6
6:S
30 0 120
4 .
Image 1
Karel Svozil
1:6
6:7 6:4
6:S
30 0 120
5 .
Image 1
Roman Zajac
3:6
S:6
S:6
S:6
3 0 93

2 . Úroveň A

95 bodů
10. místo (10. místo v mužích)
T.J. M.T. K.S. M.T. M.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Jarošík
6:3 6:0 6:2 6:1 66 0 126
2 .
Image 1
Milan Turek
3:6 6:4 6:2 6:S 48 0 108
3 .
Image 1
Karel Svozil
0:6 4:6 6:2 6:S 35 0 95
4 .
Image 1
Michal Tauber
2:6 2:6 2:6 6:S 21 0 81
5 .
Image 1
Martin Vácha
1:6 S:6 S:6 S:6 1 0 61

2 . Úroveň A

82 bodů
10. místo (9. místo v mužích)
K.P. T.J. K.S. R.V. V.C. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Karel Palka
6:4 6:2 6:4 6:4 58 0 103
2 .
Image 1
Tomáš Jirouch
4:6 6:2 6:2 6:3 51 0 96
3 .
Image 1
Karel Svozil
2:6 2:6 6:1 6:2 37 0 82
4 .
Image 1
Richard Vícha
4:6 2:6 1:6 6:1 24 0 69
5 .
Image 1
Václav Churavý
4:6 3:6 2:6 1:6 10 0 55

Jarní sezóna 2018

1 . Úroveň A

82 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
M.T. J.B. V.E. K.S. V.C. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Milan Turek
7:6 6:4 7:6 6:1 55 0 100
2 .
Image 1
Josef Bubeníček
6:7 6:4 5:7 6:4 39 0 84
3 .
Image 1
Václav Egermaier
4:6 4:6 6:3 6:2 39 0 84
4 .
Image 1
Karel Svozil
6:7 7:5 3:6 6:3 37 0 82
5 .
Image 1
Václav Churavý
1:6 4:6 2:6 3:6 10 0 55

2 . Úroveň A

96 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
K.S. V.C. O.H. R.V. P.C. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Karel Svozil
6:2 3:6 6:1 6:3 51 0 96
2 .
Image 1
Václav Churavý
2:6 6:4 7:6 7:5 41 0 86
3 .
Image 1
Ondrej Hlavacek
6:3 4:6 7:6 6:7 37 0 82
4 .
Image 1
Richard Vícha
1:6 6:7 6:7 6:3 28 0 73
5 .
Image 1
Pavel Cigler
3:6 5:7 7:6 3:6 23 0 68

1 . Úroveň A

83 bodů
7. místo (7. místo v mužích)
J.B. M.T. V.E. K.S. P.C. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Josef Bubeníček
6:3 6:2 6:2 6:3 62 0 122
2 .
Image 1
Milan Turek
3:6 7:5 6:3 6:4 45 0 105
3 .
Image 1
Václav Egermaier
2:6 5:7 6:3 6:S 37 0 97
4 .
Image 1
Karel Svozil
2:6 3:6 3:6 6:S 23 0 83
5 .
Image 1
Pavel Cigler
3:6 4:6 S:6 S:6 7 0 67

1 . Úroveň A

101 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
V.E. M.T. K.S. M.T. O.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Václav Egermaier
6:3 7:5 6:2 6:0 62 0 122
2 .
Image 1
Milan Turek
3:6 7:5 6:4 6:0 48 0 108
3 .
Image 1
Karel Svozil
5:7 5:7 7:5 6:0 41 0 101
4 .
Image 1
Michal Tauber
2:6 4:6 5:7 6:0 29 0 89
5 .
Image 1
Ondrej Hlavacek
0:6 0:6 0:6 0:6 0 0 60

Podzimní sezóna 2017

1 . Úroveň A

90 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
V.E. K.S. M.T. K.P. V.C. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Václav Egermaier
6:3 7:6 7:6 6:0 57 0 102
2 .
Image 1
Karel Svozil
3:6 7:5 6:4 6:3 45 0 90
3 .
Image 1
Milan Turek
6:7 5:7 7:6 6:3 38 0 83
4 .
Image 1
Karel Palka
6:7 4:6 6:7 6:2 32 0 77
5 .
Image 1
Václav Churavý
0:6 3:6 3:6 2:6 8 0 53

1 . Úroveň A

100 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
V.E. M.T. K.S. M.T. M.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Václav Egermaier
6:0 6:4 3:6 6:S 50 0 110
2 .
Image 1
Milan Turek
0:6 6:4 6:3 7:5 42 0 102
3 .
Image 1
Karel Svozil
4:6 4:6 6:1
6:3
40 0 100
4 .
Image 1
Michal Tauber
6:3 3:6 1:6 6:2 35 0 95
5 .
Image 1
Martin Rožánek
S:6 5:7
3:6
2:6 10 0 70

1 . Úroveň A

97 bodů
5. místo (5. místo v mužích)
V.E. M.T. K.S. K.P. P.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Václav Egermaier
6:2 6:1 6:2 6:0 67 0 127
2 .
Image 1
Milan Turek
2:6 3:6 6:2 6:2 37 0 97
3 .
Image 1
Karel Svozil
1:6 6:3 3:6 6:0 37 0 97
4 .
Image 1
Karel Palka
2:6 2:6 6:3 6:0 37 0 97
5 .
Image 1
Pavel Končal
0:6 2:6 0:6 0:6 2 0 62

2 . Úroveň A

97 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
K.S. P.K. V.C. P.H. M.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Karel Svozil
6:3 6:0 6:2 6:0 67 0 97
2 .
Image 1
Pavel Končal
3:6
6:4
6:3
7:6 44 0 74
3 .
Image 1
Václav Churavý
0:6
4:6
7:5 6:3 32 0 62
4 .
Image 1
Pavel Hauer
2:6
3:6
5:7 6:1 27 0 57
5 .
Image 1
Miroslav Richter
0:6 6:7 3:6 1:6 10 0 40

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
04.10.2020 12:00 2. Ondřej Valenta S:6 Komentáře
02.10.2020 16:50 2. Jan Turek S:S Komentáře
30.09.2020 16:00 2. Michal Rath TK Slavia Plzeň 4:6
13.09.2020 11:00 2. Milan Turek Sportpenzion Pohoda 2:6
28.08.2020 10:00 4. Miroslav Najmon TJ Lokomotiva Plzeň 6:4
25.08.2020 17:00 4. Václav Churavý TK Škoda Plzeň 6:1
21.08.2020 17:00 4. Timotěj Charvát TJ Lokomotiva Plzeň 6:1
14.08.2020 18:00 4. Martin Černý TJ Lokomotiva Plzeň 6:0
09.08.2020 11:00 4. Ondrej Hlavacek TJ Lokomotiva Plzeň 6:2
29.07.2020 17:00 4. Filip Farajzl TJ Lokomotiva Plzeň 6:4 Komentáře
23.07.2020 16:00 4. Ondřej Valenta TJ Lokomotiva Plzeň 4:6
21.07.2020 18:00 4. Miroslav Richter TJ Lokomotiva Plzeň 6:3
12.07.2020 18:00 4. Jiří Sladkovský TK Škoda Plzeň 7:5
12.07.2020 17:00 4. Irena Matiscsáková TK Škoda Plzeň 6:1
05.07.2020 11:00 4. Timotěj Charvát TJ Lokomotiva Plzeň 6:7
22.06.2020 18:00 4. Pavel Říšský TJ Lokomotiva Plzeň 2:6
11.06.2020 16:00 3. Ondřej Valenta TK Škoda Plzeň 3:6
02.06.2020 19:00 3. Michal Tauber TJ Lokomotiva Plzeň 6:4
28.05.2020 11:00 3. Miroslav Najmon TJ Lokomotiva Plzeň 6:7
25.05.2020 17:00 3. Dušan Wirland TJ Lokomotiva Plzeň 2:6
29.09.2019 14:30 2. Václav Egermaier TJ Lokomotiva Plzeň 4:6
27.09.2019 17:00 2. Pavel Cigler TJ Lokomotiva Plzeň 6:0
20.09.2019 17:00 2. Andrej Suchanek TJ Lokomotiva Plzeň 4:6
16.09.2019 16:30 2. Martin Rožánek TJ Lokomotiva Plzeň 7:5
26.08.2019 16:00 2. Jiří Sladkovský TK Škoda Plzeň 6:4
25.08.2019 18:00 2. Milan Turek Sportpenzion Pohoda 3:6
22.08.2019 16:00 2. Michal Tauber TJ Lokomotiva Plzeň 6:3
06.08.2019 16:00 2. Tomáš Jarošík TJ Lokomotiva Plzeň 4:6
26.07.2019 19:00 3. Jiří Sladkovský TK Škoda Plzeň 6:3
24.07.2019 17:00 3. Pavel Hauer SK Sportcentrum Roudná 6:3
09.07.2019 16:00 3. Václav Churavý TK Škoda Plzeň 6:2
08.07.2019 19:00 3. Martin Černý TJ Lokomotiva Plzeň 6:1
18.06.2019 15:00 3. Filip Krišica TJ Lokomotiva Plzeň 6:3
17.06.2019 18:00 3. Tomáš Jirouch 1. ČLTK 0:6
13.06.2019 18:00 3. Andrej Suchanek TJ Lokomotiva Plzeň 6:7
09.06.2019 11:00 3. Jiří Rieger TJ Lokomotiva Plzeň 6:4
21.09.2018 17:00 2. Pavel Cigler TJ Lokomotiva Plzeň 3:6
19.09.2018 19:30 2. Václav Egermaier 6:S Komentáře
17.09.2018 16:42 2. Karel Palka 6:S Komentáře
06.09.2018 17:00 2. Andrej Suchanek TJ Lokomotiva Plzeň 6:4
27.08.2018 19:00 2. Václav Egermaier TJ Lokomotiva Plzeň 6:4
24.08.2018 17:00 2. Andrej Suchanek TJ Lokomotiva Plzeň 6:7
16.08.2018 16:30 2. Jiří Egermaier TJ Lokomotiva Plzeň 1:6 Komentáře
26.07.2018 19:00 2. Michal Tauber TJ Lokomotiva Plzeň 6:2
17.07.2018 17:00 2. Tomáš Jarošík TJ Lokomotiva Plzeň 0:6
09.07.2018 19:00 2. Milan Turek TJ Lokomotiva Plzeň 4:6
25.06.2018 19:00 2. Václav Churavý TJ Lokomotiva Plzeň 6:2
18.06.2018 19:00 2. Richard Vícha 1. ČLTK 6:1
17.06.2018 10:00 2. Tomáš Jirouch TJ Lokomotiva Plzeň 2:6
11.06.2018 19:00 2. Karel Palka TJ Lokomotiva Plzeň 2:6
30.05.2018 07:00 1. Václav Egermaier TJ Lokomotiva Plzeň 3:6
28.05.2018 15:30 1. Josef Bubeníček TJ Lokomotiva Plzeň 7:5
13.05.2018 10:00 1. Milan Turek Sportpenzion Pohoda 6:7
07.05.2018 15:00 1. Václav Churavý 6:3
02.05.2018 09:56 2. Pavel Cigler 6:3
30.04.2018 15:00 2. Václav Churavý 6:2
23.04.2018 18:00 2. Ondrej Hlavacek TJ Lokomotiva Plzeň 3:6
12.04.2018 20:00 2. Richard Vícha SK Sportcentrum Roudná 6:1
30.03.2018 15:00 1. Josef Bubeníček 2:6
20.03.2018 21:00 1. Václav Egermaier 3:6
11.03.2018 13:00 1. Milan Turek 3:6
22.02.2018 17:00 1. Václav Egermaier 5:7
19.02.2018 19:00 1. Ondrej Hlavacek TJ Lokomotiva Plzeň 6:0
15.02.2018 18:00 1. Michal Tauber TJ Lokomotiva Plzeň 7:5
08.02.2018 18:00 1. Milan Turek 5:7
28.01.2018 10:00 1. Václav Churavý 6:3
18.01.2018 19:00 1. Václav Egermaier 3:6
13.01.2018 17:00 1. Milan Turek 7:5
07.01.2018 09:00 1. Karel Palka 6:4
29.12.2017 10:00 1. Michal Tauber 6:1
21.12.2017 16:00 1. Václav Egermaier 4:6
10.12.2017 09:00 1. Milan Turek 4:6
08.12.2017 16:00 1. Martin Rožánek SK Sportcentrum Roudná 6:3 Komentáře
30.11.2017 08:00 1. Pavel Končal TJ Lokomotiva Plzeň 6:0
28.11.2017 19:00 1. Václav Egermaier TJ Lokomotiva Plzeň 1:6
27.11.2017 19:00 1. Karel Palka 3:6
02.11.2017 16:00 1. Milan Turek TJ Lokomotiva Plzeň 6:3
26.10.2017 16:00 2. Václav Churavý 6:0
20.10.2017 15:00 2. Pavel Hauer TJ Lokomotiva Plzeň 6:2
10.10.2017 16:00 2. Pavel Končal SK Sportcentrum Roudná 6:3
05.10.2017 18:00 2. Miroslav Richter SK Sportcentrum Roudná 6:0
2. Martin Vácha 6:S
2. Roman Zajac 6:S Komentáře
1. Pavel Cigler 6:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím