Načítám…
Image 1

Daniel Kohout (30 let)

ID: 43869

Plzeň

  • 33 zápasů

    od roku 2021
  • 0/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Prohra
    • Skreč
  • 42 /60
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 33
    Zápasů v lize ( 11 / 17 / 5) 0 turnajů
  • 39%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2022

6 . Úroveň A

46 bodů
35. místo (30. místo v mužích)
K.K. M.G. J.S. D.T. M.K. D.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Karel Kozák
6:2 6:0 6:1 6:2 6:2 74 30 194
2 .
Image 1
Michaela Gombitová
2:6 6:2 6:4 7:6 S:S 35 24 149
3 .
Image 1
Jindřiška Slezáková
0:6 2:6 6:3 7:6
S:S
22 0 112
4 .
Image 1
David Tkáč
1:6 4:6 3:6 6:3 S:S 16 0 106
5 .
Image 1
Míra Kubík
2:6 6:7 6:7 3:6
S:S
11 -24 77
6 .
Image 1
Daniel Kohout
2:6 S:S
S:S
S:S
S:S
-14 -30 46

4 . Úroveň A

150 bodů
29. místo (27. místo v mužích)
M.Č. P.N. D.F. J.Š. D.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Černý
6:3
6:1
6:0
6:0 76 30 286
2 .
Image 1
Pavel Navratil
3:6
6:3
6:3 6:0 57 1 238
3 .
Image 1
David Fakan
1:6
3:6
6:0
6:0 44 0 224
4 .
Image 1
Jan Šíma
0:6
3:6
0:6
6:S 21 -1 200
5 .
Image 1
Daniel Kohout
0:6 0:6 0:6 S:6 0 -30 150

Podzimní sezóna 2021

3 . Úroveň A

171 bodů
14. místo (13. místo v mužích)
P.H. I.G. D.K. M.R. P.F. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Hauer
6:7
6:3 6:1 6:S 61 30 226
2 .
Image 1
Iveta Gütterová
7:6
6:2
S:6
6:S 49 24 208
3 .
Image 1
Daniel Kohout
3:6 2:6
7:6
6:S 36 0 171
4 .
Image 1
Martina Rancova Slnekova
1:6
6:S
6:7
1:6 27 -24 138
5 .
Image 1
Pavel Filo
S:6 S:6 S:6 6:1 19 -30 124

Letní sezóna 2021

4 . Úroveň A

204 bodů
20. místo (19. místo v mužích)
O.H. M.Č. D.K. M.K. D.F. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ondrej Hlavacek
6:2
6:1
6:0 6:2 75 30 285
2 .
Image 1
Martin Černý
2:6
6:4
6:1
6:2
55 24 259
3 .
Image 1
Daniel Kohout
1:6
4:6
6:4
3:6 24 0 204
4 .
Image 1
Míša (Ludmila) Kubíková
0:6
1:6
4:6
6:2
23 -24 179
5 .
Image 1
David Fakan
2:6
2:6
6:3
2:6
23 -30 173

5 . Úroveň A

197 bodů
20. místo (20. místo v mužích)
P.F. D.K. J.B. I.M. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Filo
6:1 S:6 6:3 6:1 55 30 220
2 .
Image 1
Daniel Kohout
1:6 3:6 6:4 6:2 38 24 197
3 .
Image 1
Jan Bechynský
6:S 6:3
S:6
S:S 30 0 165
4 .
Image 1
Irena Matiscsáková
3:6 4:6
6:S
2:6 27 -24 138
5 .
Image 1
Monika Kosturiková
1:6 2:6 S:S 6:2 16 -30 121

5 . Úroveň A

181 bodů
21. místo (21. místo v mužích)
P.H. I.M. D.K. J.B. M.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Hauer
6:4 7:5
6:S
6:0 69 30 234
2 .
Image 1
Ivan Malý
4:6 6:4 6:7 6:1 46 24 205
3 .
Image 1
Daniel Kohout
5:7 4:6 6:3 6:0 46 0 181
4 .
Image 1
Jan Bechynský
S:6
7:6 3:6 6:3 33 -24 144
5 .
Image 1
Martin Hošek
0:6 1:6 0:6 3:6 4 -30 109

5 . Úroveň A

172 bodů
23. místo (22. místo v mužích)
T.P. D.F. D.K. I.M. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Puchta
6:1 6:3 6:2 6:3 71 30 236
2 .
Image 1
David Fakan
1:6
6:2
6:0
6:2
57 24 216
3 .
Image 1
Daniel Kohout
3:6
2:6
6:3
7:5 37 0 172
4 .
Image 1
Irena Matiscsáková
2:6
0:6
3:6
6:4 21 -24 132
5 .
Image 1
Monika Kosturiková
3:6
2:6
5:7 4:6 14 -30 119

5 . Úroveň A

129 bodů
23. místo (20. místo v mužích)
P.H. M.K. D.K. M.R. J.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Hauer
7:5 6:2
6:4
6:1 68 30 188
2 .
Image 1
Monika Kosturiková
5:7 6:4 6:2
4:6
43 24 157
3 .
Image 1
Daniel Kohout
2:6 4:6
6:3
6:4 39 0 129
4 .
Image 1
Martina Rancova Slnekova
4:6
2:6
3:6
6:1
28 -24 94
5 .
Image 1
Jan Bechynský
1:6
6:4
4:6
1:6
22 -30 82

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
01.08.2022 00:10 6. Michaela Gombitová S:S
01.08.2022 00:10 6. David Tkáč S:S
31.07.2022 00:16 6. Jindřiška Slezáková S:S Komentáře
27.07.2022 08:00 6. Karel Kozák 2:6
26.07.2022 21:20 6. Míra Kubík S:S Komentáře
22.06.2022 08:00 4. Jan Šíma TJ Lokomotiva Plzeň S:6
15.06.2022 15:00 4. Martin Černý TJ Lokomotiva Plzeň 0:6
14.06.2022 14:30 4. Pavel Navratil SK Sportcentrum Roudná 0:6
08.06.2022 09:00 4. David Fakan TK Škoda Plzeň 0:6
01.11.2021 00:10 3. Pavel Filo 6:S
26.10.2021 11:00 3. Martina Rancova Slnekova TJ Lokomotiva Plzeň 7:6 Komentáře
26.10.2021 11:00 3. Pavel Hauer TK Škoda Plzeň 3:6
14.10.2021 13:00 3. Iveta Gütterová SK Sportcentrum Roudná 2:6
24.09.2021 16:30 4. Míša (Ludmila) Kubíková 6:4 Komentáře
13.09.2021 17:00 4. Martin Černý SK Sportcentrum Roudná 4:6 Komentáře
09.09.2021 17:00 4. Ondrej Hlavacek TK Škoda Plzeň 1:6 Komentáře
03.09.2021 09:00 4. David Fakan TK Škoda Plzeň 3:6
31.08.2021 04:00 5. Jan Bechynský TJ Lokomotiva Plzeň 3:6
16.08.2021 17:00 5. Pavel Filo TJ Lokomotiva Plzeň 1:6
05.08.2021 12:00 5. Irena Matiscsáková TK Škoda Plzeň 6:4
04.08.2021 11:00 5. Monika Kosturiková TJ Lokomotiva Plzeň 6:2
29.07.2021 10:00 5. Pavel Hauer TJ Lokomotiva Plzeň 5:7
27.07.2021 18:00 5. Ivan Malý TJ Lokomotiva Plzeň 4:6
21.07.2021 08:00 5. Jan Bechynský SK Sportcentrum Roudná 6:3
14.07.2021 16:00 5. Martin Hošek TJ Lokomotiva Plzeň 6:0
21.06.2021 08:00 5. Tomáš Puchta 3:6
14.06.2021 10:00 5. Monika Kosturiková TJ Lokomotiva Plzeň 7:5
09.06.2021 09:00 5. David Fakan TK Škoda Plzeň 2:6 Komentáře
03.06.2021 13:00 5. Irena Matiscsáková TK Škoda Plzeň 6:3 Komentáře
26.05.2021 10:00 5. Pavel Hauer TJ Lokomotiva Plzeň 2:6
21.05.2021 09:00 5. Martina Rancova Slnekova SK Sportcentrum Roudná 6:3 Komentáře
20.05.2021 15:00 5. Jan Bechynský TJ Lokomotiva Plzeň 6:4
10.05.2021 09:00 5. Monika Kosturiková TJ Lokomotiva Plzeň 4:6

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím